Як підписати декларацію із лікарем КП Перемишлянська ЦРЛ та

див. ТУТ

Оголошення про конкурс з визначення  виконавця  послуг із збирання та вивезення  твердих побутових відходів

14 серпня голова Перемишлянської РДА проведе зустріч із жителями населених пунктів Вовківської сільської ради

Спілкування відбудеться о 15.00 год. у приміщення сільської ради

Детальніше...Президент України Петро Порошенко підписав закон про стимулювання створення та діяльності сімейних фермерських господарств. Закон створює перспективи для розвитку мікробізнесу в аграрному секторі та дає можливість отримати офіційний статус фермерам, які працюють на своїй землі.

Детальніше...

 

Детальніше...Сьогодні, 13 серпня, голова Перемишлянської райдержадміністраці В.Танчин за участі заступників провів нараду із керівниками структурних підрозділів РДА та держустанов.

Після заслуховування керівників про роботу у минулому тижні та планів на поточний керівник району акцентував увага на актуальних питаннях та запланованих заходах.

Дав доручення відділу АПР надати повну інформацію про хід жнив та підготовку до осінньо-польових робіт, керівника відділу економіки зобов’язав надати матеріали про хід виконання проектів, рекомендував відділу освіти працювати над підготовкою навчальних закладів до нового навчального року. А також під час наради обговорили ряд інших важливих питань.

 

Детальніше...Із проведених закупівель на здійснення технічного нагляду за станом доріг, на які було передбачено 3 млн грн, переможцями стали підрядники з цифрою 1,41 млн грн.

Детальніше...

 

Детальніше...08 серпня комісія в складі представників держпродспоживслужби, Перемишлянського відділу поліції, завідувача сектору з питань ЦЗ райдержадміністрації, лаборанта Перемишлянського відділення Золочівського лабораторного центру МОЗ провела перевірку 4 закладів харчування. Зокрема, комісія побувала у ресторані "Андиграунд", Кафе «Леокс», "На ринку та "Затишок". Явних ознак порушень не виявлено. Вода та зливи з посуду передані до лабораторії для проведення аналізів.

Зазначимо, що комісія для перевірки закладів громадського харчування утворена розпорядженням голови Перемишлянської райдержадміністрації у 2016 році.

 

Детальніше...Про це сьогодні, 13 серпня, під час апаратної наради повідомив в.о. директора департаменту дорожнього господарства, транспорту та зв’язку Роман Кокотайло.

«У межах використання коштів Державного дорожнього фонду у Львівській області виконали ремонтних робіт на суму 328,5 млн грн», - зазначив Роман Кокотайло.

Зазначимо, що цей фінансовий ресурс становить 56,3% від запланованих робіт.

За словами Романа Кокотайла, зокрема, завершили ремонти на дорогах Турка – Східниця, Шегині – Циків, Наварія – Милятичі тощо. Перелік доріг тут.

Загалом, на ремонт доріг цього року із Дорожнього фонду буде скеровано 583 млн грн.

 

Детальніше...Упродовж двох днів, 1-2 вересня, на території Львівського палацу мистецтв відбудеться І Львівський фестиваль винограду і вина «Галицька лоза». Участь у фестивалі візьмуть виноградарі Львівщини та Західної України,  виробники сиру, медовари області.

Детальніше...

 

Детальніше...Аграрії області можуть скористатись фінансовою підтримкою з державного бюджету, яка надається на часткову компенсацію вартості закупленого у суб’єктів насінництва насіння сільськогосподарських рослин вітчизняної селекції. Про це інформують у департаменті агропромислового розвитку Львівської ОДА.

Відповідно до наказу Мінагрополітики розподіл бюджетних коштів здійснюється через державний банк на компенсацію 80 % вартості насіння (без ПДВ), але не більше 30 000 гривень на одне фермерське господарство або сільськогосподарський обслуговуючий кооператив.

Підтримкою можуть скористатись:

Детальніше...

 

Детальніше...У с.Подусів вже споруджено пам’ятник, а у с.Лагодів - фундамент під пам’ятник воїнам УГА. Таку інформацію надав головний архітектор району Б.Городечний сьогодні, 1 серпня, під час наради голови райдержадміністраці В.Танчина із керівниками структурних підрозділів РДА та держустанов.

Відзначимо, що кошти для спорудження та відновлення пам’ятників на місцях поховань воїнів УГА, передбачені обласною програмою.

 

Детальніше...За нагоди 100-річчя утворення ЗУНР на Львівщині відкриють 30 інформаційних таблиць у населених пунктах, де було проголошено українську владу на Львівщині  у листопаді 1918 року.

Детальніше...

 

Детальніше...На фінансову підтримку статутної діяльності громадських організацій осіб з інвалідністю, ветеранів, політичних в’язнів і репресованих, культурно-просвітницьких організацій у 2018 році виділили 491,4 тис грн. Про це інформують у департаменті соціального захисту населення Львівської ОДА.

Детальніше...