Як підписати декларацію із лікарем КП Перемишлянська ЦРЛ та

див. ТУТ

Оголошення про конкурс з визначення  виконавця  послуг із збирання та вивезення  твердих побутових відходів

 

Завтра, 23 червня,  Львівщина прощатиметься із загиблими в бою 19 червня під смт Ямпіль Краснолиманського району Донецької області військовослужбовцями 24 окремої Залізної механізованої бригади оперативного командування «Північ» Cухопутних військ Збройних Сил України.

Детальніше...

 

Детальніше...20 червня у Перемишлянах відбулися районні заходи з нагоди Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні. Розпочалося вшанування у церкві св. Володимира і блмч. О. Ковча, де представники районної влади і громадськості міста молилися за душі тих, хто віддали своє життя у боротьбі з фашизмом. Опісля панахиди присутні вирушили до могил полеглих у роки Великої Вітчизнячної війни. Там голова Перемишлянської райдержадміністрації В. Дидик та голова районної ради М. Музичка поклали вінки.

Детальніше...

 

Детальніше...20 червня голова Перемишлянської райдержадміністрації В. Дидик за участі голови районної ради М. Музички провів нараду з помічником-консультантом народного депутата України Л. Котеляк Л. Заставною, начальником відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю РДА З. Дідухом, заступником редактора районної газети «Перемишлянський край С. Огородник, секретарем Свірзької сільської ради Г. Лемішовською. Під час наради обговорювалося питання функціонування табору «Дружба», а також питання власника закладу.

Детальніше...

 

Детальніше...20 червня голова Перемишлянської райдержадміністрації В. Дидик за участі керівника апарату РДА О. Науменка провів нараду із керівниками та працівниками структурних підрозділів і апарату РДА. На порядок денний було винесено низку актуальних питань, серед яких: про стан виробничої дисципліни в структурних підрозділах райдержадміністрації; про казначейські зобов’язання «Військові»; про заходи до Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні; про планування роботи структурних підрозділів та організацію роботи консультативно-дорадчих органів РДА; про підготовку матеріалів на нараду у ЛОДА.

 

 

Учора, 19 червня, в бою під Ямполем та Закитним Донецької області загинуло семеро військових із Львівщини – вони служили в 24 окремій механізованій бригаді оперативного командування «Північ», яка дислокується в Яворові. Про це повідомила голова Львівської облдержадміністрації Ірина Сех. Відомо також, що в тому бою поранено 30 українських військових.

 

Детальніше...

 

Уряд затвердив План реалізації Концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні, який передбачає підготовку кожним міністерством власного плану щодо децентралізації, – повідомив Віце-прем`єр-міністр України – Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Володимир Гройсман під час брифінгу в Українському кризовому медіа центрі.

«Це є дуже важливим, оскільки Концепція реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні прийнята Урядом, і вона містить загальні засади того, що потрібно робити в сфері децентралізації і за якими принципами. Сьогодні хочеться побачити, наскільки міністерства готові до реформи, наскільки обґрунтовано вони будуть провадити процес децентралізації. У вересні ми заслухаємо усі міністерства», – зазначив Володимир Гройсман.
За його словами, інформація з пропозиціями міністерств має бути відкритою для спільноти. «Це потрібно виводити в абсолютно публічну площину»  – наголосив Віце-прем`єр.

Детальніше...

 

Детальніше...19 червня голова Перемишлянської райдержадміністрації Володимир Дидик провів черговий особистий прийом громадян. Розраховуючи на підтримку та допомогу у вирішенні своїх проблем, до керівника району звернулися 6 мешканців Перемишлянщини. Основні питання, що хвилювали людей, стосувалися врегулювання земельних відносин, виплати одноразової матеріальної допомоги, стану автомобільних доріг, працевлаштування.
Голова РДА розглянув усі звернення громадян, деякі з них було направлено для опрацювання відповідним структурним підрозділам.

 

 

18 червня директор департаменту міжнародного співробітництва та туризму облдержадміністрації Віталій Горбатенко провів нараду щодо формування позитивного туристичного іміджу Львівщини в рамках реалізації Програми розвитку туризму та курортів у Львівській області на 2014 – 2017 роки.

Детальніше...

 

Впродовж січня-травня 2014 року великими підприємствами, які перебувають на обліку в Спеціалізованій державній податковій інспекції з обслуговування  великих платників у м. Львові МГУ Міндоходів, задекларовано до відшкодування з бюджету 49,8 млн. грн. податку на додану вартість, в т. ч. на розрахункові рахунки – 27,7 млн. гривень.

Детальніше...

 

На виконання заходів Програми розвитку освіти Львівщини на 2013-2016 роки у 2014 році департаментом освіти і науки проводився конкурс освітніх мікропроектів за напрямом «Енергозбереження в освітній сфері», на який передбачено 800 тис. грн. На конкурс подано 141 мікропроект.

 

Детальніше...