Детальніше...Сьогодні, 16 жовтня, заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації Іван Шалапський провів засідання комісії з питань захисту прав дитини.

Під час засідання комісія розглянула питання щодо надання дозволу на реалізацію житлового будинку, в якому зареєстрована малолітня дитина.

Детальніше...

 
Детальніше...

Напередодні Дня захисника України, річниці створення Української Повстанської Армії, Свята Покрови Пресвятої Богородиці та Дня українського козацтва на Львівщині відбулася загальнообласна акція «Дякуємо ветеранам УПА».

Впродовж 7 – 14 жовтня учнівська молодь районів області з метою висловлення поваги та турботи відвідувала ветеранів Української повстанської армії.

Детальніше...

 
Детальніше...

Благодійна організація "Благодійне товариство "Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІД" м.Львів реалізувала проект «ВІЛ/СНІД, туберкульоз, вірусний гепатит С та паліатив: руйнуємо міфи!», який став переможцем конкурсу проектів для ІГС.

Метою проекту було привернення уваги населення до проблематики в сфері ВІЛ/СНІДу, туберкульозу, вірусного гепатиту С та паліативу. В закладах охорони здоров'я та центрах громадського здоров'я було розміщено 50 інформаційних плакатів з контактами соціальних працівників та переліком медико-соціальних послуг, які можуть безкоштовно отримати люди, хворі на туберкульоз та ті, що живуть з ВІЛ.

Детальніше...

 
Детальніше...

14 жовтня в с. Раденичі на Мостищині урочисто відкрили та освятили після проведення реконструкції символічну могилу Борцям за волю України.

Реконструкцію меморіалу розпочали у травні 2018 року. Завдяки ініціативі небайдужих, а також фінансуванню з бюджету Мостиської ОТГ та підтримці меценатів встановлено новий мармуровий хрест і плиту з написом, проведено благоустрій прилеглої території.

 
Детальніше...

Львівська обласна бібліотека для дітей нагадує, що вже традиційно у другій половині жовтня у бібліотеці відбудеться Свято української книги. Свято відбуватиметься з 16 по 26 жовтня 2019 року.

З історії свята: традиція проведення була започаткована в довоєнній Галичині товариством «Просвіта».  Відтоді це свято щорічно відбувалося  до 1940 року. В 1992 році Львівська обласна бібліотека для дітей разом з товариством «Просвіта» відновили призабуте Свято української книги.

Детальніше...

 

Детальніше...Детальніше...У понеділок, 14 жовтня,  в День Захисника України,  на кладовищі у селі Липівці відбулось освячення надгробного пам'ятника загиблому бійцю АТО Руслану Бойчуку.

На освяченні пам'ятника були присутні рідні та друзі Руслана, представники  районної влади, а також небайдужа громадськість району.

Детальніше...

 
Детальніше...

31 жовтня - 1 листопада у Львові відбудеться масштабна економічна подія - XІX Міжнародний економічний форум «Invest In Lviv Region». Організатори заходу - Львівська обласна державна адміністрація. Зареєструватись для участі у заходах 1-го дня XІX Міжнародного економічного форуму можна за посиланням.

Заплановано, що заходи першого дня Форуму включатимуть чотири блоки: «Аутсорсинг бізнес-процесів як інструмент динамічного розвитку економіки Львівщини», «Впровадження нових технологій. Еволюція промислового виробництва», «Індустріальні парки як прогресивний інструмент залучення технологічних компаній» і «Фінансові інструменти розвитку: світова практика та перспективи для України».

Детальніше...

 
Детальніше...

Національний природний парк «Сколівські Бескиди» в межах виконання мікропроєкту придбав метеостанцію «METEOTREK». Це комплекс, що складається з апаратної та програмної частини і комп’ютера. Про це інформують у Львівському обласному управлінні лісового та мисливського господарства.

Джерелами фінансування даного проєкту є: 30,59 тис грн – кошти обласного бюджету, 27,34 тис грн – кошти національного парку, 3,25 тис грн – внесок місцевої Громадської екологічної організації «Природа».

Детальніше...

 
Детальніше...

Понад 1600 протоколів складено співробітниками патрульної поліції у Львівській області за водіння транспортних засобів в нетверезому стані чи під дією лікарських препаратів. Більше половини справ – у суді, а з порушників стягнули майже 8 млн грн штрафних санкцій.

Про це сьогодні під час апаратної наради розповів начальник Управління патрульної поліції у Львівській області Роман Пилипенко.

Детальніше...

 
Детальніше...

Щороку, 15 жовтня,  у всьому світі відзначається Міжнародний день білої тростини,  що був затверджений у 1970 році з ініціативи Міжнародної федерації сліпих, який  має на меті привернути увагу громадськості, владних структур та меценатів до проблем людей з вадами зору.

Головні гасла Міжнародного дня білої тростини – толерантність, рівноправність та інтеграція.

Детальніше...