07 травня у Перемишлянському районному Нородному домі відбудеться Свято матері

Поч. о 15.00 год.

 

Детальніше...

Мешканці Львівської області додатково отримають відшкодування відсоткової ставки від 5 до 20% відповідно до програми «Енергозбереження для населення Львівщини».

Урядова програма «теплих» кредитів відновлює фінансування. Відтак, банки Ощадбанк,  Укргазбанк, Укрексімбанк та Приватбанк видаватимуть кредити як ОСББ/ЖБК так і фізичним особам.

Відшкодування становить:

-20% суми кредиту (але не більше 12 тис. грн) на придбання негазових/неелектричних котлів для фізичних осіб;
-35% суми кредиту (але не більше 14 тис. грн) на придбання енергоефективного обладнання/матеріалів для фізичних осіб;
-40% суми кредиту (але не більше 14 тис. грн. в розрахунку на одну квартиру) для ОСББ/ЖБК, як юридичних осіб, для загальнобудинкових заходів.

Для того, щоб скористатись програмою треба звернутись в найближче відділення банку.

 

Детальніше...

15 серпня голова райдержадміністрації Володимир Танчин провів зустріч з мешканцями м.Бібрка та с.Шпильчина.

Серед питань, які обговорено на зустрічі: соціально-економічний розвиток території Бібрської міської ради; стан будівельних робіт на спортивному майданчику та проведення ремонтних робіт на очисних спорудах, в школі та Народному домі; утворення Бібрської ОТГ; фінансове забезпечення та утримання закладів освіти, культури та медицини; дотримання правопорядку та безпеки на дорогах; дотримання правил протипожежної безпеки; відбору кандидатів для проходження військової служби за контрактом; співпраці з учасниками АТО щодо вирішення їх актуальних питань; отримання коштів за заощаджені житлові субсидії.

На зустрічі були присутні представники районних служб та структурних підрозділів райдержадміністрації, які взяли активну участь  в обговоренні зазначених вище питань.

 

 

Детальніше...

14 липня, Надзвичайний і Повноважний Посол Канади в Україні Роман Ващук відвідав сімейну ферму у селі Городківка на Дрогобиччині. Фермерське господарство «Чародійка» - сімейна справа Іванни Кемпи. Жінка разом із чоловіком утримують поголів’я худоби та виготовляють сири.  Молоді фермери пригостили гостя своєю продукцією, посол ж у свою чергу відмітив успішність та розвиток господарства.

Детальніше...

 

Детальніше...

Головне управління Пенсійного фонду України у Львівській області продовжує фінансування пенсійних виплат за серпень 2017 року.

Станом на 14 серпня на фінансування пенсійних виплат спрямовано 725,4 млн. гривень, що становить 57,4 % місячної потреби.

Виплата пенсій через поштові відділення та установи банків здійснюється за встановленим графіком.

 

Голова райдержадміністрації Володимир Танчин провів засідання оргкомітету з підготовки та відзначення в районі Дня Державного Прапора України та Дня Незалежності України. Поряд з організаційними обговорено питання благоустрою населених пунктів, упорядкування територій біляДетальніше... пам’ятників, символічних могил, скверів, тощо.

 

У п’ятницю, 18 серпня 2017 року з 12:00 до 13:00 години, відбудеться “Пряма телефонна гаряча лінія” з  начальником відділу з питань призначення та перерахунку пенсій в Перемишлянському районі Золочівського об`єднаного управління Пенсійного фонду України Львівської області –Катериною Данильченко

Телефон “прямої гарячої лінії” (263) 2-13-44.

Золочівське об`єднане управління

Пенсійного фонду України

Львівської області

 

 

Детальніше...

З  метою розвитку місцевих товаровиробників та збільшення обсягів реалізації їх продукції, на Львівщині триває захід “Купуй Галицьке. Вироблено на Львівщині!”

Продовольчі  товари товаровиробників Львівщини  промарковуються  спеціальним брендовим логотипом у 212 магазинах та супермаркетах торгових мереж “Рукавичка”, “Арсен”, “Вопак”, “Близенько”, “Свій маркет”.

До участі в акції залучено понад 35 виробників продовольчих товарів Львівщини.

Акція «Купуй Галицьке. Вироблено на Львівщині» і надалі сприятиме зростанню  прибутків львівських фірм.

