Оголошення про конкурс з визначення  виконавця  послуг із збирання та вивезення  твердих побутових відходів

25 вересня керівники району проведуть зустріч із жителями населених пунктів Суходільської сільської ради

Спілкування відбудеться о 15.00 год в приміщенні Народного дому с.Суходіл

 

 

Детальніше...

Станом на сьогодні в області створили 24 інклюзивно-ресурсні центри, на черзі ще два у м. Львові та Мостиському районі.

Як повідомили у департаменті освіти Львівської ОДА, інклюзивно-ресурсні центри - це заклади, які повинні надавати допомогу, реабілітаційні послуги, робити супровід дітей з особливими освітніми потребами від 2 до 18  років.

Детальніше...

 
Детальніше...

Станом  на 24 вересня на розвиток агропромислового комплексу аграріями області з державного бюджету  виділили  24,8 млн грн.  Вже виплатили  перші транші коштів в сумі 10,8 млн грн сільськогосподарським підприємствам і фізичним особам.

Програми підтримки агропромислового розвитку  діють за такими напрямами

Детальніше...

 
Детальніше...

Президент Петро Порошенко взяв участь у спеціальному пленарному засіданні Конституційного суду України, під час якого склали присягу два новообраних судді Конституційного суду Ірина Завгородня та Олег Первомайський.

«Ми всі прагнемо, щоб Конституція України діяла ефективно. Ухвалені парламентом Закони мають відповідати Основному закону. Рішення судів, які застосовують ці Закони, також мають захищати права і свободи громадян відповідно до Конституції і відповідно до Конвенції про захист прав і основоположних свобод. Кожному, хто звертається до суду, має бути забезпечено право на справедливість. Саме в цьому мета тих зусиль, реформ, які ми з вами спільно робимо», - наголосив Петро Порошенко.

Детальніше...

 
Детальніше...

Президент Петро Порошенко наголошує, що доля законопроекту про внесення змін до Конституції України щодо закріплення європейського та євроатлантичного напрямку розвиту нашої держави нині в руках суддів Конституційного суду. Глава держави висловив думку, що вже найближчим часом Верховна Рада України зможе приступити до розгляду цього законопроекту у першому читанні та ухвалити його в цілому.

«Думаю, що зараз, коли доля законопроекту у ваших руках, ми також зможемо зробити все можливе, щоб найближчим часом ми мали можливість розглянути у першому читанні у Верховній Раді конституційні зміни і на наступній сесії прийняти його в цілому», - сказав Петро Порошенко під час спеціального пленарного засідання Конституційного суду України, під час якого склали присягу новообрані судді КСУ.

Детальніше...

 

Детальніше...

24 вересня, в Міжнародному центрі миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного відбулась урочиста церемонія передачі повноважень операції «Unifier».

У заході взяли участь Надзвичайний та Повноважний Посол Канади в Україні пан Роман Ващук, заступник командувача Об’єднаного командування з операцій Канади генерал-майор Уільям Сеймор, перший заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Ростислав Замлинський, почесний консул Канади у Львові Оксана Винницька-Юсипович, начальник Західного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України генерал-майор Володимир Гордійчук та інші високоповажні гості.

Детальніше...

 
Детальніше...

Генеральні плани та всю містобудівну документацію в розрізі територій можна побачити  на інформаційному порталі містобудівного кадастру.

Окрім того, на публічному порталі з відкритими просторовими даними можна подивитися містобудівні умови і обмеження.

Детальніше...

 
Детальніше...

Працівників молодіжних центрів з усіх областей України запрошують до участі у заході "Молодіжні центри в Україні: оцінка, розвиток, партнерство", що відбудеться 24-26 жовтня.

Зустріч молодіжних центрів -  всеукраїнський проект з обміном досвіду та успішними практиками молодих фахівців у сфері молодіжної політики, який реалізовується у Львівській області.

Детальніше...

 
Детальніше...

На Львівщині збільшилась вартість оренди земельних часток (паїв) в порівнянні з 2017 роком. Про це інформують у департаменті агропромислового розвитку Львівської ОДА.

Середній розмір плати за користування паєм по області складає 1750 грн або 7,2 % від нормативно-грошової оцінки землі, що на 1,2 % більше в порівнянні до 2017 року.

Детальніше...

 

Детальніше... Детальніше... Детальніше...23 вересня у районному Народному домі  відбувся концерт мистецьких колективів Золочівського району.  Гостей привітав  заступник голови Перемишлянської районної державної адміністрації та міський голова О.Зозуля. На завершення концерту з подячним словом виступила    керівник відділу культури Перемишлянської РДА О.Гавінська.

Нагадаємо, що Львівська облдержадміністрація ініціювала проведення Етно-фестивалю гостинності, у рамках якого і відбувається обмін досвідом між художніми колективами районів.

 
Детальніше...

Львівщина отримала черговий транш субвенції з державного бюджету на виплату державних допомог в сумі 31,7 млн грн. Про це інформують у департаменті фінансів Львівської ОДА. Фінансовий ресурс передали місцевим бюджетам.

Ці кошти у повному обсязі забезпечують виплату у вересні державної допомоги сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, особам, які не мають права на пенсію, особам з інвалідністю, дітям з інвалідністю, тимчасової державної допомоги дітям, тимчасової державної соціальної допомоги непрацюючій особі, яка досягла загального пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату. А також допомоги по догляду за особами з інвалідністю І чи ІІ групи внаслідок психічного розладу, компенсаційної виплати непрацюючій працездатній особі, яка доглядає за особою з інвалідністю І групи, а також за особою, яка досягла 80-річного віку.

Загалом з початку року з державного бюджету місцевим бюджетам на зазначену мету перерахували 2,7 млрд гривень.