Детальніше...

У Полтаві днями завершився командний чемпіонат України з веслування на байдарках і каное. На чемпіонаті збірна Львівщини посіла третє загальнокомандне місце. Нашу область на змаганнях представляло 19 спортсменів.

Як розповідає тренер-представник збірної команди Роман Бундз, практично усі веслувальники Львівщини повернулись додому з медалями.

Детальніше...

 

ПОСТАНОВА від 18 вересня 2020 року №8 "Про реєстрацію кандидата на посаду голови Перемишлянської міської ради Львівського району, Львівської області"

 
Детальніше...

«Нова економічна реальність світу, прогнози щодо України» - такою є назва Ділового форуму, який розпочав свою роботу сьогодні, 24 вересня, на Львівщині. Подія спрямована на розвиток бізнес-середовища України та області зокрема.

Спілкуватимуться упродовж дня на актуальні економічні теми представники органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, провідних банківських установ та інституцій, успішні підприємці, які зацікавлені в економічному розвитку України.

Детальніше...

 
Детальніше...

Протягом січня-серпня 2020 року індекс продукції тваринництва у господарствах усіх категорій Львівській області порівняно з січнем-серпнем 2019 року зріс на 1,6%.

Збільшення обсягів валового виробництва відбулось за рахунок збільшення обсягів вирощування сільськогосподарських тварин у сільськогосподарських підприємствах, зокрема, свиней на 19,4%, птиці свійської на 12,8%. Обсяги виробництва молока залишаються на рівні аналогічного періоду минулого року.

Детальніше...

 

Детальніше...Львівський обласний молодіжний центр за підтримки Львівської обласної державної адміністрації організовують форум можливостей #Не_формат, який відбудеться 10 жовтня цього року у м.Жовква на території молодіжного простору «Літній театр», який розташований у центральній частині міського парку.

Основною метою форуму є мотивація та активізація молоді Львівської області до створення власних ініціатив, які у майбутньому позитивно вплинуть на громади зокрема та суспільство загалом. Орієнтовна кількість учасників форуму - 150 осіб.

Детальніше...

 
Детальніше...

23 вересня заступник голови Львівської ОДА Юрій Холод у межах виїзної наради проіспектував хід будівельних робіт з реконструкції спортивного майданчика Львівського державного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Крут.

“Ліцей є одним із один із найвідоміших національних підготовчих військових навчальних закладів. Тому дуже важливо, аби ліцеїсти здійснювали свою професійну підготовку у відповідних умовах”, - зазначив заступник голови.

Детальніше...

 
Детальніше...

Обсяг обороту роздрібної торгівлі у Львівській області у січні–серпні 2020 року порівняно з січнем–серпнем 2019 року збільшився у порівнянних цінах на 1,8% і становив 43,6  млрд.грн.

Про це повідомили в Головному управлінні статистики у Львівській області.

Детальніше...

 

Детальніше...Уряд затвердив Порядок здійснення протиепідемічних заходів під час організації та проведення виборів

Уряд затвердив Порядок здійснення протиепідемічних заходів під час організації та проведення виборів.

Відповідним рішенням, прийнятим на позачерговому засіданні Кабінету Міністрів 14 вересня, встановлено додаткові вимоги щодо протиепідемічних заходів під час організації та проведення виборів на період дії карантину у зв’язку з поширенням на території України COVID-19.

Детальніше...

 
Детальніше...

За попередню добу було госпіталізовано з підозрою на коронавірус 109 осіб. Скеровано на самоізоляцію 1100 осіб.

Знаходиться в стаціонарах 1231 хворих. 157 - у Львівській обласній інфекційній лікарні, 144 - в Центрі легеневого здоров'я, 49 - у 8 МКЛ, 41 - у 1 МКЛ, 151 - у Львівському обласному госпіталь ветеранів воєн та репресованих, 76 - у Стрийській міській лікарні, 59 - у Кам'янка-Бузькій лікарні, 96 - в Стебницькій міській лікарні, 34 - у Сокальська ЦРЛ, 38 - у Рудківській лікарні, 42 - у Новояворівській МЛ імені Юрія Липи, 173 у ЛШМД, 14 - у Львівській обласній дитячій клінічній лікарні "ОХМАТДИТ", 37 - у Жовківській ЦРЛ, 4 - 1 ПБ, 38 - Жидачівська ЦРЛ, Самбір - 24, 23 - Буська ЦРЛ, ОКЛ - 31 хворих.

Детальніше...

 
Детальніше...

Про реалізацію об’єктів: шкіл, садочків, об’єктів спорту, яку проводять в межах Програми Президента України «Велике будівництво» йшлося 23 вересня під час селекторної наради з Міністерством розвитку громад та територій України.

Зокрема, в області в межах цієї Програми передбачена реалізація 16 об’єктів на що передбачено 204 млн грн бюджетних коштів. Це 6 шкіл, 5 садочків, 5 об’єктів спорту.

Детальніше...