Військова служба за контрактом в Збройних Силах України

Перемишлянський районний військовий комісаріат проводить набір громадян на військову службу за контрактом у Збройні Сили України:

- громадян призовного віку;

- військовозобов'язаних віком від 18-60 років;

- жінок віком від 18-50 років.

При підписанні контракту виплачується одноразова грошова допомога в розмірі 3000 грн. відповідно до Програми в галузі соціального захисту населення у Перемишлянському районі на 2017 рік, затвердженої рішенням Перемишлянської районної ради від 22.12.2016 № 248.

За інформацією звертатись: Перемишлянський РВК, м.Перемишляни, вул. Галицька 26а,  тел: (263) 2-14-37.

 

Шановні мешканці Львівської області !

На жаль, незважаючи на неодноразові попередження органів виконавчої влади та комунальників про небезпеку перебування поблизу будинків у зимово-весняний період, коли під час активного танення снігу на покрівлях, ринвах і балконах утворюються бурульки, та можливе падіння з дахів шарів снігу і льоду, 27 березня у Львові було зафіксовано два випадки травмування людей через падіння бурульок та снігу. Потерпілих з травмами госпіталізовано до комунальної міської клінічної лікарні швидкої медичної допомоги.

Детальніше...

 

28 березня, голова Львівської облдержадміністрації Віктор Шемчук перебуває з робочою поїздкою в  Підкарпатському  воєводстві  (Республіка Польща).

Детальніше...

 

Реалізація Державної програми активізації розвитку економіки України на 2013-2014 роки передбачає виконання заходів у комплексі, тільки такий комплексний підхід забезпечить досягнення наміченого результату – активізації економічного розвитку. На цьому наголосив Міністр економічного розвитку і торгівлі Ігор Прасолов 27 березня у ході брифінгу в Будинку Уряду. Програма, за словами Ігора Прасолова, програмний документ з чіткою практичною спрямованістю, у якому містяться конкретні заходи, строки та відповідальні за їх виконання.

Детальніше...

 

2Детальніше...7 березня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський провів робочу зустріч із начальником відділу містобудування та архітектури РДА Б.Городечним. Робоча зустріч стосувалася питання підготовки до проведення місячника озеленення, прибирання та благоустрою і Дня довкілля у населених пунктах району.

Детальніше...

 

Суспільний спокій та громадський порядок, надійний захист прав громадян і стабільна ситуація у країні є важливими передумовами незворотності курсу на модернізацію нашої держави. Про це Президент України Віктор Янукович сказав під час виступу на урочистому засіданні з нагоди 21-ї річниці утворення внутрішніх військ Міністерства внутрішніх справ.

Детальніше...

 

Прем’єр-міністр України Микола Азаров під час засідання Кабінету Міністрів 27 березня наказав всім відповідальним службам негайно підготуватися до можливого екстремального водопілля через рясні снігові опади.

«Сьогодні очевидно, що стихія, яка принесла небачену масу снігу, висуває особливі вимоги до підготовки до повені. Сніг скоро почне танути. Це – загроза великої повені і можливого затоплення населених пунктів. І цю загрозу необхідно завчасно мінімізувати», - наголосив Микола Азаров.

Детальніше...

 

Підприємства, які прагнуть підтвердити своє лідерство в галузі якості та привернути увагу нових вітчизняних і зарубіжних замовників, ще протягом трьох місяців можуть подавати заявки на участь у цьогорічному Всеукраїнському конкурсі якості продукції (товарів, робіт, послуг) – «100 кращих товарів України».

Всеукраїнський конкурс з якості проводиться в два етапи: перший етап (березень-червень 2013 р.) – регіональний; другий етап (червень-листопад 2013 р.) – загальнодержавний.

Детальніше...

 

Кабінет Міністрів України у своїй діяльності максимально враховує рекомендації Парламентської асамблеї Ради Європи. На цьому наголосив Прем’єр-міністр Микола Азаров на зустрічі з президентом ПАРЄ Жаном-Клодом Міньйоном.

«Уряд у своїй роботі максимально враховує рекомендації ПАРЄ», - сказав Микола Азаров.

Детальніше...

 

Новий Кримінальний процесуальний кодекс, який набув чинності з 20 листопада 2012 року,  ефективно гарантує дотримання прав громадян. Зокрема, значно скоротилася кількість осіб, стосовно яких було обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

Детальніше...

 

Уряд прийняв розпорядження «Деякі питання використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів з підтримки впровадження Енергетичної стратегії України на період до 2030 року». Відповідний документ Кабінет Міністрів розглянув на засіданні 25 березня 2013 року.

Детальніше...