30 травня відбудеться зустріч керівництва райдержадміністрації із громадою Вишнівчицької сільської ради

спілкування відбудеться о 15.00 год. у Народному домі с.Вишнівчик

 

07 травня у Перемишлянському районному Нородному домі відбудеться Свято матері

Поч. о 15.00 год.

    29 червня кеДетальніше...рівник управління праці та соціального захисту населення М.Сайко та начальник територіального центру М.Тарасюк взяли участь в церемонії хрещення  дитини багатодітної матері, мешканки с.Бачів Перемишлянського району, М.Горлатої. Церемонію хрещення здійснив Владика Стрийської єпархії УГКЦ Тарас Сеньків. Багатодітна сім’я Марії Горлатої перебуває на обліку в управління праці та соціального захисту населення і користується усіма пільгами, встановленими законодавством України. Окрім цього, народивши п’яту дитину, сім’я одержить допомогу від держави на суму 100 тисяч грн.. Бачівчани з радістю вітали гостей та запропонували оглянути славні роботи сільських умільців і виступи місцевих артистів.  

 

Голова Львівської облдержадміністрації, знаходячись з робочою поїздкою у Брюсселі, провів презентацію Львівської області в Посольстві України в Бельгії.На заході були присутні понад 660 осіб, серед яких - представники дипломатичних кіл, Єврокомісії та Європарламенту, підприємств, асоціацій та інші. Виступ голови Львівської ОДА викликав чималий інтерес у присутніх.

 

 

 

З метою забезпечення належного контролю за проведенням вступної кампанії 2011 року у вищих та професійно-технічних навчальних закладах, консультування громадян з питань вступу до вищих навчальних закладів та оперативного реагування на факти порушень чинного законодавства про вищу освіту, з 1 липня 2011 року в Головному управлінні освіти і науки облдержадміністрації починає працювати консультаційний телефон оперативного штабу з питань вступної кампанії до вищих навчальних закладів за номером 235-73-89, до професійно-технічних навчальних закладів за номером 246-45-63.

Консультаційний телефон працюватиме до 25 серпня 2011 року у робочі дні з 10.00 до 13.00 год. та з 14.00 до 17.00 год.

 

 

30 червня голова ПереДетальніше...мишлянської райдержадміністрації О.Краєвський провів зустріч із головним лікарем Перемишлянської районної лікарні Б.Лівим та головним санітарним лікарем району Л.Томчак. При зустрічі обговорювалось питання захворюваності і діагностики інфекційних захворювань у районі та проведення заходів щодо їх попередження, зокрема,  організації проведення періодичних медичних оглядів педагогічних працівників району.

 

Детальніше...     30 червня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський провів зустріч із Брюховицьким сільським головою М.Якимівим стосовно газифікації населених пунктів сільської ради. Зокрема, обговорювалось питання фінансування підвідного газопроводу до  населених пунктів Брюховичі, Костенів та Білка,  даної сільської ради, оскільки у цих селах газопроводи до споживачів вже підведені.  

 

У Перемишлянському районі протягом червня директори загальноосвітніх шкіл району звітували про роботу закладів перед  громадськістю. Заслухавши звіти та оцінивши роботу дирекції, мешканці окремих населених пунктів подали конкретні пропозиції та поради щодо покращення організації роботи закладу та формування планів на наступний рік.

 

Районна профспілкова організація працівників відділу освіти організувала трьохденну поїздку (27-29 червня 2011 року) працівників освітньої галузі у Карпати. Відвідано музеї у с.Крилос м.Коломия, с.Криворівня, м.Верховина. Учасники поїздки мали змогу милуватися водоспадом, що у Шешорах, побували у с.Вижниця, де народився народний артист України Назарій Яремчук. А далі маршрут проклався на Ворохту-підніжжя гори Говерли, Яремче-водоспад на річці Прут.Поїздка відбулась у рамках проведення заходів з відзначення 15-ї річниці Конституції України.

 

29 червня заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації В.Денейчук провів засідання комісії із розгляду скарги Детальніше...мешканки с.Чемеринці п.О.Роси. Заявниця звернулася до райдержадміністрації із заявою стосовно самозахвату частини її земельної ділянки, сусідом, мешканцем с.Чемеринці.  Виїхавши на місце та вислухавши пояснення обох сторін, комісія надала роз’яснення заявникові, щодо процедури вирішення земельних спорів.  Роз’яснено, якщо заявник не згідний із рішенням комісії, спір вирішується судом. Окрім цього, відповідь заявниці буде надана письмово у терміни, визначені законодавством.

 

29 червня до голови Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвського звернулась М.Федак, мешканка с.Чемеринці, щодо вирішення питання успадкування земельного паю та мешканка м.Бібрка Н.Кравчук стосовно проблем із оформленням документів на земельну ділянку біля будинку. О.Краєвський дав роз’яснення щодо шляхів вирішення даних питань.  

 

Детальніше...

24 червня заступник голови Перемишлянської районної державної адміністрації В’ячеслав Денейчук спільно з головою Перемишлянської районної ради Петром Бучоком, Бібрським міський головою Тарасом Чабаном та Суходільським сільським головою Володимиром Сірком взяли участь в  обласних змаганнях вальників лісу. У змаганнях були представлені шістнадцять команд держлісгоспів Львівщини. Перемогу здобув семиразовий чемпіон обласних змагань вальників лісу, представник Нивицького лісництва ДП “Радехівське ЛГ” В.Р. Кухта, а серед юніорів перше місце посів представник Бібрського лісгоспу Р.П. Ястремський.

Детальніше...