Оголошення органів місцевого самоврядування про конкурси на визначення виконавця послуг зі збирання та вивезення ТПВ, а також результати конкурсів ТУТ

В суботу, 24 березня, з 20.30 год до 21.30 год Львівщина долучиться до загальносвітової кампанії "Година Землі 2018".

В межах акції закликають людей по всій планеті на годину вимкнути світло.

 

 

За інформацією департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації, сьогодні на обліку в органах праці та соціального захисту населення  Львівської області перебуває майже 16,0 тис. малозабезпечених сімей, яким нараховано допомогу на суму 264,0 млн.грн., середній розмір цієї допомоги становить 2084,22грн., а для багатодітних сімей  – 2301,78 гривень.

Розмір допомоги визначається з урахуванням збільшеного рівня забезпечення прожиткового мінімуму для сім’ї. Виплата проведена в  обсягах нарахувань.

 

15 жовтня в кабінеті заступника голови – керівника апарату Львівської облдержадміністрації Вадима Гураля відбулось чергове засідання Комісії з питань закупівлі та розподілу житла для інвалідів війни.

Члени комісії заслухали інформацію заступника директора – начальника управління господарського та транспортного забезпечення департаменту інформаційних технологій та господарського обслуговування облдержадміністрації Івана Сагана щодо зміни опосередкової вартості житла. Зокрема, він звернув увагу, що згідно з Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України «Про показники опосередкової вартості спорудження житла за регіонами України» від 7 серпня 2013 року, вартість 1 кв. м. загальної площі квартир будинку для Львівської області становить 5097 грн.

Детальніше...

 

Детальніше...У Перемишлянській районній державній адміністрації на постійному контролі перебуває питання реалізації пілотного проекту щодо запровадження державного регулювання цін на лікарські засоби для лікування осіб з гіпертонічною хворобою. Щотижнево проводиться моніторинг кількісних показників дії проекту, дане питання піднімається на нарадах з керівниками медичних установ району та структурних підрозділів ЦРЛ, ознайомлення громадськості з даним проектом ведеться через пресу та під час виїздів медиків у населені пункти.
 15 жовтня голова райдержадміністрації О.Й.Краєвський провів у Перемишлянській центральній районній лікарні нараду з питання реалізації у районі даного пілотного проекту. У нараді взяли участь члени створеної у Перемишлянському районі відповідної робочої групи: головний лікар ЦРЛ Б. Лівий, завідувач поліклініки Є.Марцинішко, заступник головного лікаря по медичному обслуговуванню населення А.Соляник, заступник головного лікаря з лікувальної роботи – Л.Талаш, завідувач терапевтичним відділенням поліклініки І.Майорчак.
 Як повідомив головний лікар ЦРЛ Б.В.Лівий, кількість хворих на гіпертонію у районі становить 5100 осіб. Станом на 11.10.2013 року від початку реалізації проекту медичними установами виписано 5058 рецептів, з них 4699 - впродовж 2013 року. Часткове відшкодування вартості ліків здійснено за 50 % виписаних рецептів. У Перемишлянському районі до реалізації пілотного проекту залучено 3 аптеки та 2 аптечні кіоски безпосередньо у медичних закладах, додатково подано заявку на участь у пілотному проекті ще однієї  аптеки у м.Перемишляни. Зростає кількість як виписаних рецептів, так і тих, за якими здійснено часткове відшкодування вартості ліків.

 

15 жовтня в облдержадміністрації відбулася презентація Першого громадського Інтернет – телебачення Львівщини «Разом ТV».

Президент Інтернет – телебачення Володимир Маліновський розповів, що метою цього проекту є створення позитивного телебачення, яке б надавало можливість кожному мешканцю Львівщини долучитись до створення новин.

Детальніше...

