Детальніше...

Аграрії Львівщини, які працюють у галузі садівництва, отримають 24 мільйони гривень з держбюджету.

Про це зазначили під час засідання Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України з розгляду  заявок сільгоспвиробників для надання фінансової підтримки  за державною програмою «Фінансова підтримка сільгосптоваровиробників» для розвитку галузей садівництва, виноградарства і хмелярства.

Детальніше...

 
Детальніше...

У випадку погіршення епідситуації певні медичні заклади будуть повністю переводити на ковідний профіль. Серед таких установ – 8-ма лікарня та госпіталь у Винниках.

Про це сьогодні під час брифінгу розповів заступник голови Львівської ОДА Іван Собко.

Детальніше...

 
Детальніше...

Держгеокадастр запроваджує новий Е-сервіс «Замовлення проведення державної експертизи землевпорядної документації».

Запропонований сервіс відкриває нові можливості щодо здійснення замовлення проведення державної експертизи землевпорядної документації в електронній формі через Єдиний державний вебпортал електронних послуг («Е-Сервіси») та інтегрованих із ним інформаційних систем Держгеокадастру (https://e.land.gov.ua/).

Детальніше...

 
Детальніше...

Триває національна програма особистісного та професійного розвитку для молоді «Державотворець». Це онлайн навчання, спрямоване на розвиток відповідального лідерства та підвищення рівня громадянської активності молоді України віком від 18 до 25 років. Серед учасників – 25 молодих людей із Львівщини.

Детальніше...

 
Детальніше...

Відповідно до Закону України «Про Державний бюджет України на 2020 рік» з 1 грудня 2020 року відбудеться підвищення розміру прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, з 1712 до 1769 гривень.

У зв’язку з цим, з 1 грудня, незалежно від факту працевлаштування, будуть перераховані такі виплати:

Детальніше...

 

Детальніше...

Відповідно до статті 152 Земельного кодексу держава забезпечує громадянам та юридичним особам рівні умови захисту прав власності на землю. Власник земельної ділянки або землекористувач може вимагати усунення будь-яких порушень його прав на землю, навіть якщо ці порушення не пов'язані з позбавленням права володіння земельною ділянкою, і відшкодування завданих збитків. Одним із методів захисту прав громадян та юридичних осіб на земельні ділянки здійснюється шляхом відшкодування заподіяних збитків. Однак, основні законодавчі акти регулюють лише загальні положення такої компенсації. Правовідносини щодо неправомірного використання земельної ділянки на законодавчому рівні не деталізовано.

Підстави та порядок відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам

Детальніше...

 
Детальніше...

26 листопада 2020 року низка засобів масової інформації поширили публікації, в яких йдеться про те, що Львівська обласна державна адміністрація не погодила схеми міських автобусних маршрутів до населених пунктів Львівської ОТГ.

Питання організації пасажирських перевезень на автобусних маршрутах загального користування в межах ОТГ наразі законодавчо не врегульоване, пояснили в управлінні транспорту та зв’язку ЛОДА.

Детальніше...

 
Детальніше...

26 листопада Господарський суд Київської області задовільнив позовну заяву управління капітального будівництва Львівської ОДА.

Управління звернулось в суд, аби стягнути майже 763 тисячі гривень з підрядника, який будував дитячий будинок сімейного типу в Радехові.

Детальніше...

 

Детальніше...28 листопада, у четверту суботу місяця в Україні вшановують День пам'яті жертв голодоморів. День пам'яті був запроваджений Указом Президента України у 1998 році. У 2006 році Законом України Голодомор 1932 – 1933 років був визнаний геноцидом.

Україна внаслідок геноциду 1932 – 1933 років, масових штучних голодів 1921 – 1923 та 1946 – 1947 років втратила мільйони людських життів. Через страшні масштаби злочину та цілеспрямовану політику тоталітарного режиму приховування правди про нього, вчені досі продовжують обговорювати точну кількість жертв Голодомору 1932 – 1933 років. Але мова йде про мільйони обірваних, вбитих страшною зброєю масового ураження – голодом – людських життів.

Детальніше...

 
Детальніше...

За попередню добу в області коронавірус підтвердили у 898 осіб. Госпіталізували – 129 осіб, скерували на самоізоляцію – 1694 людей.

143 пацієнтів лікують у реанімаційних відділеннях. 45 - на ШВЛ. За увесь час COVID підтверджено у 44509 осіб. Померло - 1209 людей. Одужали від коронавірусної інфекції - 28419 осіб. У 1823 пацієнтів медики вперше взяли ПЛР-проби.

Детальніше...