У неділю, 28 травня, відбудуться урочисті заходи (обласного рівня) з нагоди відзначення Свята Героїв

11:00 - покладання квітів до пам’ятника Романові Шухевичу у с. Білогорща, старт 18-ї щорічної естафети «Вогонь пам’яті героїв».
12:00 - покладання квітів до могил героїв на Личаківському кладовищі та чин панахиди.
13:30  - на площі біля пам’ятника Тарасу Шевченку сформують святкову колону, яка пройде вулицями міста.
14:00 - урочистості та мистецьке дійство на площі біля пам’ятника Степану Бандері.
Окрім того, з 10:00 до 20:00 у сквері «На валах» експонуватиметься виставка «Алея Героїв».

 

 

07 травня у Перемишлянському районному Нородному домі відбудеться Свято матері

Поч. о 15.00 год.

Детальніше...22 червня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський здійснив усний виїзний прийом громадян у Липовецькій сільській раді. До керівника району звернулося 14 осіб. Кожен присутній на прийомі у О.Краєвського висловлював свої наболілі проблеми, вирішення яких шукав у розмові з головою райдержадміністрації. Зокрема люди зверталися з питаннями проїзду людей пенсійного віку у громадському транспорті, про відновлення дошкільного навчального закладу, газифікацію села, про реставрацію дерев’яної церкви – пам’ятки архітектури у с.Лоні, про винесення в натуру земельною паю, вирішення спірного земельного питання між двома сусідами, жителями с.Липівці. Спільно із головою райдержадміністрації компетентну відповідь на запитання мешканців даної сільської ради давали заступник начальника управління земельних ресурсів у Перемишлянському районі В.Лісовський та провідний спеціаліст юридичного відділу апарату райдержадміністрації О.Андрухів.

 

22 червня заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації Н.Гавінська провела засідання Координаційної Детальніше...ради з питань взаємодії суб’єктів соціальної роботи із сім’ями, які опинились у складних життєвих обставинах. На засіданні обговорювались питання: внесення до місцевого банку даних сімей, які опинились у складних життєвих обставинах; про взяття під соціальний супровід сімей, які опинились у складних життєвих обставинах; про роботу із сім’ями, які перебувають у місцевому банку даних сімей, що опинились у складних життєвих обставинах; про здійснення Перемишлянським РЦ СССДМ соціального супроводу сімей протягом другого кварталу поточного року; про виведення з місцевого банку даних сімей, які опинились у складних життєвих обставинах; про роботу із сім’ями опікунів-піклувальників.

 

21 червня заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації, голова  районної міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення Н.Гавінська разом із начальником районного управління юстиції Л.Шевців, керівником відділу освіти Н.Борщ та керівником відділу культури і туризму О.Гавінською взяли участь у виїзному засіданні Львівської обласної міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення, яке відбулося у м.Стрий.

 

Детальніше...22 червня у м.Перемишляни відбулося ряд заходи з відзначення Дня скорботи та  вшанування пам’яті жертв війни в Україні і 70-ї річниці початку Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років. Голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський, голова Перемишлянської районної ради П.Бучок, Перемишлянський міський голова О.Зозуля, керівники та працівники державних установ, відділів та структурних підрозділів райдержадміністрації, представники громадських та політичних організацій, учнівська молодь були присутні у храмі св.Володимира та блаженного священномученика Омеляна Ковча (УГКЦ), де було відслужино поминальну Панахиду.  Після Богослужіння усі присутні вирушили до кладовища воїнів Великої Вітчизняної війни, куди голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський, голова ПДетальніше...еремишлянської районної ради П.Бучок поклали квіти, а також була оголошена хвилина мовчання в пам'ять за невинно померлими жертвами ВВв. Також керівники району поклали квіти до могили закатованих жертв НКВД у 1944 році на міському цвинтарі м.Перемишляни.

Скорботні заходи проходили і в інших населених пунктах району. Служились Панахиди, покладались квіти до могил та пам’ятників тим, чиї життя забрала війна 1941-1945рр., на всіх будівлях державних установ та організацій були вивішені Державні прапори з чорними стрічками.

 

21 червня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський за участі заступника голови райдержадміністрації В.Денейчука, головного архітектора району Б.Городечного та представника управління охорони культурної спадщини Львівської облдержадміністрації І.Амбіцького провів зустріч-нараду у с.Коросно із представниками релігійної громади, громадських організацій, депутатського корпусу Короснянської сільської ради та представниками оргкомітету із спорудження пам’ятника у с.Коросно М.Костівим і Я.Климовським.

Детальніше... Детальніше... Детальніше...

Детальніше...

 

21 червня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський та голова ПеремДетальніше...ишлянської районної ради П.Бучок, Перемишлянський міський голова О.Зозуля зустрілися із делегацією, що прибула до м.Перемишляни з м.Лосіце Мазовіцького повіту Республіки Польща. Мета приїзду делегації до м.Перемишляни – підписання угоди про партнерство між містом Лосіце (РП) та містом Перемишляни. Під час зустрічі мова йшла також і про можливість реалізації спільних проектів в різних галузях партнерських відносини між Перемишлянським районом та Лосіцьким повітом.

 

20 червня до голови Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвського звернулася мешканка Детальніше...с.Вишнівчик Г.Гуменюк з проханням надання допомоги в організації зустрічей з племінниками, які на даний час живуть і виховуються у дитячому будинку сімейного типу у Мостиському районі. Голова райдержадміністрації О.Краєвський зауважив, що тітка і бабуся двох неповнолітніх дітей може вільно спілкуватися з ними та доручив заступнику начальника Служби у справах дітей райдержадміністрації Г.Куніцькій надати всі контактні дані даного закладу, де виховуються діти.

 

Детальніше...20 червня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський за участі заступника голови райдержадміністрації В.Денейчука провів нараду із головним архітектором району Б.Городечним та директором МКП „Комунальник” А.Гасюком стосовно узгодження розрахунку витрат на послуги із збирання, зберігання та перевезення твердих побутових відходів від населення приватного сектору, організацій, приватних підприємств та інших користувачів послуг

 

Детальніше...20 червня перший заступник голови районної комісії з питань ТЕБ та НС – заступник голови райдержадміністрації  В.Денейчук провів засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. На комісії заслуховувалось питання про стан та організацію забезпечення протипожежного захисту закладів освіти всіх рівнів акредитації з підпорядкованими їм гуртожитками. Окрім цього, розглянуто звернення Бібрської міської ради стосовно виділення з матеріального-технічного резерву райдержадміністрації паливно-мастильних матеріалів для здійснення запобіжних заходів щодо недопущення підтоплення територій міста Бібрка внаслідок дощових паводків.

 

 

14 червня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський за участі голови районної ради П.Бучка та заступників голови райдержадміністрації провів нараду з керівниками відділів та структурних підрозділів райдержадміністрації щодо підведення підсумків роботи за минулий тиждень та плани на поточний. Заступник голови райдержадміністрації Н.Гавінська закцентувала увагу на  проведенні тижня правових знань.

Детальніше...