21 лютого 2017 р.

 

Голова Перемишлянської райдержадміністрації В.Танчин спілкуватиметься із мешканцями населених пунктів Липовецької сільскої ради.

Зустріч відбудеться о 15.00 год у приміщенні сільської ради

 

Описание: D:\Мої документи\Downloads\1484551339_banner_vidpovidalnist.jpgьнонллллллмвлиалцаицдтптуиОписание: D:\Мої документи\Downloads\1484551339_banner_vidpovidalnist.jpg

Шановні жителі Перемишлянщини!

Прийміть щирі вітання з нагоди Дня Соборності України!

Акт Злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки, проголошений 22 січня 1919 року, увійшов в історію українського народу як свято національної єдності. Ця історична подія стала символом об’єднання України, символом нерозривного зв’язку між усіма поколіннями борців за волю і незалежність.

Сьогодні перед нашою державою постали нові виклики. На Сході України відстоюють територіальну цілісність, свободу і незалежність нашої Вітчизни українські патріоти, часто ціною власного життя. Серед цих героїв є і наші земляки.

Ми всі віримо, що територіальна цілісність України, скріплена кров’ю мільйонів незламних борців, її незалежність навіки залишатимуться непорушними. Адже саме в єдності дій та соборності душ ми можемо досягти величної мети – сильної й високорозвиненої, духовно багатої, вільної й демократичної, європейської України.

Міцного здоров’я вам, шановні земляки, щастя, добра, миру, злагоди і глибокої віри у гідне майбутнє рідного краю та України!

Миру вам і Божої Благодаті!

З повагою

Голова райдержадміністрації                                    В.Танчин

Детальніше...Сьогодні, 20 лютого, голова Перемишлянської райдержадміністрації В.Танчин провів позачергове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Обговорювалось питання врегулювання проблемних питань в енергетичній галузі та стану проходження підприємствами паливно-енергетичного комплексу району зимового періоду 2017 року.

Інформував головний інженер Перемишлянського РЕМу М.Кушнір. Зокрема він повідомив, що у районі проблем із постачанням споживачам електричної енергії немає. Проте, на випадок їх виникнення, розроблено графіки, згідно яких будуть проводитись відключення. Максимальний час відключення буде не більше 2-2,5 год.

«На випадок виникнення надзвичайної ситуації щодо забезпечення споживачів електричною енергією, ми повинні бути готовими не тільки морально, але й технічно» - наголосив голова РДА В.Танчин.

Відтак, були прийняті відповідні рішення. Зокрема, сектор з питань цивільного захисту райдержадміністрації зобов’язано уточнити наявність і стан автономних, стаціонарних та пересувних джерел електричного живлення на підприємствах, установах, організаціях незалежно від форм власності; ВАТ РЕМ “Львівобленерго”, сектору з питань цивільного захисту райдержадміністрації, головам міських та сільських рад рекомендовано через місцеві засоби масової інформації розгорнути широку інформаційну компанію серед населення району щодо раціонального використання електроенергії в побуті. Окремі рекомендації дано  Перемишлянській ЦРЛ, оскільки це один із закладів, який повинен функціонувати при будь яких обставинах.

 

Детальніше...

Президент Петро Порошенко разом з Прем’єр-Міністром Володимиром Гройсманом, Головою Верховної Ради Андрієм Парубієм, Генеральним прокурором Юрієм Луценком та урядовцями провели зустріч з родинами Героїв Небесної Сотні. Глава держави доручив Уряду забезпечити встановлення державних іменних стипендій на честь Героїв Небесної Сотні.

Детальніше...

 

Детальніше...

Щороку від середини лютого і до кінця травня відбувається торгівля рідкісними видами первоцвітів, більшість з яких знаходяться під загрозою знищення. Департамент екології та природних ресурсів ЛОДА повідомляє, що за знищення або незаконне вилучення таких рослин з природного середовища, передбачено адміністративну відповідальність та штрафи.

Детальніше...

 

Детальніше...

У п’ятницю, 17 лютого, у м. Кам`янка-Бузька відбулися регіональні аукціонні торги необробленими лісоматеріалами державних лісогосподарських підприємств Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства (ОУЛМГ) заготівлі І кварталу 2017 року.

