07 травня у Перемишлянському районному Нородному домі відбудеться Свято матері

Поч. о 15.00 год.

Детальніше...

Ініціативна група громадських об’єднань  «Берегиня», «Блакитний Птах» та родина Героя України Володимира Жемчугова, який майже рік перебував  в полоні так званої ЛНР, влаштували благодійний аукціон «Допомога родинам заручників».

«Ви є особливі люди у суспільстві, свою силу та  енергію ви можете скерувати в добро. А усі інші речі ми вам допоможемо», - звернувся до сімей полонених очільник Львівщини Олег Синютка, який взяв участь в аукціоні.

Детальніше...

 
Детальніше...

Львівська область посіла друге місце серед регіонів України в щорічному рейтингу ділового клімату. Про це йдеться в матеріалах Інституту економічних досліджень і політичних консультацій з оцінки рейтингу регіонального індексу ділового клімату, оприлюднених на сайті організації.

Згідно з дослідженням до топ-5 областей з найкращим бізнес-кліматом в Україні увійшли Вінницька, Львівська, Рівненська, Тернопільська та Закарпатська області. При цьому, найгірші результати зафіксовано в Харківській, Луганській і Донецькій областях.

Детальніше...

 
Детальніше...

Упродовж 18 жовтня  у Львівській області відбудуться заходи, присвячені Європейському дню боротьби з торгівлею людьми.

Громадська організація «Центр «Жіночі перспективи» в партнерстві з благодійним фондом «Карітас Самбірсько-Дрогобицької Єпархії Української Греко-Католицької Церкви», за фінансової підтримки департаменту соціального захисту населення Львівської облдержадміністрації, Міністерства міжнародних справ Канади та Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) проводить інформаційну акцію «Подорожуй безпечно! Подорожуй відповідально!»

Детальніше...

 

Детальніше...

Департамент економічної політики Львівської облдержадміністрації розпочинає серію семінарів для районів, міст обласного значення та об’єднаних територіальних громад щодо підготовки проектів для фінансування за кошти Державного фонду регіонального розвитку (ДФРР). Перші навчання відбудуться вже у середу, 18 жовтня.

Детальніше...

 

Детальніше...Сьогодні, 17 жовтня, заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Шалапський разом із керівниками держустанов побували у Короснянській сільській раді. Окрім обговорення проблемних питань жителів, під час зустрічі із активом сільської ради йшлося про стан доріг, пожежної безпеки, правопорядок, тепловий режим у закладах освіти та культури.

 
Детальніше...

У вівторок, 17 жовтня, у межах проекту “Рука допомоги” четверо мешканців області з числа малозабезпечени, багатодітних та вимушених переселенців отримали обладнання для ведення бізнесу на загальну суму близько 250 тисяч гривень.

Учасниця проекту Галина, мешканка села Раденичі, яка ще вчора жила лише на соціальні виплати, вже облаштовує майстерню, де разом з чоловіком вироблятиме дитячі ліжечка.

Детальніше...

 
Детальніше...

Вихідними, у Львівському національному  академічному театрі опери та балету імені Соломії Крушельницької, відбулися урочисті заходи з нагоди Міжнародного дня сільських жінок. Директор департаменту агропромислового розвитку Львівської ОДА Наталія Хмиз відзначила власниць фермерських господарств, кооперативів, сільських голів, лікарів, науковців, педагогів, діячів спорту, бухгалтерів та громадських діячок.

Детальніше...

 

Детальніше...

19 жовтня у Львівській облдержадміністрації відбудеться тренінг для представників об’єднаних територіальних громад та громадських організацій.

Про це повідомляють у департаменті міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва Львівської ОДА.

Детальніше...

 

Детальніше...

В області завершують посів озимих зернових культур під урожай 2018 року. Сільськогосподарські підприємства вже посіяли 129,6 тис га озимої пшениці, 24,5 тис га озимого ячменю та 4,5 тис га жита. Відтак у всіх категоріях господарств Львівщини посіяли 158,8 тис. га, що на 12,4 тис. га більше аніж у цей період минулого року.

Детальніше...

 

18 жовтня 2017 року в м.Золочів відбудеться зустріч голови облдержадміністрації з учасниками АТО та членами їх родин, які проживають на території Золочівського, Перемишлянського і Бродівського районів.

Питання, які будуть порушуватись під час зустрічі:
1. надання послуг з працевлаштування Центрами зайнятості;
2. надання послуг центрами з надання безоплатної вторинної правової допомоги;
3. спілкування з учасниками АТО, які скористалися різноманітними можливостями після повернення з війни;
4. спілкування з працівниками соціальних служб, відповідальних за комунікацію з учасниками АТО та членами їх сімей;
5. інше.
Запрошуються міські та сільські голови, учасники АТО. Організований виїзд з м.Перемишляни о 15.30 год. від будівлі райдержадміністрації.