Детальніше...

За ініціативи Комісії сімейної політики та захисту прав дітей Громадської ради при ЛОДА та за підтримки департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації відбувся круглий стіл на тему «Табу чи право на бажання?»

Учасники дискусії говорили про необхідність сексуального виховання дітей та молоді з інвалідністю, про їх право на стосунки та створення сім’ї.

Детальніше...

 
Детальніше...

За попередню добу в області провели 1987 досліджень на коронавірус, з них 898 - позитивних. За увесь час COVID-19 підтверджено у 44 509 осіб. Померло 1209 людей. Одужали від коронавірусної інфекції 29 419 осіб.

Детальніше...

 
Детальніше...

Дитячо-юнацькі спортивні школи Львівщини та спеціалізовані спортивні школи олімпійського резерву розпочали промокампанію «Спорт - твоя сила».

У коротких презентаційних роликах навчальні заклади демонструватимуть значення фізичного розвитку для здоров’я та реалізації життєвого потенціалу людини. Також такі відео слугуватимуть промоцією для заохочення більшої кількості дітей займатись у спортивних школах.

Детальніше...

 
Детальніше...

Львівщина славиться найбільшою кількістю архітектурних пам’яток серед інших областей. Зокрема, в регіоні налічують близько однієї тисячі дерев’яних храмів. Один із них  завершують реставрувати у селі Глиниці на Яворівщині. Це  дерев’яна церква 1821 року, яка має дві посвяти -  Св. Апостолів Петра і Павла та  (першу) Різдва Пресвятої Богородиці.

Як розповів настоятель церкви отець Степан Грицан, святиня, яка є пам’яткою архітектури місцевого значення, була сильно пошкоджена під час Другої світової війни. Місцеві майстри відновлювали храм, але на той час не мали якісної деревини і відповідно реставрація не була фаховою. З роками церква похилилась у західному напрямку, стіни бабинця прогнили до низу і деформувались.

Детальніше...

 
Детальніше...

Благодійна організація «Львівська освітня фундація», департамент соціального захисту населення, служба у справах дітей облдержадміністрації, благодійна організація «Благодійний фонд «МХП – Громаді» оголошують про старт прийому заявок на участь в освітньо-грантовій програмі «Громада для сім’ї: створення соціальних послуг в громадах».

Мета проєкту «Громада для сім’ї: створення соціальних послуг в громадах» – допомогти громаді створити 1 соціальну послугу у громаді, спрямовану на підтримку її мешканців.

Детальніше...

 
Детальніше...

25 листопада, у Міжнародний день боротьби за ліквідацію насильства щодо жінок, у районах та містах обласного значення пройшов регіональний флешмоб «#НЕ_ламай_калину!». Представники органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, правоохоронних органів, інститутів громадянського суспільства, інші зацікавлені особи висадили саджанці калини, як етнонаціонального символу української жінки.

Детальніше...

 
Детальніше...

Мінінфраструктури продовжує влаштування сучасних комплексів автоматичного габаритно-вагового контролю Weigh-in-Motion (“Зважування у русі”) для захисту доріг від руйнування вантажівками. На Львівщині WiM комплекс встановили у с. Гірне Стрийського району. Зараз він працює в тестовому режимі.

«Зважування в русі» WіM – це розумна система, завдяки якій можна виявити чи перевантажений транспорт під час руху. Автоматично зчитується номерний знак, габаритні розміри, загальна маса, навантаження на кожну вісь. Таким чином фіксуються фури, які руйнують дороги.

Детальніше...

 
Детальніше...

Попри пандемію промисловість області продовжує нарощувати обсяги. Зокрема за 10-ть місяців цього року обсяг промислової продукції, яку виробили підприємства Львівщини зріс на 3 % - у порівнянні з аналогічним періодом торік.

Як пояснили у департаменті економічної політики Львівської ОДА, зростання відбулося насамперед у тих галузях, які мають попит і в час карантину. Це виробництво харчової та хімічної продукції. Підприємства цих галузей змогли наростити також і обсяги експорту.

Детальніше...

 
Детальніше...

У дитячий будинок сімейного типу, що функціонує у с. Стремінь Сокальського району, влаштовали дитину, позбавлену батьківського піклування.

Тепер в сім’ї виховується 6 дітей-сиріт, та дітей, позбавлених батьківського піклування. Про це повідомив начальник служби у справах дітей Львівської облдержадміністрації Володимир Лис.

Детальніше...

 
Детальніше...

Як свідчить сумна статистика, в осінньо-зимовий період кількість пожеж у житловому секторі різко зростає. Разом з цим збільшується і кількість загибелі у них громадян.

Вчора на Бродівщині в одноповерховому дерев’яному житловому будинку виникла пожежа, внаслідок якої загинув 49-річний чоловік. Обставини події встановлюються.

Детальніше...