Оголошення про конкурс з визначення  виконавця  послуг із збирання та вивезення  твердих побутових відходів

25 вересня керівники району проведуть зустріч із жителями населених пунктів Суходільської сільської ради

Спілкування відбудеться о 15.00 год в приміщенні Народного дому с.Суходіл

 

 

Детальніше...Інформація про залишки лікарських засобів і виробів медичного призначення у закладах охорони здоров’я обласного, районного та міського підпорядкування стала доступною в онлайн-режимі. Відповідну можливість на своєму онлайн-ресурсі реалізував департамент охорони здоров’я Львівської облдержадміністрації.

 
Детальніше...

Сьогодні, 25 вересня, у Львівській ОДА відбулася дискусія щодо модернізації та підвищення безпеки дорожнього руху. Зустріч організовують в межах інформаційної кампанії «Віч-на-віч» реалізації проекту  технічної допомоги Європейського інвестиційного банку за підтримки проекту «Модернізація та підвищення безпеки дорожньої мережі в Україні» та в межах Всеукраїнської акції «Свідомі пішоходи» за підтримки Міністерства інфраструктури України.

Привітав учасників дискусії голова Львівської ОДА Олег Синютка.

Детальніше...

 
Детальніше...

Сьогодні, 25 вересня, голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка зустрівся із Першим заступником голови Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні Александром Хугом. Участь у зустрічі взяв перший заступник голови Львівської обласної ради Андрій Білоус.

Очільник області наголосив на важливості спільної позиції усього європейського співтовариства на події в Україні та висловив вдячність за роботу місії в межах країни.

Детальніше...

 
Детальніше...

Сьогодні, 25 вересня, відкрили оновлене приймальне відділення КЗ ЛОР «ЛОДКЛ «ОХМАТДИТ».

У приміщенні оновленого відділення з’явилась зала очікувань, приміщення реєстрації, а також оглядові кімнати розділили на  оглядову педіатра, оглядові хірурга 1 і 2, кожна оглядова має свій санвузол.

Детальніше...

 

Детальніше...

За ініціативи Львівської ОДА, Львівської торгово-промислової палати, НУ "Львівська Політехніка" та Асоціації професійних митних посередників стартує запуск експортної школи для початківців.

Завдання школи – допомогти малому та середньому бізнесу освоїти основи експортної діяльності та набути практичні навики для виходу на зовнішні ринки для успішного продажу своїх товарів за кордон.

Детальніше...

 
Детальніше...

28 та 30 вересня з нагоди відзначення Міжнародного дня глухих реалізують проект "Пленер для нечуючих художників".

Проект організував УТОГ за підтримки департаменту соціального захисту населення Львівської облдержадміністрації.

Детальніше...

 

Детальніше...Сьогодні, 25 вересня, у Львові стартувала завершальна конференція проекту «Литва-Західна Україна: можливості для співробітництва в ЄС». Захід має на меті підбити підсумки реалізації проекту, презентувати результати та налагодити співпрацю для реалізації майбутніх проектів.

Детальніше...

 

Детальніше...Сьогодні, 25 вересня,  відбулось засідання комісія з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам за місцем їх проживання, яке провів заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Шалапський. За продовженням пенсійних виплат звернулись 5 осіб. Після розгляду відповідних документів члени комісії прийняли позитивні рішення.

Нагадаємо, що підставою для прийняття такого рішення є заява особи та встановлення факту проживання цієї особи у районі.

 
Детальніше...

У четвер, 27 вересня, у Міжнародному аеропорту «Львів» імені Данила Галицького у  межах мистецького проекту "Українські Амаzонки" відбудеться унікальний етнопоказ за участі жінок-учасниць бойових дій на Сході України, волонтерок та військових журналісток.

У програмі:

- Етнопоказ вбрання з вишитими мотивами відомих українських дизайнерів;

Детальніше...

 
Детальніше...

Місцевим бюджетам Львівщини перерахували субвенцію з державного бюджету на проведення розрахунків з пільг та житлових субсидій наданих населенню в частині оплати за спожиті енергоносіїв та житлово-комунальні послуги у сумі 97,7 млн грн.

Субвенцію скервали в тому числі для проведення розрахунків із підприємствами газопостачання – 71,9 млн грн, теплової енергії – 4,6 млн грн, електроенергії – 8,5 млн грн, водопостачання і водовідведення -  3,6 тис грн та з підприємствами, які надають послуги з утримання будинків, споруд і прибудинкових територій  вивезення побутового сміття і рідких нечистот (ЖЕК, ОСББ, ЖБК) – 8,9 млн гривень. Із загального обсягу субвенції бюджету міста Львова спрямовано 19,3 млн гривень.

Детальніше...