21 листопада у Перемишлянах відбудуться заходи з нагоди Дня Гідності і Свободи

(17.00 год біля фотостенду "Небесна Сотня")

24 листопада о 16.00 год у м.Перемишляни біля пам'ятника о.Омеляну Ковчу відбудеться поминальна молитва за жертвами Голодомору 32-33 р.р. в Україні

Упродовж лютого члени ще двох родин загиблих Героїв Небесної Cотні отримали у власність земельні ділянки сільськогосподарського призначення державної власності. Так, наказом Головного управління Держземагентства у Львівській області у власність родині Героя Небесної Cотні Івана Бльока, який загинув на Майдані 20 лютого 2014 року, передано одну земельну ділянку для індивідуального садівництва площею 0,1 га, яка розташована за межами Семенівської сільської ради Пустомитівського району.

Детальніше...

 

Детальніше...День свого Ангела святкує Тарас. Він боєць окремої механізованої бригади, яка зараз захищає селище Кримське. Талановитий  вчитель фізики, і разом з тим вдалий підприємець з мальовничого галицького міста Львів, він з усмішкою сприймає свій позивний “Бульба”. Каже що так його “охрестили” побратими по зброї за харизматичну зовнішність та ім'я.  Однак від свого літературного тезки, наш цілком реальний герой мало чим вирізняється. Так само, як Гоголівський персонаж Тарас боронить землю від ворожої навали. І так само він не сприймає ні зрадництва ні підступності. А ще... Тарас готовий віддати життя за свободу і волю України.
Повернення тобі, Тарасе додому з перемогою. Нехай міцним буде твій Ангел-охоронець!

За матеріалами передової інформаційної групи.

 

Детальніше...Додому повернулись 63 бійця зведеного загону. На сході України хлопці охороняли громадський порядок, об’єкти життєзабезпечення населених пунктів, а також виконували завдання командування АТО. Виконували з честю, достойно і, головне – всі повернулись живими та здоровими. У зоні проведення АТО в порядку ротації бійців замінили їх товариші, котрі, як ми повідомляли раніше, 6 березня відправились для несення служби на схід України.

Детальніше...

 

12 березня  у Львівському історичному музеї (пл. Ринок, 6) відбудеться презентація виставки «Пам’ятати, щоб не повторити». Про це поінформували в департаменті з питань культури, національностей та релігій облдержадміністрації. Виставка висвітлює події у Львові та Галичині в контексті європейських воєнних баталій 1914—1918 рр., розкриває тему розвитку військової техніки, фортифікацій, зброї та спорядження армій, втягнутих у воєнний конфлікт.

Детальніше...

 

7-8 березня у місті Юрмала (Латвія) відбувся турнір зі швидких шахів «Меморіал Володимира Петрова». В турнірі взяли участь 122 провідних шахістів світу. Львів’янин Василь Іванчук виборов перше місце, набравши 9 очок з 11 можливих.

 

 

Про це йдеться у розпорядженні голови Львівської ОДА Олега Синютки.
Зокрема, голова обласної державної адміністрації Олег Синютка прийматиме мешканців Львівщини у 4 понеділок кожного місяця. Слід зазначити, що виїзні прийоми очільника ОДА відбуватимуться за окремим графіком.

Детальніше...

 

У Вашингтоні Радою директорів Світового банку прийнято рішення про надання Україні позики у розмірі 214,73 мільйонів доларів США на проект «Поліпшення охорони здоров'я на службі людей», а в частині субпроекту Львівської області «Онкопревенція та впровадження сучасних протипухлинних технологій» -  10,150 млн. доларів США.

Детальніше...

 

Президент підписав низку законів, ухвалених Верховною Радою 2 березня, прийняття яких є однією з умов надання Україні розширеного кредитування з боку Міжнародного Валютного Фонду. Підписано Закон № 217-VIII «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2015 рік», згідно з яким основні фінансові показники країни приведено у відповідність з макроекономічними реаліями.

Детальніше...

 

Детальніше...Комплекс безпілотників, сконструйований рівненськими волонтерами, успішно працює в АТО. Перший такий комплекс «Нескорений» вже другий тиждень допомагає українським захисникам. Волонтери не тільки розробили унікальне технічне рішення, але й налагодили навчання операторів БПЛА.

Детальніше...

 

Про це йшлося під час зустрічі голови Львівської ОДА Олега Синютки з Надзвичайним та Повноважним Послом Канади в Україні Романом Ващуком. Надзвичайний та Повноважний Посол наголосив, що канадські інвестори зацікавлені в розвитку малих та середніх виробників молока.

Детальніше...