07 травня у Перемишлянському районному Нородному домі відбудеться Свято матері

Поч. о 15.00 год.

Детальніше...

Представники української діаспори Канади урочисто зустріли в аеропорту Торонто членів української команди, сформованої з воїнів АТО, які змагатимуться в міжнародних змаганнях "Ігри Нескорених-2017".

Всього до національної команди увійшло 30 учасників, з них 5 – представники Львівщини.

Детальніше...

 

Детальніше...

Упродовж трьох днів, 28-30 вересня, на футбольних полях Миколаєва, Роздолу та Нового Роздолу триватиме міжнародний юнацький турнір з футболу, присвячений пам’яті Заслуженого майстра спорту, видатного футболіста і тренера Андрія Баля.

Для участі у турнірі прибудуть юні футболісти, що представлятимуть команди "Полонія" із Перемишля (Польща), «Добро» та «Сталь» із Києва, львівські «Карпати», команди із Одеси, Мукачевого, Рівного, Ужгорода, Дубного, Червонограда, Яворова, Дрогобича, а ще змагатимуться місцеві колективи Новороздільської ДЮСШ, Миколаївської ДЮСШ та ДЮСШ «Нива-2004».

Детальніше...

 
Детальніше...

Днями визначили переможців та призерів відкритого чемпіонату України з боротьби самбо серед ветеранів спорту, що відбувся у Черкасах.

Участь у турнірі взяли участь 80 учасників з різних областей України.

Детальніше...

 
Детальніше...

Днями в межах проекту «Спільними зусиллями влади і громади – проти торгівлі людьми» відбувся тренінг з удосконалення навичок виявлення, ідентифікації та надання допомоги особам, які постраждали від торгівлі людьми.

Тренінг провели для спеціалістів, уповноважених до проведення процедури встановлення статусу особи, яка постраждала від торгівлі людьми.

Детальніше...

 

Детальніше...

Сьогодні, 21 вересня відзначили 20 – річницю з дня відкриття художньо-меморіальної таблиці Блаженнішому Патріарху УГКЦ Йосифу Кардиналу Сліпому. Пам’ятна дошка розташована на фасаді колишньої Богословської академії.

Участь у заході взяли духівництво,  представники влади, громадські діячі, науковці, мешканці міста, а також племінниця Патріарха Любов Сліпа-Двуліт.

Віче розпочали із виконання гімну та панахиди святих отців, під час якої вшанували пам’ять Йосипа Сліпого.

Детальніше...

 

Детальніше...Сьогодні, 22 вересня, у Перемишлянській райдержадміністрації відбулось засідання комісії щодо надання субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого палива та скрапленого газу, яку провів заступник голови райдержадміністрації І.Шалапський.

Розглянуто 32 справи. 6 з них повернуто для уточнення наданої інформації, одна заява була відхилена, оскільки заявник не вказав адресу проживання.

 

Детальніше...

Про це 21 вересня під час засідання Колегії розповів міністр енергетики та вугільної промисловості України Ігор Насалик. Як зазначив міністр, 50% щоденного відвантаження на енергетику по Україні забезпечує ДП «Львіввугілля», а відтак питання розвитку підприємства є вкрай важливим для регіону та енергетики країни в цілому.

Детальніше...

 

Детальніше...Сьогодні, 21 вересня , у сесійній залі Перемишлянської районної ради відбулась зустріч першого заступника голови Перемишлянської райдержадміністрації Богдана Гуменюка та голови районної ради Романа Андрусишина із демобілізованими учасниками АТО.

Це чергова зустріч, яку організовує райдержадміністрація з метою обговорення проблем, які виникають у воїнів, за участі керівників структурних підрозділів райдержадміністрації та держустанов.

Після ознайомлення присутніх із змінами у законодавстві та роботою, яку проводять установи району щодо задоволення потреб демобілізованих, відбулось обговорення проблем, з якими зіткнулися воїни після останньої такої зустрічі.

Найбільше було зауважень щодо одержання землі. Однією із причин, які унеможливлюють або відтягують оформлення документів на одержання землі під забудову, є відсутність генерального плану населених пунктів. Також були претензії до перевізника, оскільки окремі водії не завжди добросовісно відносяться до питання пільгового перевезення учасників АТО.

Під час зустрічі було вирішене питання забезпечення дровами, визначено терміни вирішення інших зауважень.

 
Детальніше...

Сьогодні, 21 вересня, у с. Себечів Сокальського району двом дітям, позбавлених батьківського піклування, урочисто вручили ключі від житлового будинку. Артур та Зоряна є рідними братом та сестрою, проживають у прийомній сім'ї і власного житла не мали.

Наразі Зоряна  навчається у Володимир-Волинському педагогічному коледжі ім. А. Ю. Кримського, а Артур - у Львівському вищому професійному училищі комп’ютерних технологій та будівництва.

Детальніше...

 
Детальніше...

Сьогодні збірна команда України вирушила до Торонто (Канада) на міжнародні змагання «Ігри Нескорених» (Invictus Games), які триватимуть упродовж 23 - 30 вересня.

Збірну команду України сформовано з українських військовиків - представників Збройних Сил, Нацгвардії, Нацполіції та Держприкордонслужби, які отримали поранення під час виконання службових обов’язків в зоні АТО.

Детальніше...