Оголошення про конкурс з визначення  виконавця  послуг із збирання та вивезення  твердих побутових відходів

23 жовтня керівники району проведуть зустріч із мешканцями населених пунктів Станимирської сільської ради

спілкування відбудеться о 15.00 год у приміщенні Станимирського Народного дому

 

 

Детальніше...9 лютого розпочала роботу комісія для проведення на території Перемишлянського району перевірки підвальних приміщень щодо можливості їх використання в якості найпростіших укриттів для населення. Окрім підвалів житлових будинків, члени комісії оглянули підвальні приміщення культових споруд м. Перемишляни.

 

Сьогодні обласна державна адміністрація схвалили та подала на розгляд і затвердження обласній раді проект змін до показників обласного бюджету Львівської області на 2015 рік. За словами директора департаменту фінансів ОДА Олега Демківа, загалом обсяг обласного бюджету пропонується збільшити на 193,6 млн. грн, в тому числі на погашення кредиторської заборгованості розпорядників та одержувачів коштів, яка виникла в зв’язку з непроведенням казначейською службою розрахунків за платіжними дорученнями – 57,7 млн. грн., реалізацію обласних програм і проведення інших першочергових видатків – 135,9 млн. грн.

Детальніше...

 

Детальніше...9 лютого під головуванням т. в. о. голови Перемишлянської райдержадміністрації Романа Андрусишина за участі голови районної ради Миколи Музички відбулася робоча нарада з питань організації заходів з нагоди Дня пам’яті загиблих в Афганістані, героїв Небесної Сотні та учасників АТО. Під час наради було затверджено план основних заходів, приурочених вшануванню пам’яті героїв України. Зокрема, 14 лютого, об 11. 00 год. у Перемишлянах відбудеться освячення пам’ятного знаку загиблим в Афганістані мешканцям району та панахида за загиблими.

 

Детальніше...9 лютого перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації Володимир Танчин провів засідання комісії щодо призначення та виплати державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям. Під час засідання було розглянуто 80 заяв.

 

Підписання Угоди про асоціацію відкриває нові можливості українському бізнесу для виходу на ринок Європейського Союзу. Однак, щоб скористатись новими перевагами, виробники повинні знати правила ЄС. З цією метою Ініціатива Європейського Союзу з усунення торгівельних бар'єрів та департамент технічного регулювання та метрології Мінекономрозвитку України розпочали iнтернет-опитування серед виробників непродовольчих товарів.

Детальніше...

 

Детальніше...9 лютого т. в. о. голови райдержадміністрації Роман Андрусишин за участі начальника управління АПР Олега Лоїка провів робочу зустріч із Перемишлянським міським головою Олександром Зозулею,  Білецьким сільським головою Богданом Камінським, Чемеринецьким сільським головою Ксенією Івасечко, Липовецьким сільським головою Василем Дідухом та представником однієї із агенцій регіонального розвитку. У межах зустрічі обговорювалося питання виділення в оренду не залучених у сільськогосподарське виробництво земель площею 400 га для садівництва.

 

Детальніше...У неділю, 8 лютого, майже 1200 мобілізованих, які проходять підготовку у 184-му навчальному центрі Академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, склали Військову присягу на вірність своєму народові та Вітчизні.

Детальніше...

 

У 2014 році в економіку Львівської області залучено 33, 2 млн доларів США прямих іноземних інвестицій. За аналогічний період 2013 року -74,4 млн. дол. США, - такі цифри озвучив 9 лютого під час апаратної наради під головуванням голови ОДА Олега Синютки директор департаменту економічного розвитку, торгівлі та промисловості ОДА Василь Лозинський.

Детальніше...

 

Упродовж січня цього року суб’єкти господарювання, які перебувають на обліку в Спеціалізованій державній податковій інспекції з обслуговування великих платників у Львові, сплатили до бюджетів усіх рівнів 237,4 млн. гривень.
За інформацією установи, до державної скарбниці великі підприємства перерахували понад 221,5 млн. гривень, що на 4 млн. грн. або 1,8 % перевищує індикативні показники. Зокрема, сплачено 142,8 млн. грн. податку на додану вартість, 33,4 млн. грн. акцизного податку та 28,5 млн. грн. податку на прибуток.

 

 

Президент України Петро Порошенко, Президент Франції Франсуа Олланд, Федеральний канцлер Німеччини Ангела Меркель та Президент Російської Федерації Володимир Путін під час телефонної конференції в Нормандському форматі обговорили шляхи досягнення мирного врегулювання ситуації на Донбасі.

Детальніше...