У неділю, 28 травня, відбудуться урочисті заходи (обласного рівня) з нагоди відзначення Свята Героїв

11:00 - покладання квітів до пам’ятника Романові Шухевичу у с. Білогорща, старт 18-ї щорічної естафети «Вогонь пам’яті героїв».
12:00 - покладання квітів до могил героїв на Личаківському кладовищі та чин панахиди.
13:30  - на площі біля пам’ятника Тарасу Шевченку сформують святкову колону, яка пройде вулицями міста.
14:00 - урочистості та мистецьке дійство на площі біля пам’ятника Степану Бандері.
Окрім того, з 10:00 до 20:00 у сквері «На валах» експонуватиметься виставка «Алея Героїв».

 

 

07 травня у Перемишлянському районному Нородному домі відбудеться Свято матері

Поч. о 15.00 год.

Детальніше...     30 червня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський провів зустріч із Брюховицьким сільським головою М.Якимівим стосовно газифікації населених пунктів сільської ради. Зокрема, обговорювалось питання фінансування підвідного газопроводу до  населених пунктів Брюховичі, Костенів та Білка,  даної сільської ради, оскільки у цих селах газопроводи до споживачів вже підведені.  

 

У Перемишлянському районі протягом червня директори загальноосвітніх шкіл району звітували про роботу закладів перед  громадськістю. Заслухавши звіти та оцінивши роботу дирекції, мешканці окремих населених пунктів подали конкретні пропозиції та поради щодо покращення організації роботи закладу та формування планів на наступний рік.

 

Районна профспілкова організація працівників відділу освіти організувала трьохденну поїздку (27-29 червня 2011 року) працівників освітньої галузі у Карпати. Відвідано музеї у с.Крилос м.Коломия, с.Криворівня, м.Верховина. Учасники поїздки мали змогу милуватися водоспадом, що у Шешорах, побували у с.Вижниця, де народився народний артист України Назарій Яремчук. А далі маршрут проклався на Ворохту-підніжжя гори Говерли, Яремче-водоспад на річці Прут.Поїздка відбулась у рамках проведення заходів з відзначення 15-ї річниці Конституції України.

 

29 червня заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації В.Денейчук провів засідання комісії із розгляду скарги Детальніше...мешканки с.Чемеринці п.О.Роси. Заявниця звернулася до райдержадміністрації із заявою стосовно самозахвату частини її земельної ділянки, сусідом, мешканцем с.Чемеринці.  Виїхавши на місце та вислухавши пояснення обох сторін, комісія надала роз’яснення заявникові, щодо процедури вирішення земельних спорів.  Роз’яснено, якщо заявник не згідний із рішенням комісії, спір вирішується судом. Окрім цього, відповідь заявниці буде надана письмово у терміни, визначені законодавством.

 

29 червня до голови Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвського звернулась М.Федак, мешканка с.Чемеринці, щодо вирішення питання успадкування земельного паю та мешканка м.Бібрка Н.Кравчук стосовно проблем із оформленням документів на земельну ділянку біля будинку. О.Краєвський дав роз’яснення щодо шляхів вирішення даних питань.  

 

Детальніше...

24 червня заступник голови Перемишлянської районної державної адміністрації В’ячеслав Денейчук спільно з головою Перемишлянської районної ради Петром Бучоком, Бібрським міський головою Тарасом Чабаном та Суходільським сільським головою Володимиром Сірком взяли участь в  обласних змаганнях вальників лісу. У змаганнях були представлені шістнадцять команд держлісгоспів Львівщини. Перемогу здобув семиразовий чемпіон обласних змагань вальників лісу, представник Нивицького лісництва ДП “Радехівське ЛГ” В.Р. Кухта, а серед юніорів перше місце посів представник Бібрського лісгоспу Р.П. Ястремський.

Детальніше...

 

 

     29 червня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський провів зустріч із Перемишлянським міським головою О.Зозулею стосовно ліквідації наслідків зливних дощів 27-27 червня у м.Перемишляни. Як повідомив О.Зозуля, внаслідок сильних дощів було підтоплено підвальні приміщення окремих житлових будинків та окремі ділянки доріг комунального значення. Для ліквідації наслідків будуть залучені всі комунальні служби району.

 

   2Детальніше...9 червня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський провів зустріч з представниками колективу ПП «Поліграф Україна», яке на сьогодні є проблемним для району, оскільки є боржником із заробітної плати та платежів у Пенсійний фонд.   Працівники, які прийшли до голови райдержадміністрації. розповіли, що директор вручив повідомлення про те, що через два місяці вони будуть переведені на пів ставки (а це у їхньому випадку - половина мінімальної зарплати), а якщо вони не погодяться, то будуть звільнені.  Відтак, люди прийшли повідомити про неправомірні, на їх думку, дії директора ПП «Поліграф Україна» та просити захисту.

 

29 червня заступник голови Перемишлянської райдержадмДетальніше...іністрації Н.Гавінська провела засідання районної координаційної ради з питань протидії  ВІЛ – інфекції/СНІДу та іншим соціально небезпечним хворобам. На засіданні заслуховувались питання про результативність роботи у загальноосвітніх навчальних закладах району мобільних консультаційних груп з питань формування здорового способу життя в учнівському та молодіжному середовищі за І півріччя 2011р. (доповідав директор РЦСССДМ райдержадміністрації І.Шалапський) та про результати моніторингу у поширенні ВІЛ-інфекції/СНІДу у Перемишлянському районі за І півріччя 2011р. (інформувала лікар-інфекціоніст Г.Габраль).

 

Детальніше...25 червня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський, заступник голови В.Денейчук, керівники та спеціалісти структурних підрозділів Перемишлянської райдержадміністрації взяли участь в Урочистій академії у Львіському національному академічному театрі опери та балету ім. С.Крушельницької з нагоди відзначення 15-ї річниці Конституції України.