Військова служба за контрактом в Збройних Силах України

Перемишлянський районний військовий комісаріат проводить набір громадян на військову службу за контрактом у Збройні Сили України:

- громадян призовного віку;

- військовозобов'язаних віком від 18-60 років;

- жінок віком від 18-50 років.

При підписанні контракту виплачується одноразова грошова допомога в розмірі 3000 грн. відповідно до Програми в галузі соціального захисту населення у Перемишлянському районі на 2017 рік, затвердженої рішенням Перемишлянської районної ради від 22.12.2016 № 248.

За інформацією звертатись: Перемишлянський РВК, м.Перемишляни, вул. Галицька 26а,  тел: (263) 2-14-37.

 

Детальніше...

Сьогодні, 15 грудня, у с. Липівка Миколаївського району ключі від житла вручили особі з числа дітей, позбавлених батьківського піклування.

Двохкімнатну квартиру загальною площею 43,3 кв м у с. Липівка Миколаївського району придбали у межах реалізації обласної та районної програм забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа.

Детальніше...

 
Детальніше...

Станом на 14 грудня в області одержують житлову субсидію 447 115 сімей (домогосподарств), що становить 55,8 % населення області. В цілому підтримкою житлової субсидії охоплено більше мільйона громадян області (середня кількість  членів домогосподарства, яким призначено субсидію складається з 3 осіб). Слід зазначити, що станом на 1 грудня 2014 року субсидію одержували 41 063 сім’ї, на 1 грудня 2015 року – 243 968 сімей, станом на 1 грудня 2016 року – 430 692 сім’ї.

Окрім того, до органів соціального захисту населення звернулось 130 479 одержувачів житлової субсидії з 139 854 (93,3%), за компенсацією частини невикористаної субсидії за економе споживання електричного та газового індивідуального опалення на загальну суму майже 84 млн грн. Слід зазначити, що термін подання заяви на компенсацію частини невикористаної субсидії завершився 1 листопада 2017 року.

Детальніше...

 

Детальніше...

Сьогодні, 15 грудня, у селі Малехів Жовківського району дали старт роботі нової дахової сонячної електростанції. Сонячна електростанція «Лео-Солар-Енерджі» потужністю 1000 кВт збільшить частку альтернативної енергії в електроенергетиці України та знизить рівень використання вуглеводневих енергоносіїв при виробництві електричної енергії.

Участь в офіційному відкритті СЕС взяв голова Львівської ОДА Олег Синютка.

Детальніше...

 

Детальніше...Детальніше...Сьогодні, 15 грудня, відбулося урочисте відкриття приміщення Перемишлянського ДЛГП «Галсільліс», яке знаходиться за адресою вул. О.Ковча,3. Підприємство орендуватиме декілька кімнат у приміщенні колишньої друкарні, яке є комунальною власністю районної ради.

Молитву-благословення на початок роботи та чин освяти кімнат здійснив настоятель церкви Різдва Пресвятої Богородиці о. Михайло Щербань.

Окрім працівників районного підприємства «Галсільліс», у заході взяв участь Генеральний директор комунального лісогосподарського підприємства Львівської облради «Галсільліс» В.Мельник  із заступниками та голова райдержадміністрації  В. Танчин і голова районної ради Р. Андрусишин.

Керівники району побажали працівникам підприємства плідної праці, виробничих здобутків, та збільшення лісових насаджень у районі, а також подякували за співпрацю та взаєморозуміння, зокрема у питаннях забезпечення дровами закладів освіти, культури, медицини та учасників АТО.

Варто відзначити, що в новоосвяченому приміщенні за кошти підприємства зроблено ремонт, встановлено індивідуальне опалення та відремонтовано санвузол. Іншими словами, створені комфортні умови для працівників.

 
Детальніше...

15 грудня урочисто відкрили відновлені фрески склепіння вівтарної частини Гарнізонного храму св. апостолів Петра і Павла.

До урочистостей долучилась заступник голови Львівської облдержадміністрації Оксана Стоколос-Ворончук, директор департаменту з питань культури, національностей та релігій Львівської ОДА Мирослава Туркало, прихожани храму.

Детальніше...

 
Детальніше...

Львівська ОДА продовжує щотижнево інформувати про основні події та досягнення в області у форматі інфографіки.

Графічний звіт містить ключові факти та цифри із різних сфер суспільного життя.

Нагадаємо, таку ініціативу у лютому започаткували у департаменті внутрішньої та інформаційної політики ЛОДА

 
Детальніше...

Сьогодні, 15 грудня, у приміщенні Інституту телекомунікацій, радіоелектроніки та електронної техніки НУ "Львівська політехніка" урочисто відкрили телеком-лабораторію для студентів.

В лабораторії студенти зможуть здобути практичний досвід організації роботи оператора мобільного зв’язку і отримають навики роботи із сучасним телекомунікаційним обладнанням.

Детальніше...

 

Детальніше...Сьогодні, 15 грудня, у Перемишлянській райдержадміністрації відбулось засідання оргкомітету із підготовки та відзначення 110-ї річниці від дня народження і 75- річниці від дня загибелі першого командира військових вишкільних відділів УПА – Північ Василя Івахіва.

Члени оргкомітету внесли пропозиції щодо організації проведення заходів у навчальних закладах, установах культури, а також обговорювали питання підготовки до підсумкового районного заходу у с.Подусільна.

Нагадаємо, що згідно рішення районної ради від 17 листопада поточного року, 2018 рік проголошений Роком Василя Івахіва. А відтак, заходи будуть проводитись упродовж року.

 

Івахів Василь Григорович, псевдо «Сом», «Рос», «Сонар» народився 18 квітня 1908 року в с. Промова Теребовлянського району Тернопільської області.

Детальніше...

 
Детальніше...

У понеділок, 18 грудня о 15.00 в приміщенні Львівського музею історії релігії (м.Львів, пл.Музейна,1) відбудеться презентація кінопроектів, відзнятих у 2017 році за фінансової підтримки Львівської обласної державної адміністрації та Львівської обласної ради.

Усі проекти відібрала конкурсна комісія під час відкритого захисту. Кінопроекти відзняли громадські організації і спрямовані на історико-патріотичне виховання, збереження національної самобутності, формування духовних та естетичних цінностей суспільства, а також на популяризацію та розвиток регіонального кіно.

Детальніше...

 
Детальніше...

14-15 грудня відбувається третя Міжнародна науково-практична конференція «Технології та інновації: ягідництво та переробка». Участь у конференції взяли українські та польські експерти в цій галузі, виробники ягідної продукції західних регіонів України, громадські об’єднання.

Заступник директора департаменту агропромислового розвитку Людмила Гончаренко наголосила на важливості фінансової підтримки виробників ягідної продукції.

Детальніше...