В суботу, 24 червня, на полі кооперативу «Агрофрут» у с. Підгородище, Перемишлянського району відбудеться сімейне свято полуниці

На святі усі охочі зможуть взяти участь у різноманітних змаганнях, а саме по збору полуниці, поїданню та іншим родинно-полунично-професійним навичкам. Також тут буде дитяча зона, ярмарок. Обіцяють цікаві конкурси та призи.

Також у програмі передбачені:
куштування та інформація про властивості мінімум 10 сортів полуниці;
демонстрація техніки для вирощування полуниці;
практичні навички кооперації;
цікавинки переробки.
 


07 травня у Перемишлянському районному Нородному домі відбудеться Свято матері

Поч. о 15.00 год.

Детальніше...

«Учора у м. Львові був створений публічний майданчик щодо напрацювання організаційних і технічних заходів для подолання ситуації з ТПВ у місті. Ця ситуація склалася не за рахунок техногенної ситуації, а в першу чергу – бездіяльності місцевої влади, яка повинна була забезпечити організацію,вивіз і утилізацію сміття», - на цьому наголосив під час засідання оперативного штабу з ТЕБ та НС Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко.

Детальніше...

 

Детальніше...

Аби вшанувати жертв війни біля пам'ятного хреста на місці колишнього концентраційного табору «Шталаг - 328»  зібралися посадовці, громадські діячі, представники духовенства та небайдужі львів’яни.

Детальніше...

 

Детальніше...

Львівська ОДА звертається до влади міста Львова із вимогою передати функції управління вивозу ТПВ з міста Львова. Про це сьогодні, 22 червня, під час брифінгу заявив голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка.

Детальніше...

 

Детальніше...

Реформа децентралізації – найбільш успішна у країні. 413 громад вже об'єдналися, з них - 159 два роки поспіль впроваджують реформу. Площа, яку охоплює реформа децентралізації в Україні перевищує територію Угорщини або Португалії.

Детальніше...

 

Детальніше...Детальніше...Детальніше...Зранку у храмі Св.Володимира та свмч. О.Омеляна Ковча м.Перемишляни керівники району, працівники структурних підрозділів РДА, держустанов, представники громадськості взяли участь у поминальній молитві за усіма, хто загинув у роки Другої світової війни, став жертвою війни.

Опісля, голова райдержадміністрації В.Танчин разом із головою районної ради Р.Андрусишиним поклали квіти до пам’ятних плит, що на військовому цвинтарі, та до могили перезахоронених жертв війни на міському цвинтарі.

Про жалобний день 22 червня усім сповіщали чорні стрічки на Державному Прапорі України на спорудах органів державної влади, місцевого самоврядування держпідприємств, установ та організацій.

 

Детальніше...

З 26 червня по 6 липня відбуватиметься анкетування жителів сільських територій та новостворених ОТГ близько одинадцятьох районів Львівщини.

Детальніше...

 

Детальніше...

«Важливо припинити витрачати сили і кошти на політичний піар навколо львівського сміття. Львів має 700 млн гривень на рахунках. Ці кошти мають бути використані, аби вирішити проблему мешканців міста», – на цьому наголосив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко під час робочої поїздки до Львова.

Детальніше...

 

Детальніше...

Голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка закликав припинити акцію протесту під Львівською міською радою.

«Усі посадовці, дотичні до сміттєвої проблеми, працюють над її вирішенням, тому я наполягаю на тому, щоб молоді люди не продовжували голодування», - зазначив Олег Синютка.

 

Детальніше...

«Потужна і креативна громада Львова потребує допомоги держави у вирішенні проблем зі сміттям. Але при цьому держава не може переглядати чи скасовувати реформу децентралізації, яку реалізує вже три роки. Бюджетна і податкова децентралізація передбачає делегування повноважень і відповідальності», – наголосив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко під час робочої поїздки до Львова.

Детальніше...

 

 

Детальніше...

21 червня заступник голови Пеермишлянської райдержадміністрації І.Шалапський провів засідання комісії з розгляду заяв громадян щодо надання субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу та твердого палива. Комісія розглянула відповідні пакети документів та ухвалила рішення надати субсидії 31 мешканцю району. Одна заява була відхилена. Відтак, заявнику буде  рекомендовано звернутись за наданням субсидії на загальних підставах.