Як підписати декларацію із лікарем КП Перемишлянська ЦРЛ.

див. ТУТ

 

 

Детальніше...Цьогоріч з метою гідного вшанування подвигу учасників ліквідації наслідків аварії у Перемишлянському районі передбачено проведення ряд заходів.

Зокрема, в усіх загальноосвітніх навчальних закладах будуть проведені виховні години "Екологічні наслідки аварії на Чорнобильській АЕС", уроки пам'яті "Дзвони Чорнобиля», конкурси та виставки дитячих малюнків.

В історико-краєзнавчому музеї м.Перемишляни проводитимуться групові та  індивідуальні екскурсії на тему "Земля забуття"-Чорнобильська трагедія». Відповідні заходи відбудуться у бібліотеках району.

Варто відзначити, що в районному бюджеті передбачені кошти на санаторно-курортне лікування постраждалих внаслідок Чоробильської катастрофи осіб, а також усім надано  матеріальну допомогу.

 

Детальніше...

У неділю, 22 квітня, у селищі Нижанковичі, містах Добромиль та Хирів Старосамбірського району відбулись панахиди за загиблими борцями за Волю України і театралізовані військові-історичні дійства, присвячені 100-річчю проголошення Західної Української Народної Республіки та створенню збройних сил ЗУНР – Галицької Армії.

Детальніше...

 

В рамках проведення Всеукраїнської інформаційно-профілактичної акції «Відповідальність починається з мене», з метою пропаганди  здорового способу життя, запобігання негативним проявам в молодіжному середовищі, підтримки обдарованих дітей та молоді, сприяння духовному, культурному  розвитку, розширення світогляду та розвиток творчих здібностей дітей та молоді в Перемишлянському районі з квітня по травень 2018 року  проводитися районний конкурс  «Молодь – за здоровий спосіб життя».

Детальніше...

 

Днями відбувся конкурс мистецьких проектів серед громадський організацій Львівщини, для реалізації яких надається фінансова підтримка.

Як зазначила директор департаменту з питань культури, національностей та релігій Львівської ОДА Мирослава Туркало, конкурс проводять з метою забезпечення сприятливих умов розвитку галузі культури, створення нових культурно-мистецьких проектів.

Детальніше...

 

Детальніше...

Днями на Львівщині стартував ІІ Етно-фестиваль гостинності. З мистецькими програмами в Дрогобицький район завітали творчі колективи з Турківського району, культуру Брідщини презентували в Буському районі, аби показати все найкраще, що є на сьогодні в мистецькому арсеналі аматорських колективів і виконавців.

Детальніше...

 

Детальніше...

У середу, 25 квітня, у Львові відбудеться Міжнародний форум інтелектуальної власності. Захід можна назвати помітною подією в сфері захисту прав інтелектуальної власності, оскільки вперше такого роду формат вийшов за межі столичного регіону.

Детальніше...

 

Детальніше...Про мікропроекти йшлося сьогодні, 23 квітня, під час наради у райдержадміністрації із керівниками структурних підрозділів РДА та держустанов району. Зокрема, голова Перемишлянської райдержадміністрації В.Танчин нагадав, що потенційні переможці, а їх у районі є 27, повинні до 25 квітня подати до Львівської обласної ради рішення місцевих рад про забезпечення бюджетного співфінансування. При цьому, керівник району дав доручення відділу економічного розвитку, торгівлі, інфраструктури та туризм забезпечити подачу рішень по мікропроектах, співфінансування яких відбуватиметься із районного бюджету

 

Детальніше...

Cьогодні, 23 квітня, голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка зустрівся представниками директорату водних ресурсів та енергетики Королівства Норвегія.

Очільник області подякував гостям за візит та ознайомив їх із розвитком альтернативної енергетики в регіоні, зокрема, із напрацюваннями Львівщини щодо відкриття ще кількох вітрових та сонячних електростанцій на території області.

Детальніше...

 

Детальніше...

З метою забезпечення сприятливих умов розвитку галузі культури, створення нових культурно-мистецьких проектів національних товариств Львівщини у 2018 році з обласного бюджету буде виділено 250 тисяч гривень.

Цього року за фінансової підтримки департаменту з питань культури, національностей та релігій облдержадміністрації реалізуються наступні проекти національних товариств:

Детальніше...

 

Детальніше...

Торік на Львівщині було прокладено понад 600 кілометрів доріг, а для модернізації шахт залучено рекордну суму – 62 мільйони гривень. Нині область є лідером у розвитку альтернативних джерел енергії. Тут створено понад 8 тисяч робочих місць, реалізовано низку крупних інвестиційних проектів, відкрито найбільше в Україні нових шкіл і дитсадків, завдяки співпраці зі Світовим банком втілюється субпроект «Онкопревенція», у межах якого закуплено унікальне медичне обладнання на загальну суму 10 мільйонів доларів.

Детальніше...