За повідомленнями торгових мереж-учасників заходу, реалізація товарів місцевих виробників збільшилась як у вартісних, так і кількісних показниках.

При цьому оборот роздрібної торгівлі області у січні-червні 2017 р. порівняно з аналогічним періодом 2016 р. збільшився на 9,2% і становив 22,5млрд.грн.

 

Детальніше...

24-26 серпня у Львові відбудеться VI Конгрес Світової Федерації Українських Лемківських Об’єднань.  Цьогоріч  Конгрес відбуватиметься під знаком 70-ї річниці Акції «Вісла» (1947 р.) – кульмінації депортації українців з етнічних земель у Польщі, передусім із Лемківщини.

Делегати представляють українські лемківські громади семи країн світу: Організація Оборони Лемківщини (США), Об’єднання лемків Канади, Об’єднання лемків (Польща), Союз русинів-українців Словацької Республіки, Союз русинів-українців Сербії, Союз русинів Хорватії та Всеукраїнське товариство «Лемківщина”

Представники СФУЛО у світі систематично відстоюють і захищають інтереси України і української спільноти, останні кілька років активно задіяні у допомогу бійцям АТО, біженцям із тимчасово окупованих територій та відбудови постраждалих від війни регіонів.

Довідка

СФУЛО – міжнародна неурядова організація, яка об’єднує українські лемківські організації України, США, Канади, Польщі, Словаччини, Сербії і Хорватії. Раз у п’ять років організація проводить Конгрес  для переобрання керівного складу – Голови та Президії, а також для підбиття підсумків роботи та визначення пріоритетів на майбутнє.

 

Детальніше...

Аналіз виникнення лісових пожеж показує, що основною причиною є безвідповідальне та необережне поводження з вогнем місцевого населення. Львівське обласне управління лісового та мисливського господарства звертається до мешканців Львівщини бути обережними з вогнем у межах будь-якої природної території, не розводити багаття у недозволеному місці, не дозволяти дітям гратися з вогнем.

Станом на сьогодні, провели 413 рейдів щодо дотримання протипожежних вимог у лісовому фонді, відповідно склали 69 протоколів на порушників правил пожежної безпеки в лісах, відтак, накладено та сплачено штрафів в сумі 5865 гривень.

Для координації дій з попередження та гасіння лісових пожеж, Львівським обласним управлінням лісового та мисливського господарства спільно з Головним управлінням державної служби з надзвичайних ситуацій у Львівській області розроблений "План взаємодії при виникненні або загрозі виникнення надзвичайних ситуацій, пожеж в лісових масивах чи на прилеглих до них територіях, аварій та інших подій пов'язаних із загрозою для життя і здоров'я населення".

Для оперативного гасіння лісових пожеж в лісогосподарських підприємствах діє 7 лісових пожежних станцій, які укомплектовані пожежною технікою, засобами пожежогасіння, пожежним інвентарем.

Окрім того, створили 451 км мінералізованих смуг, перекрили 409 непланових заїздів в лісові масиви.

Зазначимо, що з початку 2017 року у лісових масивах Львівського ОУЛМГ зареєстрували 6 лісових пожеж. Зокрема, останні були зафіксовані у ДП "Буський лісгосп" та ДП "Жовківський лісгосп".

По всіх фактах лісових пожеж матеріали скеровані у правоохоронні органи для проведення розслідування та притягнення винних до відповідальності.

Львівське обласне управління лісового та мисливського господарства закликає мешканців Львівщини бути обережними з вогнем у межах природних територій.

 

Детальніше...

Учора у парку навпроти Львівської облдержадміністрації відбулась вже традиційна благодійна фотосушка просто неба "На прищепках". До участі у події долучились близько десяти фотографів та аматорів, які принесли власні кадри.

Окрім фотографів участь у заході могли взяти всі охочі, яким достатньо було прийти та зняти з мотузок ті кадри, щосподобались найбільше, й вкинути до скриньки благодійну пожертву.

Цьогоріч спільним зусиллями вдалось зібрати рекордну суму, а це - 8292 грн., яку буде спрямовано на потреби Мобільного хоспісу для дітей ЗУСДМЦ.

Наступну фотосушку організатори мають намір влаштувати уже восени.