Детальніше...

21 вересня о 18:00 у народному домі села Добряни відкриється Молодіжний простір «За горнятком».

Вільний майданчик для молоді створено за сприяння відділу культури Стрийської райдержадміністрації, селищної ради села Добряни та завдяки отриманому гранту на реалізацію соціального проекту після участі в культурно-освітній програмі «Активуйся» від Львівської освітньої фундації (спільно з департаментом з питань культури, національностей та релігій Львівської облдержадміністрації) на підтримку культурних та соціальних ініціатив за принципами доступності та спільної відповідальності.

Детальніше...

 
Детальніше...

Сьогодні, 19 вересня, у Львові на залізничному вокзалі громадськість та представники влади зустріли матроса Військово-морських сил України Андрія Оприска.

Моряк зі Львівщини є одним із 35, хто 7 вересня повернувся після незаконного утримання у РФ.

Детальніше...

 
Детальніше...

18 вересня, у Львівській національній філармонії  відкрили 26-й Львівський міжнародний літературний BookForum.

У програмі фестивалю понад 1000 літературних, мистецьких, освітніх і соціальних заходів, 250 дискусій на суспільно-політичну тематику, 700 подій та понад 30 локацій в центрі Львова.

Детальніше...

 
Детальніше...

Статус особи з інвалідністю внаслідок війни надається особам, які отримали інвалідність внаслідок поранення, контузії, каліцтва або захворювання, одержаних під час безпосередньої участі в АТО, здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії в Донецькій та Луганській областях, забезпеченні їх проведення, перебуваючи безпосередньо в районах та у період зазначених заходів або в районах проведення АТО у період її проведення.

Хто має право на звернення для отримання статусу?

Детальніше...

 
Детальніше...

Сьогодні, 18 вересня, заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Юрій Холод оглянув хід будівельних робіт другої черги Львівського обласного клінічного перинатального центру.

Зазначимо, що Центр є одним з основних медичних закладів охорони здоров’я матері та дитини у Львівській області, насамперед з надання висококваліфікованої спеціалізованої медичної допомоги жінкам із загрозою переривання вагітності та передчасними пологами.

Детальніше...

 
Детальніше...

В межах 26-й BookForum відбулась public talk «Пріоритетні завдання книжкової політики: set the setting». Про особливості розвитку книгодрукування та цілі роботи новоствореного профільного міністерства разом з аудиторією дискутували Міністр культури, молоді та спорту Володимир Бородянський, директор «Український інститут книги», президент ГО «Форум видавців» Олександра Коваль та координатор Офісу з розробки гуманітарної політики Антон Мартинов.

«Наше завдання – розвивати єдиний культурний простір. Для держави важливо, щоб люди читали українську книжку і взагалі читали. І коли Олександра Коваль розповідатиме про стратегію та бачення Українського інституту книги, на одному із слайдів буде твердження, що 60 % наших громадян взагалі не читали книжку минулого року. Ми повинні подивитися, як це відбувається в світі, що читають, що взагалі не читають і поставити собі реалістичну мету щодо досягнення певного відсотка людей, які читають книгу», - розповів Володимир Бородянський.

Детальніше...

 
Детальніше...

Сьогодні, 18 вересня, голова Львівської ОДА Маркіян Мальський зустрівся із членами ГО «Центр «Молода дипломатія» при факультеті міжнародних відносин ЛНУ ім. І. Франка.

Очільник Львівщини розповів молодим дипломатам про власне професійне становлення й кар’єрне зростання. Він також порадив студентам співпрацювати з молодіжними колами міжнародників з інших країн та брати участь у зустрічах із досвідченими представниками дипломатичного корпусу.

Детальніше...

 

Детальніше...Детальніше...Детальніше...17 вересня з нагоди професійного свята - Дня рятівника в районному секторі Головного Управління державної служби з надзвичайних ситуацій України у Львівській області працівників привітав перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації Богдан Гуменюк та голова районної ради Роман Андрусишин. До привітань також долучився депутат Львівської обласної ради В. Баран.

Детальніше...

 
Детальніше...

Учні шкільного лісництва «Лісові бджілки» разом з заступником директора з виховної роботи Оленою Дух та педагогом-організатором Лідою Хемич ОЗНЗ Перемишлянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. ім. Омеляна Ковча відвідали Суходільське лісництво ДП “Бібрський лісгосп”.

Лісничий Суходільського лісництва Олександр Братасюк, ознайомив учнів шкільного лісництва з професією лісівника, розказав багато цікавого про ліс, та вирощування садивного матеріалу. Розказав, які деревні та чагарникові породи вирощують у лісництві та біологію їх розвитку. Ознайомив з насінням різних порід та методами підготовки їх до посіву. Під час огляду посівів дуба звичайного лісничий ознайомив учнів з технологією вирощування сіянців, методами боротьби з борошнистою росою, агротехнікою доглядів за посівами.

Детальніше...

 
Детальніше...

Податкова знижка ‒ це документально підтверджена сума витрат платника податку-резидента у зв'язку з придбанням товарів, робіт чи послуг у резидентів-фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу.

Так, фізична особа має право включити до податкової знижки у зменшення оподатковуваного доходу за наслідками звітного податкового року, фактично здійснені ним протягом звітного податкового року витрати у вигляді суми коштів, сплачених платником податку на користь вітчизняних закладів дошкільної, позашкільної, загальної середньої, професійної (професійно-технічної) та вищої освіти для компенсації вартості здобуття відповідної освіти такого платника податку та/або члена його сім’ї першого ступеня споріднення.

Детальніше...