Детальніше...

Сьогодні, 28 вересня, голова Львівської ОДА Максим Козицький провів Zoom-зустріч із народними депутатами Верховної ради України від Львівщини.

Участь у зустрічі також взяли перший заступник голови ОДА Андрій Годик та заступники голови облдержадміністрації Іван Собко, Тарас Грень та Юрій Бучко, а також керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, представники податкових органів та обласної ради.

Детальніше...

 
Детальніше...

Менш як за місяць, 25 жовтня, в Україні, і, зокрема, на Львівщині відбудуться місцеві вибори.

Верховна Рада України, призначаючи їх, одним із пунктів доручила Кабінету Міністрів України спільно з Центральною виборчою комісією розробити заходи та рекомендації, спрямовані на запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19) під час проведення місцевих виборів 25 жовтня 2020 року, з урахуванням вимог Виборчого кодексу України.

Детальніше...

 
Детальніше...

Завтра, 29 вересня,  у світі відзначають Всесвітній день серця. В цей день з ініціативи Всеукраїнського благодійного фонду «Від серця до серця» стартує благодійний марафон «Running for children». Про це інформують у департаменті внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА.

«Щорічно, майже 10 000 дітей народжується із вродженими вадами серця, з них 1500 немовлят — в критичному стані і потребують невідкладного хірургічного втручання»,-  зазначають організатори.

Детальніше...

 

 

Детальніше...Сьогодні, 28 вересня голова Перемишлянської райдержадміністрації Богдан Гуменюк ознайомився з проведенням робіт на автомобільній дорозі загального користування місцевого значення О141102 Перемишляни-Чемеринці-Плугів.

Детальніше...

 
Детальніше...

Львівська обласна організація Спілки Української Молоді в Україні провела семінар-тренінг «Нові будівничі». Проєкт покликаний показати інструменти діяльності та розвитку організацій на Львівщині.

Як зазначають організатори, одним із головних інструментів є ефективна презентація та комунікація з аудиторію, профільним середовищем, партнерами. Саме це є запорукою успіху під час пошуку фінансової підтримки для реалізації проєктів.

Детальніше...

 
Детальніше...

Про життя області в умовах пандемії, стан галузі охорони здоров’я, захист дітей та низку інших важливих напрямків йшлося сьогодні, 28 вересня, під час зустрічі голови Львівської ОДА Максима Козицького із координаторкою системи ООН, координаторкою з гуманітарних питань ООН в Україні Оснат Лубрані. Це перша поїздка координаторки ООН на Західну Україну, зокрема Львівщину.

«Основна наша мета – допомогти Україні досягнути цілей сталого розвитку до 2030 року. І ми розуміємо, що для того, щоб це зробити, важлива не лише співпраця з центральним урядом, але також із регіональною владою, місцевим самоврядуванням та людьми на місцях. Другий аспект – це те, на чому особливо наголошують країни-члени нашої організації, - нікого не залишити осторонь, допомагати тим, хто найбільше потребує», - зазначила Оснат Лубрані.

Детальніше...

 
Детальніше...

Для родини лікаря-терапевта зі Львівщини, який помер внаслідок інфікування коронавірусом SARS-CoV-2 під час виконання професійних обов'язків, Фонд соціального страхування України профінансував страхову виплату у розмірі 1 мільйон 576 тисяч 500 гривень за кошти державного бюджету.

Управлінням виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Львівській області допомогу перераховано на рахунок сім’ї 24 вересня.

Детальніше...

 

Детальніше...Сьогодні, 28 вересня голова Перемишлянської райдержадміністрації Богдан Гуменюк оглянув хід виконання ремонтних робіт спортивного залу ОЗНЗ «Перемишлянська загальноосвітня школа-гімназія І-ІІІ ступенів».

Детальніше...

 
Детальніше...

До 120-річчя Львівської національної опери Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль зустрівся із колективом театру. 25 вересня Львівська опера зустріла Прем’єр-міністра та делегацію у складі голови Львівської обласної державної адміністрації Максима Козицького, голови Львівської обласної ради Олександра Ганущина мистецьким подарунком – виконанням фіналу балету «Створення світу» Андрія Петрова.

Прем’єра цього балету, у сценографічному оформленні художника Євгена Лисика (1930-1991), декорації якого належать до Золотого фонду театру, відбулася минулого тижня. Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль привітав театр із прийдешнім ювілеєм успішної діяльності.

Детальніше...

 
Детальніше...

У Міжрегіональному вищому професійно-технічному училищі автотранспорту та будівництва м. Львова відбувся ІІ етап всеукраїнського конкурсу професійної майстерності електрогазозварників. Конкурс відбувався у кілька етапів і складався із практичної та теоретичної частин.

Також для учасників було проведено семінари. Нагорода за перше місце – апарат інверторний, за друге – кутова шліфувальна машинка і за третє – акумуляторна викрутка.

Детальніше...