Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Вхід< грудня 2019 >
П В С Ч П С Н
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

пошук

кількість гостей/користувачів

На даний момент 192 гостей на сайті

У середу, 29 січня, у залі засідань Перемишлянської райдержадміністрації (ІІІ поверх, вул.Привокзальна,3) працівниками Регіонального представництва Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у Львівській області буде проводитись:
- з 12:00 год. до 14:00 год. особистий виїзний прийом громадян;
- з 14:00 год. до 15:00 год. просвітницький захід на тему: «Діяльність Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини»

 
Детальніше...

Сьогодні, 27 січня, у приміщенні малої сесійної зали Львівської обласної ради відбулись публічні консультації з приводу адміністративно-територіального устрою Львівської області в частині Сколівського, Бродівського та Радехівського районів.

Публічні консультації відбулись за участю першого заступника голови облдержадміністрації Василя Лозинського,т.в.о директора департаменту економічної політики Степана Куйбіди, директора Агенції регіонального розвитку Львівщини Тараса Баранецького, керівника Львівського офісу U-Lead в Україні Галини Гречин та представників органів місцевого самоврядування та їх асоціацій, науково-експертного середовища та інститутів громадянського суспільства.

Детальніше...

 
Детальніше...

У 2019 році жителі області, які звернулися за допомогою у працевлаштуванні до центру зайнятості, відчули зміни у роботі. Кожному клієнту надавався поглиблений персональний супровід, визначався його профіль і рівень мотивації до праці, складався індивідуальний план пошуку роботи, вишукувалися додаткові можливості для якомога швидшого повернення до трудової активності.

Серед фахівців базових центрів зайнятості та філій Львівського ОЦЗ 135 спеціалістів із минулого року почали виконувати функції кар’єрних радників. Завдяки їхнім зусиллям торік вдалося забезпечити місцем праці 48,1 тис. жителів області, у тому числі 15,7 тис. безробітних, що на 1,5% більше, ніж у 2018 році. При цьому рівень працевлаштування безробітних у 2019 році зріс із 33,3% до 35,1%.

Детальніше...

 
Детальніше...

У п’ятницю, 7 лютого відбудеться земельний аукціон з продажу прав оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної форми власності (за межами населеного пункту). Про це інформують у департаменті агропромислового розвитку Львівської ОДА.

До продажу права оренди на земельних торгах пропонується право оренди земельних ділянок, що розташовані:

Детальніше...

 
Детальніше...

На земельних торгах у формі аукціону, які відбулися 24 січня у Департаменті екології та природних ресурсів, передано в оренду шість водних об’єктів, а саме:

Детальніше...

 
Детальніше...

Департамент з питань культури, національностей та релігій Львівської облдержадміністрації, у межах Комплексної програми розвитку культури Львівщини на 2020 рік, оголосив 6 конкурсів за різними напрямами для отримання фінансової підтримки з обласного бюджету.

Подати документи можна до 28 лютого.

Детальніше...

 
Детальніше...

За даними Європейського центру з контролю та профілактики захворюваності та Європейського регіонального бюро ВООЗ, Україна залишається однією з двох найбільш уражених епідемією ВІЛ-інфекції/СНІДу країн в Європі, де продовжує зростати кількість нових випадків інфікування ВІЛ та смертей від СНІДу.

Україна віднесена ВООЗ до групи країн з концентрованою епідемією ВІЛ-інфекції/СНІДу. Особливістю епідемії ВІЛ-інфекції на даному етапі є зростання випадків туберкульозу (ТБ) серед вперше зареєстрованих ВІЛ-позитивних осіб та високий рівень смертності серед пацієнтів з ко-інфекцією ТБ/ВІЛ.

Детальніше...

 
Детальніше...

Сьогоднішня виставка академічних робіт студентів Львівського коледжу декоративного і ужиткового мистецтва ім. І.Труша у Культурно мистецькому центрі «Львівський палац мистецтв» представляє академічні роботи з методичного фонду рисунку, малярства та ліплення в ретроспективі (від повоєнних років до сьогодення). Ці три дисципліни є базовими для підготовки фахівців у царині образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва, реставрації та дизайну.

Слід зауважити, що експоновані на виставці рисунки, засвідчують, що у академічній програмі з рисунку починаючи з 1950-х рр. відбувались постійні аналітичні осмислення підходів та методів ведення рисунку. Знаковим у цьому напрямі став 1989 р., коли викладачем коледжу, Заслуженим діячем мистецтв Тарасом Драганом розробляється та впроваджується нова концептуальна програма академічного рисунку із підпорядкуванням йому графічно-декоративного, що отримує підтримку та погодження у МОН України. Така програма свого часу здобула широкий резонанс у мистецьких колах та мистецьких навчальних закладах, ставши альтернативою до існуючих програм. Вона є актуальною і сьогодні в навчанні академічному рисунку в коледжі.

Детальніше...

 
Детальніше...

Відкриття виставки унікальних фотографій захисників Донецького аеропорту «Ти вистояв. Не вистояв бетон» відбулося сьогодні у Будинку воїна на вулиці Короленка, 1.

Фотографії були зроблені в останні дні захисту аеропорту бійцем 80-ої окремої десантно-штурмової бригади Віталієм П’ясецьким.

Детальніше...

 

Інформація про залишки лікарських засобів у медзакладах Перемишлянського району станом на 24.01.2020 року