29 червня о 15.00 год. у районному Народному домі відбудуться урочистості та святковий концерт з нагоди 21 річниці Конституції України

 

07 травня у Перемишлянському районному Нородному домі відбудеться Свято матері

Поч. о 15.00 год.

Детальніше...

Цими вихідними, у с. Підгородище Перемишлянського району на кооперативному полі СОК «Агрофрут» за підтримки департаменту агропромислового розвитку Львівської ОДА, відбулося найсмачніше свято сезону – «Сімейне свято полуниці».

Детальніше...

 

Буська ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області нагадує, що інтерактивний сервіс «Пульс» − інструмент двостороннього звязку із громадянами та субєктами господарювання, який дає можливість запобігти правопорушенням з боку працівників Державної фіскальної служби України.

Детальніше...

 

Як вже повідомлялось, у Перемишлянах 28 червня з нагоди 21 річниці прийняття Конституції України та Дня молоді відбудуться велозмагання. Основною умовою для учасників є вишиванка або одяг у національних кольорах. (Збір учасників змагань о 10 00 год. на пл. 550-річчя м.Перемишляни.)

В організації проведення заходу, окрім головного спеціаліста молоді та спорту райдержадміністрації  І.Оленчин, братимуть участь: відділ освіти, ЦРЛ та районний відділ поліції. Про це йшлося сьогодні під час щопонеділкової наради в райдержадміністрації.

 

Детальніше...

24 червня у зоні проведення антитерористичної операції на Сході України загинув боєць 8-го окремого полку спецпризначення Василь Лаврись 1988 року народження. Загиблий родом із Стрия Львівської області.

Сьогодні у м. Стрий, в капличці церкви Всіх Святих Українського Народу, відбудеться церемонія прощення із Василем Лаврисем, новітнім героєм України.

Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким з приводу непоправної втрати!

 

Детальніше...

Упродовж минулого тижня з обласного бюджету відповідно до замовлень головних розпорядників коштів профінансували 78,8 млн грн. Із них – 10,2 млн грн спрямували на будівництво, реконструкцію, ремонт та утримання автомобільних доріг.

Детальніше...

 

Детальніше...Завтра, 27 червня, директор департаменту АПК Львівської ОДА Наталія Хмиз спілкуватиметься із представниками сільськогосподарських підприємств Перемишлянського району. Основна мета зустрічі – роз’яснення програм підтримки АПК, які фінансуються із обласного та державного бюджетів.

Про це повідомив керівник відділу АПК району О.Лоїк сьогодні під час щопонеділкової наради у райдержадміністрації, яку провів заступник голови РДА І.Шалапський.

Для зацікавлених осіб повідомляємо, що зустріч відбудеться у залі засідань Перемишлянської райдержадміністрації (ІІІ поверх) о 12.00 год.

 

Детальніше...

Опісля передачі повноважень у питанні вивезення сміття Львівської міської влади Львівській ОДА створять громадську наглядову раду.

Вона контроватиме перебіг грошових коштів на утилізацію ТПВ. До громадської ради входитимуть місцеві активісти районів Львівщини, де полігони області приймають львівські відходи, депутати Львівської міської ради, а також представники Громадської ради при Львівській ОДА.

Утворення громадського контролю дозволить прозоро стежити за цільовим використанням коштів.

 

Детальніше...

Першим кроком на шляху відновлення залізничного сполучення між прикордонними містами Хирів та Загуж став пробний рейс потяга за цим маршрутом, що відбувся сьогодні, 25 червня. Аби обговорити подальші перспективи такого залізничного шляху сторони зустрілись на міжнародному пункті пропуску «Смільниця – Кросценко».

Детальніше...

 

Детальніше...

Дорогі друзі!

Сердечно вітаю вас з Днем молоді.

У житті немає пори прекраснішої, ніж молодість. Це час становлення особистості, планування майбутнього, здобуття освіти, нових відкриттів та вражень, перших кроків та звершень на професійному шляху.

Детальніше...

 

Детальніше...

Зі Львова продовжують вивозити перенакопичені відходи зі сміттєвих майданчиків. Спецтехніка працювала і вночі аби очистити місто.

За оперативною інформацією т.в.о. директора департаменту ЖКГ Львівської ОДА Тараса Зозулі на 8.00 24 червня очищено 60 переповнених майданчиків. що складає 13% від загального об'єму перенакопиченого сміття. За планом, який розробили у Львівській ОДА разом із перевізниками сьогодні очистять від ТПВ ще 50 майданчиків.