07 травня у Перемишлянському районному Нородному домі відбудеться Свято матері

Поч. о 15.00 год.

6 червня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський провів робочу нараду із начальником Перемишлянської РВ ГУ МНС у Львівській області М.Яворським. Зустріч стосувалася питання підготовки об’єктів Перемишлянського району до ЄВРО-2012.

 

5 червня заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації В.Денейчук провів особистий прийом громадян. На прийомі побували 4 осіб. Питання з якими мешканці міста зверталися до заступника голови райдержадміністрації, стосувалися ремонту доріг та підготовки закладів освіти до опалювального сезону 2012-2013 років.

 

Детальніше...

5 червня перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Рій за участі начальника управління агропромислового розвитку РДА О.Лоїка провів зустріч із представниками компанії „Реайз”, яка займається реалізацією насіння та засобів захисту рослин. Дана компанія заклала досліди на посівах ріпаку у ПП «Агрофірма „Дзвони”. 12 червня поточного року компанія „Реайз” проводитиме обласний семінар, основною темою якого буде вирощування озимого ріпаку на території ПП «Агрофірми „Дзвони”.

 

Детальніше...1 червня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський за участі профільного заступника голови РДА Н.Гавінської провів робочу зустріч із начальником відділу у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації О.Науменком. Під час зустрічі обговорювався хід оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2012 року, зокрема мова йшла про початок роботи пришкільних таборів, яких у районі є 17. Також в ході зустрічі піднімалася тема діяльності робочої групи щодо перевірки стану готовності оздоровчих закладів району до роботи в літній період поточного року.

 

Детальніше...1 червня заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації Н.Гавінська провела засідання комісії щодо призначення та виплати державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям. Розглянуто 37 заяв осіб з малозабезпечених сімей населених пунктів району; прийнято позитивні рішення щодо усіх заяв.

 

Детальніше...1 червня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський провів особистий прийом громадян. З питаннями, пропозиціями та проблемами до керівника району звернулися 12 осіб. Мешканці району цікавилися  питаннями приватизації землі, капітальних ремонтів житлових будинків, ремонту під’їзних доріг до сіл, працевлаштування, виплати матеріальної допомоги та ін.

 

Детальніше...1 червня заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації з гуманітарних питань Н.Гавінська взяла участь у святковому концерті присвяченому Міжнародному Дню захисту дітей. Концерт відбувався у районному Народному домі м.Перемишляни. На концерті були присутні учні Перемишлянської школи-гімназії, Перемишлянської ЗОШ І-ІІІст. №2 ім.Омеляна Ковча та вихованці Будинку дитячо-юнацької творчості м.Перемишляни. Організаторами даного заходу були відділ освіти райдержадміністрації, та працівники і вихованці ЦДЮТ м.Перемишляни.

 

Детальніше...1 червня заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації В.Денейчук провів нараду, у якій взяли участь головний архітектор району Б.Городечний, начальник управління економіки РДА І.Горецька та начальник відділу організаційно-кадрової роботи С.Зварич. Під час наради обговорювали питання підготовки пропозицій до плану роботи Львівської облдержадміністрації на 2012 рік у розділі „Реальні дії”.

 

31 травня заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації з гуманітарних питань Н.Гавінська взяла участь у виїзному засіданні обласної міжвідомчої комісії з питань організації і проведення оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2012року. Засідання відбувалося під головуванням заступника голови облдержадміністрації О.Рудницького на базі оздоровчо-лікувального комплексу „Ровесник” у с.Комарів Сокальського району. Під час засідання розглядалося питання готовності стаціонарних дитячих закладів оздоровлення та відпочинку Львівської області до оздоровчого сезону влітку 2012 року.

 

Голова Львівської обласної державної адміністрації Михайло Костюк під час засідання Координаційної ради з питань зменшення тиску правоохоронних і контролюючих органів на бізнес акцентував увагу присутніх на зловживаннях місцевих представників вертикально-інтергованих структур (контролюючих служб і відомств) щодо перевірок підприємців.

Детальніше...