Детальніше...

Під час сесії обласної ради у вівторок, 25 квітня, депутати уточнили показники обласного бюджету Львівської області на 2017 рік. Відповідно до уточнень, обсяг видатків обласного бюджету за рахунок доходів, перехідних залишків та коштів державного бюджету становить 811 млн грн.

Найбільше коштів скерують на дорожнє господарство – 589, 5 млн грн.  З них 565  млн грн – на ремонт доріг за рахунок 50% коштів, які надійшли від перевиконання загального обсягу митних платежів, ще 24, 5 млн грн використають в межах реалізації обласної програми розвитку доріг.

Детальніше...

 
Детальніше...

27 квітня о 16.00  у Національному музеї у Львові  імені Андрея  Шептицького (гол. будівля, просп. Свободи 20) відбудеться відкриття виставки скульптури Віктора Проданчука та  живопису Тараса Григорука "50/50".

Львівський скульптор Віктор Проданчук захопився  живописними творами українця з Франції – Тараса Григорука, побачивши їх в одній із галерей Венеції. У результаті знайомства двох митців виникла ідея виставки «50×50», що творить спільну візію українського постмодернізму.

Детальніше...

 

Метою проекту "Реалізуй себе у владі" є залучення молоді до стажування в структурних підрозділах облдержадміністрації, формування кадрового потенціалу для органів виконавчої влади, активізація розвитку особистісних якостей шляхом залучення молоді до державної служби; надання можливості талановитим людям долучатись до роботи в галузі державного управління, а також сприяння прозорості діяльності Львівської облдержадміністрації.

Вимоги до кандидатів:

  1. Є громадянами України.
  2. Вільно володіють державною мовою.
  3. Мають повну вищу освіту або є студентами, які здобули кваліфікацію "бакалавр", "спеціаліст".
  4. Мають досвід робити з найпоширенішим програмним забезпеченням ПК.

Детальніше...

 
Детальніше...

24 квітня у  Львівському обласному Будинку вчителя відкрили тематичну виставку, присвячену 70-ій річниці операції «Вісла» – злочинній депортації польським комуністичним режимом українського населення з окупованих Польщею українських етнічних земель у 1947 році.

На виставці, як експонат, представлений також твір Івана Кривуцького «Де срібнолентний Сян пливе…», політв’язня тюрем Польщі, Чехословаччини, Луб’янки в Москві, таборів Норильська. Третя частина цього твору власне несе назву «Акція «Вісла», де описані події операції. Очевидцем тих подій був автор.

Детальніше...

 
Детальніше...

24 квітня, на Львівщині стартував Український тиждень імунізації, який проводять одночасно з Всесвітнім та Європейським тижнями.  Головна його мета – інформування населення про вакцинацію як найбільш ефективного захисту від інфекційних хвороб та важливу умову збереження національної безпеки країни.

Департамент охорони здоров'я Львівської облдержадміністрації закликає батьків  проводити щеплення дітям, відтак, захистити їх від загрозливих захворювань.

Детальніше...

 

У четвер, 27 квітня 2017 року о 11.00 год. у 412 каб. Львівської обласної державної адміністрації (м. Львів, вул. Винниченка. 18) відбудеться безкоштовний тренінг для представників громадських організацій на тему: «Підготовка проекту та шляхи залучення ресурсів». Навчання проводитиме координатор проектів громадської організації «Центр громадянських ініціатив» Юлія Рудюк

Детальніше...

 
Детальніше...

Представники органів виконавчої влади Львівщини візьмуть участь у семінарах програми "AGREE". Вона включає обмін професійними знаннями й досвідом, підвищення компетентності публічних службовців і посадових осіб, індивідуальну роботу над проектами, тренінги для формування практичних навичок, а також відвідання підприємств, установ і організацій у Німеччині.

Про це говорили під час зустрічі у понеділок, 24 квітня, голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка та директор Європейської Академії Берліна Екерт Штратеншульте.

Детальніше...

 
Детальніше...

Сьогодні, 24 квітня, у Львівській облдержадміністрації,  Олег Синютка зустрівся з представниками районних ЗМІ. У ході зустрічі обговорили проблеми роздержавлення, переєрестрацію друкованих ЗМІ, процедуру перетворення редакції в самостійний суб’єкт господарювання.

Також обговорили проблеми фінансування районних ЗМІ.

Детальніше...

 
Детальніше...

До 10 травня 2017 року  учасники волонтерських організацій, спільно із департаментом соцзахисту Львівської ОДА напрацюють пропозиції щодо законопроекту, що стосується оформлення машин для потреб АТО.

Як зазначила сьогодні, під час прес-конференції директор департаменту соціального захисту населення Львівської ОДА Наталія Кузяк, у Верховній Раді уже невдовзі розглядатимуть законопроект, який законодавчо закріпить норму, що автівки, які ввезли для потреб військових у АТО, є гуманітарною допомогою.

Детальніше...

 
Детальніше...

У вівторок, 25 квітня, Львівська обласна бібліотека для дітей запрошує ознайомитись із унікальним явищем в українській культурі - яворівською іграшкою. Охочих взяти участь у майстер-класі із розмальовування традиційних іграшок навчатиме відома майстриня та краєзнавець Леся Більська-Косик.

"Яворівську забавку майструють з осики та прикрашають традиційним яворівським розписом — "вербівкою". Всі малюнки виконують у вигляді вербових гілок, - розповіла директор департаменту Христина Береговська. - Забавки розписують акриловими фарбами. Для розпису використовувалося три кольори: зелений (що символізує траву та листя), червоний (плоди та ягоди), синій (небо та воду) та жовтий (сонце)".

Детальніше...