Як підписати декларацію із лікарем КП Перемишлянська ЦРЛ та

див. ТУТ

Оголошення про конкурс з визначення  виконавця  послуг із збирання та вивезення  твердих побутових відходів

14 серпня голова Перемишлянської РДА проведе зустріч із жителями населених пунктів Вовківської сільської ради

Спілкування відбудеться о 15.00 год. у приміщення сільської ради

Детальніше...57 заявникам надати, а 6 відмовити в одержанні субсидій. Таке рішення прийняла комісія з розгляду заяв громадян щодо надання субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, засідання якої провів 2 серпня заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Шалапський.

Зазначимо, що відмову одержали особи, які тривалий час не працевлаштовуються.

 

Детальніше...

Президент Петро Порошенко підписав Закон «Про внесення змін до Закону України «Про судоустрій і статус суддів» у зв'язку з прийняттям Закону України «Про Вищий антикорупційний суд».

Детальніше...

 

Детальніше...

Президент Петро Порошенко підписав Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо врегулювання проведення деяких фітосанітарних процедур». Впровадження Закону дозволить гармонізувати українське законодавство у сфері карантину рослин із вимогами законодавства Європейського Союзу.

Детальніше...

 

Детальніше...

1 серпня розпочався набір заявок на Другий конкурс проектів у межах Програми транскордонного співробітництва Польща – Білорусь – Україна 2014-2020.

Програма транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2014-2020, що фінансується Європейським Союзом в рамках Європейського інструменту сусідства, оголошує конкурс проектів за тематичною ціллю Спадщина:

Детальніше...

 

Детальніше...Сьогодні, 02 серпня,  комісія з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам за місцем їх проживання, яку провів заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Шалапський, прийняла рішення про продовження пенсійних виплат для 3 осіб.

Нагадаємо, що підставою для прийняття такого рішення є заява особи та встановлення факту проживання цієї особи у районі.

 

Детальніше...

Сьогодні, 2 серпня, на Личаківському кладовищі відбувся чин панахиди за загиблими Героями України.

У заході взяли участь представники влади, сім’ї новітніх Героїв України їх пробратими та друзі.

Після панахиди учасники заходу вшанували пам’ять загиблих покладанням квітів до могил Героїв.

 

Детальніше...

Цьогоріч несприятливі погодні умови  негативно впливають на хід жнивної кампанії, та аграрії Львівщини  відповідально і злагоджено жнивують. Вже практично завершено збирання озимого ячменю та озимого ріпаку.

Детальніше...

 

Детальніше...

Сьогодні, 2 серпня, вшанували полеглих у зоні АТО десантників. Урочисті заходи відбулися у 80-ій окремій десантно-штурмовій бригаді.

Детальніше...

 

Детальніше...Сьогодні, 2 серпня, у рамках відзначення Дня Високомобільних Десантних Військ України, зокрема Львівської 80-ї окремої десантно-штурмової бригади, заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Шалапський та заступник голови районної ради Т.Мартиняк поклали квіти і запалили лампадки на могилі Андрія Костирки, що у с.Брюховичі.

Андрій - десантник 80-ї аеромобільної бригади, навідник обороняв Луганський аеропорт. Загинув 17 липня 2014 року під час обстрілу терористами аеропорту.

8 вересня 2014 року — за особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі під час російсько-української війни, відзначений — нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

 

Детальніше...

Департамент внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА відзняв промоційний ролик, мета якого – популяризація національно-патріотичного виховання молоді.

У 50-тисекундному відеоряді увагу акцентували на вихованні молодого покоління, яке повинне знати свою історію. Головні герої ролика – учасник АТО Богдан Ковальчин та його діти.

Детальніше...