Детальніше...

Реєстрація для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні 2021 розпочнеться 1 лютого і триватиме до 5 березня. Такий термін встановлює календарний план підготовки та проведення ЗНО 2021 року, затверджений наказом МОН від 30.09.2020 №1210.

До 30 квітня 2021 року зареєстровані учасники зможуть завантажити зі своїх інформаційних сторінок запрошення-перепустки, де буде зазначено час і місце проведення тестувань.

Детальніше...

 
Детальніше...

До кінця січня Україна очікує першу поставку вакцин від COVAX обсягом 100-200 тисяч доз, щоб почати негайну вакцинацію першої черги. Про це зазначив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль 25 січня в ефірі програми «Свобода слова».

Очільник Уряду наголосив, що Україна доєдналася до міжнародної ініціативи COVAX одночасно з усіма європейськими й світовими країнами. Усі контракти, необхідні для цього, були укладені вчасно.

Детальніше...

 
Детальніше...

За попередню добу на Львівщині методом ПЛР-тестування у 167 мешканців області підтвердили COVID-19.

Відтак, подаємо інформацію про захворюваність у розрізі населених пунктів.

Детальніше...

 
Детальніше...

75 дорожньо-транспортних пригод, п’ять з них – з потерпілими. Таким є стан аварійності на автодорогах Львова та області за минулу добу. Про це інформують у відділі комунікації поліції у Львівській області.

Найбільше ДТП відбулось у Львові – 41, ще 34 – на дорогах області. Внаслідок ДТП троє осіб загинули, ще шістнадцятеро - були травмовані.

Детальніше...

 
Детальніше...

Зарплату гірникам області виплачують вчасно. Про це інформують у департаменті паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження Львівської ОДА.

Так, вчора на рахунки ДП «Львіввугілля» поступили кошти за бюджетною програмою «Реструктуризація вугільної галузі». З них шахтарям виплатили частину заробітної плати за грудень.

Детальніше...

 
Детальніше...

За даними Міністерства соціальної політики, в Україні статус особи, яка постраждала внаслідок торгівлі людьми в 2020 році, встановлено 134 особам.  Це явище є одним з найбільш масових порушень прав і свобод людини. На жаль, пандемія та карантинні обмеження лише «посприяли» збільшенню кількості наших співгромадян, які опинились в ситуації торгівлі людьми та експлуатації.

Роботу в цьому напрямку по Львівській області в межах компетенції здійснює департамент соціального захисту населення облдержадміністрації. Так, за інформацією департаменту, минулого року 8 осіб отримали статус особи, яка постраждала від торгівлі людьми. Всі особи - чоловіки.

Детальніше...

 

Детальніше...Упродовж 2020 року діяльність відділення Національної служби посередництва і примирення в Львівській області (відділення НСПП) відповідно до Законів України "Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)", "Про соціальний діалог в Україні" була спрямована на здійснення сприяння у вирішенні колективних трудових спорів (конфліктів), поліпшення стану соціально-трудових відносин (СТВ) у трудових колективах підприємств, установ, організацій області, прогнозування та запобігання виникнення колективних трудових спорів (конфліктів), сприяння забезпеченню здійснення соціального діалогу, проведення оцінки відповідності критеріям репрезентативності профспілок та організацій роботодавців.

Детальніше...

 
Детальніше...

За попередню добу 109 осіб госпіталізовано із діагнозом COVID-19. Скеровано на самоізоляцію - 361 людину.

Аналіз на ПЛР-дослідження вперше набрано у 470 осіб. Підтверджено коронавірусну інфекцію методом ПЛР у 167 людей.

Детальніше...

 
Детальніше...

За попередню добу в області провели 881 дослідження на коронавірус, з них - 167 позитивних.

За увесь час COVID-19 підтверджено у 69570 осіб.

Померло 2043 людей. Одужали від коронавірусної інфекції 58110 осіб.

 
Детальніше...

25 січня, до річниці трагічних подій на Майдані Гідності, у Львові відбулась «Тиха хода» пам’яті Героїв Небесної Сотні.

Учасники вшанували «Тихою ходою» та молитвою пам'ять перших загиблих Героїв Небесної Сотні: Юрія Вербицького, Романа Сеника, Сергія Нігояна, Михайла Жизневського, Олександра Бадери.

Детальніше...