Атестація робочих місць та періодичні медичні огляди, це здоров'я працівників.

Згідно Порядку проведення медичних працівників певних категорій, затвердженого наказом Міністерства охорони здоров’я  України від 21.05.2007 року № 246, періодичні медичні огляди проводяться з метою:

- своєчасного виявлення ранніх ознак гострих і хронічних професійних захворювань (отруєнь), загальних та виробничо-зумовлених захворювань у працівників;

Детальніше...

 

Детальніше...

Сьогодні, 28 травня, виповнюється 20-а річниця від дня смерті відомого українця, народного артиста України, лідера ВІА «Ватра» Ігоря Білозіра. З цієї нагоди на Личаківському кладовищі, де похований композитор, вшанували його пам'ять.

Зокрема, представники влади, громадськість, родина та друзі композитора поклали квіти і лампадки до могили митця. Також було проведено чин панахиди.

Детальніше...

 

Детальніше...

Міжнародна технічна допомога навіть в умовах карантину набуває все більшого значення як для розвитку країни в цілому, так і для нашої області зокрема.

Як зазначив директор департаменту міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва Львівської облдержадміністрації Роман Шепеляк, фінансові вливання міжнародних донорів дозволяють здійснювати капітальні інвестиції в інфраструктурну складову Львівської області:

Детальніше...

 

Детальніше...

У межах конкурсу проєктів державного фонду регіонального розвитку (ДФРР) на 2021 рік департамент економічної політики Львівської ОДА підбив проміжні результати. Відтак, органами місцевого самоврядування було подано 192 проєкти на суму понад 2 млрд грн з державного бюджету.

В галузевому розподілі проєктів органів місцевого самоврядування переважають проєкти розвитку соціальної інфраструктури, а саме:

Детальніше...

 

Детальніше...

Сьогодні, 28 травня, з нагоди 104-ї річниці від дня смерті, Львівщина вшановує пам'ять видатного українського письменника, поета, публіциста, вченого, громадського і політичного діяча Івана Франка.

Поминальні заходи відбулися на Личаківському кладовищі. До могили  видатного поета поклали квіти  представники влади та громадськості.

Детальніше...

 

Детальніше...

Станом на сьогодні триває виготовлення проєктно -кошторисної документації на ремонт ділянки протяжністю майже 13 кілометрів автомобільної дороги місцевого значення Мшанець –Стрілки.

Про це повідомив директор департаменту дорожнього господарства Львівської ОДА Орест Шуліковський.

Детальніше...

 

Детальніше...27 травня заступник голови  районної державної адміністрації Іван Шалапський за участі військового комісара Перемишлянського РВК Петра Вінгольца та начальника відділу правового-забезпечення, мобілізаційно-оборонної роботи та запобігання корупції апарату районної державної адміністрації Олександри Андрухів провів нараду із секретарями місцевих рад району, відповідальними за військовий облік в місцевих радах та старостинських округах Бібрської ОТГ.

Детальніше...

 

Детальніше...

Представники інститутів громадянського суспільства, експертного середовища за участі Секретаріату Кабінету Міністрів України сьогодні напрацьовують пропозиції до Плану заходів щодо реалізації Національної стратегії сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні на 2016-2020 роки у Львівській області на 2020 рік.

Зустріч відбувається на онлайн-платформі ZOOM за інноваційною методикою Civil Lab.

Детальніше...

 

Детальніше...

26 травня о 18:00 в інтернет-мережах Facebook, YouTube та Instagram відбулася онлайн-прем’єра унікального продукту від симфонічного оркестру "INSO-Львів".

Детальніше...

 

Детальніше...

В рамках проєкту «Велике будівництво» проводиться реконструкція з влаштуванням мультифункціонального майданчика з тентовим накриттям для занять ігровими видами спорту на базі комунального закладу ЛОР «Львівське училище фізичної культури».

Реконструкція цього об’єкта розпочалась у 2019 році, того ж року профінансовано 2 млн. 762 тис. грн.

Детальніше...