Керівники району проведуть виїзні зустрічі із громадами населених пунктів з метою обговорення планів розвитку громад

17 січня відбудеться обговорення перспективного плану розвитку території на 2019-2021 роки за участю керівників району:

16.00 год - с.Неділиська (Народний дім)

17.30 год - с.Кимир (Народний дім)

 

Детальніше...З нагоди 100-річчя проголошення Акта злуки ЗУНР та УНР у населених пунктах району відбуватимуться святкування.

Зокрема, у м.Перемишляни заходи відбудуться 22 січня.

8.00 год - у храмі св..Володимира та о.О.Ковча  відбудеться екуменічна молитва за Україну, опісля будуть покладені квіти до могили січових стрільців та борцям за волю України.

14.00 год – у Народному домі відбудеться мистецьке дійство «100-річчя Соборності», під час якого буде зачитано Універсал Української Центральної ради, проведено атракцію із задіянням Державного Прапора України та виконанням гімну Українських січових стрільців.

Опісля, відбудеться святковий концерт за участі кращих художніх колективів району.

 
Детальніше...

Про це сьогодні, 17 січня, розповів голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка у ефірі телеканалу «Прямий».

«Сьогодні уже дуже багато сказано про церкву. Але давайте повернемося до подій трьохсотлітньої давності. Це період, який історики назвали руїною. У нас забрали церкву тоді, коли держава була в руїні. І ми повернули собі Українську церкву тоді, коли держава є на підйомі», - зазначив очільник Львівщини.

Детальніше...

 
Детальніше...

Про це сьогодні, 17 січня, заявив голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка у ефірі телеканалу «Прямий».

«У Львові немає жодних проблем,які б носили міжнаціональний, міжетнічний чи міжрелігійний характер. Сьогодні Львівщина настільки консолідована область, що там просто нереальні будь-які заворушення чи конфлікти. Усі ті речі, які відбуваються, я переконаний, сплановані диверсантами країни-агресора з метою посварити українців та поляків. Цього не станеться ніколи», - наголосив очільник Львівщини.

Детальніше...

 
Детальніше...

Підприємців Львівщини запрошують взяти участь у торговій місії до м. Нюрнберг, Німеччина.

Сектор з просування експорту Львівської обласної державної адміністрації запрошує компанії Львівщини взяти участь у торговій місії до Німеччини, яка відбудеться з 13 по 16 лютого 2019 року.

Детальніше...

 
Детальніше...

10-го січня на засіданні організаційної управи Обласної літературної премії імені Катерини Мандрик-Куйбіди, яку призначають у галузі національного державотворення за найкращу поетичну збірку патріотичної тематики, було прийнято рішення  офіційно оголосити прийом творів на 2019 рік.

Партнери конкурсу: Львівська Обласна Рада, Львівська облдержадміністрація,  Національний університет «Львівська політехніка» та видавництво «Коло».

Детальніше...

 
Детальніше...

На Водохреща, 19-20 січня, У музеї народної архітектури та побуту імені К. Шептицького відбудеться ювілейний фестиваль Свято пампуха.

Свято Пампуха — щорічний зимовий фестиваль у Львові, який проводиться з метою популяризації традиційної української страви — пампуха.
Всі гості свята стануть частиною давніх галицьких звичаїв, насолоджуватимуся виступами найкращих вуличних вертепів та дитячих ансамблів. Ну, і звичайно, в програмі свята апетитні частування для відвідувачів.

Детальніше...

 

Детальніше...Детальніше...16 січня перспективний план розвитку територій на 2019 – 2021 роки обговорювали мешканці с.с.Ушковичі та Чуперносів Перемишлянського району.

Після звіту першого заступника голови райдержадміністрації Богдана Гуменюка про роботу упродовж 2015-2018 років та сільського голови Петра Горецького присутні активно обговорювали проблемні питання.

Детальніше...

 
Детальніше...

У п'ятницю, 18 січня, виповнюється 150 років від дня народження великого українського художника Івана Труша. З цієї нагоди відбудеться ряд урочистих заходів.

Відтак, у програмі святкувань:

Детальніше...

 
Детальніше...

З нагоди святкування 100-річчя проголошення Акта Злуки між УНР і ЗУНР  Державний архів Львівської області підготував тематичну виставку «100-річчя проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки».

Виставку можна переглянути на офіційному сайті архіву за посиланням. А також експонується у виставковому центрі архіву.

Детальніше...

 

Детальніше...

Згідно з інформацією Львівського регіонального центру з гідрометеорології, на усіх території Львівської області та у м. Львові упродовж  18 - 20 січня на дорогах збережеться ожеледиця.

18 січня вдень місцями пориви західного вітру 15 – 20 м/с - І рівень небезпечності, жовтий.

Детальніше...