Як отримати безкоштовні ліки. Читайте ТУТ

Водію, пам'ятай! Тебе чекають вдома!

відеоролик

 

Вшануймо жертв Голодомору 32-33 р.р.

25 листопада у м.Перемишляни біля пам’ятника о.Омеляну Ковчу:
16.00 год. – хвилина мовчання
16.01год. - церковні передзвони, запалення лампадок, панахида


07 травня у Перемишлянському районному Нородному домі відбудеться Свято матері

Поч. о 15.00 год.

Детальніше...

Днями у департаменті соціального захисту населення Львівської ОДА відбулося засідання комісії з реалізації пілотного проекту із залучення до роботи членів малозабезпечених сімей та внутрішньо переміщених осіб.

На засіданні розглянули бізнес-план учасника пілотного проекту із числа малозабезпечених сімей, який виявив бажання організувати підприємницьку діяльність шляхом отримання фінансової допомоги, та рекомендації центру зайнятості, поданої після професійного консультування.

Детальніше...

 

Детальніше...

Упродовж двох днів, 25-26 листопада, в межах мистецького проекту АртСучасність відбудуться різноманітні майстер-класи. Продемонструвати свою творчість організатори запрошують молодих митців Львівщини.

Також з 25 листопада до 2 грудня в межах заходу у Львівському обласному молодіжному центрі відбудеться виставка картин сучасних молодих художників, яка завершиться арт дискусією про сприйняття сучасного мистецтва.

Детальніше...

 

Детальніше...У суботу, 25 листопада, на Перемишлянщині відбудуться поминальні заходи, приурочені тим, хто став жертвою голодомору 1932-1933 років в Україні.

Біля пам’ятника блмч о. О. Ковчу о 16.00 год. пам'ять невинно убієнних вшанують хвилиною мовчання. Опісля відбуться церковні передзвони, запалення лампадок та панахида за загиблими.

Окрім цього, в цей день буде приспущено Державний Прапор України з чорною стрічкою. Ввечері, о 20.00 год. цього скорботного дня мешканці району також долучаться до Всеукраїнської акції «Запали свічку пам’яті».

 
Детальніше...

У суботу, 25 листопада, Україна та Львівщина вшанує пам’ять мільйонів наших співвітчизників, які загинули під час голодоморів.

Відтак, упродовж дня триватимуть поминальні Служби Божі у всіх храмах Львова та області за жертвами голодоморів.

О 15:30 год розпочнуться жалобні заходи у зв’язку з вшануванням пам’яті жертв голодоморів, відбудеться екуменічна панахида.

О 16:00 год – загальнонаціональна «Хвилина мовчання» та початок Всеукраїнської акції «Запали свічку».

О 18:00 год відбудеться вечір пам'яті «Жнива скорботи» у Львівській обласній філармонії.

 

Детальніше...Детальніше...Сьогодні, 22 листопада, голова Перемишлянської райдержадміністрації Володимир Танчин, голова районної ради Роман Андрусишин та заступник голови райради Тарас Мартиняк взяли участь у відкритті дошкільної групи у філії «Навчально-виховний комплекс «ЗОНЗ І-ІІ ст.. – ДНЗ» с.Ладанці» ОЗНЗ «Перемишлянська ЗОШ І-ІІІ ст.. ім. О.Ковча».

У закладі створені усі умови для повноцінного перебування  15 дошкільнят впродовж 4 год.

Варто відзначити, що у 13 таких закладах району виховуються 168 дітей різного дошкільного віку.

 
Детальніше...

Осінній призов в Україні завершився. Відтак, 635 юнаків, яких покликали до війська на Львівщині, днями вирушать у підрозділи Збройних Сил, Нацгвардії та Державної служби транспорту.

Про це сьогодні, 22 листопада, під час брифінгу повідомив головний військовий комісар Львівської області Олександр Тіщенко.

Детальніше...

 

Детальніше...

Упродовж десяти місяців 2017 року Львівське управління Офісу  ВПП ДФС забезпечено надходження 662 млн гривень податку на прибуток підприємств. З них до державного бюджету спрямували 604 млн гривень, а до бюджету області – 58  млн гривень.

Зокрема, у жовтні цього року великі підприємства, які перебувають на обліку в інспекції, сплатили  88 млн гривень податку на прибуток.

Детальніше...

 
Детальніше...

За 10-ть місяців поточного року експорт на Львіщині зріс на 25,5 %. Про це сьогодні під час брифінгу розповів директор департаменту економічної політики Львівської ОДА Роман Филипів.

Окрім цього, приріст промислового виробництва зріс на 4,1 %, сільського господарства – 4,8 %, роздрібного товарообороту – 12,4 %.

«Ми повинні створити достатньо ліберальне середовище для розвитку підприємницької та інвестиційної діяльності. Середовище, в якому є мораторій на перевірки, мінімізовані обмеження, де допомагають, сприяють, але аж ніяк не перешкоджають. І сьогодні це реалізується на Львівщині», - зазначив Роман Филипів.

 
Детальніше...

25 листопада на Львівщині вшанують День пам’яті жертв Голодомору і політичних репресій. Заходи, присвячені цьому дню, щорічно відбуваються у  четверту суботу листопада.

У всіх районних центрах Львівщини на центральних площах пройдуть жалобні заходи, загальнонаціональна хвилина мовчання та акція "Запали свічку пам'яті". Пом'януть жертв Голодомору також і у Народних домах та бібліотеках області.

Детальніше...

 
Детальніше...

Приблизно 37 тисяч найманих працівників на Львівщині згідно з персоніфікованим обліком отримують заробітну плату нижче мінімальної. Ще 48 тисяч – працюють неповний робочий день. Про це під час брифінгу розповів директор департаменту економічної політики Львівської ОДА Роман Филипів.

Зарплату нижче мінімальної на Львівщині виплачують 2069 суб'єктів підприємницької діяльності. Це підприємства у сферах роздрібної, гуртової торгівлі, громадського харчування та туристичному бізнесі.

Детальніше...