Як підписати декларацію із лікарем КП Перемишлянська ЦРЛ.

див. ТУТ

 

 

Детальніше...24 квітня 2018 року Міністерство інформаційної політики України та аналітичний центр «Фабрика думки «Донбас» презентували результати другої хвилі соціологічного дослідження «Особливості свідомості та ідентичності жителів підконтрольних та окупованих територій Донецької області».

Детальніше...

 

У п’ятницю, 20 квітня, учні 10 класу НВК «ЗНЗ І-ІІІ ст. – ДНЗ» ім. А. Костирки с. Костенів взяли  участь у тренінгу на тему «Як підготувати та представити успішний бізнес-план». Захід провели викладачі кафедри менеджменту організацій  НУ «Львівська політехніка» безпосередньо у цьому вищому навчальному закладі.

Зазначимо, що десятикласники НВК с. Костенів працюють над проектом створення бізнес-плану під керівництвом вчителя основ економіки М.С.Гавінського в рамках обласного конкурсу учнівських бізнес-планів.

 

Детальніше...24 квітня робоча групам у складі першого заступника Перемишлянської райдержадміністрації Б.Гуменюка, заступника голови райдержадміністрації І.Шалапського, керівника відділу містобудування та архітектури райдержадміністрації Б.Городечного, директора ТзОВ «Сількомунгосп» А.Шарвана, сільського голови Вишнівчицької сільської ради І.Винярського провели виїзне засідання у с. Вишнівчик.  Було проведено  обстеження стану об’єкту будівництва та визначено об’єми робіт для завершення будівництва пам’ятника воякам УГА на місцевому кладовищі.

Детальніше...

 

Детальніше...21 квітня 2018 року в м.Львів відбувся відкритий турнір з боротьби самбо серед дітей 2004 року народження і молодші.  В змаганнях брали участь біля 500 учасників із Львівської, Закарпатської, Рівненської, Луганської, Івано-Франківської, Одеської областей та м.Київ.

10 вихованців ДЮСШ «Сокіл» м.Перемишляни також взяли участь у змаганнях. Павлюк Назар, житель с.Болотня здобув ІІІ місце у ваговій категорії більше 71 кг; Когут Андрій, житель с.Білка посів ІV місце у ваговій категорії 71 кг.

Команду до змагань готували тренери Дзвонік Ігор Михайлович та Бедрій Степан Михайлович.

 
Детальніше...

Державні нагороди сьогодні, 25 квітня, отримали представники медичної, спортивної та лісогосподарської галузі.

Відзнаки від імені Президента України вручив голова Львівської ОДА Олег Синютка.

Детальніше...

 

Детальніше...

Фонд державного майна затвердив Переліки об'єктів малої приватизації, що підлягають приватизації у 2018 році (наказ ФДМУ від 27.03.2018 № 447). До них включено для Львівського регіонального відділення 27 об'єктів, з яких: 6 - пакети акцій, 1 - єдиний майновий комплекс, 12 - окреме майно, 7 - об'єкти незавершеного будівництва та 1 об'єкт соціально-культурного призначення.

Детальніше...

 

Детальніше...

Відповідно до змін від 28.03.2018 № 285 внесених до Постанови Кабінету Міністрів України від 07.02.2018 року № 107 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для підтримки галузі тваринництва»дотацію можуть отримати фізичні особи, які утримують ідентифікований та зареєстрований молодняк великої рогатої худоби, народжений у минулому та поточному році.

Дотація за молодняк надаватиметься за кожні чотири місяці його утримання із наростаючим підсумком з  урахуванням віку молодняка у розмірі:

Детальніше...

 

Детальніше...Щороку близько мільйона українців отримують державну допомогу як малозабезпечені. При цьому в третині таких сімей є хоча б один дорослий працездатного віку, який не працює, а для деяких сімей державна допомога — це єдине джерело доходів. І чим довше триває період безробіття, тим важче знайти роботу та реалізувати себе. В таких умовах легко втратити мотивацію до роботи та надію на краще життя, і соціальна підтримка держави це не виправляє.

Так само важко буває знайти роботу вимушеним переселенцям, яким довелося залишити свої домівки та роботу через війну і почати нове життя в чужому, незнайомому місці.

Саме для таких людей було створено ініціативу «Рука допомоги» — пілотний проект Міністерства соціальної політики України, який реалізується за підтримки Світового банку в рамках більш широкої стратегії модернізації системи соціальної підтримки населення. Наша мета — допомогти вимушеним переселенцям та членам малозабезпечених сімей позбутися залежності від соціальних виплат, отримати достойну роботу або заснувати власний бізнес.

Детальніше...

 
Детальніше...

Сьогодні, 25 квітня, стартував Міжнародний форум інтелектуальної власності.

Участь у відкритті заходу взяв перший заступник голови Львівської ОДА Ростислав Замлинський.

Детальніше...

 
Детальніше...

У діючу прийомну сім'ю в Турківському районі на спільне проживання та виховання влаштовано 3 дітей-сиріт, які є між собою рідними сестрами. Ця родина також вже виховує 5 власних дітей та одну прийомну дитину.

Про це повідомив начальник Служби у справах дітей Львівської ОДА Володимир Лис.

Детальніше...