В суботу, 24 червня, на полі кооперативу «Агрофрут» у с. Підгородище, Перемишлянського району відбудеться сімейне свято полуниці

На святі усі охочі зможуть взяти участь у різноманітних змаганнях, а саме по збору полуниці, поїданню та іншим родинно-полунично-професійним навичкам. Також тут буде дитяча зона, ярмарок. Обіцяють цікаві конкурси та призи.

Також у програмі передбачені:
куштування та інформація про властивості мінімум 10 сортів полуниці;
демонстрація техніки для вирощування полуниці;
практичні навички кооперації;
цікавинки переробки.
 


07 травня у Перемишлянському районному Нородному домі відбудеться Свято матері

Поч. о 15.00 год.

Детальніше...В Україні очікується літній призов на військову службу. Тобто, впродовж липня – серпня юнаків віком 20-27 років призиватимуть на строкову службу до ЗСУ. Про це повідомив сьогодні, 21 червня, під час наради у райдержадміністрації із міськими та сільськими головами районний комісар О.Якімцов.

З приводу цього голова Перемишлянської райдержадміністрації В.Танчин наголосив, що потрібно продовжувати роботу по призову і нагадав керівникам органів місцевого самоврядування про особисту відповідальні за організацію залучення юнаків до служби в ЗСУ. Також керівник району закликав голів до співпраці з метою виконання планових завдань призову та виявлення осіб, які ухиляються від служби в українському війську.

Окрім цього, під час наради йшлося про активізацію інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо призову офіцерського складу, відновлення військового обліку чоловіків віком 45-60 років.

 

Детальніше...

Днями відбулася чергова транскордонна акція із відкриття старої карпатської траси Перемишль – Нижанковичі – Хирів – Загуж. Під час заходу активісти ГО «linia102.pl» перетнули українсько-польський кордон на дрезині по залізничній лінії 102 у с. Нижанковичі.  Українські  журналісти та волонтери здійснили перетин кордону та відвідали с. Мальховичі.

Детальніше...

 

Детальніше...

У Харкові триває європейська першість з боксу, на якій спортсмени виборюють право на участь у цьогорічному Чемпіонаті світу.

За підсумками п'яти днів змагань вісім українців стали володарями «перепустки» на світову першість, яка наприкінці літа відбудеться в Гамбурзі. Ліцензію на участь у чемпіонаті виборов і представник Львівщини – Назар Куротчин.

У п'ятницю, 23 червня, учасники змагань проведуть півфінальні бої, а в суботу, 24 червня, розіграють медалі у всіх вагових категоріях.

 

Детальніше...20 червня заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Я.Шалапський разом із представниками районних служб та структурних підрозділів райдержадміністрації провів зустріч із жителями Білецької сільської ради.

Під час спілкування йшлося про перспективи територіальної реформи, участі закладів культури та медицини у мікропроектах, надання населенню субсидій а також питання земельних паїв. Особливу увагу було акцентовано на питанні умов проходження контрактної служби в ЗС України та призову до війська.

 

Детальніше...Борщівник Сосновського — отруйна багаторічна рослина родини Окружкових, вважається карантинною рослиною.  Зустрічається майже по всій території України — на лугах, по берегах річок, вздовж доріг, в лісосмугах.

Така характеристика рослини, яку можна зустріти і у Перемишлянському районі.

Тому питання боротьби із цією небезпечною рослиною було у порядку денному наради голови райдержадміністрації В.Танчина із міськими та сільськими головами 21 червня. Керівник району закликав присутніх взяти під особистий контроль дане питання та вжити відповідних заходів для знищення шкідника.

Також головам місцевих рад рекомендовано прийняти відповідні програми по боротьбі із борщівником, передбачивши кошти на їх виконання.

 

Детальніше...

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман звернувся до мешканців міста Львова та запевнив їх в тому, що питання утилізації сміття буде вирішено, яке є актуальним для міста понад рік, і Уряд не залишить містян один на один з небезпекою. Про це Глава Уряду сказав в ході засідання Уряду.

Детальніше...

 

Детальніше...

«Сьогодні у Львові маємо напрацювати антикризову маршрутну карту, визначити людські і технічні ресурси, відповідальних і час, потрібний для вирішення проблеми сміття у місті», - про це заявив на своїй сторінці у Фейсбук Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального, розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко у рамках робочої поїздки до Львова.

Детальніше...

 

Детальніше...

Про це сьогодні, 21 червня, на прес-конференції щодо транспортних перевезень пільгових категорій населення Львівської області повідомив в.о. директора департаменту транспорту та зв’язку Львівської облдержадміністрації Роман Кокотайло.

«Для учасників бойових дій, не лише учасників АТО, а й людей, які отримали інвалідність внаслідок бойових дій, перевозитимуть безкоштовно. Це є наша соціальна відповідальність перед тими особами, які захищали або захищають цілісність і суверенність нашої держави», - зазначив Роман Кокотайло.

Детальніше...

 

Детальніше...«Питання організованого вивезення сміття в районі потребує перегляду. Оскільки ТОВ «ДВ-Екосвіт» припинило обслуговувати населені пункти через проблему із Грибовицьким сміттєзвалищем, то угоди із підприємством будуть розірвані. Але, все таки, щоби  сміття вивозити організовано, потрібно буде проводити новий конкурс по відбору фірм», - наголосив голова Перемишлянської РДА В.Танчин під час наради із міськими та сільськими головами 21 червня. При цьому зауважив, що для організації проведення такого конкурсу, зокрема підготовки документації, сільські голови можуть звертатись до райдержадміністрації за допомогою.

Окрім питання щодо організованого вивозу ТПВ під час наради також обговорювались питання: про набір громадян на військову службу за контрактом – осіб офіцерського, рядового, сержантського та старшинського складу; про підготовку до жнив; про дотримання правил благоустрою; про розроблення Схеми санітарної очистки населених пунктів.

 

Сьогодні, 21 червня, відбудеться нарада під головуванням Віце-прем'єр-міністра України – Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадія Зубка, за участю керівництва профільних Міністерств та відомств щодо впорядкування питань поводження з твердими побутовими відходами.

Час проведення: 14.00 у 257 каб. (вул. Винниченка, 18)

Опісля запланований підхід до преси.

Акредитація представників ЗМІ за телефоном (032) 235-40-22, 093 441 20 87