Детальніше...

У Державному архіві Львівської області презентували тематичну виставку "Пам'ять безсмертна". Її присвятили 31-й річниці ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Переглянути виставку можна на офіційному сайті архіву та на офіційний сторінках "Архіви Львівщини", "Державний архів Львівської області" та офіційній сторінці групи "Державний архів Львівської області" у соціальній мережі Facebook.

За словами директора Державного архіву Львівської області Ірини Мартенс, на виставці представили найцікавіші документи та матеріали присвячені заходам з ліквідації аварії у Чорнобилі. "Це «Доповідна записка міністра внутрішніх справ УРСР І.Д.Гладуша ЦК КПУ про заходи з ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС від 27 квітня 1986 року", Постанова Ради Міністрів УРСР від 30.05.86 № 067/16 "Про заходи у зв’язку з аварією на Чорнобильській АЕС", рішення Львівської обласної Ради народних депутатів від 03.06.1986 р. "Про виділення житла виробничому об’єднанню "Львівенергоремонт" для тимчасового використання його як сімейного гуртожитку для працівників Чорнобильської дільниці ВП "Львівенергоремонт» та членів їх сімей", - розповіла вона.

Детальніше...

 
Детальніше...

У межах виконання Регіональної програми сприяння розвитку інформаційного простору та громадянського суспільства у Львівській області на 2014-2018 роки у 2017 році розпочався ряд модульних навчань «Взаємодія задля перемоги», кожне з яких містить по одному семінару з управління проектами та їх реалізації.

«Взаємодія задля перемоги» - це спільні тренінги для представників громадськості, органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування.

Детальніше...

 
Детальніше...

Сьогодні, 25 квітня, до проекту "Ідея змінює країну" долучилася молодь Нового Роздолу, Жидачева та Ходорова. Про це інформують у департаменті внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА.

Під час зустрічей понад 100 учасників поділились ідеями майбутніх проектів та протестували їх за методикою "трьох стільців" Уолта Діснея.

Детальніше...

 
Детальніше...

Департамент агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації розробив дорожню карту отримання бюджетної дотації для аграріїв.

Отримати бюджетну дотацію мають право сільськогосподарські товаровиробники – платники податку на додану вартість, що займаються наступними видами діяльності: тваринництво, вирощування винограду, фруктів, ягід, горіхів, овочів, тютюну та цукрового буряку.

Детальніше...

 
Детальніше...

Сьогодні, 26 квітня, у Львівській ОДА відкрили перший в Україні Центр з надання правової допомоги у сфері захисту прав інтелектуальної власності.

«Це символічно, що сьогоднішній захід відбувається  у Міжнародний день інтелектуальної власності. Ми повинні показувати приклад, особливо коли претендуємо на те, щоб запроваджувати в Україні європейські стандарти і питання інтелектуальної власності є особливо важливими. Таким відкриттям ми демонструємо приклад для європейських країн», - наголосив голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка.

Детальніше...

 
Детальніше...

У середу, 26 квітня, біля пам’ятного знаку "Героям і жертвам Чорнобиля" у Львові відбулись урочисті заходи з нагоди вшанування 31-ї річниці Чорнобильської катастрофи.

У межах заходів голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка, перший заступник голови Львівської обласної ради Андрій Білоус спільно із представниками міської ради та громадськості  поклали квіти до пам’ятного знаку "Героям і жертвам Чорнобиля".

Детальніше...

 
Детальніше...

На Львівщині в січні – березні збір податкових платежів від підприємств будівельної галузі до Зведеного бюджету склав 206,5 млн грн. Це більше ніж у відповідному періоді минулого року на 43 млн грн або на 26,3%. Питома ж вага будівельної галузі в загальному зборі платежів до Зведеного бюджету складає 4,4%.

Як повідомляють у ГУ ДФС у Львівській області, найбільшими платниками будівельної галузі є ТОВ «Бурова компанія «Горизонти», КП «Монтажне управління № 6 «ЕПЗМ».

 
Детальніше...

Департамент соціального захисту населення облдержадміністрації оголошує конкурс з визначення мікропроектів, розроблених громадськими та благодійними організаціями, для реалізації яких надається фінансова підтримка.

Проекти (програми, заходи), що подаються для участі у конкурсі, мають бути спрямовані на реалізацію соціально-економічного розвитку та культурно-просвітницької діяльності.

Громадська організація може подати на конкурс кілька конкурсних пропозицій.

Детальніше...

 

Детальніше...25 квітня голова райдержадміністрації В.З.Танчин  спільно із заступником голови районної ради Т.В.Мартиняком зустрілись з мешканцями Іванівської сільської ради. На зустрічі були присутні представники органів поліції, ДСНС, управління соціального захисту райдержадміністрації.

Серед питань, які цікавили присутніх були питання об’єднання місцевих рад, участь у мікропроектах, участь громади у створенні місцевої пожежної команди, дозвілля дітей та молоді, утримання закладів освіти, медицини та культури, розвиток сільськогосподарських кооперативів, утримання території сільської ради в належному стані та інші. На більшість питань керівництво району дало вичерпні відповіді на місці. Основною умовою, яка б сприяла подальшому розвитку села повинна бути активність громади у вирішенні проблемних питань життєзабезпечення села.

Представники районних служб коротко інформували населення про роботу служб та шляхи співпраці.

 

Детальніше...Завершення опалювального сезону 2016/2017рр. дає змогу домогосподарствам зробити чимало висновків щодо необхідності впроваджувати енергоефективні заходи. Все більше сімей усвідомлюють, що подбати про утеплення житла треба  заздалегідь, вже сьогодні.

Про це свідчить позитивна динаміка попиту на Урядову програму «теплих» кредитів. Особливу активність почали проявляти ОСББ. Зокрема,  минулого тижня 13 ОСББ залучили 2,1 млн грн на енергоефективні заходи. Для порівняння позаминулого тижня 9 ОСББ отримали більше 1 млн. грн на утеплення.

Детальніше...