Керівники району проведуть виїзні зустрічі із громадами населених пунктів з метою обговорення планів розвитку громад

23 січня мешканців с.Болотня о 16.00 год запрошують у Народний дім, а с. Подусільна о 17.30 год до сільської ради для обговорення плану розвитку громади на 2019-2021 роки за участі керівників району

 

Детальніше...Детальніше...В рамках патріотичного виховання та проекту «Схід і Захід разом» ОЗНЗ «Перемишлянська ЗОШ І-ІІІ ст. ім. О. Ковча» разом із Троїцьким ліцеєм Луганської області провели мультимедійну учнівську інтернет-конференцію. Захід був присвячений 100-річчю проголошення Акту злуки УНР і ЗУНР.

Серед запрошених були керівники району - голова Перемишлянської райдержадміністрації Володимир Танчин та голова райради Роман Андрусишин.

Учні кожного навчального закладу розповідали про історичні події столітньої давнини  на своїх територіях, зокрема про діяльність ЗУНР та УНР і проголошення Акту злуки.

 

Детальніше...Детальніше...Детальніше...Сьогодні, 22 січня, у м.Перемишляни відбулись святкування 100-річчя проголошення Акта злуки Західноукраїнської Народної Республіки та Української Народної Республіки.

З нагоди свята вулиці міста були прикрашені національними кольорами. На будинках держустанов, підприємств та мешканців міста також були розгорнуті прапори.

Заходи розпочались спільною молитвою у храмі св. Володимира та о.Омеляна Ковча за Україну та єдність українського народу. У богослужінні взяли участь керівників району та міста, працівники райдержадміністрації, депутати місцевих рад,   представники громадськості.

Детальніше...

 
Детальніше...

Сьогодні, 22 січня, у День Соборності, Львівщина відзначає сторіччя Злуки УНР та ЗУНР. З цієї нагоди відбулися урочисті заходи на Личаківському кладовищі.

«Ми мусимо завершити те, що 100 років тому тут, на Галичині розпочали наші предки. Я переконаний, що століття тому у них не було жодних сумнівів у тому, що нарешті витвориться від Лемківщини і до Кубані єдина неподільна соборна Українська держава. Не сталося. Пересварились, Розвалили українське військо, не урахували можливість підтримки Європи. І поплатились за це. Заплатили голодом, розстрілами, тюрмами. Сьогоднішні наші новітні герої, наші воїни, нікого не боячись, коли не було армії, жодних ресурсів, можливостей, вони дали нам ще один шанс на перемогу. Перемогу одну і на всі наші довгі роки», - наголосив голова Львівської ОДА Олег Синютка.

Детальніше...

 
Детальніше...

Дорогі співвітчизники!

Рівно сто років тому на цьому майдані сталася одна з найбільших подій у тисячолітній  історії України. Тут відбулося  проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки. Об'єднання в єдину державу. З того дня і навіки незалежність України означає її самостійність і соборність.

Детальніше...

 

Детальніше...21 січня голова Перемишлянської райдержадміністрації Володимир Танчин разом із головою районної ради Романом Андрусишиним та керівниками структурних підрозділів РДА і держустанов провели обговорення плану розвитку у с.Іванівка.

Заслухавши звіт керівника району та сільського голови про роботу упродовж попередніх років, присутні відзначали позитив у питанні інфраструктури населеного пункту. Йдеться про проведену реконструкцію вуличного освітлення, ремонт  окремих комунальних доріг, облаштування дитячого ігрового майданчика, ремонт НД, облаштування автобусних зупинок.

Детальніше...

 
Детальніше...

Президент Петро Порошенко разом з дружиною Мариною Порошенко взяв участь у церемонії покладання квітів до пам’ятників великому українському поетові Тарасу Шевченку і видатному державному діячеві Михайлу Грушевському з нагоди Дня Соборності України та 100-річчя проголошення Акту злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки.

Глава держави разом з дружиною поклали букети квітів до підніжжя пам’ятника та вшанували пам’ять Великого Кобзаря уклоном голови. До підніжжя пам’ятника також було встановлено кошик квітів.

Детальніше...

 
Детальніше...

У вівторок, 22 січня, у День Соборності, на Львівщині відзначатимуть сторіччя Злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки.

У цей день жителів Львівщини закликають прикрасити свої будинки, подвір’я, балкони чи вікна державним стягом, аби урочисто відзначити важливе для України свято.

Детальніше...

 
Детальніше...

Збірна команда України з санного спорту провела міжнародний тренувальний тиждень у м. Вінтерберг (Німеччина) перед початком чемпіонату світу.

І вже цього тижня українські санкарі змагатимуться на чемпіонаті світу. Збірна команда України представлена чотирма вихованцями львівської школи санного спорту (Стецків Олена, Дукач Антон, Лисецький Андрій, Стахів Ігор) та одним спортсменом кременецької школи.

Детальніше...

 
Детальніше...

З нагоди відзначення Дня Соборності України у загальноосвітніх навчальних закладах Львівської області організували ряд заходів інформаційного, просвітницького та виховного характеру.

Такі заходи відбуваються з метою формування національної свідомості школярів та виховання у них почуття патріотизму.

Детальніше...

 
Детальніше...

З нагоди Дня Соборності – сторіччя Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки, який відзначатимемо завтра, 22 січня, будівлю Львівської ОДА прикрасили синьо-жовтими стягами.

Аби урочисто відзначити важливе для кожного українця свято, прикрасити свої будинки, подвір’я чи офіси державними прапорами закликають усіх мешканців Львівщини.