Як отримати безкоштовні ліки. Читайте ТУТ

Водію, пам'ятай! Тебе чекають вдома!

відеоролик

 

Вшануймо жертв Голодомору 32-33 р.р.

25 листопада у м.Перемишляни біля пам’ятника о.Омеляну Ковчу:
16.00 год. – хвилина мовчання
16.01год. - церковні передзвони, запалення лампадок, панахида


07 травня у Перемишлянському районному Нородному домі відбудеться Свято матері

Поч. о 15.00 год.

Детальніше...

Президент України Петро Порошенко розпочав дводенний робочий візит до Брюсселя для участі у П’ятому саміті «Східного партнерства».

Глава Української держави виступить на пленарному засіданні Саміту на тему: «Досягнення з часу Ризького Саміту та визначення нових пріоритетів». Планується також виступ Президента під час робочого обіду за участі глав держав та урядів Європейського Союзу і країн-партнерів на тему: «Працюємо разом над спільними європейськими викликами».

Детальніше...

 
Детальніше...

У пятницю, 24 листопада о 17.00 год. у читальному залі Львівської обласної бібліотеки для юнацтва (Бібліотека на Ринку – площа Ринок,9) в рамках проекту #ЗаЖиве відбудеться прес-зустріч з музичним гуртом «Жадан і собаки».

Сергій Жадан - визнаний у світі і популярний в Україні письменник - не тільки вигадує історії, які можна прочитати або продекламувати. Він вигадує історії, які можна заспівати.

Детальніше...

 
Детальніше...

Сьогодні, 23 листопада, у Києві, стартував IX Міжнародний інвестиційний бізнес-форум «Відновлювана енергетика та енергоефективна модернізація промисловості». Захід об’єднав  представників влади, бізнесу, інвесторів та експертів з усієї України.

Акцент цьогорічного форуму  – стимулювання реалізації «зелених» проектів в регіонах країни та підвищення ефективного споживання енергоресурсів в енергоємних секторах економіки. Участь у заході взяв перший заступник голови Львівської ОДА Ростислав Замлинський.

Детальніше...

 

Детальніше...Відтепер за усіма перехрестями вулиць та місцями найбільшого скупчення громадян і руху транспортних засобів у м.Перемишляни слідкуватимуть 20 камер відеоспостереження.

Для закупівлі та встановлення камер було виділено із районного бюджету 140 тис.грн. та міського 145 тис.

У функціонуванні засобів спостереження мав можливість пересвідчитись голова Перемишлянської райдержадміністрації В.Танчин, голова районної ради Р.Андрусишин, керівник Золочівської місцевої прокуратури В.Купецький та заступник начальника Перемишлянського відділення поліції В.Янчишин.

Саме В.Янчишину міський голова О.Зозуля передав документи та ноутбук і монітор для постійного користування.

 

Детальніше...

Президент України підписав Закон «Про внесення змін до Господарського процесуального кодексу України, Цивільного процесуального кодексу України, Кодексу адміністративного судочинства України та інших законодавчих актів».

Цим Законом запроваджуються нові правила судового процесу в цивільному, господарському, адміністративному судочинстві, а також вносяться деякі зміни до правил кримінального процесу.

Детальніше...

 

Детальніше...

Сьогодні, 23 листопада, відбувся семінар-нарада для представників автотранспортних підприємств з метою зменшення кількості дорожньо-транспортних пригод та травматизму під час перевезень.

Семінар відбувся за участі начальника обласного управління транспорту та зв’язку Тараса Оприска, представників Головного управління державної служби праці у Львівській області, управління  Укртрансбезпеки, Національної поліції, об’єднання профспілок, фонду соціального страхування та представників асоціації перевізників.

Детальніше...

 
Детальніше...

29 листопада вперше відбудеться Виставка науково-технологічних розробок для бізнесу.

Захід відбуватиметься за підтримки Львівської обласної державної адміністрації у НУ Львівська політехніка.

Детальніше...

 
Детальніше...

В обласних медзакладах вперше за багато років проводять масштабні реконструктивні та ремонтно-відновлювальні роботи. Придбано  потужне медичне обладнання. Це стало можливим завдяки підтримці Львівської облдержадміністрації, обласної ради та народних депутатів України.

Так, до прикладу, у Львівській обласній дитячій клінічній лікарні «ОХМАТДИТ»  розпочали реконструкцію приймального відділення. За кошти субвенції державного бюджету України на соціально-економічний розвиток Львівської області у 2017 році буде здійснено першу чергу реконструкції. Окрім того, за кошти спонсорів вже провели капітальний ремонт санвузла.

Детальніше...

 
Детальніше...

Сьогодні, 23 листопада, у Музеї визвольної боротьби України Перший віце-прем’єр-міністр України, міністр економічного розвитку і торгівлі Степан Кубів у межах робочого візиту на Львівщину оглянув експозицію світлин "Революції Гідності. Пам'яті Небесної Сотні".

Разом із головою Львівської ОДА Олегом Синюткою, Степан Кубів оглянув виставку, де представлені світлини та експонати, що висвітлюють різні періоди боротьби на Майдані під час Революції Гідності.

Детальніше...

 

Детальніше...23 листопада перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації Б.Гуменюк провів засідання постійно діючої комісії з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення.

Проведено аналіз стану дотримання законодавства суб’єктами господарської діяльності у питанні працевлаштування, заробітної плати не нижче мінімальної та сплати акцизного податку з роздрібної торгівлі  алкогольними напоями і тютюновими виробами. Саме щодо акцизного збору виникає найбільше питань. Оскільки, частина СПД – платників акцизного податку з роздрібної торгівлі  алкогольними напоями і тютюновими виробами, які  мають діючі ліцензії на  право торгівлі цими товарами, декларують нульові  або мінімальні зобов’язання з акцизного податку.