Детальніше...

На засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, що відбулося 23 жовтня, було оновлено рівні епідемічної небезпеки поширення COVID-19.

Новий розподіл набуде чинності з 00:00 години 26 жовтня 2020 р.

Детальніше...

 

Детальніше...

На Львівщині функціонує потужне підприємство із виробництва молочних продуктів - Самбірський молокозавод. На підприємстві працює близько 100 людей.

Завод оснащений сучасним українським обладнанням. Тут є цистерни, у яких можна зберігати до 90 тонн молока. Розташовані спецільні камери для дозрівання сиру, цех з виробництва масла, лабораторії та склади для готової продукції.

Детальніше...

 

Детальніше...

У неділю, 25 жовтня, в Україні  відбудуться місцеві вибори, на яких голосуватимуть 1,9 млн виборців з Львівщини.

Виборчі бюлетені у Львівській області будуть п'ятьох кольорів: для  виборів депутатів Львівської обласної ради - блакитного кольору; районних рад (їх буде 7 на території області) - світло-зеленого; міських рад (39) - світло-жовтого; сільських (18), селищних (16) рад - кремового; з виборів сільських, селищних, міських голів - світло-рожевого кольору.

Детальніше...

 

Детальніше...

В області завершується будівництво амбулаторій сімейної медицини у сільській місцевості за рахунок цільової субвенції з державного бюджету, а також коштів місцевих бюджетів. Передбачені бюджетні кошти на будівництво 43 амбулаторій сімейної медицини, з яких вже завершено і здано в експлуатацію 21 медичну установу.

Детальніше...

 

Детальніше...

В історичному  музеї «Палац Потоцьких» та  ОЛК «Ровесник» провели захід,  спрямований наданню сучасних  соціальних послуг для  молоді з інвалідністю, обміну досвідом серед громадських організацій області під час реалізації заходів проєкту «Сучасні теденції надання соціальних послуг людям з інвалідністю».

Відтак, презентували роботу із надання соцпослуг у м. Червоноград,                  м. Сокаль, м. Львів, м. Буськ, м. Моршин, м. Стрий, м. Самбір, м. Золочів, м. Дрогобич, м. Броди, смт. Підкамінь.

Детальніше...

 

Детальніше...

Пацієнтів із коронавірусною інфекцією незабаром прийматиме 5-та міська клінічна лікарня м. Львова. Про це під час брифінгу повідомив Орест Чемерис – директор департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА.

«В стаціонарах станом на сьогодні лікуються 1565 хворих, 126 людей перебуває на лікуванні у відділенні реанімації, 39 – на апаратах ШВЛ. Ліжкова мережа заповнена на 54%. З наступного тижня хворих на Covid-19 прийматиме 5-та міська клінічна лікарня Львова. Зараз лікарня проходить контрактування з Національною службою здоров’я України. На базі пульмонологічного відділення розгорнуть додатково 80 ліжок та стільки ж кисневих точок для лікування пацієнтів із коронавірусною інфекцією», - пояснив Орест Чемерис.

Детальніше...

 

Детальніше...

Сьогодні, 23 жовтня, у Львівській обласній державній адміністрації відбувся брифінг щодо підготовки та проведення місцевих виборів 25 жовтня 2020 року.

Як зазначила начальниця відділу адміністрування Державного реєстру виборців апарату Львівської облдержадміністрації Зоряна Павлів, у неділю голосуватимуть 1,9 мільйона виборців з Львівської області.

Детальніше...

 

Детальніше...

112 спортсменів Львівщини отримають грошові винагороди за успішні виступи на національних змаганнях - за підсумками третього кварталу цього року. Отримають премії і 74 тренери, що готували їх до чемпіонатів. Загальна сума винагород  -  майже 800 тисяч гривень.

Така практика відзначення спортсменів на Львівщині існує з 2017 року.

Детальніше...

 

Детальніше...

У неділю, 25 жовтня, в Україні та на Львівщині зокрема, відбудуться місцеві вибори. Через пандемію коронавірусної інфекції, цього року процес відбудеться з дотриманням усіх необхідних протиепідемічних засобів.

Як повідомила у межах брифінгу начальниця відділу адміністрування Державного реєстру виборців апарату Львівської облдержадміністрації Зоряна Павлів, членами дільничних виборчих комісій здійснюється підготовка приміщень виборчих дільниць. Вона ще триватиме сьогодні та завтра.

Детальніше...

 

Детальніше...

З ініціативи Львівської обласної державної адміністрації  опрацьовано можливість забезпечення страхуванням медиків на випадок інфікування COVID-19 при виконанні своїх професійних обов’язків. Про це повідомили під час брифінгу сьогодні, 23 жовтня.

«На превеликий жаль, провідні страхові компанії, які здійснюють діяльність на території області відмовились у наданні такого виду страхування, через віднесення медиків до групи з високим ризиком. Ми запропонували страховим компаніям альтернативний варіант, який полягає у передачі в адміністративне управління страхової компанії страхового фонду, який формується з благодійних внесків», - розповів Кіндрат Гвоздинський, помічник координатора Центру при Львівській ОДА у питаннях страхування (регіональний представник міжнародного страхового брокера АОН у м. Львові).

Детальніше...