У неділю, 28 травня, відбудуться урочисті заходи (обласного рівня) з нагоди відзначення Свята Героїв

11:00 - покладання квітів до пам’ятника Романові Шухевичу у с. Білогорща, старт 18-ї щорічної естафети «Вогонь пам’яті героїв».
12:00 - покладання квітів до могил героїв на Личаківському кладовищі та чин панахиди.
13:30  - на площі біля пам’ятника Тарасу Шевченку сформують святкову колону, яка пройде вулицями міста.
14:00 - урочистості та мистецьке дійство на площі біля пам’ятника Степану Бандері.
Окрім того, з 10:00 до 20:00 у сквері «На валах» експонуватиметься виставка «Алея Героїв».

 

 

07 травня у Перемишлянському районному Нородному домі відбудеться Свято матері

Поч. о 15.00 год.

У  Перемилянському  історико - краєзнавчому  музеї  представлено   проект  памятника  бл. свмч. о. Омеляну  Ковчу, який  планується  встановити  у  нашому  місті.

Автори  проекту: скульптор  Володимир  Одрехівський, архітектор  Олесь Ярема.

Проект є доступний  для  огляду  12 - 13.06.2011  з 12.00  до 16.00

14 -17.06.2011 з 9.00 до 18.00

19.06.2011  з 12.00  до 16.00.

Запрошуємо  мешканців  Перемишлян  оглянути експозицію.

Детальніше... Детальніше...

 

Голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський видав розпорядження «Про забезпечення виконання  Закону України «Про доступ до публічної інформації». Розпорядження видано з метою  організацції виконання Закону України «Про доступ до публічної інформації», Указу Президента України від 05.05.20011 року №547 «Питання забезпечення органами виконавчої влади доступ до публічної інформації» та розпорядження голови Львівської облдержадміністрації «Про забезпечення виконання  Закону України «Про доступ до публічної інформації».

 

Детальніше...

 

17 червня головаДетальніше... Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський, голова Перемишлянської районної ради П.Бучок, Бібрський міський голова Т.Чабан взяли участь у відкритті приміщень Бібрського лінійного виробничого управління магістральних газопроводів у яких здійснювалася реконструкція. Зокрема, повністю відновлено їдальню та побутові приміщення, а також побудовано прохідну частину перед входом на територію підприємства.

Детальніше...

 

17 червня заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації В.Денейчук побував  у НВК «Середня загальноосвітня школа-гімназія м.Перемишляни», де директор школи О.Малик звітував перед громадськістю про роботу закладу. В обговорення звіту, окрім педагогічних працівників та присутніх батьків взяли участь  секретар Перемишлянської міської ради С.Щерба та провідний спеціаліст відділу освіти Г.Шевцова.

 

17 червня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський, голова Перемишлянської районної ради П.Бучок та Перемишлянський міський голова О.Зозуля привітали медичних працівників Перемишлянської центральної районної лікарні з професійним святом – Днем медичного працівника. Зокрема, очільник району О.Краєвський зауважив, що важка місія медиків була і залишається однією з наймилосердніших, оскільки своєю невтомною працею вони повсякчас демонструють приклади професіоналізму, витримки, самовідданості, повертають людей до повноцінного життя. Крім слів вітань, ряд працівників лікарні отримали від Перемишлянської райдержадміністрації та районної ради грамоти за багаторічну сумлінну працю, високі професійні здобутки у сфері охорони здоров’я, вагомий особистий внесок у розвиток медичної галузі району та з нагоди Дня медичного працівника. Головний лікар району Б.Лівий приєднався до побажань добра та плідної праці і, в свою чергу, вручив грамоти та подяки представникам медичного персоналу районної центральної лікарні.

Детальніше...

Детальніше...

 

17 червня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський взяв участь у Детальніше...засіданні районної міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення, яку провела голова координаційно-методичної ради, заступник голови райдержадміністрації Н.Гавінська. У засіданні також взяли участь заступник начальника Головного управління юстиції у Львівській області Б.Юськів, міські та сільські голови, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації.

 

Детальніше...

 

Детальніше...16.06.2011р. у Перемишлянській центральній районній бібліотеці для дітей відбулася бесіда на тему: «Конституція України – головний підручник життя» за участю учнів 5-8 класів Перемишлянської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 ім. О.Ковча та НВК  “Середня загальноосвітня школа-гімназія” м.Перемишляни

 

Детальніше...16 червня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський провів зустріч з начальником контрольно-ревізійного відділу у Перемишлянському районі Б.Гуменюком. Під час зустрічі обговорювались попередні результати перевірки КРУ фінансових справ у відділі культури та туризму Перемишлянської райдержадміністрації. Окрім цього, Б.Гуменюк інформував голову райдержадміністрації про залучення спеціалістів контрольно-ревізійного відділу до проведення перевірки  додержання вимог законодавства щодо збереження державного майна, яке перебуває у віданні Федерації профспілок України. Зокрема, табору «Дружба» с.Свірж Перемишлянського району

 

Детальніше...16 червня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський привітав медичних працівників із професійним святом. Урочистості відбулося у приміщенні Бібрської районної лікарні за участі голови Перемишлянської районної ради П.Бучка, Бібрського міського голови Т.Чабана, головного лікаря району Б.Лівого та головного лікаря Бібрської районної лікарні І.Курча. Грамотами райдержадміністрації та районної ради за багаторічну сумлінну працю, високі професійні здобутки у сфері охорони здоров’я, вагомий особистий внесок у розвиток медичної галузі району та з нагоди Дня медичного працівника нагороджено 5 працівників даної медичної установи. Грамоти та подяки отримали медичні працівники і від Бібрського міського голови та головного лікаря району.

Після урочистої частини відбувся концерт – вітання за участі медичних працівників даного закладу та учасників мистецьких гуртків, які діють при Бібрському Народному домі.

 

Детальніше...15 червня заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації В.Денейчук разом із головним санітарним лікарем району Л.Томчак та керівником відділу освіти Н.Борщ провели виїзд у с.Осталовичі. Метою поїздки був розгляд скарги мешканця Б.Демковича. Скаржник звернувся із заявою  про те, що проблеми, які виникли із каналізацією Осталовицької ЗОШ І-ІІІ ст.,  створюють незручності йому та сусідам. Представники району, оглянувши проблемне місце та поспілкувавшись із заявником, дійшли згоди, що для вирішення  цього питання потрібен певний час,  проте проблему буде знято.  Як зазначив В.Денейчук, для цього будуть залучені усі необхідні служби району та комунального господарства