Детальніше...За результатами земельних торгів, які відбулися цьогоріч, продали право оренди 119 земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності (за межами населених пунктів), загальною площею 1719 га, терміном на 7-10 років для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та фермерського господарства. Про це інформують у департаменті агропромислового розвитку Львівської ОДА.

Детальніше...

 

Багато років у соціальній мережі «Instagram» використовували штучний інтелект для виявлення образливого контенту у коментарях, фотографіях і відео. Сьогодні цього вже недостатньо.

Детальніше...

 

Головне територіальне управління юстиції  у Львівській області акцентує увагу на тому, що нова послуга з реєстрації ТОВ в режимі онлайн дає можливість не лише зареєструвати нове товариство, а й перереєструвати старе, використовуючи модельний статут.

Детальніше...

 
Детальніше...

Голова Львівської обласної державної адміністрації Маркіян Мальський зустрівся з колективами департаментів та управлінь облдержадміністрації.

Під час зустрічей очільник області ознайомився зі всіма основними напрямами роботи структурних підрозділів, діяльністю установ, впровадженими та діючими програмами на Львівщині.

Детальніше...

 
Детальніше...

У селі Кульчиці Самбірського району відбудеться ІХ Міжнародний фестиваль української слави "Кульчиці-фест".

У програмі фесту – співочі гурти, виконавці патріотичних пісень, козацькі забави, галерея традиційних та нетрадиційних ремесел, майстер-класи, українська кухня та українська дискотека. Козаки пригощатимуть усіх кулешем, медовухою, “макогонами”, дітлахів кататимуть на конях.

Детальніше...

 
Детальніше...

У неділю, 28 липня, у Львівській національній філармонії відбудеться концерт «Гості з чеської Острави».

Камерні вокальні композиції, а також популярні номери із опер у транскрипції для голосу і фортепіано є чи не найулюбленішими серед публіки. На цьогорічному фестивалі «Pizzicato e Cantabile» цікаву та різнопланову музику у такому виконавському складі презентують молоді чеські музиканти – Йозеф Кратохвіл (фортепіано) та Анета Ручкова (лірико-колоратурне сопрано).

Детальніше...

 
Детальніше...

Українські автентичні страви, музей вишиванок просто неба, виступи українських гуртів – упродовж 27-28 липня у м. Радехів відбудеться фестиваль «Куховарня RadoFest». Про це сьогодні, 22 липня, розповіли під час брифінгу.

Як зазначають організатори, родзинкою цьогорічного фестивалю стане нова локація – музей просто неба «Вишиванкова країна».

Детальніше...

 
Детальніше...

У вівторок  23 липня о 18:30 у Львівській обласній бібліотеці для юнацтва ім.Романа Іваничука (пл. Ринок, 9) відбудеться зустріч з литовським приятелем України ‒ Юозасом Валюшайтісом.

Запрошуємо на відкриття фотовиставки Юозаса Валюшайтіса «LAISVĖS SKONIS / СМАК СВОБОДИ» про боротьбу Литви та України за свободу у 1917–2017 рр., а також показ його фотофільму «Синьоводська битва».

Детальніше...

 
Детальніше...

На Львівщині триває  Форум учнів суботніх та недільних шкіл, що функціонують при громадських організаціях закордонних українців.

Сьогодні із юними учасниками Форуму зустрівся голова Львівської облдержадміністрації Маркіян Мальський.

Детальніше...

 
Детальніше...

26-27 липня Львівщина вчергове прийматиме найгучніші перегони сезону - 4-й етап Чемпіонату України з ралі - інтернаціональне XVII Ралі Галіція.

“У 2018 році саме цей етап став першим з 2013 року, що прийняв закордонні екіпажі з 5 країн світу. У сезоні 2019 перегони Ралі Галіція зберегли географію, і спортсменам знов доведеться підкорювати підступні та швидкісні спецділянки гірської місцевості”, - зазначив начальник управління фізичної культури та спорту Львівської ОДА Роман Хім’як.

Детальніше...