Як підписати декларацію із лікарем КП Перемишлянська ЦРЛ та

див. ТУТ

Оголошення про конкурс з визначення  виконавця  послуг із збирання та вивезення  твердих побутових відходів

22 червня, у Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні, відбудеться:

9.00 год - Панахида у храмі Св.Володимира та блжмчн.о.Омеляна Ковча м.Перемишляни;

9.15 год – запалення лампадок на могилах жертв війни (на військовому та міському цвинтарі).

Детальніше...

Сьогодні, 21 червня, у Трускавці розпочав роботу ІІІ Форум місцевого розвитку. Захід став міжнародним майданчиком обміну досвідом з питань посилення співпраці між корпусом народних депутатів, представниками місцевого самоврядування, неурядових організацій та закордонних партнерів.

Детальніше...

 

Детальніше...

Сьогодні, 21 червня, на площі Ринок урочисто стартували Дні Вєтнаму.

Присутніх привітав голова Львівської ОДА Олег Синютка.

Детальніше...

 

Детальніше...Сьогодні, 21 червня, перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації Богдан Гуменюк провів засідання районної комісії  з питань легалізації заробітної плати та зайнятості населення. Із запрошеними суб’єктами господарювання району, які працюють в галузі торгівлі, було проведено бесіду щодо додержання вимог чинного законодавства із виплати не нижче мінімальної та підвищення рівня заробітної плати, сплати всіх видів податків, легального використання найманої робочої сили та створення нових робочих місць.

 

Детальніше...

Сьогодні, 21 червня, голова Львівської ОДА Олег Синютка зустрівся із з представниками компанії “Watzenrode”, аби узгодити напрями та способи подальшої співпраці.

Детальніше...

 

Організатори :

  • Громадська Організація «Спілка Жінок України» Голова спілки, Віце-президент Товариства Україна-В’єтнам – Леокадія Герасименко;
  • Мехедова Дана Анатоліївна- Громадський діяч, Засновник та Директор «Гуманітарного Центру Розвитку « У Світ Разом».

Детальніше...

 

Держкомтелерадіо розпочав прийом заявок для участі в конкурсі на здобуття щорічної премії Президента України «Українська книжка року».

На здобуття премії подаються книжкові видання українською мовою, що вийшли в Україні протягом останніх трьох років, але не пізніше як за півроку до їх висунення на здобуття премії.

Детальніше...

 

Детальніше...Перед розглядом питань порядку денного ХХV сесії VII скликання Перемишлянської районної ради, яка відбулась 20 червня, депутатам було представлено презентацію сміттєпереробного заводу, який представники ТОВ "ПРОМІНАДА ЛТД" хотіли б спорудити у Перемишлянському районі.

Детальніше...

 

Детальніше...

Святкування Дня молоді, що відбудеться вже у неділю, 24 червня, пропонує гостям різноманітні локації та активності. Мокрий волейбол, битва «на купинах», надувний скеледром та змагання в інтелектуально-розважальній грі «Mind Game» - це далеко не все, що підготували організатори.

Детальніше...

 

Детальніше...Сьогодні, 20 червня,  голова Перемишлянської РДА В.Танчин взяв участь у роботі ХХV сесії VII скликання районної ради. Понад 30 питань, які розглянули депутати можна розділити на кілька блоків – це питання фінансів, питання реорганізації чи ліквідації навчальних закладів, земельні питання.

Детальніше...

 

Детальніше...

Родини з дітьми раннього віку (від 0 до 4 років) мають можливість перевірити розвиток дитини за допомогою онлайн скринінгу. Система онлайн перевірки є частиною реалізації проекту Twinning «Підтримка органів влади України в розробці законодавчих та адміністративних засад для запровадження системи раннього втручання та реабілітації дітей з інвалідністю і дітей, які мають ризик отримати інвалідність», яку впроваджує Мінсоцполітики.

Детальніше...