Як підписати декларацію із лікарем КП Перемишлянська ЦРЛ та

див. ТУТ

Оголошення про конкурс з визначення  виконавця  послуг із збирання та вивезення  твердих побутових відходів

22 червня, у Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні, відбудеться:

9.00 год - Панахида у храмі Св.Володимира та блжмчн.о.Омеляна Ковча м.Перемишляни;

9.15 год – запалення лампадок на могилах жертв війни (на військовому та міському цвинтарі).

У зв’язку із настанням сприятливих умов для літнього відпочинку частина мешканців району виявлятимуть бажання купатись.

Стан готовності місць масового відпочинку на водних об’єктах перевірятиме спеціальна комісія, яка буде створена відповідно до рішення районної комісії ТЕБ та НС, засідання якої відбулось сьогодні, 21 червня.

Детальніше...

 

Детальніше...

Сьогодні, 21 червня, керівник управління інвестиційної політики Львівської ОДА Роман Матис зустрівся із делегацією республіки В‘єтнам у Львові.

Під час заходу відбулась презентація інвестиційного потенціалу Львівщини для кількох десятків делегатів.

Детальніше...

 

Детальніше...Сьогодні, 21 червня, голова Перемишлянської РДА В.Танчин провів засідання районної комісії ТЕБ та НС. Обговорювались питання: про забезпечення непрацюючого населення засобами індивідуального захисту; про стан протипожежного водопостачання на території Перемишлянського району; про здійснення перевірок стану готовності місць масового відпочинку населення на водних об’єктах; про покращення стану пожежної безпеки об’єктів дошкільних та загальноосвітніх закладів підвідомчих Міністерству освіти України, закладів охорони здоров’я з стаціонарним перебуванням підвідомчих Міністерству охорони здоров’я на території Перемишлянського району та оздоровчого табору для дітей і підлітків «Дружба» с. Свірж; про розгляд заяви жительки м. Перемишлян вул. Привокзальна, щодо виділення матеріальної допомоги на придбання будівельних матеріалів для відновлення зруйнованого даху в наслідок негоди.

 

Детальніше...

Сьогодні, 21 червня, у Трускавці розпочав роботу ІІІ Форум місцевого розвитку. Захід став міжнародним майданчиком обміну досвідом з питань посилення співпраці між корпусом народних депутатів, представниками місцевого самоврядування, неурядових організацій та закордонних партнерів.

Детальніше...

 

Детальніше...

Сьогодні, 21 червня, на площі Ринок урочисто стартували Дні Вєтнаму.

Присутніх привітав голова Львівської ОДА Олег Синютка.

Детальніше...

 

Детальніше...Сьогодні, 21 червня, перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації Богдан Гуменюк провів засідання районної комісії  з питань легалізації заробітної плати та зайнятості населення. Із запрошеними суб’єктами господарювання району, які працюють в галузі торгівлі, було проведено бесіду щодо додержання вимог чинного законодавства із виплати не нижче мінімальної та підвищення рівня заробітної плати, сплати всіх видів податків, легального використання найманої робочої сили та створення нових робочих місць.

 

Детальніше...

Сьогодні, 21 червня, голова Львівської ОДА Олег Синютка зустрівся із з представниками компанії “Watzenrode”, аби узгодити напрями та способи подальшої співпраці.

Детальніше...

 

Організатори :

  • Громадська Організація «Спілка Жінок України» Голова спілки, Віце-президент Товариства Україна-В’єтнам – Леокадія Герасименко;
  • Мехедова Дана Анатоліївна- Громадський діяч, Засновник та Директор «Гуманітарного Центру Розвитку « У Світ Разом».

Детальніше...

 

Держкомтелерадіо розпочав прийом заявок для участі в конкурсі на здобуття щорічної премії Президента України «Українська книжка року».

На здобуття премії подаються книжкові видання українською мовою, що вийшли в Україні протягом останніх трьох років, але не пізніше як за півроку до їх висунення на здобуття премії.

Детальніше...

 

Детальніше...Перед розглядом питань порядку денного ХХV сесії VII скликання Перемишлянської районної ради, яка відбулась 20 червня, депутатам було представлено презентацію сміттєпереробного заводу, який представники ТОВ "ПРОМІНАДА ЛТД" хотіли б спорудити у Перемишлянському районі.

Детальніше...