Оголошення органів місцевого самоврядування про конкурси на визначення виконавця послуг зі збирання та вивезення ТПВ, а також результати конкурсів ТУТ

В суботу, 24 березня, з 20.30 год до 21.30 год Львівщина долучиться до загальносвітової кампанії "Година Землі 2018".

В межах акції закликають людей по всій планеті на годину вимкнути світло.

 

 

Детальніше...

Сьогодні, 23 березня, 10 дітей учасників АТО із Львівщини поїхали в Грузію на відпочинок.

Тижневу реабілітацію діти Героїв пройдуть у курортному місті Бакуріані, де на них чекає цікава відпочинково-розважальна програма.

Детальніше...

 

Детальніше...

Сьогодні, 23 березня, відбулись урочистості з нагоди четвертої річниці створення Національної гвардії України.

У святковому дійстві взяла участь заступник керівника апарату Львівської ОДА Оксана Томашук.

Детальніше...

 

Детальніше...

Делегація з Львівщини взяла участь у навчальній поїздці до Румунії з питань запобігання та протидії насильству за ознакою статі та домашньому насильству.

Учасниками навчальної поїздки є представники Львівської облдержадміністрації - заступник голови Львівської ОДА Оксана Стоколос-Ворончук, директор департаменту соціального захисту населення Наталія Кузяк, начальник управління з питань праці та сімейної політики департаменту соціального захисту населення Уляна Дорош.

Детальніше...

 

Детальніше...

Сьогодні, 23 березня, у парку “На валах” навпроти Львівської облдержадміністрації Благодійна організація «Благодійне товариство «Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІД» м. Львів» організували акцію, приурочену Всесвітньому дню боротьби з туберкульозом.

Детальніше...

 

Детальніше...

Президент Петро Порошенко взяв участь у церемонії підписання контрактів між ДП «Міжнародний аеропорт «Бориспіль», ДП «Міжнародний аеропорт «Львів імені Данила Галицького» та авіакомпанією Ryanair.

Глава держави подякував керівництву компанії Ryanair, українській команді. «Дуже приємно, що ми почали цю фантастичну співпрацю», - сказав він. Президент наголосив, що приділяє багато уваги питанню доступності авіаквитків, оскільки це не просто можливості перевезення за дуже конкурентними тарифами сотень тисяч, якщо не мільйонів українських громадян.

Детальніше...

 

Детальніше...

Сьогодні, 23 березня, у сесійній залі Львівської облради стартувала інформаційна сесія «Нові конкурсні та проектні можливості для громад Львівщини». Учасникам сесії презентують підсумки участі Львівської області у конкурсі проектів в рамках Програми секторальної підтримки регіонального розвитку та проекти-переможці Асоціації «Єврорегіон Карпати – Україна» у рамках зазначеної Програми, зокрема «Карпатська мережа регіонального розвитку» та «Схід і Захід разом: будуємо довіру з шкільної парти».

Детальніше...

 

Детальніше...

Сьогодні, 23 березня, керівники аеропортів «Бориспіль» та «Львів» Павло Рябікін та Тетяна Романовська підписали угоду про співпрацю з директором авіакомпанії Ryanair Майклом О’Лірі. Перші рейси заплановані на жовтень.

Із важливою для розвитку інфраструктури України угодою підписантів привітав Президент України.

Детальніше...

 

Детальніше...

Сьогодні, 23 березня, стартував ІІ Всеукраїнський Форум громадських організацій “Партнерство і порозуміння задля активного та відповідального громадянського суспільства”.

Детальніше...

 

Детальніше...

З 25 до 30 березня 2018 року триватиме IV (заключний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з французької та німецької мов. Відбуватимуться інтелектуальні змагання у Комунальному закладі Львівської обласної ради «Львівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти.

Детальніше...

 

Детальніше...

Президент Петро Порошенко підписав Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у сфері будівництва та експлуатації автомобільних доріг», прийнятий Верховною Радою України 27 лютого 2018 року.

Реалізація Закону сприятиме створенню умов для залучення інвестицій на будівництво та експлуатацію автомобільних доріг на умовах концесії.

Детальніше...