Детальніше...

 

Детальніше...

Сьогодні ми вшановуємо пам’ять Героїв Небесної Сотні – наших мужніх співвітчизників, які віддали життя за свободу й незалежність України, за право свого народу стати рівноправним членом спільноти вільних націй, за демократичні принципи, що гарантують кожній людині повагу до її гідності та можливість вільно жити і розвиватися.

Детальніше...

 

Детальніше...

Сьогодні, 20 лютого, на подвір’ї Львівського державного училища фізичної культури відбулася урочиста лінійка з нагоди вшанування Героїв Небесної Сотні. Участь у заході взяв перший заступник голови Львівської облдержадміністрації Ростислав Замлинський. Про це повідомили  в департаменті внутрішньої та інформаційної політики Львівської облдержадміністрації.

Детальніше...

 

Дорогі земляки!

Події на Майдані три роки тому сколихнули не лише українське суспільство, але й світову спільноту. Українці, піднялись проти свавілля тодішньої влади, та на весь світ заявили про бажання бути вільними європейцями.

Нажаль сьогодні історія безжальна… Вона назавжди закарбується у наших серцях нестерпним болем,
що з року в рік нагадуватиме сумний початок 2014-го.

За весь час протистоянь Майдан став не просто столицею держави, а її серцем і душею. Він об'єднав сотні тисяч українців з різних областей, районів, які пліч-о-пліч до кінця боролися за єдність, незалежність і справедливість. На столичному Майдані не було бідних чи багатих, сильних чи слабких, як не було і немає Сходу чи Заходу... Рівність і братерство – основна рушійна сила, яка підкорила Україну та весь світ.

На жаль, на Майдані з'явилась ще одна сотня - Небесна. Кожен із них заплатив за свої переконання найвищу ціну - життя. І для нас є святим обов'язком гідно вшанувати цих Героїв. Щоб ми пам'ятали - хто і за що загинув. Щоб ми їх не зрадили.

Відтак, ми зобов’язані продовжувати справу майдану і надалі розбудовувати власну країну - рівноправного члена великої європейської родини, яка, пройшовши крізь полум'я воєн та інші лихоліття, вибрала шлях єднання, миру, демократії і прогресу.

Це наш обов'язок перед майбутніми поколіннями, перед пам'яттю загиблих співвітчизників.

Слава Героям Небесної Сотні!

З повагою

Голова райдержадміністрації                               В.Танчин

 

Детальніше...У Перемишлянській райдержадміністрації сьогодні, 17 лютого, відбувся «круглий стіл»:  "Заходи   щодо детінізації економіки." Дане спілкування відбулось між першим заступником голови райдержадміністрації Б.Гуменюком, керівниками районних відділень податкової інспекції, пенсійного Фонду, силових структур, управління соціального захисту населення, РЦЗ та  підприємцями, які здійснюють свою діяльність на території району.

Після роз’яснення представниками державних структур нововведень, які вступили в дію з 1 січня 2017, зокрема щодо мінімальної зарплати, єдиного соціального внеску, легалізації робочих місць, штрафних санкцій, підприємці мали можливість обговорити питання конкретно по їх підприємствах.

Окрім, цього головний інспектор Держпраці Б. Веліхамедов інформував про вимоги щодо діяльності підприємств в умовах нововведень та надав відповіді на питання присутніх.

Підсумовуючи зустріч, Б.Гуменюк наголосив, що штрафні санкції за порушення - чималі. А відтак, щоби не потрапити у поле зору контролюючих служб необхідно дотримуватись усіх норм чинного законодавства.
 
Детальніше...

Львівська ОДА продовжує щотижнево інформувати про основні події та досягнення в області у форматі інфографіки.

Графічний звіт містить ключові факти та цифри із різних сфер суспільного життя.

Нагадаємо, таку ініціативу у лютому започаткували у департаменті внутрішньої та інформаційної політики ЛОДА.

 
Детальніше...

Головне управління Пенсійного фонду України у Львівській області продовжує фінансування пенсійних виплат за лютий 2017 року.

Станом на четвер, 16 лютого, на фінансування пенсій вже спрямували 868,8  млн грн, що становить 70,8% місячної потреби.