Як отримати безкоштовні ліки. Читайте ТУТ

Водію, пам'ятай! Тебе чекають вдома!

відеоролик

 

Вшануймо жертв Голодомору 32-33 р.р.

25 листопада у м.Перемишляни біля пам’ятника о.Омеляну Ковчу:
16.00 год. – хвилина мовчання
16.01год. - церковні передзвони, запалення лампадок, панахида


07 травня у Перемишлянському районному Нородному домі відбудеться Свято матері

Поч. о 15.00 год.

Київ. 14 лютого. Офіційне Інетернет-представництво Президента - Президент України Віктор Янукович доручив Генеральному прокурору Віктору Пшонці, Міністру внутрішніх справ Віталію Захарченку та Голові Служби безпеки України Олександру Якименку вжити вичерпних заходів щодо розслідування обставин авіаційної катастрофи, що сталася 13 лютого 2013 року в Міжнародному аеропорту «Донецьк».

Глава держави доручив Кабінету Міністрів надати необхідну допомогу потерпілим, а також сім’ям загиблих у цій авіакатастрофі.

 

Ашгабат. 14 лютого. Офіційне Інетернет-представництво Президента – Президент України Віктор Янукович поклав квіти до пам’ятника Тарасу Шевченку в Ашгабаті. Глава держави поспілкувався з представниками української громади. Президент розповів про проведені переговори з Президентом Туркменистану Гурбангули Бердимухамедовим. Віктор Янукович зазначив, що Україна налаштована поглиблювати співпрацю з Туркменистаном.

 

Київ, 14 лютого.

Президент України В. Янукович з Державним візитом відвідав Туркменістан. Під час візиту було підписано низку двосторонніх документів, які гарантують розвиток взаємовигідного співробітництва.

«Я підтвердив зацікавленість України у відновленні поставок природного газу з Туркменістану і готовність до поглибленої співпраці в цій галузі», – зазначив Президент В. Янукович. За словами Глави держави, Україна має всі можливості для об'єднання зусиль з метою опрацювання альтернативних маршрутів постачання газу як для власних потреб, так і для подальшого експорту в Європу.

Детальніше...

 

Сьогодні, 15 лютого, голова Львівської облдержадміністрації Михайло Костюк з робочою поїздкою перебуває у місті Києві.
В рамках  поїздки заплановано зустріч керівника області з Віце-прем’єр-міністром України Олександром Вілкулом, на якій будуть обговорені проблемні питання щодо підготовки до проведення фінальної частини Чемпіонату Європи з баскетболу «Євробаскет-2015» у місті Львові.

Детальніше...

 

14 лютого під керівництвом заступника голови-керівника апарату Львівської облдержадміністрації Івана Груника відбулось засідання обласного конкурсного комітету з розгляду конкурсних пропозицій та прийняття рішення про визначення переможця конкурсу на автобусних маршрутах загального користування.

Детальніше...

 

14 лютого заступник голови – керівник апарату Львівської облдержадміністрації Іван Груник провів нараду з питань будівництва дитячих будинків сімейного типу на території Львівської області. Серед учасників наради були керівники профільних структурних підрозділів обласної державної адміністрації: управління з питань архітектури, містобудування та інфраструктурних проектів, управління капітального будівництва, служби у справах дітей, департаменту з питань освіти, науки, сім’ї та молоді, департаменту фінансів, а також участь взяли й представники Яворівської районної державної адміністрації, Домажирівської та Бірківської сільських рад.

Детальніше...

 

Дефіциту і здорожчання імпортних ліків не буде. Уряд у стислі терміни проконтролює, щоб введення нових вимог до постачальників лікарських засобів з-за кордону ніяк не позначилося на споживачах. «Після прийняття закону про ліцензування імпортних ліків пройшло 7 місяців. Достатньо часу, щоб виконати всю роботу з впровадження його в дію. Однак певні ділки фармацевтичного ринку разом з недобросовісними чиновниками зробили все, щоб зірвати дію норм цього закону», – заявив Прем'єр-Міністр України М. Азаров.

Детальніше...

 

14 лютого голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський, головний спеціаліст сектору ЖКГ та будівництва Перемишлянської райдержадміністрації О.Цар, керівник «Перемишлянитеплокомуненерго» І.Карашкевич, керівник Перемишлянського ВКГ Є.Гриньків та взяли участь у селекторній нараді, яку очолював заступник голови-керівник апарату ОДА І.Груник. Нарада стосувалася питання стану розрахунків за спожитий природний газ протягом 2012року та у січні 2013 року, а також розрахунків за спожиту електроенергію.

 

1Детальніше...4 лютого голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський провів зустріч із Перемишлянським міським головою О.Зозулею, під час якої обговорювалося питання використання бюджетних коштів комунальними господарствами м.Перемишляни.

 

14 лютого голова Перемишлянської райдержадміністрації о.Краєвський провів робочу зустріч із начальником фінансового управління райдержадміністрації Б.Антошківим. Керівник району та головний фінансист району обговорювалися питання стану розрахунку бюджетних установ за спожиті енергоносії та інші захищені статті бюджету.