07 травня у Перемишлянському районному Нородному домі відбудеться Свято матері

Поч. о 15.00 год.

Детальніше...26 червня заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації з гуманітарних питань Н.Гавінська провела засідання координаційної ради з питань взаємодії суб’єктів соціальної роботи із сім’ями, які опинилися в складних життєвих обставинах. Комісією розглянуто питання  виявлення та внесення до  Місцевого  банку даних сімей, що опинилися в складних     життєвих обставинах; взяття під соціальний супровід сімей; про роботу із сім’ями, які перебувають в  Місцевому банку даних   сімей,  що опинилися в  складних   життєвих обставинах ( за результатами інформацій, наданих органами місцевого самоврядування); про здійснення Перемишлянським РЦСССДМ соціального супроводу сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах,  протягом ІІ кварталу  2012 року; про роботу із сім’ями опікунів/піклувальників (за результатами соціальних інспектувань); про роботу суб’єктів соціальної роботи із сім’ями щодо  попередження насильства в сім’ї.

 

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до деяких законів України щодо вдосконалення окремих положень про обмеження місць куріння тютюнових виробів

Верховна Рада України  постановляє:

I. Внести зміни до таких законів України:

1. У Законі України "Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів" (Відомості Верховної Ради України, 1995 р., № 46, ст. 345 із наступними змінами):

Детальніше...

 

Детальніше...25 червня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський провів засідання Комісії з питань захисту прав дітей. Під час засідання розглядалися питання про надання дозволу на укладання договору дарування частки квартири, співвласником якої є дитина, позбавлена батьківського піклування; про визначення місця проживання малолітньої дитини; про можливість позбавлення батьківських прав; про усунення перешкод у спілкуванні з малолітньою дитиною; про залучення до навчання малолітньої дитини.

 

Детальніше...25 червня заступник голови РДА В.Денейчук очолив комісію у складі начальника філії Перемишлянського управління з експлуатації газового господарства ПАТ „Львівгаз” В.Паславського, спеціаліста районної СЕС В.Мороза, директора КП „Перемишлянитеплокомуненерго” І.Карашкевича та в.о. директора МКП „Комунальник” П.Репети. Комісія здійснила обстеження на предмет витоку чадного газу в квартирі заявника та відсутності справної вентилізаційної системи. На час огляду витоку чадного газу у квартирі не виявлено.

 

Детальніше...25 червня перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Рій провів робочу зустріч із начальником Перемишлянського відділення Золочівської МДПІ І.Дяківим та начальником районного фінансового управління Б.Антошківим щодо порядку фінансування нащодавно відкритого сервісного Центру з обслуговування платників податків.

 

Детальніше...25 червня перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Рій за участі заступника начальника районного фінансового управління Р.Боднар провів нараду із керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації. Під час наради обговорювалось питання стану фінансування бюджетних установ, які одержують кошти із районного бюджету, та перспективи завершення першого фінансового півріччя.

 

Детальніше...22 червня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський привітав усіх державних службовців з професійним святом – Днем державної служби. Голова адміністрації, звертаючись до колег, наголосив: вірно, чесно та шляхетно служити своєму народові та державі в ім’я її процвітання для українців у всі часи було почесним обов’язком. Саме на державних службовців покладена основна відповідальність за стан справ у розбудові нашої України, за втілення в життя всіх найголовніших функцій держави. Від щоденних наполегливих зусиль, професіоналізму, мудрості, принциповості, сумління та ініціативності значною мірою залежать темпи та якість соціально-економічних перетворень у районі та країні загалом, моральне та фінансове благополуччя людей, а відтак і піднесення позитивного іміджу держави на міжнародному рівні. Голова РДА О.Краєвський побажав колегам, наснаги, терпіння, сили волі, міцного здоров’я та нових здобутків у справі сумлінного служіння народу України.

Детальніше...Після вітальних слів керівник району нагородив грамотами ряд державних службовців райдержадміністрації, а також переможців районного конкурсу „Кращий державний службовець”.

До привітань приєдналися також  голова Перемишлянської районної ради П.Бучок та Перемишлянським міський голова О.Зозуля.

 

Детальніше...22 червня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський, заступник голови РДА з гуманітарних питань Н.Гавінська, заступник голови райдержадміністрації В.Денейчук, Перемишлянський міський голова О.Зозуля, керівники та працівники державних установ взяли участь у відзначенні Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні. Вшанування розпочалося із поминальної панахиди, яку відслужив о.Петро Закаляк у храмі Св.Володимира і блаж. муч. о.Омеляна Ковча.  Після богослужіння відбулося покладання квітів на кладовищі воїнів Великої Вітчизняної війни та міському цвинтарі до могили полеглих у  воєнні роки мешканців району. Також присутні вшанували пам’ять полеглих у війні хвилиною мовчання.

 

21 червня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський, заступник голови РДА В.Денейчук та заступник голови райдержадміністрації з гуманітарних питань Н.Гавінська взяли участь у засіданні Х сесії VI скликання Перемишлянської районної ради.

Детальніше...   Детальніше...

Детальніше...

 

Детальніше...20 червня заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації В.Денейчук провів робочу нараду із головним спеціалістом відділу регіонального розвитку, містобудування, архітектури та житлово-комунального розвитку Б.Трачем та із начальником міського комунального  підприємства «Перемишляниводоканал» Є.Гриньківим стосовно стану готовності пакету документів для подачі в головне управління ЖКГ Львівської облдержадміністрації із розрахунком обсягів заборгованості за попередні роки з різниці в тарифах на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення.