21 листопада у Перемишлянах відбудуться заходи з нагоди Дня Гідності і Свободи

(17.00 год біля фотостенду "Небесна Сотня")

24 листопада о 16.00 год у м.Перемишляни біля пам'ятника о.Омеляну Ковчу відбудеться поминальна молитва за жертвами Голодомору 32-33 р.р. в Україні

Детальніше...

До Дня Гідності та Свободи Державний архів Львівської області підготував онлайн-варіант тематичної виставки «Україна – країна нескорених» за документами, що зберігаються у Державному архіві Львівської області, також використали матеріали архівного відділу Яворівської райдержадміністрації та народного музею історії ЛНУ імені Івана Франка.

Основним завданням виставки є віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які стали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.

 
Детальніше...

У Львівський облдержадміністрації експонують інформаційно-просвітницькі стенди про Голодомор 1932-1933 років в Україні.

Стенди детально в хронологічному розрізі висвітлюють історію Голодомору, його передісторію та наслідки.

Детальніше...

 
Детальніше...

Постановою КМУ від 24.10.2018 р. № 911 внесено зміни до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання фінансової підтримки розвитку фермерських господарств, затвердженого постановою КМУ від 07.02.2018 р. № 106.

Розширено коло фермерських господарств, які мають право на державну підтримку.

Детальніше...

 
Детальніше...

З 19 листопада розпочинається прийом документів на конкурс інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватись за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2019 році у Львівській області. Про це інформують у департаменті економіки Львівської ОДА.

Окрім загальних умов, проекти можуть подаватись за наступними напрямками:

Детальніше...

 

Детальніше...Головними розпорядниками коштів Перемишлянського району через електронну систему «Prozorro» були здійснені ряд державних закупівель:

-         Відділ освіти Перемишлянської РДА – 47 закупівель, сума економії становить – 429,002 тис. грн.

-         КП Перемишлянська ЦРЛ - 29 закупівель, сума економії становить – 257,006 тис. грн.

-         Перемишлянський районний територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) – 7 закупівель, сума економії становить – 32,622 тис. грн.

Детальніше...

 

Основне:

1. Загальна вартість проекту не може перевищувати 500 тис грн;
2. Максимальна субвенція обласного бюджету не може перевищувати 200 тис грн;
4. Прийом заявок буде здійснюватися з 03.12.18 по 31.01.2019.
5. Навчальні семінари триватимуть з 20.11.18 по 05.12.2018 у сесійній залі ЛОР   11.00 Перемишлянський район 28.11 2018р. 11.00

Важливо перед підготовкою проектів дочекатись затвердження рівня заробітної плати при розрахунку об'єктів будівництва на 2019 рік!!!

Детальніше...

 
Детальніше...

15-16 грудня у Львові відбудеться модель Львівської обласної ради - симуляційне засідання, в якому візьме участь молодь віком 15-18 років.

Протягом двох днів учасники працюватимуть у постійних депутатських комісіях та прийматимуть рішення у сферах освіти, дорожнього транспорту, медицини, спорту, молодіжної політики тощо. Серед учасників моделі оберуть голову ради та заступників, а також голів профільних комісій та секретаря.

Детальніше...

 
Детальніше...

Сьогодні, 16 листопада, в останню путь провели Сергія Дмитровського, який помер 14 листопада 2018 року на 58-му році життя.

Заупокійне богослужіння за Сергієм Дмитровським відбулося в Гарнізонному храмі святих апостолів Петра і Павла.

Детальніше...

 
Детальніше...

Департамент екології та природних ресурсів Львівської облдержадміністрації проводить активну інформаційну кампанію щодо запобігання випалюванню сухої рослинності.

З метою привернення уваги мешканців до цієї проблематики та формування стійкої думки про шкоду, яку завдають такі дії людині і довкіллю вздовж доріг Львівської області департамент забезпечи встановлення білбордів «Не підпалюй! Не вбивай життя! Усвідомлюй свою відповідальність!».

Детальніше...

 

Детальніше...Сьогодні, 16 листопада, голова Перемишлянської райдержадміністрації Володимир Танчин провів засідання комісії з питань захисту прав дитини.

У підсумку роботи комісії було призначено піклувальника над дитиною-сиротою, надано дозволи на укладання договорів дарування житлової квартири та часток житлового будинку і земельної ділянки під ним.

Окрім цього, члени комісії затвердили індивідуальні плани для дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, та дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах.