Детальніше...Проєкт започаткований з ціллю популяризації і підвищення громадського авторитету сімейних цінностей, відповідального батьківства, взаємного розповсюдження позитивного досвіду соціально-відповідальних сімей, сімейних династій, які пропагують здоровий спосіб життя, розвивають захоплення і таланти членів сім'ї, беруть активну участь у житті суспільства, регіону, країни.

Детальніше...

 
Детальніше...

Проект Державного бюджету на 2021 рік після доопрацювання залишився реалістичним до виконання й збалансованим у частині доходів та видатків. Під усі програми, які в ньому закладені, є джерела фінансування в повному обсязі.

Про це під час засідання Кабінету Міністрів України 2 листопада зазначив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль. Він нагадав, що Уряд передав його в Парламент для розгляду в другому читанні, та розповів про основні пріоритети документа.

Детальніше...

 
Детальніше...

У департаменті освіти та науки сьогодні затвердили обсяги регіонального замовлення під час Ради професійної (професійно-технічної) освіти Львівської області.

Загальний обсяг регіонального замовлення на підготовку кваліфікованих робітників та молодших бакалаврів у закладах професійної освіти становить 7 823 учні, а у закладах фахової передвищої освіти, які підпорядковані департаменту освіти і науки ЛОДА в обсязі 1045 осіб.

Детальніше...

 
Детальніше...

10 грудня відбудеться земельний аукціон з продажу прав оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної форми власності (за межами населеного пункту).

До продажу права оренди на земельних торгах пропонується право оренди земельних ділянок, що розташовані:

Детальніше...

 
Детальніше...

Сьогодні відбулось засідання регіональної комісії з оцінки та забезпечення проведення попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм та проєктів регіонального розвитку, що можуть реалізуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку (ДФРР) у Львівській області. Про це інформують у департаменті економічної політики Львівської ОДА.

Комісія погодила узагальнений перелік проєктів, які будуть фінансуватись за кошти ДФРР у 2021 році.

Детальніше...

 
Детальніше...

За 9 місяців цього року підприємства області експортували товари на суму 1 мільярд 621 млн доларів. У порівнянні з аналогічним періодом минулого року експорт зріс на 0,3 %.

Як розповіли у Головному управлінні статистики у Львівській області серед товарів, які експортувала Львівщина, переважали електротехнічне обладнання (17,2% від обсягу експорту), зернові культури (13%), меблі (12,9%), жири та олії (8,4%), мінеральні палива, нафта і продукти її перегонки (8,3%), деревина і вироби з неї (7,3%).

Детальніше...

 

Детальніше...Золочівське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Львівській області повідомляє про відновлення фінансування медичних і соціальних послуг для потерпілих на виробництві, осіб з інвалідністю.

26.11.2020 року набув чинності Закон України «Про внесення змін до підпункту 2 пункту 5 розділу II «Прикінцеві положення» Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2020 рік» від 03.11.2020 № 941-IX.

Детальніше...

 

Міжнародний день боротьби за скасування рабства відзначається щорічно 2 грудня у межах акції “16 днів проти насильства”. Дата обрана не випадково, саме 2 грудня 1949 року Генеральна Асамблея ООН прийняла Конвенцію про боротьбу з торгівлею людьми і з експлуатацією проституції третіми особами.

Детальніше...

 
Детальніше...

Президент України та Уряд спільно працюють над імплементацією та просуванням кроків з підтримки людей та бізнесу в разі запровадження більш жорстких карантинних заходів.

На цьому наголосив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час вступного слова на засіданні Кабінету Міністрів України 2 грудня.

Детальніше...

 
Детальніше...

У Львівській обласній дитячо-юнацькій спортивній школі людей з інвалідністю "Галичина" на сьогодні навчається понад 150 осіб. Тут можна опанувати плавання, фехтування на візках, легку атлетику, лижні перегони, шахи, настільний теніс, голбол, боччу, стрільбу з лука та пауерліфтринг.

Школа діє вже 17 років. Її очолює майстер спорту України з важкої атлетики Сергій Колосов. Тут працює 20 фахових тренерів.

Детальніше...