Оголошення органів місцевого самоврядування про конкурси на визначення виконавця послуг зі збирання та вивезення ТПВ, а також результати конкурсів ТУТ

Як підписати декларацію із лікарем КП Перемишлянська ЦРЛ.

див. ТУТ

22 квітня у с.Подусільна відбудуться заходи з нагоди 110-річчя від дня народження першого командира УПА-Північ Василя Івахіва:

11.30 год. - Служба Божа. Опісля, біля погруддя В.Івахіва відбудеться покладання квітів, громадське віче та концертна програма

Сьогодні, 6 грудня, голова Львівської облдержадміністрації Олег Сало взяв участь в урочистому  спецпогашенні поштового набору «Святий Миколай». Також спеціально виготовленим святковим штемпелем спецпогашення здійснили  Генеральний директор УДППЗ «Укрпошта» Костянтин Кривенко, директор Львівської дирекції УДППЗ «Укрпошта» Василь Веселий та директор дитячого будинку змішаного типу «Вишенька» Оксана Вихопень.

Детальніше...

 

Сьогодні, 6 грудня, відбулося чергове засідання Львівської обласної спостережної ради Українського фонду соціальних інвестицій щодо впровадженням проекту «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури», за участю першого заступника голови Львівської обласної державної адміністрації Богдана Матолича, заступника Львівської обласної ради Валерія П’ятака та представників Фонду.

Детальніше...

 

Детальніше...6 грудня голова Перемишлянської райдержадміністрації Орест Краєвський та заступник голови РДА В’ячеслав Денейчук побували з робочим візитом у місті Бібрка, де ознайомилися із ходом проведення ремонтних робіт у будинку на площі Національного Відродження, 2. Спільно із керівниками району огляд здійснив Бібрський міський голова Тарас Чабан. Під час огляду приміщення директор приватного підприємства «Пласт» Петро Орихівський інформував керівників району щодо обсягів виконаних робіт та розповів про заплановані роботи на об’єкті на найближчий час.

 

Таке протокольне доручення дав голова Львівської облдержадміністрації Олег Сало. Так, 7 грудня, в День місцевого самоврядування, керівники департаментів Львівської облдержадміністрації здійснять робочі зустрічі з головами районних, міських, селищних та сільських рад в області.

Детальніше...

 

Перший заступник голови Львівської облдержадміністрації Богдан Матолич повідомив, що функціонування об’єктів життєзабезпечення та соціальної сфери Львівщини за наслідками негоди вночі, 6 грудня, не порушено.

Детальніше...

 

Напередодні відзначення Дня місцевого самоврядування, Олег Сало зустрівся із студентами Львівського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України.

Детальніше...

 

У вітальному слова керівник області завважив, що суспільство високо цінує бойовий вишкіл військових, які, взявши на озброєння славні традиції, сьогодні пильно стоять на варті суверенітету України, її територіальної цілісності.

Детальніше...

 

Детальніше...5 грудня голова Перемишлянської райдержадміністрації Орест Краєвський провів виїзний прийом громадян у Боршівській сільській раді. Цього дня мешканці виявили велику активність та небайдужість до вирішення проблем як особистих, так і загально-громадських. Відтак під час прийому до керівника району звернулися 15 осіб. 
До участі в обговоренні питань у сфері соцзахисту населення та земельних конфліктів на місцях разом із головою РДА прибули спеціалісти відділу Держземагентства у Перемишлянському районі та управління соціального захисту населення РДА. Спеціалісти відповідних структур надали мешканцям ґрунтовні роз’яснення щодо питання приватизації земельних ділянок, оформлення та видачі Державних актів на землю, а також щодо соціального обслуговування одиноких.

Детальніше...

 

5 грудня голова Львівської облдержадміністрації Олег Сало в рамках робочого візиту в Радехівський район провів нараду із представниками органів місцевого самоврядування. Зокрема, керівник області зустрівся із головою Радехівської РДА Мирославом Богірою та головою міста Радехів Ніною Загиней.

Детальніше...

 

За сприяння керівництва ЛОДА, на Львівщині продовжують відкривати Центри надання адміністративних послуг у районах. Так, очільник області відвідав місто Радехів, де урочисто відкрив іще один об’єкт, який сприятиме зменшенню бар’єрів між чиновниками та громадянами.

Детальніше...