07 травня у Перемишлянському районному Нородному домі відбудеться Свято матері

Поч. о 15.00 год.

27 червня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський провів робочу зустріч з керівником управління праці та соціального захисту населення М.Сайком з питань безоплатного оформлення та видачі державних актів на право власності на земельні ділянки для людей з інвалідністю.

 

Детальніше...26 червня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський за участі заступника голови РДА Н.Гавінської провів нараду із начальником відділу у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації О.Науменком. Основним питанням для обговорення була підготовка урочистостей з нагоди вручення нагрудних знаків та посвідчень про присвоєння почесного звання України „Мати-героїня”. Указом Президента України В.Януковича таке звання присвоєно ще 385 багатодітним жінкам - мешканкам Перемишлянщини.

 

Детальніше...26 червня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський провів робочу зустріч із керівником відділу культури та туризму РДА О.Гавінською. Під час зустрічі обговорювалися питання, які стосуються функціонування Перемишлянської та Бібрської музичних шкіл. Зокрема керівник відділу культури та туризму повідомила, що вихованці цих навчальних закладів систематично беруть участь у конкурсах різних рівнів та неодноразово стають їхніми призерами чи лауреатами. Крім цього у ході зустрічі обговорювалося питання фінансових потреб музичних шкіл у 2012-2013 навчальному році.

 

Детальніше...26 червня заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації з гуманітарних питань Н.Гавінська провела засідання координаційної ради з питань взаємодії суб’єктів соціальної роботи із сім’ями, які опинилися в складних життєвих обставинах. Комісією розглянуто питання  виявлення та внесення до  Місцевого  банку даних сімей, що опинилися в складних     життєвих обставинах; взяття під соціальний супровід сімей; про роботу із сім’ями, які перебувають в  Місцевому банку даних   сімей,  що опинилися в  складних   життєвих обставинах ( за результатами інформацій, наданих органами місцевого самоврядування); про здійснення Перемишлянським РЦСССДМ соціального супроводу сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах,  протягом ІІ кварталу  2012 року; про роботу із сім’ями опікунів/піклувальників (за результатами соціальних інспектувань); про роботу суб’єктів соціальної роботи із сім’ями щодо  попередження насильства в сім’ї.

 

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до деяких законів України щодо вдосконалення окремих положень про обмеження місць куріння тютюнових виробів

Верховна Рада України  постановляє:

I. Внести зміни до таких законів України:

1. У Законі України "Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів" (Відомості Верховної Ради України, 1995 р., № 46, ст. 345 із наступними змінами):

Детальніше...

 

Детальніше...25 червня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський провів засідання Комісії з питань захисту прав дітей. Під час засідання розглядалися питання про надання дозволу на укладання договору дарування частки квартири, співвласником якої є дитина, позбавлена батьківського піклування; про визначення місця проживання малолітньої дитини; про можливість позбавлення батьківських прав; про усунення перешкод у спілкуванні з малолітньою дитиною; про залучення до навчання малолітньої дитини.

 

Детальніше...25 червня заступник голови РДА В.Денейчук очолив комісію у складі начальника філії Перемишлянського управління з експлуатації газового господарства ПАТ „Львівгаз” В.Паславського, спеціаліста районної СЕС В.Мороза, директора КП „Перемишлянитеплокомуненерго” І.Карашкевича та в.о. директора МКП „Комунальник” П.Репети. Комісія здійснила обстеження на предмет витоку чадного газу в квартирі заявника та відсутності справної вентилізаційної системи. На час огляду витоку чадного газу у квартирі не виявлено.

 

Детальніше...25 червня перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Рій провів робочу зустріч із начальником Перемишлянського відділення Золочівської МДПІ І.Дяківим та начальником районного фінансового управління Б.Антошківим щодо порядку фінансування нащодавно відкритого сервісного Центру з обслуговування платників податків.

 

Детальніше...25 червня перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Рій за участі заступника начальника районного фінансового управління Р.Боднар провів нараду із керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації. Під час наради обговорювалось питання стану фінансування бюджетних установ, які одержують кошти із районного бюджету, та перспективи завершення першого фінансового півріччя.

 

Детальніше...22 червня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський привітав усіх державних службовців з професійним святом – Днем державної служби. Голова адміністрації, звертаючись до колег, наголосив: вірно, чесно та шляхетно служити своєму народові та державі в ім’я її процвітання для українців у всі часи було почесним обов’язком. Саме на державних службовців покладена основна відповідальність за стан справ у розбудові нашої України, за втілення в життя всіх найголовніших функцій держави. Від щоденних наполегливих зусиль, професіоналізму, мудрості, принциповості, сумління та ініціативності значною мірою залежать темпи та якість соціально-економічних перетворень у районі та країні загалом, моральне та фінансове благополуччя людей, а відтак і піднесення позитивного іміджу держави на міжнародному рівні. Голова РДА О.Краєвський побажав колегам, наснаги, терпіння, сили волі, міцного здоров’я та нових здобутків у справі сумлінного служіння народу України.

Детальніше...Після вітальних слів керівник району нагородив грамотами ряд державних службовців райдержадміністрації, а також переможців районного конкурсу „Кращий державний службовець”.

До привітань приєдналися також  голова Перемишлянської районної ради П.Бучок та Перемишлянським міський голова О.Зозуля.