Військова служба за контрактом в Збройних Силах України

Перемишлянський районний військовий комісаріат проводить набір громадян на військову службу за контрактом у Збройні Сили України:

- громадян призовного віку;

- військовозобов'язаних віком від 18-60 років;

- жінок віком від 18-50 років.

При підписанні контракту виплачується одноразова грошова допомога в розмірі 3000 грн. відповідно до Програми в галузі соціального захисту населення у Перемишлянському районі на 2017 рік, затвердженої рішенням Перемишлянської районної ради від 22.12.2016 № 248.

За інформацією звертатись: Перемишлянський РВК, м.Перемишляни, вул. Галицька 26а,  тел: (263) 2-14-37.

 

Детальніше...

12 грудня завершили ремонтні роботи щодо заміни рентгенівської труби ангіосистеми у Львівському обласному кардіоцентрі. Це забезпечило безперебійну роботу реперфузійного центру.

Так, станом на 14 грудня вже провели 18  коронарографій, а також - 4 стентування вінцевих артерій хворим з гострим інфарктом міокарда. Варто зауважити, що всім таким пацієнтам стентування та коронарографія проводять за кошти державного та обласного бюджетів, а також за спонсорські кошти.

Детальніше...

 
Детальніше...

Як повідомили сьогодні, 15 грудня, у департаменті дорожнього господарства, транспорту та зв'язку, в області завершили ремонт автомобільної дороги Львів-Тернопіль.

Протяжність автомобільної дороги державного значення Н-02 Львів – Тернопіль становить 72,8 км.

Детальніше...

 

Детальніше...

Повірка лічильників газу здійснюється згідно із Законом України «Про метрологію та метрологічну діяльність», Порядком подання засобів вимірювальної техніки на періодичну повірку, обслуговування та ремонт затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 08.07.2015  №474, Кодексом газорозподільних систем, затвердженим постановою НКРЕКП від 30.09.2015 № 2494, зареєстрованою в Міністерстві юстиції України 06.11.2015 за № 1379/27824.

Повірка лічильників газу проводиться територіальним органом Держспоживстандарту України на обладнанні ПАТ«Львівгаз» згідно вимог ДСТУ 2708-2006 «Повірка засобів  вимірювальної техніки», яка здійснюється протягом одного місяця з моменту демонтажу лічильника.

Детальніше...

 

Детальніше...

Вчора, 14 грудня, у Центрі Митрополита Андрея Шептицького УКУ відбулась п’ята ювілейна зустріч молодіжних громадських організацій та організацій, які працюють з молоддю Львівської області «Галицький авангард 2017». В межах заходу за вагомий внесок у розвиток молодіжної політики на Львівщині та активну громадську діяльність перший заступник голови Львівської ОДА Ростислав Замлинський нагородив відзнаками лідерів молодіжного середовища.

«Ви не просто молодь, яка працює з молоддю, а ті хто готує подальші підвалини розвитку нашої держави. Ви робите і надихаєте інших на створення конкретних практичних ідей та дій. Ми пишаємось вами. Важливим є те і, що ви біля себе об’єднуєте молодих людей. Ви є дороговказом для тих, хто має розбудовувати нашу державу. Важливо усвідомлювати, що саме від нас залежить, в якій країні ми будемо жити. «Галицький авангард» - це дієва платформа для розвитку молодіжного середовища в області і є такою саме завдяки вам – активним, небайдужим, свідомим. Тут ми маємо свій фронт, внутрішній, фронт боротьби за успіх. Адже успіх – це наша друга зброя у боротьбі із ворогом. І цей успіх маємо робити ми своєю повсякденною працею», - зазначив Ростислав Замлинський.

Детальніше...

 
Детальніше...

У 2018 році Авіакомпанія Blue Air з’єднає авіасполученням Львів із чеським містом Брно.

Новий рейс почнуть виконувати з березня – квітня 2018 року. У Львів з Брно та у зворотному напрямку літак прямуватиме двічі на тиждень.

Детальний розклад польотів та ціни на авіаквитки оголосять вже у січні 2018 року.

 
Детальніше...

Сьогодні, 14 грудня, делегація зі Львівської області у межах робочої поїздки голови Львівської ОДА Олега Синютки до Латвійської Республіки ознайомилась із роботою «Getliņi EKO» – сучасного, технологічного і дружнього до навколишнього середовища полігону для побутових відходів.

ТОВ «Getliņi EKO» є найбільшою екологічною компанією в країнах Балтії, яка  обслуговує і переробляє побутові відходи, виробляє екологічну поновлювану енергію, бере участь в обслуговуванні середовища і вирощує овочі.

Детальніше...

 

Детальніше...

Станом на 13 грудня з обласного бюджету через надання відповідних субвенцій в райони, міста і ОТГ області фінансували 15 програм, на які спрямували 245 млн грн. Рівень фінансування програм до передбачених обсягів склав 75,5%.

За інформацією департаменту економічної політики Львівської ОДА у 2017 році в області передбачено реалізацію 42 обласних програм, 15 з яких передбачають виділення субвенції на території. На виконання заходів цих 15 програм передбачено виділити з обласного бюджету 284,1 млн грн.

Ознайомитись з презентацією виконання програм можна тут

 
Детальніше...

Сьогодні, 14 грудня, у межах робочої поїздки голови Львівської ОДА Олега Синютки до Латвійської Республіки урочисто підписали Протокол про наміри до співробітництва між Міністерством сільського господарства Латвійської Республіки та Львівською обласною державною адміністрацією.

Згідно із умовами документу, сторони обмінюватимуться досвідом в частині залучення Проектів міжнародної технічної допомоги  та донорських проектів, запровадженні навчальних програм для працівників органів влади та місцевого самоврядування. Працюватимуть над розробкою системи консультування з питань розвитку фермерства та збалансованого розвитку сільських територій в Україні шляхом передачі знань і досвіду імплементації законодавства ЄС, а також над розробкою та спільною реалізацією проектів ЄС щодо підвищення знань та обміну досвідом щодо функціонування кооперативів, сімейного фермерства, дорадництва, інших напрямків.

Детальніше...

 
Детальніше...

Сьогодні, 14 грудня, розпочала роботу «гаряча лінія» державної служби зайнятості. Відтепер всі питання стосовно реєстрації в центрах зайнятості, надання послуг роботодавцям та інші консультації, можна отримати за єдиним безкоштовним номером 0800509966.

Щодня за допомогою Служби роботу знаходять понад 3000 українців. «Гаряча лінія» має зробити звернення до служби зайнятості більш простим та зрозумілим.

Детальніше...

 
Детальніше...

Виробники і переробники ягід та дрібних фруктів Львівщини взяли участь у тренінговому семінарі на тему: "Практичні аспекти експорту ягід та дрібних фруктів до Європейського Союзу".

Експорт ягід та дрібних фруктів до країн Європейського Союзу значно зріс за останні п’ять років і продовжує зростати. І хоча у країнах ЄС вирощуються значні обсяги таких фруктів, попит на цю продукцію залишається суттєво вищим, ніж їхнє власне виробництво. Із впровадженням автономних торговельних преференцій та підписанням Угоди про Асоціацію між Україною та ЄС та створення поглибленої і всеохоплюючої зони вільної торгівлі (ЗВТ) в українських виробників дрібних фруктів з’являється реальна можливість нарощення експорту завдяки конкурентним цінам та географічному розташуванню, порівняно з країнами Південної Америки та Африки.

Детальніше...