Детальніше...

Сьогодні, 29 вересня, відбулось чергове засідання Львівської регіональної комісії з реабілітації.

В межах засідання попередньо розглянули 105 заяв про надання статусу потерпілий від репресій та 8 заяв про надання статусу реабілітований.

Детальніше...

 
Детальніше...

Щорічний фестиваль «Французька весна» уперше за 17 років не вдалось провести традиційно у квітні через запровадження карантину, тож цьогоріч фестиваль відбувається восени з оновленою назвою - «Французька осінь».

28 вересня за участі директора Альянс Франсез Ніколя Фасіно, президента Альянс Франсез Василя Кметя, Почесного консула Франції у Львові Данила Яреми, директора департаменту міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва Львівської ОДА Романа Шепеляка відбулось урочисте відкриття фестивалю.

Детальніше...

 
Детальніше...

Сьогодні, 29 вересня, під керівництвом першого заступника голови Львівської ОДА Андрія Годика відбулась нарада з головами райдержадміністрацій та міськими головами міст обласного значення у режимі відеоконференції.

Присутні розглянули питання щодо організації підготовки і проведення чергових місцевих виборів, які відбудуться 25 жовтня цього року.

Детальніше...

 
Детальніше...

Щорічно за ініціативи Всесвітньої федерації серця та за підтримки Всесвітньої організації охорони здоров’я у світі відзначають Всесвітній день серця. Метою є привернення уваги людей до свого здоров’я, підвищити обізнаність населення про хвороби серця та їх профілактику, сформувати розуміння того, що на виникнення та перебіг хвороби можна активно впливати.

Серцево-судинні захворювання є причиною 67% усіх смертей українців, вони охоплюють широкий спектр порушень роботи серця та судин, зокрема, до них належить ішемічна хвороба серця, інсульт, підвищення артеріального тиску (артеріальна гіпертензія), захворювання периферичних артерій, вроджені вади серця, серцева недостатність тощо. Багатьох із цих захворювань можна уникнути завдяки змінам у поведінці та способі життя. Основними факторами ризику розвитку серцево-судинних захворювань є паління тютюну, брак фізичної активності, нездорове харчування та зловживання алкоголем.

Детальніше...

 

Детальніше...Головний державний санітарний лікар затвердив нові протиепідемічні заходи у закладах дошкільної освіти на період карантину у зв'язку поширенням коронавірусної хвороби (СОVID-19)

Головний державний санітарний лікар України постановою від 22.09.2020 р. №55 затвердив нові протиепідемічні заходи у закладах дошкільної освіти на період карантину у зв'язку поширенням коронавірусної хвороби (СОVID-19).

Детальніше...

 
Детальніше...

Фахівці психіатрії готуються не лише до другої хвилі коронавірусу, а й до усіх наступних хвиль, які вплинуть на психо-емоційний стан мешканців Львівщини.

Згідно із прогнозами Всесвітньої організації охорони здоров’я зараз відбувається період наростання тих проблем, які призведуть до розладів поведінки чи навіть розладів психіки. Про це йшлося сьогодні під час брифінгу у Львівській ОДА.

Детальніше...

 
Детальніше...

Сьогодні, 29 вересня, ключі від власного помешкання ручили мешканцю Жовківщини, Степану Голяку - учаснику бойових дій на території інших країн.

З 1983 по 1986 чоловік проходив військову службу, під час якої брав безпосередню участь у бойових діях в республіці Афганістан.

Детальніше...

 
Детальніше...

За останню добу на Львівщині провели більше тисячі досліджень методом ПЛР та понад дві тисячі ІФА-тестувань. Про це сьогодні під час брифінгу розповів директор департаменту охорони здоров'я Орест Чемерис.

Разом із тим кількість пацієнтів, які потребують госпіталізації у зв’язку із зараженням коронавірусом стабільно зростає.

Детальніше...

 
Детальніше...

25-27 вересня в с. Коростів Сколівського району відбувся військово- патріотичний вишкіл на честь Олени Степанів, організатором якого став Благодійний фонд «Уляни Кузик».

У вишколі взяли участь понад 20 дівчат, які отримали нові знання із самооборони, надання першої медичної допомоги та зустрілись з учасниками бойових дій на сході України.

Детальніше...

 
Детальніше...

За попередню добу було госпіталізовано з підозрою на коронавірус 120 осіб. Скеровано на самоізоляцію 210 осіб.

Знаходиться в стаціонарах 1261 хворий. 167 - у Львівській обласній інфекційній лікарні, 160 - в Центрі легеневого здоров'я, 53 - у 8 МКЛ, 48 - у 1 МКЛ, 161 - у Львівському обласному госпіталь ветеранів воєн та репресованих, 75 - у Стрийській міській лікарні, 53 - у Кам'янка-Бузькій лікарні, 100 - в Стебницькій міській лікарні, 27 - у Сокальська ЦРЛ, 45 - у Рудківській лікарні, 41 - у Новояворівській МЛ імені Юрія Липи, 144 у ЛШМД, 17 - у Львівській обласній дитячій клінічній лікарні "ОХМАТДИТ", 34 - у Жовківській ЦРЛ, 9 - 1 ПБ, 39 - Жидачівська ЦРЛ, Самбір - 29, 25 - Буська ЦРЛ, ОКЛ - 34 хворих.

Детальніше...