Оголошення органів місцевого самоврядування про конкурси на визначення виконавця послуг зі збирання та вивезення ТПВ, а також результати конкурсів ТУТ

 

 

 

 

Детальніше...Упродовж  року в населених пунктах Перемишлянського району будуть проводитись заходи з нагоди 110-ї річниці від дня його народження і 75-ї річниці від дня загибелі першого командира військових вишкільних відділів УПА – Північ Василя Івахіва. План заходів затвердив голова райдержадміністрації В.Танчин розпорядженням у грудні 2017 року.

Сьогодні, 23 лютого, заступник голови РДА І.Шалапський провів нараду із начальником відділу культури О.Гавінської та методистом відділу освіти Г.Дулібською щодо виконання даного Плану. Було вирішено, окрім заходів, які проводитимуть заклади освіти і культури району, провести спільні, обох відділів, виїзні заходи у населених пунктах.

Нагадаємо, що рішенням районної ради 2018 рік проголошено Роком Василя Івахіва у Перемишлянському районі.

Івахів Василь Григорович народився 18 квітня 1908 року і усе своє дитинство провів у с.Подусільна Перемишлянського району.

Загинув геройською смертю в бою з німецьким підрозділом 13 травня 1943 року під с. Чорниж на підступах до міста Колки, що на Волині. Похоронений у с. Бечаль Костопільського району

Посмертно В. Івахів підвищений до чину підполковника та нагороджений  Золотим Хрестом за Заслуги 1 класу.

 

Детальніше...

Сьогодні, 23 лютого, Перший віце-прем’єр-міністр-Міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів у межах робочої поїздки на Львівщину ознайомився із роботою ПАТ “Концерн Електрон”.

Детальніше...

 

Детальніше...

25 лютого у селі Вовчухи Городоцького району відбудеться театралізоване відтворення бою Галицької Армії проти польських підрозділів. Захід присвячений 100-річчю проголошення Західної Української Народної  Республіки та вшануванню пам’яті загиблих вояків.

Детальніше...

 

Детальніше...Волонтери Львівського обласного молодіжного центру спільно з представниками Львівського осередку Ліги студентів Асоціації правників України організовують правовий турнір "Pravo-Quiz", на який запрошують учнів 9-11 класів з загальноосвітніх шкіл львівського регіону.

Учасників турніру чекатимуть цікаві інтерактивні завдання та ігри, з креативно-логічною складовою.

Турнір проходитиме у форматі "Брейн-рингу" з раундною системою, результати відповідей оцінюватимуться суддівством викладачів вишів, та представниками юридичних компаній.
Команда  учасників повинна налічувати мінімум 4 учасників (до шести) включно з капітаном команди.

Переможці цьогорічного турніру отримають нагороди та подарунки від партнерів заходу, а також звання "Школа-переможець з правового турніру "Pravo-Quiz 2018".

Для реєстрації команди у заході необхідно обов’язково зареєструватись за посиланням: https://goo.gl/PjrADP

Відбір команд до участі в турнірі буде відбуватись на конкурсній основні. Дедлайн заповнення аплікаційної форми 28 лютого 2018 р.

Захід відбуватиметься 3 березня з 11:00 до 15:00, за адресою м. Львів, вул. Володимира Винниченка 12 (приміщення Львівського обласного молодіжного центру).

Контактні дані організаторів: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду ; 093-00-49-028 (Арсен), 050-53-76-340 (Богдана).

 

 

зп

Місце знаходження

Кількість обслуговуючого персоналу

Характеристики

Готовність

до       застосування

площа,

м2

можливості по розміщенню,

осіб

вид системи опалення

можливості

по харчуванню

можливості по розміщенню авто техніки, од.

1

м. Бібрка, райавтодор, вул.Галицька 180

2

20

15

Центральне

+

10

100 %

2

м. Бібрка, лікарня , вул.Галицька 144

2

16

10

Центральне

+

10

100%

3

м.Перемишляни, ЦРЛ, вул. Галицька, 11

2

24

18

Центральне

+

15

100 %

4

с.Дунаїв, лікарня

1

26

20

Центральне

+

15

100 %

5

с.Кореличі, стаціонарне відділення територіального центру районного управління соціального захисту населення

1

30

26

Центральне

+

20

100 %

 

 

Громадська Організація «Інститут Суспільних Ініціатив» запрошує зацікавлену у міжнародній політиці, економіці та праві молодь до участі у ІV – Всеукраїнській Моделі Організації Об’єднаних Націй, яка відбудеться у Львові упродовж 13 – 15 квітня.

Модель ООН - освітня рольова гра, під час якої учасники імітують засідання різних органів системи ООН через моделювання роботи комітетів цього органу, а саме: Ради Безпеки ООН, Комісії з кримінального правосуддя та попередження злочинності, Комітету ГА ООН з питань роззброєння та міжнародної безпеки, Рейк’явицької міжнародної конференції 1919 року.

Детальніше...

 

Детальніше...

Триває робота над підготовкою національного та регіональних планів і нової законодавчої бази, що дозволить втілити на практиці доктрини Національної стратегії управління відходами, яку було ухвалено Урядом у 2017 році.

Детальніше...

 

Детальніше...

У Славську протягом останніх років відбувається «Кубок Славська». Це гірськолижні змагання, в яких можуть брати участь всі, хто зареєструється протягом лютого.

До змагань закликають долучатися місцевих жителів, гостей селища, всіх хто цікавиться гірськолижним спортом. До організації долучається Славська селищна рада, спортивна школа «Динамо», оперативно-рятувальна служба та спонсори.

Детальніше...

 

Детальніше...

Цьогоріч на участь у Конкурсі проектів місцевого розвитку зареєстрували рекордну кількість – 2057 заявок. Таку велику кількість проектів подали вперше. 22 лютого, під час засідання Конкурсна Рада затвердила перелік зареєстрованих заявок та допустила їх до оцінювання.

Детальніше...

 

Детальніше...

22 лютого, під головуванням першого заступника Міністра аграрної політики та продовольства України Максима Мартинюка відбулась скайп-нарада за участю керівництва усіх областей України, з питань підготовки до проведення весняно-польових робіт та забезпеченості товаровиробників матеріально-технічними ресурсами у 2018 році.

Детальніше...