Детальніше...Детальніше...Детальніше...Архиєрейською літургією та переглядом вистави "Отець Омелян" у Перемишлянах вшанували 75-і роковини мученицької смерті покровителя душпастирів УГКЦ о.Омеляна Ковча.

Богослужіння, яке очолив Владика Стрийської єпархії Тарас Сеньків, відбулося у храмі св.Володимира та о.О.Ковча.

Опісля, у районному Народному домі відбувся показ вистави "Отець Омелян".

Детальніше...

 

Законодавство України покладає на всіх роботодавців обов'язок щодо забезпечення безпечних і нешкідливих умов праці. Витрати на охорону праці на підприємстві згідно зі ст. 19 Закону «Про охорону праці» повинні становити не менше 0,5% від фонду оплати праці за попередній рік, а за невиконання законодавства про охорону праці до підприємства можуть бути застосовані санкції аж до заборони його експлуатації.

Детальніше...

 
Детальніше...

Сьогодні, 22 березня, стартувало обговорення перспективного плану розвитку міста Червоноград.

Участь у заході взяв голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка.

Детальніше...

 
Детальніше...

Президент Петро Порошенко на Форумі «Допомога поруч!» щодо медичної реформи наголосив на важливості розвитку сільської медицини та підтримки громадами лікарів. Президент підкреслив, що зі свого боку держава створює необхідні умови для ефективної роботи сільського лікаря.

Президент зауважив, що зробив сільську медицину пріоритетом і запропонував, щоб частина конфіскованих коштів у попередньої влади була направлена на фінансування цієї сфери. «Всього 6 млрд. Наголошую, що це лише початок», - сказав він. Глава держави нагадав, що проект сільської медицини розпочався минулого року і за доволі короткий період було розроблено законопроект, який був підтриманий більшістю народних депутатів.

Детальніше...

 
Детальніше...

У п'ятницю, 22 березня, у співпраці з Міжнародним Фондом Івана Франка та Науковим товариством ім. Шевченка у "Домі Франка" організували наукову  конференцію «Гідний син великого батька».

У межах конференції відкриють виставку «Колесо історії Тараса Франка»: малярські роботи, документи і фотоматеріали, відбудеться й вечір спогадів. «Тарас Франко очима сучасників»: родинне чаювання з іменинним пирогом.

Детальніше...

 
Детальніше...

Департамент архітектури та розвитку містобудування Львівської обласної державної адміністрації інформує про початок громадського обговорення детального плану території на земельну ділянку орієнтовною площею 0,50 га, що розташована за межами населеного пункту міста Львова на території Львівської міської ради та межує з Винниківським лісопарком.

Детальний план розроблено відповідно до розпорядження голови Львівської обласної державної адміністрації від 05.11.2018 за № 1176/0/5-18. Детальний план території передбачає облаштування проектованої ділянки дачними будинками (4 ділянки по 0,01 га).

Детальніше...

 
Детальніше...

У п’ятницю, 22 березня, на Львівщині відзначили 27-ту річницю створення Служби безпеки України. Урочистості відбулись у Головному управлінні СБУ у Львівській області.

Із Днем Служби безпеки України спецслужбовців привітав голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка, перший заступник голови Львівської обласної ради Андрій Білоус та голова УСБУ у Львівській області Олександр Ткачук.

Детальніше...

 

Детальніше...

Сьогодні вже про доцільність чи недоцільність протруювання насіння перед сівбою ніхто не сперечається. Фахівці запевняють, що протруювання – це перший і дуже важливий етап захисту сільськогосподарських культур від шкідників та хвороб, який дає змогу зберегти від третини до половини усього врожаю. Чи захочуть аграрії ризикувати третиною свого врожаю через сумнівну економію на протруйнику? Навряд чи. Але щоб ефективність протруювання була максимальною, а насіння при цьому не отримувало зайвий стрес через фітотоксичний вплив самого протруйника, варто прискіпливо обирати препарати.

Детальніше...

 

Детальніше...В Міжнародний день лісів, 21 березня,  депутат Львівської обласної ради Василь Баран, перший заступник голови РДА  Богдан Гуменюк та голова Перемишлянської районної ради Роман Андрусишин взяли участь  у посадці  лісових культур. Висадку лісу організував Бібрський лісгосп.

Детальніше...

 

Детальніше...Шановний виборцю!

Списки виборців для голосування виборців за місцем проживання формуються на основі бази даних Державного реєстру виборців. Вам варто приділити увагу перевірці своїх даних у Державному реєстрі виборців у випадку, якщо Ви нещодавно:

  • ·змінювали прізвище, ім’я чи по батькові,
  • ·змінювали зареєстроване місце проживання,
  • ·досягли повноліття та голосуватимете вперше.
  • ·які стояли на обліку в МЗС
  • ·які вибули з військових частин

Детальніше...