Як підписати декларацію із лікарем КП Перемишлянська ЦРЛ.

див. ТУТ

Оголошення про конкурс з визначення  виконавця  послуг із збирання та вивезення  твердих побутових відходів

17 травня українці відзначатимуть День вишиванки

Йдучи в школу, в церкву, на роботу, одягни вишиванку.

7 лютого за участі представників Львівської обласної державної адміністрації, Львівської обласної ради та представників Фонду Східна Європа відбулася презентація програми «Розумне енергоспоживання для добробуту громад Львівщини».

Детальніше...

 

Управління молоді та спорту облдержадміністрації, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2011 року № 1049, оголошує конкурс з визначення програм (проектів, заходів), розроблених громадськими організаціями, для виконання яких надаватиметься фінансова підтримка.

Детальніше...

 

6 лютого з ініціативи департаменту екології та природних ресурсів ОДА  з метою запобігання поширенню омели білої та оздоровлення зелених насаджень вздовж автомобільних доріг Львівщини, відбулася робоча зустріч з керівництвом Служби автомобільних доріг у Львівській області.

Детальніше...

 

 Детальніше...7 лютого перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації Іван Рій відвідав село Осталовичі, де здійснив почесну місію – привітав і вручив нагороди жінкам, які відповідно до Указу Президента України від 30.11.2014 №656 удостоїлися почесного звання України «Мати-героїня». Висловлюючи побажання міцного здоров’я, довголіття та життєвих сил, Іван Рій вручив посвідчення та нагрудний знак «Мати-героїня» двом багатодітним жінкам. Окрім теплих слів привітань, кожна мати-героїня отримала солодощі та квіти.   

 

3 лютого 2014 року Галицький районниий суд м. Львова , розглянувши у судовому засіданні  справу за позовом  першого заступника прокурора Львівської області  Віктора Вольського щодо усунення перешкод у користуванні майном Львівської обласної державної адміністрації,  виніс Ухвалу заборонити відповідачам Юринець  Оксані Василівні, П’ятаку Валерію Альбертовичу та Пелеху Ростиславу Ярославововичу  чинити перешкоди працівникам Львівської ОДА у доступі та користуванні нежитловими приміщеннями у м. Львові  по вул. Винниченка,16, 18, які використовуються Львівською обласною державною адміністрацією. Дана Ухвала скерована до органів державної виконавчої служби для виконання.

 

Питання доступності закладів культури для людей з інвалідністю обговорено 6 лютого під час відеоконференції за участі Міністерства культури України, Львівської, Харківської, Одеської та Дніпропетровської областей.

Детальніше...

 

6 лютого 2014 року в актовому залі Львівського державного університету фізичної культури за участю спортивної громадськості, уславлених олімпійців Львівщини, членів виконкому відділення НОК України в області, представників спортивних товариств, керівників обласних федерацій з видів спорту, директорів та тренерів ДЮСШ, студентів, любителів спорту, спортсменів-ветеранів, журналістів відбулося урочисте свято «Олімпійського прапора».

Детальніше...

 

Cтаном на 8.00 годину 7 лютого 2014 року системи життєзабезпечення області функціонують без порушень. Проїзд автомобільними дорогами державного та місцевого значення забезпечено. Дорожнє покриття на дорогах державного значення місцями мокре, на дорогах місцевого значення місцями засніжене.

Детальніше...

 

6 лютого 2014 року постановою Львівського окружного адміністративного суду визнано протиправним та скасовано рішення Львівської обласної ради від 17 грудня 2013 року «Про відкликання Львівською обласною радою власних повноважень, делегованих Львівській обласній державній адміністрації».

Детальніше...

 

Детальніше...6 лютого відповідно до Указу Президента України жінкам Перемишлянського району за материнську самовідданість, народження та виховання дітей, забезпечення умов для їх всебічного розвитку були вручені посвідчення та нагрудні знаки «Мати-героїня». Нагородження відбувалося уДетальніше... Бібрській міській та декількох сільських радах за участі керівництва району. Зокрема, голова райдержадміністрації Орест Краєвський відвідав Бібрську міську та Стрілківську сільську ради, де з побажанням міцного здоров’я, життєвих сил та наснаги вручив почесні відзнаки жінкам, які народили та виховали до восьмирічного віку 5 і більше дітей. Жінок, які мешкають на території Вовківської та Іванівської сільських рад із присвоєнням почесного звання привітав заступник голови РДА В’ячеслав Денейчук. Окрім теплих слів привітань та нагород матері-героїні отримали солодощі та квіти.