Оголошення органів місцевого самоврядування про конкурси на визначення виконавця послуг зі збирання та вивезення ТПВ, а також результати конкурсів ТУТ

20 березня керівники району проведуть зустріч із громадськістю Бібрської міської ради

Спілкування відбудеться у приміщенні міської ради о 15.00 год

 

8 жовтня у Львівському національному університеті імені Івана Франка відбулася Урочиста академія з нагоди святкування Дня юриста. Участь в урочистостях взяв голова Львівської облдержадміністрації, випускник школи права Франкового університету 1993 року Віктор Шемчук.

Детальніше...

 

Запроваджені нові соціальні ініціативи Президента України дали змогу осучаснити та підвищити пенсії понад 700 тис. пенсіонерів області, з них майже 244 тисячам здійснено перерахунок у зв’язку із збільшенням прожиткового мінімуму.

Детальніше...

 

9 жовтня у Львівському державному онкологічному регіональному лікувально-діагностичному центрі  (вул. Гашека, 2а) відбудеться прес-конференція, присвячена Акції з профілактики раку молочної залози та шийки матки за участю провідних онкологів області.

Детальніше...

 

Нещодавно на Львівщині розпочався обласний конкурс проектів «Тарас Шевченко і наш край», присвячений 200-річчю від  дня народження Т.Г. Шевченка.

До участі у конкурсі запрошуються педагоги, учні 8-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів Львівщини та їхні батьки – співрозробники проектів виховних справ. До складу команди, яка братиме участь у Конкурсі, можуть входити учні різних вікових категорій.

Детальніше...

 

Оголошується конкурсний відбір спеціалістів на перепідготовку (за рахунок коштів Державного бюджету України) в рамках Програми з організації перепідготовки кадрів для сфери підприємництва «Українська ініціатива», яка включає два етапи:

1.    Перепідготовка у вищих навчальних закладах з отриманням диплому спеціаліста з посиленим вивченням іноземної мови за напрямами «Менеджмент» та «Економіка і підприємництво» (6 місяців – очна та 10 місяців – очно-заочна форми) фахівців віком до 40 років, що мають вищу освіту та досвід роботи у сфері економіки та підприємництва щонайменше 1 рік.

Детальніше...

 

7 жовтня у Перемишлянському районному Народному домі відбулися урочистості та святковий концерт з нагоди Дня педагогічних працівників. Під час урочистостей до присутніх освітян звернулися голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський та голова Перемишлянської районної ради П.Бучок, які також вручили грамоти від райдержадміністрації та районної ради  кращим педагогам. Вітали із святом присутніх у залі учителів головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Г.Шевцова, керівник відділу культури РДА О.Гавінська та директор професійного ліцею м.Перемишляни І.Нечипор. Також під час урочистостей відбулося покладання квітів до пам’ятників Т.Шевченку та блаженномученику отцю Омеляну Ковчу. Після слів вітань відбувся святковий концерт, підготовлений вихованцями БДЮТ м.Бібрка та вихователями і дошкільнятами Перемишлянського дитячого садочка.

Детальніше...   Детальніше...   Детальніше...

 

Заклади соціальної сфери  Львівської області стовідсотково підготовлені до опалювального сезону, – про це 7 жовтня поінформував під час засідання «за круглим столом» перший заступник голови Львівської облдержадміністрації  Богдан Матолич.

У засіданні взяли участь  представник робочої групи Мінрегіону України Анна  Бєлова, директор департаменту ЖКГ облдержадміністрації Ігор Базарник, заступник  директора департаменту ЖКГ облдержадміністрації Євген Бентковський та ін.

За словами Богдана Матолича, станом на 7 жовтня 2013 року підключені до системи опалювання 505 дошкільних закладів області (100%), 1325 учбових закладів (97%) та 191 лікарня (100%).

Детальніше...

 

Департаментом економічного розвитку, інвестицій, торгівлі та промисловості облдержадміністрації підготовлено заходи до проекту Угоди щодо соціально-економічного розвитку Львівської області між Кабінетом Міністрів України та Львівською обласною радою на 2014-2018 роки, які сформовані за пропозиціями постійних комісій обласної ради, департаментів та управлінь облдержадміністрації.

Детальніше...

 

Детальніше...7 жовтня комісія, очолювана першим заступником голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Роєм, здійснила виїзд у Станимирську сільську раду. Метою візиту був розгляд скарги жительки с.Станимир, яка звернулась до райдержадміністрації із заявою щодо врегулювання питання заїзду до присадибної ділянки. Члени комісії зустрілись обговорили шляхи врегулювання даного конфлікту.

 

Детальніше...Після підписання угоди про співпрацю між Перемишлянським районом та ґміною Новоґродзєц Детальніше...(Польща) польська делегація у складі Роберта Реліха – бурмістра міста і гміни Новогродзец, Вільгельма Томчика – голови ради міста і гміни, депутата ради Антоніни Шелеховіч депутата ради та Богуслава Шелеховіча, підприємця із міста Новогродзець, у супроводі першого заступника голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Роя, заступника голови РДА В.Денейчука та керівника відділу освіти, молоді та спорту Н.Борщ відвідали Свірзьку сільську раду, де гостей зустріли хлібом-сіллю та зробили короткий екскурс в історію села Свірж та села Копань, з якого в першій половині ХХ ст. в ході операції «Вісла» виселяли людей на територію Польщі в околиці міста Новогродзец. Також учні школи та самодіяльні колективи села виконали мистецькі номери для присутніх гостей та представників районної влади, які їх супроводжували. Звичайно, гостей із Польщі було запрошено до села Копань, де вони наступного дня мали можливість поспілкуватися із мешканцями та оглянути територію села.