Оголошення органів місцевого самоврядування про конкурси на визначення виконавця послуг зі збирання та вивезення ТПВ, а також результати конкурсів ТУТ

 

 

 

 

Голова облдержадміністрації Віктор  Шемчук підписав розпорядження, згідно з яким  до Дня Незалежності України буде надана одноразова адресна  допомога найбільш незахищеним категоріям громадян, реабілітованим за статтею 3 Закону України «Про реабілітацію жертв політичних репресій на Україні» та потерпілим від політичних репресій  в розмірі 190 гривень.

Детальніше...

 

З початку поточного року згідно програм фінансування за рахунок коштів державного бюджету надійшло  24,5 млн грн., в тому числі на погашення  кредиторської заборгованості  за 2012 рік – 9,6 млн грн.

Детальніше...

 

12 серпня заступник голови Перемишлянської РДА Н.Гавінська взяла участь у нараді, яка відбувалася у Львівській облдержадміністрації під головуванням заступника голови ОДА І.Романів. Нарада стосувалася актуальних питань стану готовності закладів освіти до нового навчального року.

 

Детальніше...12 серпня заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації В.Денейчук провів нараду із керівниками житлово-комунальних установ району. Під час наради обговорювали важливі питання, які стосуються готовності до нового опалювального сезону 2013-2014років.

 

Департамент з питань цивільного захисту ОДА закликає мешканців області неухильно дотримуватися правил експлуатації побутових газових приладів, у тому числі з відводом продуктів згоряння у димохід, а саме:

-    відкривати віконну кватирку на час роботи газових приладів;
-     перевірити наявність тяги в димоходах та вентиляційних каналах;

Детальніше...

 

Головне управління ПФУ у Львівській області інформує про те, що пенсійні пільги надаються батькам багатодітних сімей на умовах, визначених законодавством про пенсійне страхування, а саме:

Достроковий вихід на пенсію за віком

Детальніше...

 

Детальніше...9 серпня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський провів засідання Колегії Перемишлянської РДА. На засіданні розглядалися питання про підсумки роботи територіально-господарського комплексу району у першому півріччі 2013 року та хід виконання Програми соціально -економічного та культурного розвитку Перемишлянського району на 2013 рік, з даного питання доповідали: І.Горецька керівник управління економічного розвитку та торгівлі райдержадміністрації, О.Лоїк, начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації і Б.Трач  – головний спеціаліст відділу містобудування та архітектури райдержадміністрації.

Детальніше...

 

В області організовано виконання соціальної ініціативи Президента України щодо підвищення розмірів надбавки на догляд за дітьми-інвалідами.

Про це повідомили у Департаменті соціального захисту населення облдержадміністрації.

Розміри державної  соціальної допомоги інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам розраховуються, виходячи з прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, як передбачено ст.7 Закону України “ Про  Державний бюджет України на 2013 рік”.

Детальніше...

 

9 серпня відбудеться відкриття виставки кераміки та малярства Василя Боднарчука «Між літами» у залах Львівської національної галереї мистецтв.

Детальніше...

 

Департамент з питань освіти, науки, сім’ї та молоді ЛОДА інформує, що станом на 08 серпня 2013 року  всі підручники для учнів 5-х класів згідно плану завозу МОНУ отримано на 100 відсотків.

Детальніше...