07 травня у Перемишлянському районному Нородному домі відбудеться Свято матері

Поч. о 15.00 год.

Детальніше...22 червня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський, заступник голови РДА з гуманітарних питань Н.Гавінська, заступник голови райдержадміністрації В.Денейчук, Перемишлянський міський голова О.Зозуля, керівники та працівники державних установ взяли участь у відзначенні Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні. Вшанування розпочалося із поминальної панахиди, яку відслужив о.Петро Закаляк у храмі Св.Володимира і блаж. муч. о.Омеляна Ковча.  Після богослужіння відбулося покладання квітів на кладовищі воїнів Великої Вітчизняної війни та міському цвинтарі до могили полеглих у  воєнні роки мешканців району. Також присутні вшанували пам’ять полеглих у війні хвилиною мовчання.

 

21 червня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський, заступник голови РДА В.Денейчук та заступник голови райдержадміністрації з гуманітарних питань Н.Гавінська взяли участь у засіданні Х сесії VI скликання Перемишлянської районної ради.

Детальніше...   Детальніше...

Детальніше...

 

Детальніше...20 червня заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації В.Денейчук провів робочу нараду із головним спеціалістом відділу регіонального розвитку, містобудування, архітектури та житлово-комунального розвитку Б.Трачем та із начальником міського комунального  підприємства «Перемишляниводоканал» Є.Гриньківим стосовно стану готовності пакету документів для подачі в головне управління ЖКГ Львівської облдержадміністрації із розрахунком обсягів заборгованості за попередні роки з різниці в тарифах на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення.

 

Шановні мешканці Львівської області!

Головне управління з питань надзвичайних ситуацій облдержадміністрації інформує, що у зв’язку зі спекотною погодою, яка встановилась з середини червня поточного року на території Львівської області і призвела до масового збільшення кількості відпочиваючих на водних об’єктах, почастішали випадки загибелі людей на воді.

Детальніше...

 

Детальніше...20 червня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський за участі заступника голови РДА Н.Гавінської провів робочу нараду стосовно проведення заходів до Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни. У нараді взяли участь заступник керівника апарату РДА О.Гембара, завідувач сектору зв’язків з ГО та ЗМІ з питань внутрішньої політики апарату райдержадміністрації З.Дідух та начальник відділу організаційно-кадрової роботи С.Зварич. Згідно плану заходів 22 червня передбачається приспущення державних прапорів із жалобними стрічками на будівлях держустанов, о 9.30 год. у храмі Св.Володимира та блаж.свчмуч. О.Ковча відбудеться Панахида за полеглими у роки війни, після цього - покладання квітів на кладовищі воїнів Великої Вітчизняної війни та міському цвинтарі до могил полеглих мешканців району у воєнні роки.

 

Детальніше...20 червня заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації В.Денейчук провів робочу зустріч з начальником управління економіки райдержадміністрації І.Горецькою. Під час зустрічі обговорювалися підсумки соціально-економічного розвитку за січень-травень поточного року. Зокрема, розглядали роботу промислових підприємств де відбулося збільшення обсягів реалізації промислової продуктивності на 65.1 % до відповідного періоду минулого року.

 

Детальніше...19 червня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський спілкувався із мешканцями району телефоном „гарячої” лінії. З 14.00 год. до 16.00 год. керівник району відповідав на запитання та приймав від громадян пропозиції щодо різних аспектів життя району. Зокрема, були звернення стосовно  ремонту доріг у населених пунктах району, питання щодо порядку оформлення права власності на землю та інші.

 

Детальніше...18 червня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський взяв участь у засіданні президії Перемишлянської районної ради. Під час засідання обговорювались питання порядку денного, які будуть розглядатись 21 червня на засіданні Х сесії VI скликання Перемишлянської районної ради. Зокрема, обговорювались питання про внесення змін до рішення VII сесії VI скликання Перемишлянської районної ради від 29.12.2012 р. № 126 «Про затвердження районної програми (оновлення) містобудівної документації (генеральні плани, схеми планування) для населених пунктів району на період 2012-2015 роки»; про додаткове виділення коштів;

Детальніше...

 

Детальніше...18 червня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський провів нараду з начальником служби цивільного захисту у Перемишлянському районі ГТУ МНС України у Львівській області М.Яворським. Під час наради обговорювалися такі важливі питання, як попередження пожежі на торфополях та в лісових масивах, а також попередження загибелі людей на водних об’єктах району.

 

Детальніше...18 червня заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації В.Денейчук провів робочу зустріч із головним архітектором району Б.Городечним та заступником керівника управління економіки РДА Р.Танасієнком. Під час зустрічі обговорювалось питання необхідності проведення заходів термомодернізації в установах бюджетної сфери.