 

Детальніше...15 жовтня перший заступник голови Перемишлянської РДА І.Рій провів засідання комісії з питань ТЕБ та НС. Під час засідання розглядалося ряд важливих питань, серед яких: про посилення протипожежного захисту в районі та посилення пожежної безпеки під час осіньо-зимового періоду 2013-2014 років; про затвердження переліку об’єктів, які підлягають постійному та обов’язковому обслугоговуванню державними аварійно-рятувальними службами на території Перемишлянського району на 2014 рік; про затвердження переліку потенційно-небезпечних об’єктів на території Перемишлянського району на 2014 рік; про підготовку до проведення навчань 22 жовтня 2013 року.

 

На виконання нових соціальних ініціатив Президента України, з метою здійснення модернізації соціальних служб для повного охоплення увагою держави найуразливіших категорій громадян Львівській області, виділено додаткову дотацію у сумі 2,4 млн. грн., яка спрямована  на введення не менш як 709 посад фахівців із соціальної роботи. На сьогоднішній день фактична чисельність фахівців із соціальної роботи в області складає 694 особи.

Детальніше...

 

Детальніше...14 жовтня делегація із Перемишлянського району, очолювана головою райдержадміністрації О.Краєвським, побувала у Національному академічному українському драматичному театрі імені М.Заньковецької, де відбулася презентація нового благодійного проекту «Відчинилося життя». Особливістю цього концерту було те, що незрячі виконавці виступали спільно з Львівським симфонічним оркестром, демонструючи свої таланти перед керівниками та працівниками різних державних установ - людьми, від яких залежить  благополуччя талановитих неповносправних людей. Зазначимо, що у концерті брав участь маленький незрячий мешканець м. Перемишляни Антон Головацький, який співав під супровід оркестру.

 

Детальніше...14 жовтня у м.Перемишляни відбулися районні заходи з нагоди відзначення 71-ї річниці створення Української Повстанської Армії. Відзначення розпочалося із покладання вінків до могил борцям за волю України на міському цвинтарі. Після цього відбулася поминальна молитва за убієнними воїнами УПА, які віддали своє життя у часи національно-визвольної боротьби за незалежність України. Панахиду відслужили священики різних конфесій церков м.Перемишляни. Святкування продовжилися у районному Народному домі, де відбувся святковий концерт для ветеранів УПА та громади міста. Перед початком концерту із вітальним словом виступив голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський. До присутніх звернувся О.Білецький - член районного братства ОУН-УПА. У святкових заходах взяли участь Перемишлянський міський голова О.Зозуля, перший заступник голови РДА І.Рій, заступники голови райдержадміністрації Н.Гавінська та В.Денейчук, керівники та працівники відділів, структурних підрозділів РДА, державних та приватних установ району. Серед глядачів у залі було чимало учнів та людей молодого покоління.

Детальніше...   Детальніше...

 

Завдяки багатосторонній діяльності, значному досвіду і широкій мережі регіональних організацій, Карітас України охопив наданням соціальних послуг декілька тисяч потребуючих людей.

В рамках соціальних ініціатив Президента України та наближення системи надання соціальних послуг у громаді до європейських стандартів Карітас України створив мережу центрів  реабілітації та інтеграції молоді з особливими потребами.

З 2008 року мережа центрів для неповносправних молодих людей  Карітасу України об’єднує роботу  4 спеціалізованих соціальних центрів у Львові, Дрогобичі, Стрию, Івано-Франківську  завдяки фінансовій підтримці Карітасу Іспанії та Карітасу Франції.  Роботою на стаціонарній основі охоплено понад 100 молодих людей з особливими потребами віком від 18 років, а також їх  батьки і рідні.

Детальніше...

 

14 жовтня в облдержадміністрації відбулась презентація пілотного проекту «Викидай правильно», що на теренах Львівщини стартував з 8 жовтня цього року.

Зазначимо, Проект передбачає збір, зберігання, транспортування та утилізацію відпрацьованих джерел струму: батарейок та акумуляторів.

Детальніше...