Як підписати декларацію із лікарем КП Перемишлянська ЦРЛ та

див. ТУТ

Оголошення про конкурс з визначення  виконавця  послуг із збирання та вивезення  твердих побутових відходів

22 червня, у Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні, відбудеться:

9.00 год - Панахида у храмі Св.Володимира та блжмчн.о.Омеляна Ковча м.Перемишляни;

9.15 год – запалення лампадок на могилах жертв війни (на військовому та міському цвинтарі).

В Україні за ініціативи Всесвітньої організації охорони здоров’я, з 24 до 30 квітня проводиться Всесвітній тиждень імунізації під гаслом «Не відставайте від життя!».

Детальніше...

 

Дії населення при укритті у підвальних приміщеннях

     Перед повідомленням про порядок та початок укриття населення буде подано звуковий сигнал "Увага, всім!" - переривисте звучання електросирен. Почувши цей сигнал, необхідно увімкнути гучномовці радіомовлення, телевізори та вислухати повідомлення.
    Отримавши інформацію про надзвичайну ситуацію та рішення про проведення укриття населення, необхідно негайно залишити свої квартири та власні будинки, при цьому відключити електричну мережу, газ, воду, закрити вікна і квартирки, двері і вийти.
     При виході з собою взяти документи, гроші, продукти харчування та воду на три доби, постільну білизну, необхідний одяг та взуття вагою не більше 50 кг. на кожного чпнна сім'ї, дітям дошкільного віку вкласти в кишеню або пришити ДО одягу записку, де зазначається прізвище, ім'я та по-батькові дитини та батьків і домашню адресу.
    Обов'язково взяти з собою засоби індивідуального захисту (протигази, респіратори, марлеві пов'язки).

 

Детальніше...З 10.04.2014р. проводиться виставка робіт, що беруть участь  в районному конкурсі малюнків  серед учнівської молоді «Олімпійська листівка» в районній бібліотеці.
Сектор молоді та спорту повідомляє про проведення Всеукраїнського конкурсу малюнків  серед учнівської молоді «Олімпійська листівка».
Метою конкурсу є формування  у молоді мотивацій до здорового способу життя, систематичних занять фізичною культурою та спортом, розширення світогляду та розвиток творчих здібностей молоді, використання можливостей спорту і фізичної культури для солідарності та співробітництва заради миру, зміцнення міжособистісних стосунків.

Детальніше...

 

У Перемишлянському районі у 2014 році буде проведено  конкурсу «Молодь – за здоровий спосіб життя».
Метою конкурсу
є пропаганда та формування  у молоді мотивацій до здорового способу життя, запобігання негативним проявам в молодіжному середовищі. Підтримка обдарованих дітей та молоді, сприяння духовному, культурному  розвитку, розширення світогляду та розвиток творчих здібностей дітей та молоді.

Детальніше...

 

Детальніше...Не зважаючи на проблеми з виконанням державного  бюджету, дефіцит коштів, вчителі, медики, працівники закладів культури Львівщини до Великодня отримають аванс. Про це повідомив керівник апарату Львівської облдержадміністрації Мирослав Трещов.
 За його словами, органи державної казначейської служби проплатили 147 млн.грн за захищеними видатками бюджету. 17 квітня ці кошти  надійшли в банківські установи на оплату авансових платежів працівникам бюджетної сфери Львівщини.

 

Детальніше...17 квітня, близько 15.30, на 23 км нафтопроводу “Дружба”, поблизу селища Олесько Буського району виявлено несанкціоновану врізку в нафтопровід з витоком нафтопродукту на місцевість. З огляду на часті випадки таких врізок, голова Львівської облдержадміністрації Ірина Сех звернулася до правоохоронних органів щодо якнайшвидшого розслідування цих злочинів та попередження таких випадків надалі.

Детальніше...

 

Робоча група з перевірки санітарного стану автомобільних доріг загального користування, за дорученням голови Львівської облдержадміністрації Ірини Сех, 17 квітня оглянула стан прибирання сміття та очистки придорожніх смуг автомобільних доріг державного і місцевого значення в області.

Детальніше...

 

Детальніше...Голова Львівської облдержадміністрації Ірина Сех звернулася до Міністра фінансів України Олександра Шлапака та Державної казначейської служби України з проханням посприяти у виконанні територіальними органами державної казначейської служби області платіжних доручень розпорядників та одержувачів бюджетних коштів.

Детальніше...

 

Детальніше...15 сучасних бронежилетів високого класу захисту отримали військові Західного територіального управління Військової служби правопорядку від групи компаній ТКС. Підприємство відгукнулося на звернення Львівської облдержадміністрації підтримати українське військо.

Детальніше...

 

17 квітня світова громадськість відзначає Всесвітній день боротьби з гемофілією. Дата проведення обрана не випадково, це своєрідна данина поваги творцеві Всесвітньої федерації гемофілії Френку Шнайбелю, який народився саме в цей день.

Детальніше...