Як отримати безкоштовні ліки. Читайте ТУТ

Водію, пам'ятай! Тебе чекають вдома!

відеоролик

 

Вшануймо жертв Голодомору 32-33 р.р.

25 листопада у м.Перемишляни біля пам’ятника о.Омеляну Ковчу:
16.00 год. – хвилина мовчання
16.01год. - церковні передзвони, запалення лампадок, панахида


07 травня у Перемишлянському районному Нородному домі відбудеться Свято матері

Поч. о 15.00 год.

Детальніше...12 лютого перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Рій провів робочу зустріч із Бачівським сільським головою Я.Гадуп’яком стосовно функціонування дошкільного закладу у с.Бачів.

 

ЗВІТ СПОСТЕРЕЖНОЇ КОМІСІЇ

ПЕРЕМИШЛЯНСЬКОЇ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ  ЗА 2012 РІК

У Перемишлянському районі функціонує спостережна комісія. Положення про спостережну комісію та склад спостережної комісії затверджено розпорядженням  голови райдержадміністрації від 17.03.2011р. № 128  на виконання вимог Постанови Кабінету Міністрів України від 10 листопада 2010 року № 1042 «Про внесення змін до Положення про спостережні комісії».

Детальніше...

 

12 лютого, на Янівському кладовищі відбулися урочистості з нагоди вшанування пам’яті Ольги Басараб, яка стала взірцем непохитності та нескореності української патріотки.

В заходах взяли участь представники обласної державної адміністрації, депутати обласної ради, члени жіночих, ветеранських, молодіжних  громадських організацій та учнівська молодь.

Учасники заходів поклали квіти і запалили лампадки на могилі Ольги Басараб та взяли участь у поминальній панахиді, а також відбулося громадське віче.

Довідка:

Ольга Басараб – народилася 1 вересня 1889 року в селі Підгороддя на Рогатинщині в родині відомого громадського діяча  о. Михайла і Савини Левицьких.

Детальніше...

 

8 лютого у Львівській ОДА відбулася нарада під головуванням першого заступника голови Львівської облдержадмістрації Богдана Матолича за підсумками роботи сільськогосподарських підприємств державної форми власності у 2012 році, а також розглянуто  плани роботи на поточний рік і найближчу перспективу.

Детальніше...

 

У рамках виконання Національного плану дій щодо лібералізації Європейським Союзом візового режиму для України Кабінет Міністрів України ухвалив ще два проекти законів.

Так, під час засідання Уряду 11 лютого 2013 року був схвалений проект закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення інституційної системи захисту персональних даних». Прийняття зазначеного закону має на меті привести інституційну систему у сфері захисту персональних даних у відповідність до Конвенції Ради Європи про захист осіб у зв’язку з обробкою їх персональних даних та Додаткового протоколу до неї. Зокрема, такі зміни покликані забезпечити незалежність органу, який здійснюватиме контроль за дотриманням законодавства у сфері захисту персональних даних. Відповідно до урядової ініціативи, що буде винесена на розгляд Верховної Ради, таким органом пропонується визначити Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини.

Детальніше...

 

           Детальніше...                                       11 лютого відбулась робоча зустріч голови Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвського та народного депутата України Л.Котеляк. Керівник району та народний депутат обговорювали проблемні питання району та шляхи їх вирішення.

 

Соціальні проблеми сільського населення області ми можемо вирішити, розпочавши  у сільській місцевості  виробничий процес. Тільки продуктивні сили можуть рухати розвиток  сільської території, – на цьому наголосив голова Львівської облдержадміністрації  Михайло Костюк 11 лютого під час апаратної наради з керівниками структурних підрозділів Львівської ОДА.

Детальніше...

 

Детальніше...8 лютого делегація із Перемишлянського району на чолі із заступником голови РДА В.Денейчуком взяла участь у інформативно-роз’яснювальному семінарі, що відбувся у м.Буськ. Семінар районів на тему: «Виробництво природного газу з сланцевих порід» організувала компанія «Шеврон Україна» для представників Буського, Золочівського та Перемишлянського районів на тему: «Виробництво природного газу з сланцевих порід». У заході взяли участь голова районної державної адміністрації Володимир Сай, голова районної ради Володимир Замроз, їх заступники, голова представництва «Шеврон» в Україні Пітер Кларк, інші представники компанії, голови місцевих рад, громадськість, представники політичних партій, ЗМІ із запрошених до участі в семінарі районів.

Учасники семінару в ході презентації переглянули відеоролик про сланцевий газ, ознайомилися із загальною інформацією, яка пов’язана з його видобутком, охороною навколишнього середовища, досвідом компанії при розробці родовищ у США та Польщі, обмінялися думками та отримали відповіді на запитання.

 

Детальніше...10 лютого 2013 року у приміщенні районного Народного дому м.Перемишляни відбувся IX районний  фестиваль різдвяних колядок, щедрівок, вертепів та віншувань «Різдвяна феєрія». Гостей свята веселими колядками вітав народний ансамбль пісні і музики «Бачівчанка» Народного дому с.Бачів, а дбайливі господині частували запашними пампушками.

У святковому дійстві взяли участь 30 колективів художньої самодіяльності району: вокальні ансамблі, тріо, дуети Народних домів  с. Липівці, с. Унів, с. Підмонастир, с. Розсохи, с. Свірж, с. Романів, с. Коросно, с. Пнятин, солісти Народних домів с. Брюховичі, с. Чемеринці, с. Лани, с.Ладанці, хори Народних домів с. Осталовичі, с. Боршів,  с. Унів, районного Народного дому, Перемишлянських храмыв УГКЦ Св. Володимира та блаж.муч о.Омеляна Ковча і церкви Св. Миколая, ансамбль гітаристів Перемишлянської музичної школи.

Детальніше...

 

10 лютого відбулися вибори депутата Білецької сільської ради по одномандатному мажоритарному виборчому окрузі №3.  Вибори відбулися без порушень чинного законодавства. Перемогу здобув Чайковський Василь Михайлович, житель села Біле. У голосуванні взяли участь 68,75% виборців.