Оголошення про конкурс з визначення  виконавця  послуг із збирання та вивезення  твердих побутових відходів

 

 

 

Детальніше...Сьогодні у Львівській області презентували одразу два нових сервісних центри МВС  у м. Червонограді та м. Самборі.

Участь у відкритті сервісного центру у Червонограді взяла заступник керівника апарату Львівської ОДА Оксана Томашук

Детальніше...

 

Детальніше...Сьогодні, 23 жовтня, заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Шалапський разом із керівниками держустанов району здійснив виїзд до Станимирської сільської ради.

У ході зустрічі із жителями населених пунктів сільради обговорювались питання як особистого, так і загального характеру.

Зокрема, йшлося про проблеми із електропостачанням, про субсидії та зміни у їх нарахуванні, про реформу в освітній та медичній галузях, про оренду не успадкованих земельних паїв, про осінній призов.

Також виникали питання щодо участі у Програмі «Рука допомоги».

 
Детальніше...

26 жовтня о 17.00 год. в приміщенні Львівського обласного молодіжного центру відбудеться зустріч молоді з бійцями добровольчих батальйонів «ОУН» та «Правий Сектор», які брали участь в антитерористичній операції на сході України.

Під час зустрічі молодь матиме змогу дізнатись про участь добровольчих батальйонів в російсько-українській війні, особливості побуту бійців на фронті, життя після війни та військово-патріотичне виховання сучасної молоді.

Детальніше...

 
Детальніше...

Станом на сьогодні 54, 7 % мешканців Львівщини уклали декларації з лікарями.

Як повідомляють у департаменті охорони здоров'я Львівської ОДА, до системи підключені практично усі заклади первинної медичної допомоги в області,  1383944 декларацій вже підписали з медиками.

Детальніше...

 
Детальніше...

До 100-річчя Західноукраїнської Народної Республіки презентують фотопроект за участі військових в одностроях УГА, Січових стрільців та ЗСУ.

“Нам потрібно гордитись українським військом, яке мужньо захищає країну. Українська Галицька армія виконувала не лише військові завдання, але й просвітницьку роль. Цей проект зображує історію творення нашої держави від минулого до сучасності, щоб кожен дізнався, про героїв  і ми повинні залучати молодь до пізнання нашої історії, бо українці  споконвіку були мужньою та  сильною нацією і ми пишаємось нашими героями”, - зазначила директор департаменту з питань культури, національностей та релігій Львівської ОДА Мирослава Туркало.

Детальніше...

 

Детальніше...Сьогодні, 23 жовтня, у Львівському центрі розвитку місцевого самоврядування відбулася прес-конференція «35+5=40 ОТГ на Львівщині. Потенціал розвитку».  Про здобутки реформи децентралізації у напрямку створення об’єднаних територіальних громад розповів перший заступник голови Львівської ОДА Ростислав Замлинський.

Детальніше...

 

Детальніше...

Цими днями «Повстанська ватра 2018» зібрала в урочищі річки Прийма на Миколаївщині сім роїв (команд) – «Вивірки», «Білий лелека», «Кіборги», «Права молодь», «Чорноморці», «Чорнокрилі» і «Послідовники УМХ», з яких, як і 76 років тому, сформувалась сотня «Бродяги».

Детальніше...

 

Детальніше...24-26 жовтня у с. Довгомостиська на Львівщині працівники молодіжних центрів з 14 областей України зустрінуться на заході «Молодіжні центри в Україні: оцінка, розвиток, партнерство».

Зустріч молодіжних центрів - всеукраїнський проект з обміном досвіду та успішними практиками молодих фахівців у сфері молодіжної політики, який реалізують у Львівській області. Він розрахований на працівників Молодіжних центрів України та побудований у форматі спільного навчання. В умовах швидкого розвитку молодіжних центрів в Україні заплановано реалізувати Програму на всеукраїнському рівні.

Детальніше...

 

Налагодження безпечного процесу виробництва – це обов’язок кожного роботодавця. За відсутності у працівників необхідного обсягу знань щодо безпечного виконання робіт, досягнення цієї мети неможливе.

Організація навчання з охорони праці на підприємстві є фундаментом безпечного виконання робіт, необхідною умовою для запобігання нещасним випадкам, травматизму та аваріям.

Детальніше...

 

Детальніше...

З 26 до 28 жовтня 2018 року у м. Стрий, на Майдані Ринок, відбудеться традиційний XI Великий Карпатський ярмарок-фестиваль «СтрийОрганікФест, осінь 2018».

На ярмарок-фестиваль запросили виробників-продавців екологічно чистої та сільськогосподарської продукції з усієї України. Під час фестивальної частини буде відбуватись творча імпреза «Місто митців», головна мета якої – презентація професій та навчального процесу від профтехучилищ, майстер-класи місцевих професіоналів народних ремесл, виставка-продаж доробків художників, скульпторів, гончарів, ковалів, вишивальників та інших.

В межах фестивалю організують велофестиваль, гасло якого «Три дні без авто», історично-патріотичні квести, різноманітні ігри, конкурси для дітей та дорослих, козацькі забави.