24 березня о 12.00 год з нагоди 75-х роковин з дня мученицької смерті блаженного о.Омеляна Ковча у храмі св.Володимира та блажмуч. О.Ковча служитиметься Архиєрейська Божественна літургія;

о 16.00 год у районному Народному домі - показ вистави "Отець Омелян"

 

 

 

Детальніше...

На Львівщині розпочала роботу комісія з питань проведення конкурсу та використання коштів обласного бюджету для дофінансування мікропроектів громадських і благодійних організацій у вирішенні гострих соціальних проблем області.

У 2019 році на розгляд конкурсної комісії подано 58 проектних пропозицій розроблених інститутами громадянського суспільства.

Детальніше...

 
Детальніше...

Сьогодні, 22 березня, відбулася зустріч голови Львівської ОДА Олега Синютки із редакторами обласних видань. В межах зустрічі розглянули актуальні питання галузі та презентували конкурс підтримки регіональних медіа.

«Щоб видання були незалежними, треба щоб вони мали відповідний фінансовий ресурс . Ми підготували конкурс «Четверта влада», який стосується підтримки незалежних видань. Нам сьогодні дуже важливо формувати незалежну, професійну журналістику»,-  зазначив Олег Синютка.

Детальніше...

 

Детальніше...22 березня заступник голови райдержадміністрації І. Шалапський провів засідання комісії з розгляду заяв громадян щодо надання субсидій на оплату житлово-комунальних послуг та придбання твердого палива та скрапленого газу. Розглянуто 27 справи. 2 заявникам відмовлено у наданні субсидії. Причиною відмови стало те, що члени їх сімей тривалий час не працевлаштовуються.

Детальніше...

 

Детальніше...Детальніше...Виборцям, які  хочуть змінити місце голосування 31 березня 2019 року можна  встигнути ще до 25 березня звернутися у відділ ведення державного реєстру, маючи при собі паспорт громадянина України, документ, що підтверджує необхідність тимчасової зміни місця голосування (довідка про відрядження тощо) та подати мотивовану заяву про тимчасову зміну місця голосування без зміни виборчої адреси.

Детальніше...

 

Детальніше...

Головне територіальне управління юстиції у Львівській області, в рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО!», повідомляє про найбільш поширені порушення під час проведення виборів:

 • видача бюлетеня для голосування особі без документа, який підтверджує громадянство України;
 • спроба голосувати особою без законних на те підстав;
 • наявність сторонніх осіб на дільниці, в кабіні (кімнаті) для таємного голосування;
 • винесення бюлетеня за межі виборчої дільниці;
 • масове підвезення виборців до дільниці;
 • несанкціоноване фотографування бюлетенів;
 • роздавання грошей або подарунків за голосування;
 • пошкодження виборчих скриньок;
 • вкидання бюлетенів у великій кількості у виборчу скриньку;
 • отримання виборчого бюлетеня від іншої особи, крім члена комісії;
 • передача бюлетеня сторонній особі.

Детальніше...

 

Детальніше...Сьогодні, 21 березня, у районному Народному домі  керівники окружної виборчої комісії територіального виборчого округу №123 провели нараду з головами, секретарями дільничних виборчих комісій  та  очільниками держустанов і служб району щодо організації та проведення виборів Президента України 31 березня 2019р.

Детальніше...

 
Детальніше...

Сьогодні, 21 березня, у Львові розпочалась VII Регіональна науково-практична конференція «Історико-культурні пам’ятки Прикарпаття та Карпат – важливі об’єкти в розвитку туризму».

Прикарпаття та Карпатський регіон – багатий край на історико-культурні пам’ятки національного і світового значення, і як цивілізаційний ресурс мають використовуватися у сфері унікальних можливостей туризму. Цьогоріч конференція зібрала експертне середовище для обговорення перспективних напрямків розвитку туризму Городоччини. А також розглянули  питання розвитку екологічного туризму в Карпатах, ідентифікації історико-культурних пам`яток Карпатського краю на прикладі монументальної скульптури смт. Великий Любінь, історико-культурні пам’ятки Комарнянщини та туристичний маршрут «Комарнівський ключ».

Детальніше...

 
Детальніше...

Сьогодні, 21 березня, перший заступник Міністра оборони України Іван Руснак перебуває із візитом на Львівщині.

В межах візиту Іван Руснак разом із першим заступником голови Львівської обласної державної адміністрації Ростиславом Замлинським ознайомився з ходом виконання робіт зі створення нового навчального закладу - військового ліцею Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного у Червонограді.

Детальніше...

 
Детальніше...

Сьогодні, 21 березня, у Міжнародний день лісів, відбувся старт весняного посіву насіння лісових порід в державному підприємстві «Львівський лісовий селекційно-насіннєвий центр».

На цьому підприємстві реалізується проект побудови сучасного лісорозсадницького комплексу з вирощування садивного матеріалу із закритою кореневою системою на основі технологій шведської компанії ВСС, яка є світовим лідером у виробництві сучасного устаткування для лісових насіннєвих центрів і розсадників.

Детальніше...

 
Детальніше...

Органи місцевого самоврядування Радехівщини взяли участь в обласному конкурсі мікропроектів. Відтак, на конкурс було подано 70 мікропроектів, з яких переможцями стали 25 проектів на загальну суму 3,8 млн.грн.

Про це сьогодні, 21 березня, під час публічного звіту розповів голова Радехівської райдержадміністрації Сергій Івах.

Детальніше...