Як підписати декларацію із лікарем КП Перемишлянська ЦРЛ та

див. ТУТ

Оголошення про конкурс з визначення  виконавця  послуг із збирання та вивезення  твердих побутових відходів

 

Детальніше...Українська Галицька Асамблея оголошує конкурс мікропроектів "Сильна Громада". В рамках програми громади Галичини мають можливість отримати мікрогрант на вирішення своїх проблем у сфері екології, місцевого туризму, енергозбереження, благоустрою територій та розвитку молодіжних ініціатив.

Детальніше...

 

245 електронних версій підручників, серед яких 48 нових підручників для 6 класу, можуть переглядати і залучати до навчання вчителі. Самостійно обирати підручники для навчання вчителям дозволяє перший за всю освітню історію України електронний репозитарій (архів)http://ua.lokando.com/start.php, – повідомили у Міністерстві освіти і науки України.

Детальніше...

 

Р Е К О М Е Н Д А Ц І Ї

щодо дій населення за сигналом оповіщення

"увага  всім"

У разі виникнення реальної загрози життю та здоров’ю людей внаслідок надзвичайних ситуацій у мирний час та в особливий період проводиться оповіщення населення сигналами оповіщення цивільного захисту, із залученням технічних засобів територіальної системи централізованого оповіщення та каналів телерадіомовлення.
Для оперативного та ефективного виконання заходів щодо забезпечення захисту кожної окремої особи та членів її сім’ї, їх майна, майна підприємств, установ та організацій, а також захисту населених пунктів в цілому громадяни повинні діяти вправно та чітко, вміти самостійно приймати рішення, бути дисциплінованими та організованими.

Детальніше...

 

Департамент міжнародного співробітництва та туризму облдержадміністрації за сприяння Посольства України в Республіці Польща, спільно з головним управлінням Державної міграційної служби України у Львівській області та Генеральним консульством Республіки Польща у Львові організували оздоровлення в Польщі дітей із Львівщини, батьки яких беруть участь в АТО на Сході України.

Детальніше...

 

Львівська обласна державна адміністрація та Львівська обласна рада оголошують конкурс наукових і науково-популярних робіт «Історія, яка нас об’єднує»
Мета: допомога молодим історикам у дослідженні складних та контраверсійних питань української історії, актуалізація суспільного обговорення цієї проблематики, крізь призму правдивого висвітлення подій минулого, для консолідації та розвитку українського суспільства.

Детальніше...

 

Міністерства освіти і науки інформує про набуття чинності Закону України від 3 липня 2014 року № 1575-VІІ «Про внесення змін до Законів України «Про освіту» та «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію» щодо гарантій для студентів, аспірантів, педагогічних, науково-педагогічних працівників».

Детальніше...

 

Детальніше...2 вересня у Перемишлянській районній раді відбулося засідання оргкомітету з організації відзначення 70-ої річниці Унівського бою. Цього дня члени оргкомітету під керівництвом голови Перемишлянської районної ради Миколи Музички та за участі голови райдержадміністрації Володимира Дидика обговорили план заходів щодо вшанування цієї знаменної дати. Зокрема, було погоджено дату проведення урочистостей – 5 жовтня, а також культурну програму свята, в якій візьмуть участь відомі артисти та художні колективи району.

 

Детальніше...2 вересня голова Перемишлянської райдержадміністрації Володимир Дидик провів робочу нараду із керівником апарату РДА Олександром Науменком та завідувачем сектору взаємодії з правоохоронними органами, оборонної  роботи, запобігання та виявлення корупції РДА Романом Антошківим. Під час наради обговорювалося питання уточнення списків військових Перемишлянщини, які беруть участь в антитерористичній операцій на сході України, з метою надання підтримки їхнім сім’ям.

 

Бюджетні кошти:
1. Програма матеріально-технічного забезпечення 3-го батальйону територіальної оборони Львівської області на 2014 рік, затверджена рішенням Львівської обласної ради від 18.03.2014 №1015. Передбачено  1,0 млн. грн. Виконавцем Програми визначено Львівський обласний військовий комісаріат.
585,0 тис. грн. повернено в бюджет. Кошти будуть використані для фінансування інших військових та силових структур (департамент  з питань цивільного захисту населення ОДА розробляє програму на суму 2529,9 тис. грн. для 10 підрозділів, яку буде розглянуто на черговій сесії обласної ради).

Детальніше...

 

Добровольці вносять вагомий вклад у боротьбу проти агресора. Проте, на сьогодні, добровольчі батальйони не належать  ні до Міністерства оборони, ні до Міністерства внутрішніх справ і,відповідно, вони не є соціально захищеними. Необхідно узаконити добровольчі збройні формування.Про це під час відеомосту між Львовом та Дніпропетровськом зазначив заступник голови Львівської ОДА Володимир Харчук.

Детальніше...