Як отримати безкоштовні ліки. Читайте ТУТ

Водію, пам'ятай! Тебе чекають вдома!

відеоролик

 

З нагоди Дня Гідності та Свободи:

м.Перемишляни 21.11.2017р

11.00 год - покладання квітів до могил учасників АТО

16.00 год - піша хода від Народного дому м.Перемишляни до фотостенду "Небесна Сотня"

16.20 год - покладання квітів , запалення лампадок, Панахида (біля фотостенду)


07 травня у Перемишлянському районному Нородному домі відбудеться Свято матері

Поч. о 15.00 год.

За результатами роботи обласної регіональної комісії, до складу якої входять керівники департаментів та управлінь облдержадміністрації, сформовано перелік пріоритетних об’єктів капітального будівництва та реконструкції у соціальній сфері.

Детальніше...

 

12 лютого відбулося розширене засідання Колегії управління  архітектури, містобудування та інфраструктурних проектів  облдержадміністрації під керівництвом першого заступника голови обласної державної адміністрації Богдана Матолича.

Детальніше...

 

Одним із основних завдань влади є реанімація системи сільськогосподарських кооперацій. Ми розуміємо багато проблем, пов’язаних з даною ініціативою, але я вважаю, що у нас є шанс над цим попрацювати. Тому запрошую голів сільських рад стати ініціаторами організації кооперативного руху, адже ваша обізнаність, особистий приклад та комунікація із органами влади дає можливість цим ефективно займатись. З такою пропозицією звернувся голова Львівської ОДА Михайло Костюк 12 лютого під час семінар-наради з керівниками органів місцевого самоврядування Городоцького району.

Детальніше...

 

Детальніше...12 лютого голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський провів зустріч із депутатом Львівської обласної ради, директором районного Центру зайнятості В.Бараном. Під час зустрічі обговорювалися питання ремонту доріг комунальної власності, зокрема виділення для його проведення субвенцій із обласного бюджету районному бюджету, а також організація заходів з нагоди Дня соціальної справедливості, який відзначатиметься 20 лютого.

 

Якщо громада будь-якого населеного пункту нашої області готова на умовах співфінансування представити цікавий проект будівництва Народного дому – ми завжди будемо партнерами такої ініціативи. На цьому 12 лютого наголосив голова Львівської облдержадміністрації Михайло Костюк під час огляду стану будівництва Народного дому «Просвіта» с.Бучали в рамках робочої поїздки до Городоцького району.

Детальніше...

 

Детальніше...12 лютого під керівництвом голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвського за участі заступника голови РДА з гуманітарних питань Н.Гавінської відбулася нарада  з питань відзначення у Перемишлянському районі Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Під час наради обговорювалися районні заходи та організаційні моменти щодо їх проведення, зокрема, було вирішено районні заходи провести 16 лютого.  Розпочнуться вони о 8.00 год. в церкві Св. Миколая УГКЦ м.Перемишляни із спільної заупокійної молитви воїнів-афганців, батьків, чиї сини загинули в Афганістані, родичів, членів оргкомітету. О 10.00 год.  у селах Боршів, М.Полюхів та Селиська відбудеться покладання вінків на могили воїнів-афганців.

 

Детальніше...12 лютого перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Рій провів робочу зустріч із Бачівським сільським головою Я.Гадуп’яком стосовно функціонування дошкільного закладу у с.Бачів.

 

ЗВІТ СПОСТЕРЕЖНОЇ КОМІСІЇ

ПЕРЕМИШЛЯНСЬКОЇ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ  ЗА 2012 РІК

У Перемишлянському районі функціонує спостережна комісія. Положення про спостережну комісію та склад спостережної комісії затверджено розпорядженням  голови райдержадміністрації від 17.03.2011р. № 128  на виконання вимог Постанови Кабінету Міністрів України від 10 листопада 2010 року № 1042 «Про внесення змін до Положення про спостережні комісії».

Детальніше...

 

12 лютого, на Янівському кладовищі відбулися урочистості з нагоди вшанування пам’яті Ольги Басараб, яка стала взірцем непохитності та нескореності української патріотки.

В заходах взяли участь представники обласної державної адміністрації, депутати обласної ради, члени жіночих, ветеранських, молодіжних  громадських організацій та учнівська молодь.

Учасники заходів поклали квіти і запалили лампадки на могилі Ольги Басараб та взяли участь у поминальній панахиді, а також відбулося громадське віче.

Довідка:

Ольга Басараб – народилася 1 вересня 1889 року в селі Підгороддя на Рогатинщині в родині відомого громадського діяча  о. Михайла і Савини Левицьких.

Детальніше...

 

8 лютого у Львівській ОДА відбулася нарада під головуванням першого заступника голови Львівської облдержадмістрації Богдана Матолича за підсумками роботи сільськогосподарських підприємств державної форми власності у 2012 році, а також розглянуто  плани роботи на поточний рік і найближчу перспективу.

Детальніше...