70 років тому, 140 000 українців зазнали депортації з етнічних земель Лемківщини, Надсяння, Підляшшя та Холмщини.
З метою вшанування
пам’яті жертв примусового переселення 28 квітня 2017 року на будинках та спорудах органів державної влади, державних підприємств, установ та організацій буде приспущено Державний Прапор України з чорними стрічками та обмежуватиметься проведення розважальних заходів. Просимо  о 21.00 год. долучитись до загальнообласної акції «Свіча пам’яті» та вшанувати жертв операції «Вісла» хвилиною мовчання.

 
Детальніше...

5-6 травня в парку "Горіховий гай" відбудеться VI соціальний фестиваль "Лютин", мета якого – соціалізація дітей кризової групи в суспільство через спільне дозвілля з волонтерами, дітьми звичайних шкіл та публічними людьми.

На гостей чекають цікаві майстер-класи, виступи дитячих колективів та хедлайнерів, перегляд мультфільмів, спортивні і козацькі змагання та багато цікавого. Очікується близько 1000 дітей з усіх районів області. Також до Львова приїдуть учні однієї із спеціальних шкіл-інтернатів Донецької області.

Детальніше...

 
Детальніше...

У перший день Турецько-українського бізнес-форуму на Львівщині бізнесмени із Туреччини відвідали підприємства Львівщини з іноземними інвестиціями, а саме: компанії Veon (Нідерланди), “Сферос-Електрон” (Україна-Німеччина), Onur Insaat (Туреччина), Onur Grup ТОВ“ЕФЕ-Бетон”.

Під час візиту на підприємства Львівщини турецькі бізнесмени ознайомилися з економічним та інвестиційним потенціалом Львівщини, та налагоджували контакти з українськими підприємствами.

У другий день форум відвідає віце-прем’єр-міністр України Степан Кубів.

 

Детальніше...Служба безпеки України закликає громадян бути пильними та інформувати правоохоронців про залишені без нагляду підозрілі предмети або транспортні засоби.
Особливу увагу слід звертати на тих осіб, поведінка яких викликає насторогу. Вони можуть проявляти незрозумілий підвищений інтерес до об'єктів транспортної інфраструктури, місць масового перебування людей, підприємств, військових об'єктів, будівель органів влади та управління.

Детальніше...

 

ГУ Держпраці наголошує, що лише офіційно працевлаштований працівник має право на усі гарантії, які передбачені Кодексом законів про працю України.
Погоджуючись працювати неоформленими, працівники до кінця не усвідомлюють, що вони залишаються соціально незахищеними.
Неоформлені працівники  втрачають право на соціальне страхування, оскільки з їхньої зарплати не сплачуються страхові внески. У випадку хвороби такі працівники  втрачають право на отримання допомоги у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності.  Також слід зазначити, що неоформленим працівникам  робота не зараховується в стаж для отримання пенсії, вони позбавляються права на пільгову пенсію.

Детальніше...

 

У пятницю, 28 квітня, у Львівській області відзначатимуть Всесвітній день охорони праці.
Серед запланованих заходів, зокрема,
спортивні змагання, присвячені Дню охорони праці,  відкриті уроки та виховні години на тему охорони праці.
Також на підприємствах  Львівщини проведуть конкурси на найбезпечніше робоче місце  та зустрічі із трудовими колективами з питань дотримання вимог законодавства про охорону праці.
Окрім того, на Львівщині визначать найкраще  підприємство, яке забезпечило у 2016 році якісне функціонування системи управління охороною праці та найкращих працівників підприємств у сфері охорони праці.

Детальніше...

 

Детальніше...27 квітня відбулось чергове засідання робочої групи з питань забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати, яку провів перший заступник голови райдержадміністрації Богдан Гуменюк, де заслухано 7 керівників державних установ, які допустили  мінімізацію заробітної плати за лютий 2017 року.
За підсумками засідання робочої групи керівникам державних установ рекомендовано оптимізувати штатну чисельність працівників з метою забезпечення дотримання норм законодавства в частині виплати мінімальної заробітної плати.

 

Служба у справах дітей Перемишлянської районної державної адміністрації оголошує конкурс на зайняття вакантної посади:
-
спеціаліста служби у справах дітей.

Детальніше...

 
Детальніше...

Сьогодні, 27 квітня, у Львові, на території аеропорту "Львів", стартував триденний Міжнародний форум з підтримки фермерства "АГРОПОРТ Захід Львів 2017". Він зорієнтований на розвиток потенціалу дрібних та середніх виробників аграрного сектору, а також промоцію виробничого потенціалу підприємств харчової промисловості Львівської області.

Детальніше...

 
Детальніше...

Упродовж 30 квітня – 7 травня на Турківщині, на території с. Шандровець, відбудеться Міжнародний волонтерський табір “Тернавський Фенікс”. У його межах планують відновити понищені надгробки на цвинтарі колишнього бойківського села Нижня Тернава. До участі в таборі зголосилося 26 волонтерів з України та Польщі.

Про це інформують в управлінні туризму та курортів Львівської ОДА.

Детальніше...