07 травня у Перемишлянському районному Нородному домі відбудеться Свято матері

Поч. о 15.00 год.

Детальніше...Детальніше...Детальніше...08 липня в Унівській Лаврі відбувся "Форум можливостей". Метою заходу було об’єднання спільних зусиль органів влади, бізнесу, науковців, успішних вихідців з району, громадських організацій для опрацювання стратегії розвитку Перемишлянського району.

Кожен із учасників Форуму мав можливість поділитися досвідом у своїй роботі, висловити пропозиції щодо напрацювання стратегії району. Про здобутки району та своє бачення його розвитку розповів голова Перемишлянської райдержадміністрації В.Танчин.

Варто відзначити, що організаторами заходу були ГО: «Розвиток краю», "Фундація Галичани" та "Молодь Бібрки". Райдержадміністрація була серед співорганізаторів Форуму.

 

Детальніше...Детальніше...Детальніше...В неділю, 09 липня, голова Перемишлянської райдержадміністрації В.Танчин, голова районної ради Р.Андрусишин разом із представниками районного Братства ОУН-УПА, громадськості,  депутатського корпусу районної ради побували на фестивалі «Чорна вишиванка».

Щорічно у неділю перед святом Петра і Павла мешканці Перемишлянського району, Рогатинського Івано-Франківської та Бережанського Тернопільської областей збираються  на хуторі Кулєби, який територіально належить до села Нараїв Тернопільської області, але знаходиться на межі Львівської та Івано-Франківської областей.

Фестиваль партизанської пісні проводиться щоб вшанувати сімох героїв-підпільників, членів ОУН, які героїчно загинули на цьому місці від рук енкаведистів 24 лютого 1941 року.

 

Детальніше...

Ми домовились порозмовляти з головою Львівської обласної державної адміністрації Олегом Синюткою у середу ввечері, о 19:15. За 10 хв до початку інтерв’ю зустріли його біля наметів «Самопомочі», які ось уже з днів 10 стоять під стінами облдержадміністрації. Олег Михайлович про щось активно дискутував з екс-першим заступником голови облради Парасковією Дворянин. Але видно було, що діалог не клеїться. Очільник області втомлено махнув рукою і запросив журналістів Leopolis.news до свого кабінету на розмову.

Детальніше...

 

Детальніше...

З метою ведення чітких розрахунків щодо кількості відходів, що утворюються у м. Львові та які захороняють на полігонах, на Львівщині уперше почали зважувати ТПВ.

Детальніше...

 

Детальніше...

Як повідомили у департаменті розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства, компанія-перевізник "АВЕ-Львів" звільнила водія, який здійснив несанкціонований скид сміття біля полігону у місті Жидачів.

Нагадаємо, що за минулу добу у місті Львові прибрали ще 35 перенакопичених контейнерних майданчиків. Загалом очистили - 471.

 

Детальніше...

В Україні триває прийом заявок на конкурс Global Teacher Prize Ukraine, відомий як «Нобелівська премія» для вчителів. Метою конкурсу є відзначення досягнень освітян, які зробили вагомий внесок у професію.

Детальніше...

 

Детальніше...

Від початку року працівники головного управління Держгеокадастру у  Львівській області надали більше 120 тисяч адмінпослуг громадянам та юридичним особам. На безоплатній основі громадяни отримали майже 100 тисяч послуг. Ще більше 22 тисяч послуг фахівці землевпорядної служби надали на платній основі. За ці послуги нарахована плата у сумі 1,98 мільйона гривень. Кошти спрямували до загального фонду державного бюджету.

Детальніше...

 

Детальніше...

7-12 липня у Новояворівську Львівській області відбуватиметься Міжнародний фестиваль молодих виконавців сучасної української пісні «Молода Галичина-2017».

Детальніше...

 

Детальніше...Детальніше...Сьогодні, 07 липня, голова Перемишлянської райдержадміністрації В.Танчин та голова районної ради Р.Андрусишин передали працівникам районного сектору Державної служби НС України у Львівській області нову форму.

Керівники району відзначили добру співпрацю та взаєморозуміння між органами влади і районною службою НС. А також подякували рятувальникам за належне виконання обов'язків та надання допомоги жителям району у складних ситуаціях.

 

Детальніше...

За оперативною інформацією департаменту розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства, станом на 08.00 год 7 липня, уже прибрали 436 контейнерних майданчиків, що були перенакопиченими, вивезли – 6 605,6 тонн ТПВ.

Детальніше...