30 травня відбудеться зустріч керівництва райдержадміністрації із громадою Вишнівчицької сільської ради

спілкування відбудеться о 15.00 год. у Народному домі с.Вишнівчик

 

07 травня у Перемишлянському районному Нородному домі відбудеться Свято матері

Поч. о 15.00 год.

Детальніше...25 травня  на сцені Перемишлянського РНД відбувся концерт- звіт,  присвячений святкуванню закінчення Детальніше...навчального року та вручення свідоцтв про позашкільну освіту випускникам Перемишлянської музичної школи. З цієї нагоди до присутніх звернулася директор школи Париляк Н.П., яка подякувала батькам за розуміння і підтримку, викладачам – за віддану працю та душевне тепло, яке дарують своїм учням, а дітям за наполегливість у навчанні. Переможцям конкурсів директор вручила   дипломи та подяки. З привітальним словом звернулись до випускників:  заступник голови Перемишлянської РДА Шалапський І. Я., заступник голови Перемишлянської районної ради Мартиняк Т. В., міський голова Зозуля О. З.  та керівник відділу культури Гавінська О. М.

 

Детальніше...

У День Героїв на Львівщині вшанували пам'ять всіх українців, що пожертвували власним життям у боротьбі за свободу та Незалежність України. Представники влади, волонтерських, патріотичних та ветеранських організацій, учасники АТО, родини Героїв Небесної Сотні, медики Майдану та учасники Революції Гідності, молодіжні громадські організації, ліцеїсти, школярі та студенти – всього понад 1000 осіб пройшли містом урочистою ходою. Вони несли стрічки із патріотичними висловами. Очолив колону оркестр Львівського державного університету безпеки життєдіяльності.

Детальніше...

 

Детальніше...

28 травня на Львівщині тривають урочистості з нагоди відзначення Дня Героїв. Цей день розпочався з покладання квітів до пам’ятника головному командирові УПА генерал-хорунжому Романові Шухевичу у Білогорщі. Звідси ж стартувала 18-та щорічна естафета «Вогонь пам’яті героїв» за участі студентів Львівського державного університету фізичної культури.

Детальніше...

 

Детальніше...

У суботу, 27 травня, на Львівщині попрощались із кандидатом мистецтвознавства, доцентом, лауреатом Національної премії України імені Тараса Шевченка, заслуженим діячем мистецтв України, членом Національної спілки художників України, дослідником народного іконопису Василем Отковичем.

Детальніше...

 

Детальніше...24 травня відбулось розширене засідання постійно діючої комісії з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення під головуванням першого заступника голови Перемишлянської райдержадміністрації Б.Гуменюка.

Під час роботи комісії було заслухано  суб’єктів господарської діяльності, які за даними фіскальних органів виплачували заробітну плату працівникам нижче рівня мінімальної  та СПД – платників акцизного податку з роздрібної торгівлі  алкогольними напоями і тютюновими виробами, які  мають діючі ліцензії на  право торгівлі цими товарами і задекларували нульові  або мінімальні зобов’язання з акцизного податку.

 

Детальніше...

Департамент екології та природних ресурсів Львівської облдержадміністрації оголосив про початок конкурсу екопроектів "Краща громадська екологічна ініціатива". Громадськості пропонують подавати ідеї за наступними напрямками: запровадження європейських стандартів у поводженні з відходами, зменшення забруднення повітряного басейну та поліпшення стану водних об’єктів, розвиток мережі територій та об’єктів природно-заповідного фонду, виховання екологічної свідомості населення.

Детальніше...

 

Детальніше...

Про досягнення Львівщини у галузі енергоефективності під час робочого візиту на Львівщину заявив Сергій Савчук - голова Держенергоефективності. За його словами, мешканці Львівщини більше цікавляться так званою «чистою» енергією. Станом на 1 квітня 2017 року Львівщина посіла 4 місце серед регіонів України за кількістю домогосподарств, що встановили сонячні електроустановки. Зокрема, в області домогосподарства встановили сонячних станцій загальною потужністю 1032 кВт.

Детальніше...

 

Детальніше...Детальніше...Сьогодні, 26 травня, у всіх навчальних закладах Перемишлянського району пролунав останній дзвоник.

Вже традиційно із завершенням навчального року учнів  та вчителів вітають священики, представники влади, батьки.

Заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Шалапський побував на святі у Перемишлянської ЗОШ І-ІІІ ст. ім.о.Омеляна Ковча.

Особливим це свято стало для  випускників району, котрі в цей день прощаються із дитинством і стають на стежину дорослого самостійного життя. Цього року останній дзвоник пролунав для 195 випускників. 376 учням сповістив про те, що вони перейшли у старші класи. А всього у 2016-2017 навчальному році в загальноосвітніх закладах району навчалось 3882 учні.

 

Детальніше...

26-27 травня в м. Ужгород Закарпатської області відбудеться Всеукраїнський фестиваль "Карпатська Україна", спрямований на ушанування героїв боротьби українського народу за незалежність і територіальну цілісність України.

Детальніше...

 

Детальніше...

На Львівщині масштабним мистецьким дійством відзначили День Європи під гаслом «Україна – Європейський щит!»
«Сьогодні ми беремо приклад із Європи, де мистецтво демонструють на нетрадиційних майданчиках, поєднуючи подекуди, непоєднуване. Цей завод підтримує обороноздатність нашої держави, тут розробляють найсучаснішу бойову техніку. Таким масштабним заходом тут ми хочемо підкреслити і показати нашим поважним іноземним гостям, що мистецтво – це також потужна зброя. Зброя заради миру», - розповіла директор департаменту з питань культури, національностей та релігій Львівської ОДА Христина Береговська.

Детальніше...