Оголошення органів місцевого самоврядування про конкурси на визначення виконавця послуг зі збирання та вивезення ТПВ, а також результати конкурсів ТУТ

 

 

 

 

Детальніше...19 серпня перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Рій спільно із заступником голови РДА Н.Гавінською провели засідання організаційного комітету із відзначення у Перемишлянському районі Дня Державного Прапора України та  22-ї річниці Незалежності України. Під час засідання обговорено основні заходи, що відбуватимуться у м.Перемишляни та інших населених пунктах району 23 та 24 серпня.

 

Детальніше...19 серпня заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації Н.Гавінська провела засідання опікунської ради. Під час засідання розглядалося питання щодо визнання недієздатною особою, мешканки району та про призначення їй опікуна.

 

Детальніше... Агропромисловий комплекс Перемишлянського району працює над реалізацією завдань Президента України В.Ф.Януковича щодо забезпечення продовольчої незалежності держави. Для розвитку такого сільськогосподарського району, яким у регіоні є Перемишлянщина, важливими є як галузь тваринництва, так і рільництво. Але в останні роки своєрідною місцевою візитівкою стає бджільництво. Відбувається відродження давніх традицій, адже бджолярство було поширене на цій території з давніх часів, що навіть знайшло своє відображення на гербі міста Перемишляни: там зображено солом’яний вулик, а навколо нього – бджоли.
Пасічництво на галицьких землях найактивніше розвивалось завдяки заснуванню у 1857 р. Ю.Любінецьким у Перемишлянах школи бджільництва, що була однією із перших шкіл пасічників у Галичині та Європі. І нині у Перемишлянському професійному ліцеї працьовиту молодь навчають за спеціальністю «столяр-будівельник / бджоляр», аби давні місцеві традиції не занепадали.

Детальніше...

 

Детальніше...17 серпня у м. Перемишляни відбулося культурно-спортивне свято «Козацькі забави» присвячене Дню незалежності України. У святі традиційно взяли участь команди з різних сільських рад Перемишлянського району.
1 місце посіла команда Свірзької сільської ради, ІІ місце у спортсменів Короснянської с/р, ІІІ місце виборола команда Стрілківської с/р.
Офіційне нагородження спортсменів відбудеться 23 серпня на районних урочистостях з нагоди Дня Державного Прапора України та 22-ї річниці незалежності нашої держави.

 

Детальніше...17 серпня у м. Перемишляни відбулися змагання з міні-футболу серед дітей 1998-2001 р.н., присвячені Дню незалежності України. У змаганнях взяли участь 12 команд зі сіл Перемишлянського району. учасники були розподілені на 3 групи по 4 команди.
У фіналі юні футболісти змагались за коловою системою. 1 місце посіла об’єднана команда спортсменів зі сіл Костенів та Білка, ІІ місце посіла команда с. Боршів, ІІІ місце - команда м. Перемишляни.

 

Детальніше...Продовольча незалежність є вагомою складовою безпеки держави. В рамках виконання завдань і доручень Президента України В.Ф.Януковича щодо забезпечення продовольчої незалежності держави, на виконання Національного плану дій на 2013 рік щодо впровадження Програми економічних реформ на 2013 - 2014 роки „Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава“, Державної програми активізації розвитку економіки на 2013 – 2014 роки та з метою врегулювання цінової політики на продовольчому ринку та задоволення потреб населення сільськогосподарською продукцією в районі 17 серпня 2013 року на території ТзОВ «МП «Ринок» м. Перемишляни проведено ярмарок сільськогосподарської продукції.

Детальніше...

 

19 серпня відбулася зустріч першого заступника голови Львівської облдержадміністрації Богдана Матолича з Президентом Конгресу українців Канади Павлом Ґродом, виконавчим директором Конгресу українців Канади Тарасом Залуським та Почесним консулом Канади у Львові Оксаною Винницької.

Детальніше...

 

У порівнянні з 2012 року площа обмолоту в усіх категоріях господарств області збільшилась на 31,6 тис. га, в тому числі 13,7 тис. га зернові культури та 17,9 тис. га олійні. Про це повідомив директор департаменту агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації Микола Довба під час апаратної наради, що відбулась 19 серпня під керівництвом першого заступника голови ОДА Богдана Матолича.

Детальніше...

 

16 серпня голова Львівської облдержадміністрації Віктор Шемчук взяв участь  в урочистому відкритті дитячого будинку сімейного типу у місті Буськ, та, з нагоди новосілля, подарував родині побутову техніку.

«Сьогодні вкрай важливо, аби  діти, котрі позбавлені батьківського піклування, отримували повноцінне виховання у родинному колі, – зазначив В.Шемчук. – Найближчим часом ми робитимемо усе, аби із року в рік якомога менше діток залишалися у інтернатах. Сьогодні на Львівщині ми відкрили перший запланований дитячий будинок сімейного типу. Загалом до кінця цього року повинні здати в експлуатацію 6 таких проектів», – сказав у вітальному слові очільник області.

Детальніше...

 

16 cерпня перший заступник голови Львівської ОДА Богдан Матолич провів нараду з керівниками ДП “НДІ “Система”, ДП “Львівський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації” та Інспекції з питань захисту прав споживачів у Львівській області щодо посилення контролю за якістю споживчих товарів, координації їх діяльності у зв’язку зі зміною чинного законодавства.

Детальніше...