Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Вхід< вересня 2019 >
П В С Ч П С Н
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

пошук

кількість гостей/користувачів

На даний момент 144 гостей на сайті

Інформація про залишки лікарських засобів у медзакладах Перемишлянського району станом на 06.12.2019 року

 

Детальніше...06 грудня в Перемишлянській райдержадміністрації відбулась зустріч з учасниками АТО за участі заступника голови РДА І.Шалапського, голови районної ради Р.Андрусишина, керівників установ гуманітарної сфери та місцевих органів самоврядування.

Присутнім воїнам надали роз’яснення щодо субсидій, матеріальної допомоги від органів влади, пільгової закупки дров, порядку одержання земельних ділянок, лікування та відпочинку в санаторно-курортних закладах.

У ході спілкування учасники антитерористичної операції висловили свої прохання та побажання щодо співпраці з органами виконавчої влади.

 
Детальніше...

Сьогодні, 6 грудня,  у День Збройних сил України, в Гарнізонному храмі святих апостолів Петра і Павла відбулась святкова Літургія.

До спільної молитви з військовими та громадськістю долучилися представники влади області.

Детальніше...

 

Детальніше...Сьогодні, 06 грудня, заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Шалапський та голова районної ради Р.Андрусишин провели нараду із керівниками органів місцевого самоврядування.

Перед початком розгляду питань порядку денного керівники району привітали присутніх із професійним святом – Днем місцевого самоврядування.

Опісля, відбулось обговорення питань:  про нормативно-грошову оцінку земель в межах населених пунктів, про оновлення містобудівної документації, про розпаювання цілісних майнових комплексів, про ведення обліку пам’ятників, пам’ятних знаків на території місцевих рад.

 

Детальніше...Детальніше...Сьогодні, 06 грудня, у День Збройних сил України на Перемишлянщині вшанували пам’ять воїнів АТО.

Зокрема, голова райдержадміністрації Богдан Гуменюк та голова районної ради Роман Андрусишин відвідали могилу Андрія Костирки, що у с.Брюховичі, та Володимира Кінаша у с.Коросно та поклали квіти.

 

Детальніше...Працівники  служби  у справах дітей Перемишлянської райдержадміністрації спільно з суб’єктами соціальної роботи здійснили оцінку рівня безпеки двох малолітніх дітей, які були залишені матір’ю.

За результатами проведеної оцінки дітей вилучили та влаштували на обстеження у дитяче відділення КП Перемишлянська ЦРЛ. Після чого діти були влаштовані у Будинок дитини КЗ ЛОР.

Органом опіки та піклування подано позовну заяву про позбавлення матері малолітніх дітей батьківських прав.

Загалом впродовж грудня 2019 року органом опіки та піклування райдержадміністрації подано позови про позбавлення батьківських прав відносно п’яти дітей.

 

Детальніше...Детальніше...На виконання Районної програми забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа у Перемишлянському районі на 2019-2021 рр. цьогоріч забезпечено житлом двох осіб з числа дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування. Дві квартири придбано за кошти обласного та районного бюджетів, зокрема з обласного бюджету - 446,6 тис. грн., з районного – 297,8 тис.грн. Зауважимо, що власники квартир залишили для нових мешканців меблі та побутову техніку.

Ще одній особі з числа дітей-сиріт на придбання житла виділено грошову компенсацію у сумі 365,3 тис.грн.. Гроші для цього передбачені Порядком та умовами надання у 2019 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проєктні, будівельно-ремонтні роботи, придбання та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа.

 
Детальніше...

Сьогодні, 6 грудня, Львівщина відзначає День Збройних Сил України. З цієї нагоди в області відбувається низка урочистостей. Зокрема, на Личаківському кладовищі вшанували пам'ять Небесної Сотні та загиблих в зоні ООС (АТО) військовослужбовців.

Розпочалися заходи із покладання квітів та запалення лампадок на могилах осіб, що загинули під час Революції Гідності, генерала С. Кульчицького та полковника А. Соколенка, борців за волю України на полі почесних поховань № 67.

Детальніше...

 
Детальніше...

5 грудня, напередодні Дня Збройних Сил України у Міжнародному центрі миротворчості та безпеки на Яворівщині відбулись урочисті заходи.

Привітав військовослужбовців із прийдешнім святом заступник голови Львівської ОДА Тарас Грень.

Детальніше...

 

Детальніше...

5 грудня, у Будинку воїна відбулись урочистості з нагоди Міжнародного дня волонтера. Привітав волонтерів області заступник голови Львівської ОДА Тарас Грень.

"Дякую, що ви є справжні, щирі і допомагаєте нашим воїнам, а також усім, хто потребує підтримки. Не кожен розуміє та цінує ваші щоденні зусилля та працю. Ви є прикладом доброти, людяності і безкорисливості”, - зазначив Тарас Грень.

Детальніше...