07 травня у Перемишлянському районному Нородному домі відбудеться Свято матері

Поч. о 15.00 год.

2 грудня голДетальніше...ова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський провів усний прийом громадян. Мешканці району зверталися до керівника району зі своїми питаннями та пропозиціями. Зокрема, жителів району цікавили питання приватизації земельних ділянок, ремонту під’їзної дороги до населеного пункту, можливого працевлаштування. Очільник району вислухав усіх, хто побував на прийомі, та надав компетентну і вичерпну відповідь на всі питання відвідувачів.

 

2 грудня, в  рамках робочого візиту до Львівської області, Прем’єр-міністр України Микола Азаров, а також голова Львівської облдержадміністрації Михайло Костюк та Львівський міський голова Андрій Садовий взяли участь в урочистому відкритті терміналу риби та морепродуктів на оптовому ринку ТзОВ «Шувар».

Детальніше...

 

 Детальніше...2 грудня перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Рій провів засідання комісії по встановленню орендної плати за землю. Під час засідання розглядалася заява жительки с.Боршів Перемишлянського району М.Мирош щодо встановлення орендної плати на земельну ділянку, яка знаходиться за межами с.Ушковичі Ушковичівської сільської ради.

 

2 грудня до Львівської області з робочим візитом прибув Прем’єр-міністр України Микола Азаров.

1 грудня у сесійному залі Перемишлянської районної ради відбулися  урочисті збори з нагоди 20-ї річниці Всеукраїнського референдуму про проголошення незалежності України 1 грудня 1991 року. До присутніх у залі представників міських та сільських рад, керівників та працівників відділів та управлінь райдержадміністрації зверталися перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації І. Рій, заступник голови РДА Н.Гавінська та заступник голови Перемишлянської районної ради В.Винницький. Директор Перемишлянського історико-краєзнавчого музею Н.Щербай розповіла про референдум 1991 року як про історичну подію та її значення в історії нашої держави. Після завершення урочистої частини присутні переглянули документальний фільм „Як це було”, основною тематикою якого стали події Всеукраїнського референдум у 1991 році.

Детальніше...  Детальніше...

 

Детальніше...1 грудня заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації з гуманітарних питань Н.Гавінська провела засідання комісії з розгляду документів для присвоєння почесного звання України «Мати – героїня». Розглянуто документи на 33 багатодітних матерів району.

 

Детальніше...1 грудня перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Рій провів нараду з міськими та сільськими головами. Під час наради обговорювалися актуальні питання: про спрощену систему оподаткування; про виконання бюджету 2011 року та формування бюджету 2012 року; про роботу громадських формувань; про дотримання Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції».

 

 Сьогодні, 30 листопада, завершується акція «7 чудес України: замки, фортеці, палаци», до фінального етапу якої потрапили Олеський та Золочівський замки Львівської області серед представлених одинадцяти. Прокоментувавши цю подію, голова Львівської облдержадміністрації Михайло Костюк зазначив: «Сподіваюсь, що перемогу у номінації чудес України здобуде щонайменше один із замків Львівщини».

 

Детальніше...

 

Відповідно до роз'яснення Державної служби геології та надр, наданого стосовно Закону України «Про внесення зміни до статті 23 Кодексу України про надра щодо видобування підземних вод» від 22.12.2010 № 2849-VI, законодавець надав право землевласникам і землекористувачам видобувати підземні води в межах наданих їм земельних ділянок без спеціальних дозволів та гірничого відводу.

Детальніше...

 

                                             30 листопаДетальніше...да голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський разом із депутатом Львівської обласної ради М.Сірківим побували у Любешківській ЗОШ І-ІІ ст.. Відбулась зустріч із директором закладу В.Юзвою. О.Краєвський цікавився станом справ у навчальному закладі та, зокрема, із ходом робіт з встановлення внутрішнього санвузла і відновлення діяльності шкільної їдальні. М.Сірків подарував школі ноутбук та кольоровий принтер.