Детальніше...

Грип, вірусні інфекції і коронавірус мають схожі клінічні ознаки. Тому першими діями при виявленні симптомів є повна ізоляція хворого.

Про це сьогодні під час брифінгу розповіла пульмонолог Надія Рудницька.

Детальніше...

 

Детальніше...

За останніми світовими даними, вірус сильно змутував, з’явились зміни в його білковій структурі, він щільніше чіпляється до слизових оболонок і став агресивнішим.

Про це сьогодні під час брифінгу розповіла пульмонолог Надія Рудницька. Медики фіксують збільшення кількості пацієнтів у стаціонарах.

Детальніше...

 

Детальніше...

Епідситуація на Львівщині погіршується, відтак медики закликають не втрачати пильність, берегти себе та своїх ближніх.

«За попередню добу в нас проведено 2795 досліджень методом ПЛР і понад 2 тисячі досліджень методом ІФА. Методом ПЛР підтверджено - 426 позитивних випадків», розповів під час брифінгу керівник департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Орест Чемерис.

Детальніше...

 

Детальніше...

Нова дорога до нової школи. Дорожники завершують ремонтувати  одну з центральних вулиць у селі Викоти на Самбірщині.

Детальніше...

 

Детальніше...

Державна комісія ТЕБ і НС під час засідання 30 жовтня переглянула рівні епідемічної небезпеки в регіонах України.

Нові обмеження почнуть діяти з понеділка, 2 листопада.

Детальніше...

 

Детальніше...

Сьогодні, 30 жовтня, Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Словенія в Україні Томаж Менцін спільно з заступником голови Львівської ОДА Іваном Собком вшанували пам'ять словенських воїнів.

Детальніше...

 

Детальніше...

Сьогодні, 30 жовтня, відбулись урочистості з нагоди Дня працівника соціальної сфери. На заході серед запрошених були представники обласного та районних управлінь соціального захисту населення, територіальних центрів обслуговування громадян, центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді , будинків-інтернатів тощо.

Детальніше...

 

Детальніше...

У Львові презентували проєкт «Княжий Звенигород: від реального до віртуального», реалізований за підтримки Українського культурного фонду. У межах проєкту вперше в Україні у віртуальній реальності відтворили середньовічну княжу столицю. 12 місць давнього Звенигорода відтепер можна побачити, вдягнувши VR окуляри. Чотири з них – інтер’єри церков та палаців, вісім – вулиці, площі та панорами давнього міста.

Все це стало можливо завдяки проєкту “Княжий Звенигород: від реального до віртуального”, який цього року реалізувала команда науковців, дослідників та ІТшників, на чолі з Наталею Войцещук, за підтримки Українського культурного фонду та Пустомитівської районної ради.

Детальніше...

 

Детальніше...

Для підтримки сільгосптоваровиробників АТ «Державна продовольчо-зернова корпорація України» розпочинає осінню форвардну програму закупівель зерна урожаю 2021 року (пшениця, ячмінь, жито, кукурудза).

Як інформують в департаменті агропромислового розвитку,  АТ «ДПЗКУ» пропонує умови по програмі закупівлі зерна майбутнього врожаю та надає додаткову фінансову підтримку малим та середнім сільськогосподарським товаровиробникам.

Детальніше...

 

Детальніше...

За попередню добу було госпіталізовано з підозрою на коронавірус 137 осіб. Знаходиться в стаціонарах 1770 хворих.

186 - у Львівській обласній інфекційній лікарні, 174 - в Центрі легеневого здоров'я, 115 - у 8 МКЛ, 85 - у 1 МКЛ, 191 - у Львівському обласному госпіталі ветеранів воєн та репресованих, 125- у Стрийській міській лікарні, 64 - у Кам'янка-Бузькій ЦРЛ, 107 - в Стебницькій міській лікарні, 52 - у Сокальській ЦРЛ, 71 - у Рудківській лікарні, 40 - у Новояворівській РЛ №1 імені Юрія Липи, 246 - у ЛШМД, 17 - у Львівській обласній дитячій клінічній лікарні "ОХМАТДИТ", 50 - у Жовківській ЦРЛ, 10 - 1-му пологовому будинку, 50 - у Жидачівській ЦРЛ, 36 - у Самбірській ЦРЛ, 38 - у Буській ЦРЛ, 42 - у ОКЛ, 54 - у Пустомитівській ЦРЛ, Перемишлянська ЦРЛ- 17.

Детальніше...