Станимирська сільська рада, виконавчий комітет оголошують повторний конкурс з визначення  виконавця  послуг із збирання та вивезення  ТПВ

24 травня відбудуться заходи з нагоди Свята Героїв:

керівники району покладуть квіти до могил учасників АТО (с.Брюховичі і с.Коросно) та учасників національно-визвольної боротьби, що на міському цвинтарі:

о 14.00 год відбудеться святковий концерт у районному Народному домі

 

Детальніше...

У зв’язку із збільшенням кількості випадків надходження анонімних повідомлень про замінування торгово-розважальних центрів, готельних комплексів та інших об’єктів з масовим перебуванням людей, в області посилюють заходи безпеки у даному напрямку.

Відтак, з метою узгодження комплексу превентивних заходів, спрямованих на забезпечення злагодженої та ефективної роботи з евакуації населення усіх причетних служб у випадках виникнення надзвичайних ситуацій на об’єктах масового скупчення людей, видано доручення голови обласної державної адміністрації від 17 травня 2019 року №17 щодо посилення роботи у цьому напрямку.

Детальніше...

 

Детальніше...Детальніше...Детальніше...Детальніше...Детальніше...22 травня відбулася  ювілейна Всеукраїнська проща духовенства Української Греко-Католицької Церкви до міста Перемишляни. Глава УГКЦ, єпископи, священики та вірні вшанували пам'ять блаженного священномученика Омеляна Ковча, який  тут душпастирював.

Цьогорічна проща присвячена 10-річчю проголошення блаженного Омеляна Ковча покровителем душпастирів УГКЦ, 75-й річниці  мученицької смерті о. Омеляна та 135-річчю від дня його народження.

Розпочався духовний захід молебнем до блаженного священномученика Омеляна Ковча - покровителя душпастирів УГКЦ у храмі святого Миколая, в якому блаженний Омелян здійснював своє служіння.  Потім, усі  священики, диякони, семінаристи разом з Главою та Єпископами УГКЦ, які прибули на прощу з території цілої України, керівники області, району та міста, мешканці Перемишлянщини процесійно перейшли до пам’ятника блаженному, де був зачитаний укладений ним іспит сумління.

Детальніше...

 

Голова Перемишлянської райдержадміністрації В.Танчин розпорядженням від 15 травня 2019 року № 136 затвердив склад громадської ради. До оновленого складу увійшли 8 громадських організацій.

Нагадаємо, що установчі збори із формування нового складу громадської ради відбулись 10 травня поточного року.

 
Детальніше...

У суботу, 25 травня, о 12:00 у Львівській обласній державній адміністрації відбудеться відкриття виставки "Повернення доДому" на підтримку українських моряків, що уже півроку перебувають в російському полоні. 1 червня виставку буде переміщено до Палацу Мистецтв, де вона функціонуватиме до 9 червня.

На виставці будуть представлені 24 картини та інші твори мистецтва, створені митцями з усіх областей України для підтримки 24 полонених українських моряків.

Детальніше...

 
Детальніше...

Забезпечення основних життєвих потреб у тому числі медичного обслуговування для внутрішньо переміщених осіб (ВПО) досі залишається актуальним для нашої держави.

У Конституції України встановлено, що держава  створює умови для ефективного і доступного для всіх громадян медичного обслуговування. У державних і комунальних закладах охорони здоров'я медична допомога надається безоплатно.

Детальніше...

 
Детальніше...

24-26 травня у с. Березина Миколаївського району Львівської області відбудеться фестиваль «НЕБУ-ХАЙ!».

Про це повідомили сьогодні під час брифінгу.

Детальніше...

 
Детальніше...

5 червня о 19:00 у рамках «Віртуозів-38» відбудеться українська прем’єра фантасмагоричної ораторії Роберта Шумана «Рай і Пері».

Це тричастинне музичне полотно, що народилося з тексту однієї з віршованих частин східного роману «Лалла Рук» ірландського поета-романтика Томаса Мура.

Детальніше...

 
Детальніше...

У пятницю, 24 травня, у Львівській обласній бібліотеці для дітей відбудеться онлайн-марафон GIRLS POWER TECH ("Дівчата заряджають технології")

Організатор події–Львівська обласна бібліотека для дітейтаCode Club LVIV.

Детальніше...

 
Детальніше...

Природно-заповідний фонд Львівщини поповнився трьома новими об'єктами місцевого значення - двома пам'ятками природи «Екопарк студентський» (0,3434 га) і «Парк Короля Данила» (0,2237 га) та ботанічним заказником “Двірцівський”(63,9 га). Відповідне рішення ухвалили на сесії Львівської обласної ради.

“Завдяки багаторічній праці фахівців у сфері заповідної справи на території області функціонує 384 території та об’єкти природно-заповідного фонду, загальною площею 170,9 тис. га, що складає 7,8 % від площі території області.Сьогодні цей список поповнили ще 3 нові об’єкти. Адже збереження унікальних природних об’єктів - це наш обов’язок як перед сучасниками, так і нашими нащадками”, -зазначив директор департаменту екології та природних ресурсів Львівської облдержадміністрації Руслан Гречаник.

Детальніше...

 
Детальніше...

Сьогодні, 22 травня, на Львівщині стартувало відзначення Днів Європи. Розпочалися урочистості підняттям прапорів України та Європейського Союзу перед будівлею Львівської облдержадміністрації.

"Вчергове ми підіймають тут прапори України та Європейського Союзу і долучємось до великої європейської родини. Цього року особливо приємно відзначати Дні Європи, адже ми законодавчо закріпили наш європейський вектор розвитку. Єдність українського народу і європейських країн надзвичайно важливі для кожного, адже всі розуміють, що агресор не зупиниться. Тому спільними зусиллями ми повинні розбудовувати єдину сильну Європу. Україна і Європа завжди були і будуть разом. Нехай європейські цінності будуть з кожним із нас", - наголосив під час урочистостей перший заступник голови Львівської ОДА Ростислав Замлинський.

Детальніше...