Військова служба за контрактом в Збройних Силах України

Перемишлянський районний військовий комісаріат проводить набір громадян на військову службу за контрактом у Збройні Сили України:

- громадян призовного віку;

- військовозобов'язаних віком від 18-60 років;

- жінок віком від 18-50 років.

При підписанні контракту виплачується одноразова грошова допомога в розмірі 3000 грн. відповідно до Програми в галузі соціального захисту населення у Перемишлянському районі на 2017 рік, затвердженої рішенням Перемишлянської районної ради від 22.12.2016 № 248.

За інформацією звертатись: Перемишлянський РВК, м.Перемишляни, вул. Галицька 26а,  тел: (263) 2-14-37.

 

Детальніше...

Детальніше...

Детальніше...Ніхто так не чекає Святого Миколая як діти. А особливо діти – сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, діти із сімей, які опинились у складних життєвих обставинах.

Саме до них та дітей учасників АТО сьогодні, 18 грудня, у Перемишлянах прийшов Св.Миколай.

Діти зібрались у районному Народному домі, де за участі їхнього улюбленця - Миколая відбулось святкове дійство.

Опісля вітальних слів, які звучали від Св.Миколая та організаторів свята – працівників СуСД, і РЦССДМ діти одержали  довгоочікувані подарунки та солодощі.

 
Детальніше...

Сьогодні, 18 грудня, у приміщенні Львівського музею історії релігії, презентували кінопроекти–переможці конкурсу на підтримку регіонального кінематографу, зняті цього року за сприяння Львівської обласної державної адміністрації та Львівської облради.

Із 8 кінопроектів поданих на конкурс, шість фільмів отримали фінансування з обласного бюджету у межах реалізації Регіональної програми сприяння розвитку інформаційного простору та громадянського суспільства в області на 2017 рік.

Детальніше...

 

Детальніше...Запровадження електронної системи державних закупівель «Prozorro» дало можливість зекономити у Перемишлянському районі за 11 місяців 1333,787 тис грн.

Головні розпорядники коштів району провели 108 закупівель. З них,

Перемишлянська РДА – 3 закупівлі, сума економії становить – 7,306 тис. грн.
Відділ освіти – 60 закупівель, сума економії становить – 1120,495 тис. грн.
КП Перемишлянська ЦРЛ - 24 закупівлі, сума економії становить – 156,906 тис. грн.
Відділ культури – 15 закупівель, сума економії становить – 32,379 тис. грн.
Перемишлянський районний територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) – 6 закупівель, сума економії становить – 16,7 тис. грн.

 
Детальніше...

У п’ятницю, 22 грудня, з нагоди 27-ї річниці створення Національного Олімпійського комітету України, відбудеться розширене спільне засідання членів колегії управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації та Олімпійської ради відділення НОК України у Львівській області.

В межах заходу - вручення свідоцтв про категорійність ДЮСШ області, посвідчень майстрів спорту України, відзначення кращих за результатами комплексних спортивних Ігор Львівщини-2017.

Детальніше...

 
Детальніше...

Днями у Львівській обласній державній адміністрації відбулося засідання координаційної ради з питань популяризації серед населення Львівщини оздоровчої рухової активності щодо виконання обласного плану заходів з реалізації Національної стратегії з оздоровчої рухової активності в Україні до 2025 року «Рухова активність – здоровий спосіб життя – здорова нація».

Участь у заході взяли представники департаментів Львівської ОДА, відповідальні особи територіальних органів центральних органів виконавчої влади, керівництво райдержадміністрацій, міст обласного значення, об’єднаних територіальних громад, а також представники громадських об’єднань.

Детальніше...

 
Детальніше...

За оперативною інформацією департаменту дорожнього господарства, транспорту та зв’язку Львівської облдержадміністрації, сьогодні, 18 грудня, на автомобільних дорогах Львівщини працює 51 одиниця снігоочисної техніки.

З них - 42 одиниці техніки прибирають дороги державного значення.

Детальніше...

 
Детальніше...

З 1 січня 2018 року мінімальна заробітна плата у місячному розмірі зросте до 3723 гривень. Про це йдеться в ухваленому Верховною Радою законі про Державний бюджет України на 2018 рік.

З цього часу роботодавці зобов’язані щомісяця нараховувати працівнику за повний відпрацьований місяць заробітну плату не менше 3723 грн. Якщо ж заробітна плата працівника, який виконав місячну норму праці, є нижчою за законодавчо встановлений розмір мінімальної заробітної плати, то їм необхідно провести доплату до рівня мінімальної, яка виплачується щомісячно одночасно з виплатою заробітної плати.

Детальніше...

 
Детальніше...

17 грудня українські скаути з Пластунського осередку Львівської області зустрілися з Олегом Синюткою для передачі Вифлиємського вогню миру.

Церемонія передачі, яка існує і підтримується пластунами вже понад  20 років, відбулася у стінах Львівської ОДА. Вже традиційно пластуни заходять в гості до органів влади, аби спільно підтримати такий важливий соціально-інформаційний захід.

Детальніше...

 
Детальніше...

Днями відбулась Всеукраїнська селекторна нарада з питань використання виділених коштів  субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам.

На нараді за участі Уповноваженого Президента України з прав дитини Миколи Кулеби та заступника міністра соціальної політики України Олександри Чуркіної  розглянули  використання виділених коштів  субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам за напрямами та між бюджетами міст обласного значення, районними бюджетами та бюджетами об’єднаних територіальних громад, що створюються згідно із законом та перспективним планом формування територій громад, на будівництво, капітальний ремонт, реконструкцію малих групових будинків, будинків підтриманого проживання, будівництво та придбання житла для дитячих будинків сімейного типу, соціального житла для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа.

Детальніше...

 

Детальніше...Детальніше...Детальніше...Нагадаємо, що 26 листопада разом із перемишлянцями вшановували жертв Голодомору в Україні представники ГО «Скаутство Європи в Україні».

Тоді президент скаутів Юрій Зошій повідомив, що мають бажання у районі утворити осередок. При цьому висловив слова вдячності голові райдержадміністрації Володимиру Танчину за розуміння та сприяння у цьому.

13-15 грудня представники ГО «Скаутство Європи в Україні» знову навідались до Перемишлян. На цей раз вони проводили курси для гурткових  (керівників гуртків) ГО «Скаутство Європи в Україні». Майбутні провідники вдосконалювали навички роботи з молоддю та дітьми, зокрема по методиці групових занять

Зупинились скаути у професійному ліцеї.

За допомогу та сприяння розвиткові скаутського руху на Перемишлянщині президент скаутів Юрій Зошій подякував дирекції ліцею.