Як підписати декларацію із лікарем КП Перемишлянська ЦРЛ та

див. ТУТ

Оголошення про конкурс з визначення  виконавця  послуг із збирання та вивезення  твердих побутових відходів

 

Детальніше...

Упродовж 20-22 липня у с. Ждиня відбувся 36 Міжнародний Фестиваль лемківської культури.

Цьогорічною родзинкою фестивалю стали весільні обряди, які представляли колективи зі Сербіїі, Словаччини тощо.

Детальніше...

 
Детальніше...

Сьогодні, 23 липня, відбулась онлайн конференція під головуванням заступника Міністра соціальної політики України Наталії Федорович із заступниками голів обласних державних адміністрацій щодо підготовки до Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми 30 липня.

Відтак, до Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми у всіх обласних центрах та в місті Києві відбудеться інформаційна акція під гаслом «ПротиДІЙ торгівлі людьми» з відкриттям арт-інсталяції «Лабіринт можливостей».

Детальніше...

 
Детальніше...

Сьогодні, 23 липня, відбулись загальні збори членів Львівської торгово-промислової палати (ТПП). В межах засідання підбили підсумки діяльності Львівської ТПП з 2013 року, обрали членів Ради та ревізійної комісії.

Участь у заході взяли керівники підприємств – дійсні члени Львівської ТПП. Серед учасників також перший заступник голова Львівської ОДА Ростислав Замлинський.

Детальніше...

 
Детальніше...

З 25 червня  у с. Воля–Гамулецька  тривав  військово – патріотичний вишкіл Комбатант – 2018 за участі інструкторів ГО Громадське об’єднання спілка учасників бойових дій асоціація комбатантів «АСОЦІАЦІЯ КОМБАТАНТІВ».

Участь у таборуванні взяли  юнаки і дівчата з Львівської та Луганської областей. У день завершення табору учасників привітала заступник голови Львівської ОДА Оксана Стоколос-Ворончук, директор департаменту освіти і науки Львівської ОДА Любомира Мандзій, начальник Служби у справах дітей Володимир Лис.

Детальніше...

 

Детальніше...Сьогодні, 23 липня,  голова райдержадміністрації Володимир Танчин провів нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації та керівниками бюджетних установ.

Розпочав нараду голова райдержадміністрації із заслуховування керівників про стан реалізації на території району проектів місцевого розвитку. У Перемишлянському районі 29 проектів стали переможцями обласного конкурсу мікропроектів місцевого розвитку. Вже завершено роботи на 4 об’єктах, на 7 - роботи виконані більше ніж на 50%. На сьогоднішній день одне з основних завдань яке стоїть перед органами виконавчої влади району – раціональне та своєчасне використання коштів скерованих на реалізацію проектів.

Детальніше...

 

Детальніше...

Свято Української Молоді відбудеться, 29 липня 2018 року м. Львів, площа Святого Юра (пам’ятник митрополиту Андрею)

11:00 – архієрейська літургія (на прославу Праведного митрополита Андрея) (собор Святого Юра)

13:00 – благословення і привітання учасників Свята (пл. Святого Юра)

13:15 – фестиваль української пісні “Голос Руси-України” (пл. Святого Юра)

13:30 – виступ учасників міжнародної науково-практичної конференції «Андрей Шептицький – це Україна: будівничий, князь, лідер»

13:45 – спортивний фестиваль “Український дух, гарт і перемога” (міні-футбол) (ЗСШ     № 34, вул. Замкнена, 7)

13:45 – екскурсія в Святоюрський комплекс, молитва в крипті Святоюрського собору (протягом дня)

13:45 – екскурсія в художньо-меморіальний музей Олекси Новаківського (вул. Листопадового чину) (протягом дня)

Детальніше...

 
Детальніше...

Державний комітет телебачення і радіомовлення України інформує про прийом заявок для участі в конкурсі на здобуття щорічної премії Президента України "Українська книжка року".

Заявка на участь в конкурсі подається до Держкомтелерадіо України до 15 листопада 2018 року разом із виданням і повинна містити інформацію про видання, що висувається на здобуття премії, автора (співавторів) виданого твору, видавництво або видавничу організацію, рік видання, тираж, обґрунтування висунення видання на здобуття премії, анотації на видання.

Детальніше...

 
Детальніше...

У І декаді липня на умовах співфінансування закупили 3 квартири сім’ям учасників АТО (ООС). Ще двом учасникам АТО (ООС) житло придбають впродовж наступного тижня.

Нагадаємо, що придбати житло на умовах співфінансування можуть:

Детальніше...

 

Детальніше...Сьогодні, 23 липня, голова Перемишлянської райдержадміністрації Володимир Танчин провів засідання комісії з питань захисту прав дитини.

Були розглянуті питання про надання дозволу на зміну місця реєстрації малолітньої дитини, а також про надання дозволу на укладання договорів дарування ½ частки житлового будинку та ½ частки земельної ділянки на якій він знаходиться. Обговоривши дані питання, члени комісії прийняли позитивні рішення щодо них. Розгляд питання щодо можливості позбавлення батька батьківських прав відносно малолітньої дитини перенесли на чергове засідання комісії.

 
Детальніше...

Як інформує Головне управління статистики у Львівській області,  у січні-червні 2018 року обсяг сільськогосподарського виробництва у Львівській області, порівняно з аналогічним періодом 2017 року,  зріс на 4,7%.

Відтак, сільськогосподарські підприємства наростили обсяги виробленої продукції на 16,1%, господарства населення, на які припадає дві третини сільськогосподарського виробництва, збільшили обсяги виробництва продукції на 0,2%.

Детальніше...