Головне управління ДПС у Львівській області нагадує, що з 01.01.2021 до 01.01.2022 року РРО та ПРРО не застосовуються платниками єдиного податку другої – четвертої груп (фізичні особи – підприємці), обсяг доходу яких протягом календарного року не перевищує 220 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 01 січня податкового (звітного) року, незалежно від обраного виду діяльності, крім тих, які здійснюють, у тому числі, надання платних послуг у сфері охорони здоров’я.

Детальніше...

 
Детальніше...

При Львівській обласній державній адміністрації функціонує Львівська регіональна комісія з реабілітації, яка є постійно діючим органом, що утворений відповідно до Закону України «Про реабілітацію жертв репресій комуністичного тоталітарного режиму 1917-1991 років».

Комісією здійснюється прийом та попередній розгляд заяв про присвоєння статусу «реабілітований» або «потерпілий від репресій». Обґрунтовані висновки подаються до Національної комісії з реабілітації, яка приймає остаточне рішення.

Детальніше...

 
Детальніше...

З 15 січня 2021 року Фонд Франка вже вшосте розпочав приймати наукові роботи на здобуття Міжнародної премії імені Івана Франка.

Рекомендувати наукову працю на здобуття Премії може або академічна установа, заклад вищої освіти України та країн світу, з якими Україна має дипломатичні відносини, або лауреати Премії попередніх років.

Детальніше...

 
Детальніше...

Для очищення доріг державного та місцевого значення від снігу на Львівщині задіяли 85 одиниць техніки.

Для підтримки дорожнього полотна у належних умовах використали 753,3 т піщано-соляної суміші для механізованої та ручної підсипки.

Детальніше...

 
Детальніше...

За попередню добу в області коронавірус підтвердили у 485 осіб. Госпіталізували 97 осіб, скерували на самоізоляцію – 1076 людей.

128 пацієнтів лікують у реанімаційних відділеннях, 31 знаходяться на ШВЛ. За увесь час COVID-19 підтверджено у 67058 осіб. Померло 1947людей. Одужали від коронавірусної інфекції - 53345 осіб.

Детальніше...

 
Детальніше...

В умовах війни гідне соціальне забезпечення та надання додаткових соціальних гарантій учасникам АТО (ООС), членам їх родин є в пріоритеті обласної влади та громадськості. Саме з цією метою у Львівській області департамент соціального захисту населення облдержадміністрації розробив, затвердив та впродовж трьох років реалізує Комплексну програму соціальної підтримки учасників АТО та їхніх родин, бійців-добровольців АТО, а також родин Героїв Небесної Сотні.

На забезпечення виконання Програми у 2021 році з обласного бюджету передбачають фінансування у розмірі 40,2 млн грн.

Детальніше...

 
Детальніше... За попередню добу в області провели 1419 досліджень на коронавірус, з них - 485 позитивних. За увесь час COVID-19 підтверджено у 67058 осіб. Померло 1947 людей. Одужали від коронавірусної інфекції 53345 осіб.

Детальніше...

 
Детальніше...

Львівська обласна державна адміністрація запрошує дошкільнят та шкільну молодь Львівщини взяти участь у конкурсі дитячого малюнку з нагоди Дня Соборності.

22 січня з нагоди 102 річниці Дня Соборності України у Львівській області відбудеться низка заходів.

Детальніше...

 

Детальніше...На виконання Закону України “Про Державний бюджет України на 2020 рік” Урядом 25.11.2020 прийнято постанову Кабінету Міністрів України № 1151 “Деякі питання надання державних гарантій на портфельній основі у 2020 році”.

Детальніше...

 
Детальніше...

У вівторок, 19 січня, святкуватимемо Богоявлення Господнє (Водохреща). У цей день у містах і селах Львівщини традиційно освячують воду та пірнають в ополонку.

Проте, цього року у департаменті з питань цивільного захисту закликають утриматися від купання у холодній воді.

Детальніше...