Оголошення про конкурс з визначення  виконавця  послуг із збирання та вивезення  твердих побутових відходів

25 вересня керівники району проведуть зустріч із жителями населених пунктів Суходільської сільської ради

Спілкування відбудеться о 15.00 год в приміщенні Народного дому с.Суходіл

 

 

Детальніше...

Працівників молодіжних центрів з усіх областей України запрошують до участі у заході "Молодіжні центри в Україні: оцінка, розвиток, партнерство", що відбудеться 24-26 жовтня.

Зустріч молодіжних центрів -  всеукраїнський проект з обміном досвіду та успішними практиками молодих фахівців у сфері молодіжної політики, який реалізовується у Львівській області.

Детальніше...

 
Детальніше...

На Львівщині збільшилась вартість оренди земельних часток (паїв) в порівнянні з 2017 роком. Про це інформують у департаменті агропромислового розвитку Львівської ОДА.

Середній розмір плати за користування паєм по області складає 1750 грн або 7,2 % від нормативно-грошової оцінки землі, що на 1,2 % більше в порівнянні до 2017 року.

Детальніше...

 

Детальніше... Детальніше... Детальніше...23 вересня у районному Народному домі  відбувся концерт мистецьких колективів Золочівського району.  Гостей привітав  заступник голови Перемишлянської районної державної адміністрації та міський голова О.Зозуля. На завершення концерту з подячним словом виступила    керівник відділу культури Перемишлянської РДА О.Гавінська.

Нагадаємо, що Львівська облдержадміністрація ініціювала проведення Етно-фестивалю гостинності, у рамках якого і відбувається обмін досвідом між художніми колективами районів.

 
Детальніше...

Львівщина отримала черговий транш субвенції з державного бюджету на виплату державних допомог в сумі 31,7 млн грн. Про це інформують у департаменті фінансів Львівської ОДА. Фінансовий ресурс передали місцевим бюджетам.

Ці кошти у повному обсязі забезпечують виплату у вересні державної допомоги сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, особам, які не мають права на пенсію, особам з інвалідністю, дітям з інвалідністю, тимчасової державної допомоги дітям, тимчасової державної соціальної допомоги непрацюючій особі, яка досягла загального пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату. А також допомоги по догляду за особами з інвалідністю І чи ІІ групи внаслідок психічного розладу, компенсаційної виплати непрацюючій працездатній особі, яка доглядає за особою з інвалідністю І групи, а також за особою, яка досягла 80-річного віку.

Загалом з початку року з державного бюджету місцевим бюджетам на зазначену мету перерахували 2,7 млрд гривень.

 
Детальніше...

У вівторок, 25 вересня, відбудеться презентація програм Skills labs: власна справа та Успішна кар’єра.

У межах заходу також презентуватимуть ініціативу «Український пакт заради молоді-2020», а опісля відбудеться і підписання пакту.

Детальніше...

 

Детальніше...На Львівщині тривають торги з продажу права оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності. Відтак мешканців області, які хочуть займатись сільським господарством, закликають до активної участі в торгах.

Детальніше...

 
Детальніше...
22 вересня, відбулось урочисте відкриття першої в Україні Академії боксу імені Андрія Котельника.

Участь у заході взяв голова Львівської ОДА Олег Синютка.

Детальніше...

 
Детальніше...

За ініціативи Львівської обласної державної адміністрації, Львівської торгово-промислової палати, НУ «Львівська Політехніка» та Асоціації професійних митних посередників в області стартує Експортна школа для початківців. Зареєструватись для участі у Школі можна до 26 вересня.

Завдання школи – допомогти малому та середньому бізнесу освоїти основи експортної діяльності та набути практичні навички для виходу на зовнішні ринки для успішного продажу своїх товарів за кордон.

Детальніше...

 
Детальніше...

В області тривають польові роботи. Зокрема аграрії Львівщини збирають пізні зернові, технічні культури, картоплю та овочі.

Як інформують у департаменті агропромислового розвитку станом на сьогодні сільськогосподарські підприємства області зібрали: гречки – 2,3 тис га (57,8 %), соняшника – 17,9 тис га (54,0 %), сої - 7,7 тис га (15,1 %), кукурудзи – 2,0 тис га (6,1 %), цукрових буряків – 1,3 тис га (12 %).

Детальніше...

 
Детальніше...

У четвер, 4 жовтня, відбудеться аукціон з продажу права оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності (за межами населеного пункту). Земельний аукціон проведуть за адресою: м. Львів, вул. Сахарова, 46. Початок торгів об 11:00 год.

Як інформують у Головному управлінні Держгеокадастру у Львівській області до продажу права оренди на земельних торгах пропонують право оренди 5 земельних ділянок розташованих у Радехівському районі Львівської області, загальною площею 84,3га:

Детальніше...