Детальніше...

Сьогодні, 28 травня, з нагоди 104-ї річниці від дня смерті, Львівщина вшановує пам'ять видатного українського письменника, поета, публіциста, вченого, громадського і політичного діяча Івана Франка.

Поминальні заходи відбулися на Личаківському кладовищі. До могили  видатного поета поклали квіти  представники влади та громадськості.

Детальніше...

 

Детальніше...

Станом на сьогодні триває виготовлення проєктно -кошторисної документації на ремонт ділянки протяжністю майже 13 кілометрів автомобільної дороги місцевого значення Мшанець –Стрілки.

Про це повідомив директор департаменту дорожнього господарства Львівської ОДА Орест Шуліковський.

Детальніше...

 

Детальніше...27 травня заступник голови  районної державної адміністрації Іван Шалапський за участі військового комісара Перемишлянського РВК Петра Вінгольца та начальника відділу правового-забезпечення, мобілізаційно-оборонної роботи та запобігання корупції апарату районної державної адміністрації Олександри Андрухів провів нараду із секретарями місцевих рад району, відповідальними за військовий облік в місцевих радах та старостинських округах Бібрської ОТГ.

Детальніше...

 

Детальніше...

Представники інститутів громадянського суспільства, експертного середовища за участі Секретаріату Кабінету Міністрів України сьогодні напрацьовують пропозиції до Плану заходів щодо реалізації Національної стратегії сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні на 2016-2020 роки у Львівській області на 2020 рік.

Зустріч відбувається на онлайн-платформі ZOOM за інноваційною методикою Civil Lab.

Детальніше...

 

Детальніше...

26 травня о 18:00 в інтернет-мережах Facebook, YouTube та Instagram відбулася онлайн-прем’єра унікального продукту від симфонічного оркестру "INSO-Львів".

Детальніше...

 

Детальніше...

В рамках проєкту «Велике будівництво» проводиться реконструкція з влаштуванням мультифункціонального майданчика з тентовим накриттям для занять ігровими видами спорту на базі комунального закладу ЛОР «Львівське училище фізичної культури».

Реконструкція цього об’єкта розпочалась у 2019 році, того ж року профінансовано 2 млн. 762 тис. грн.

Детальніше...

 

Детальніше...

Відбулась робоча зустріч фахівців Управління фізичної культури та спорту з профільним заступником голови Львівської ОДА Юрієм Холодом.

Юрій Холод ознайомився з напрямами роботи Управління, робочими планами на рік. Також обговорили хід виконання Комплексної програми Львівщини розвитку фізичної культури та спорту до 2021 року.

Детальніше...

 

Детальніше...

З 27 травня по 22 червня 2020 року відбудеться конкурс #Вірш_у_кадрі, головною метою якого є популяризація найкращих надбань української класичної та сучасної поезії, збільшення україномовного контенту у популярних соціальних мережах.

Детальніше...

 

 

Детальніше...За статистикою близько 35% українців є курцями, а тому питання щодо виконання Закону та роз'яснення його положень є важливим для суспільства. Згідно з чинним законодавством України продаж тютюнових виробів, предметів, пов'язаних з їх вживанням, особам, які не досягли 18 років, а також куріння в «громадських місцях» – заборонено. Щоб уникнути інцидентів, Фахівчиня Перемишлянського бюро правової допомоги Ірина Сабадаш розповість в яких місцях забороняється палити і які штрафи, за порушення заборони, передбачені.

Детальніше...

 

Детальніше...

В межах робочої наради заступники голови Юрій Холод та Іван Собко, разом із керівником управління фізичної культури Романом Хім'яком розглянули рівень реалізації процесу із облаштування спортивних майданчиків у 2020 році.

Цього року на Львівщині реалізовується Комплексна програма розвитку фізичної культури та спорту Львівщини на період до 2021 року.

Детальніше...