Детальніше...

Сьогодні, 14 серпня, у Самбірській районній державній адміністрації відбулось офіційне представлення нового керівника району. Новим очільником став Іван Ільчишин.

Колективу голову Самбірської РДА представив заступник голови Львівської облдержадміністрації Юрій Бучко.

Детальніше...

 

Детальніше...До цього про відсутність оподаткування ПДФО, ВЗ та ЄСВ допомоги по частковому безробіттю, наданої за ст. 47-1 Закону про зайнятість, говорили податківці. Тепер аналогічну позицію висловив і Мінфін

У листі від 25.05.2020р. №11220-02-2/15556 Мінфін послідовно проаналізував, чи є допомога по частковому безробіттю, надана за ст. 47-1 Закону про зайнятість, об'єктом оподаткування ПДФО, військовим збором та ЄСВ. І на всі ці три питання відповів «ні».

Детальніше...

 
Детальніше...

У четвер, 27 серпня відбудеться земельний аукціон з продажу прав оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної форми власності (за межами населеного пункту).

До продажу права оренди на земельних торгах пропонується право оренди земельних ділянок, що розташовані:

Детальніше...

 
Детальніше...

Від початку цього року, у межах реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проєктів землеустрою щодо відведення земельної ділянки експертами Головного управління Держгеокадастру Львівської області прийнято до опрацювання з інших областей 12023 проєктів землеустрою. Позитивно розглянуто понад 81% цих проєктів.

Щотижнево експертами Держгеокадастру у Львівській області розглядається понад 800 проєктів землеустрою, які надходять на погодження за принципом екстериторіальності.

Детальніше...

 
Детальніше...

Торік Володимир Слюз, керівник кооперативу «Добротворець», що в селищі Добротвір на Кам’янка-Бужчині, скористався обласною програмою підтримки агропромислового виробництва. Отримав пільговий кредит під 5% річних на суму 500 тис грн. Придбав додаткове обладнання для переробки молока.

«Добротворець» - один з найуспішніших сільськогосподарських виробничих кооперативів у Львівській області. Заснований 2011 року, об’єднує 74 члени. Спеціалізується на переробці молока та виготовленні з нього пастеризованого молока, сметани, кисломолочного сиру, «сулугуні» та «бринзи».

Детальніше...

 
Детальніше...

Всесвітня організація охорони здоров'я визнала, що коронавірус нового типу виявився набагато небезпечнішим за всі відомі подібні патогени, як-от знайомий українцям сезонний грип.

Христина Ліщук-Якимович, експерт департаменту охорони здоров’я з алергології та імунології пояснює, що імунна система людини - це захист організму від інфекцій, і складається вона з двох частин. Перша складова - це природжений імунітет. Він активується відразу після потрапляння збудника в організм. У такій ситуації починають активно діяти 5 основних рецепторів. Їхнім завданням є активізувати клітини природженого імунітету, забезпечити продукцію інтерферонів та інших протизапальних факторів цитокінового характеру, щоб захистити організм від цього збудника.

Детальніше...

 
Детальніше...

Департамент економічної політики Львівської обласної державної адміністрації запрошує суб’єктів малого підприємництва – юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців до участі у конкурсі в рамках Програми підвищення конкурентоспроможності Львівської області (далі Програма).

У рамках Програми проводиться конкурс на надання ваучерів – безповоротної фінансової допомоги для малого бізнесу у розмірі:

Детальніше...

 

Детальніше...12 серпня Кабінет Міністрів України прийняв розроблену Фондом державного майна України Постанову "Про затвердження примірних договорів оренди державного майна".

Так, зазначена Постанова Уряду затверджує 2 нові типові форми:

Детальніше...

 

Детальніше...Відповідно до постанови Верховного Суду України від 09.07.2020 р. "Про звільнення на підставі п. 2 ст. 36 КЗпУ" та ст. 119 КЗпУ (Кодекс законів про працю України) за працівниками, призваними на строкову військову службу, військову службу осіб офіцерського складу, військову службу під час мобілізації, на особливий період або прийнятими на військову службу за контрактом, у тому числі шляхом укладення нового контракту на проходження військової служби, під час дії особливого періоду на строк до його закінчення або до дня його фактичного звільнення зберігаються місце роботи, посада і середній заробіток на підприємстві, в установі, організації, фермерському господарстві, сільськогосподарському виробничому кооперативі, незалежно від підпорядкування і форми власності, та у фізичних осіб-підприємців, у яких вони працювали на час призову.

Детальніше...

 
Детальніше...

Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій на засіданні 13.08.2020 року дійшла висновку віднести Львівську область до помаранчевої зони, а місто Самбір – до червоної.

Відтак із 17.08.2020 року для запобігання поширенню коронавірусної інфекції COVID-19 спеціалісти базових центрів зайнятості та філій Львівського ОЦЗ будуть надавати клієнтам тільки дистанційні послуги. Окрім того, скасовуються всі масові заходи для населення та працедавців, зокрема семінари, тренінги, круглі столи, зустрічі, наради, міні-ярмарки вакансій тощо.

Детальніше...