Детальніше...

Головне управління ДПС у Львівській області повідомляє, що 30 червня 2020 року завершилась кампанія декларування громадянами доходів, отриманих у 2019 році.

Нажаль, станом на 1 липня 2020 року залишилась значна кількість громадян, які ще досі не подали декларації про майновий стан і доходи.

Детальніше...

 
Детальніше...

Вихованка Львівської школи вищої спортивної майстерності, сержант Збройних Сил України Софія Прийма виборола срібло чемпіонату України на спринтерській дистанції серед жінок.

Змагання відбулись цими днями на Київщині. Спортсменка з Львівщини поступилась у підсумку лише на 17 секунд лідерці збірної України, титулованій представниці Житомира - Юлії Єлістратовій.

Детальніше...

 
Детальніше...

У селі Градівка, що на Городоччині, триває облаштування спортивного майданчика зі штучним покриттям.

Об‘єкт споруджують в межах Комплексної програми розвитку фізичної культури та спорту Львівщини на період до 2021 року. Про це інформують в управлінні фізичної культури та спорту Львівської ОДА.

Детальніше...

 
Детальніше...

Львівський проєкт “Осінь на Плутоні 2.0” запрошує підлітків з регіонів розповісти історії своїх дідусів та бабусь за допомогою камери. Проєкт починається з 10 липня та включає навчання основ документалістики та створення короткометражного фільму.

Для участі потрібно заповнити заявку та зайти у свій обліковий запис Google.

Детальніше...

 
Детальніше...

Влітку сонячне проміння дуже активне та небезпечне. Тому з настанням спеки особливо обережними мають бути літні люди та особи, які страждають від серцево-судинних захворювань, а також маленькі діти, оскільки механізми терморегуляції у них недосконалі.

Спека може призвести до теплового та сонячного ударів. Тепловий удар – це загальне перегрівання організму через розлад терморегуляції під впливом надлишку тепла. Сонячний удар – різновид теплового удару з ураженням центральної нервової системи внаслідок інтенсивної та тривалої дії прямих сонячних променів на голову.

Детальніше...

 
Детальніше...

За попередню добу з підозрою на коронавірус госпіталізували 72 особи. Скеровано на самоізоляцію 125 людей.

У стаціонарах перебуває 927 хворих. 162 - у Львівській обласній інфекційній лікарні, 156 - в Центрі легеневого здоров'я, 65 - у 8 МКЛ, 56 - у 1 МКЛ, 133 - у Госпіталі ветеранів воєн та репресованих імені Юрія Липи, 76 - у Стрийській міській лікарні, 55 - у Кам'янка-Бузькій лікарні, 41 - в Стебницькій міській лікарні, 20 - у Сокальській ЦРЛ, 29 - у Рудківській лікарні, 45 - у Новояворівській МЛ, 85 - у ЛШМД, 4 - у Львівській обласній дитячій клінічній лікарні "ОХМАТДИТ".

Детальніше...

 
Детальніше...

У 2020 році на реалізацію конкурсу «Всеукраїнський громадський бюджет» (ВГБ) у Львівській області передбачено 2,35 млн грн. Відповідні кошти заклав Уряд в рамках фінансування Державного фонду регіонального розвитку на поточний рік.

За словами першого заступника голови Львівської ОДА Андрія Годика, Всеукраїнський громадський бюджет на регіональному рівні вперше дозволить громадянам визначити, на які проєкти спрямовувати кошти ДФРР. Це дієвий інструмент в руках активних мешканців області для реалізації цікавих та важливих для суспільства проєктів шляхом відкритого громадського електронного голосування.

Детальніше...

 

Детальніше...8 липня відбулась прес-конференція голови Львівської ОДА Максима Козицького за участі народного депутата України Ростислава Тістика та керівника Служби автомобільних доріг Львівщини Олега Берези щодо реалізації проєкту "Велике будівництво". На якій, зокрема, йшлося про дорогу державного значення Т-14-17 Куровичі — Рогатин.

Варто зазначити, що відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 1 липня 2020р. № 539, Державному агентству автомобільних доріг виділено 35 000 000 тис. гривень для здійснення будівництва, реконструкції, ремонту та утримання автомобільних доріг загального користування державного значення. Також, до затвердженого переліку увійшла автомобільна дорога державного значення Т-14-17 Куровичі — Рогатин, км 0 + 000 — 29 + 605 на поточний середній ремонт якої виділено бюджетних коштів в сумі 50 000 тис. гривень.

 

Детальніше...Сьогодні, 9 липня перший заступник голови райдержадміністрації Ростислав Танасієнко за участі Ушковичівського сільського голови Петра Горецького оглянули стан виконаних робіт із поточного ремонту вул.Кам’яна с.Чуперносів Перемишлянського району.

Детальніше...

 
Детальніше...

Наступного року частиною національного проекту «Велике будівництво» стане відновлення 100 культурних об’єктів, серед яких пам’ятки Львівщини.

Про це повідомив міністр культури України Олександр Ткаченко.

Детальніше...