Як отримати безкоштовні ліки. Читайте ТУТ

Водію, пам'ятай! Тебе чекають вдома!

відеоролик

 

Вшануймо жертв Голодомору 32-33 р.р.

25 листопада у м.Перемишляни біля пам’ятника о.Омеляну Ковчу:
16.00 год. – хвилина мовчання
16.01год. - церковні передзвони, запалення лампадок, панахида


07 травня у Перемишлянському районному Нородному домі відбудеться Свято матері

Поч. о 15.00 год.

Детальніше...У Перемишлянській СЗШ І-ІІІ ст. № 2 ім. О.Ковча відбулося свято «Проводи Коляди». Це свято родинних традицій, добра миру і спокою.

Великою дружньою сім’єю є колектив цієї школи: учні, педагоги, технічні працівники. Розпочинається воно традиційно окропленням усіх приміщень школи та благословенням священиками усіх присутніх.

А далі господарями свята стають учні. У своїх колядках, щедрівках вони прославляють спільне торжество небесних і земних сил. Бо Різдво, як би не міняв його наш час, залишається найочікуванішим родинним святом.

У гості завітали священики церкви Святого Миколая о.Віктор та о.Дмитро, настоятель церкви Різдва Пресвятої Богородиці о.Михайло, керівник відділу освіти, молоді та спорту Борщ Н.Г., та спеціалісти відділу освіти Гриньків Г.В., та Г.С. Шевцова.

 

Прем’єр-міністр України Микола Азаров провів нараду з питання впровадження закону про ліцензування імпорту лікарських засобів за участю Віце-прем’єр-міністра Костянтина Грищенка, керівництва Міністерства охорони здоров’я, Державної служби України з лікарських засобів та Секретаріату Кабінету Міністрів України.

Детальніше...

 

8 лютого,  у Національному музеї у Львові імені Андрея Шептицького відкрито виставку “Україна на історичних мапах XVI-XX ст.”

Детальніше...

 

 Відповідно до п.7 Порядку сприяння проведенню громадської експертизи діяльності органів виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України № 976 від 5 листопада 2008 року, та розпорядження голови Львівської обласної державної адміністрації «Про проведення громадської експертизи» № 619/0/5-12 від 14.09.2012 року обласна державна адміністрація оприлюднює експертні пропозиції (натисніть для завантаження) за підсумками проведення громадською організацією «Інформаційно-правовий центр «Наше право» громадської експертизи діяльності обласної державної адміністрації з оприлюднення актів.
Після детального вивчення та аналізу експертних пропозицій в обласній державній адміністрації буде затверджено план заходів щодо їх врахування. Окрім цього дане питання розглядатиметься на найближчому засіданні Колегії обласної державної адміністрації.

 

Детальніше...8 лютого голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський провів робочу зустріч із заступником начальника управління  соціального захисту населення райдержадміністрації Н.Жеребецькою. Зустріч стосувалася питання  заборгованості підприємствами району з виплати заробітної плати та вжиття заходів щодо її погашення. В ході обговорення даного питання Н.Жеребецька повідомила, що   заборгованість станом на 01.02.2013р. становить 0,3 тис.грн. З метою недопущення виникнення заборгованості управління  соціального захисту населення проводить перевірки та надає консультації щодо додержання вимог законодавства про працю. Зокрема, такі перевірки були проведені у державних установах  Великоглібовицької сільської ради.

 

 Президент України Віктор Янукович закликав голів обласних державних адміністрації та мерів міст, які прийматимуть матчі Євробаскету-2015, не зволікати з рішеннями, необхідними для організації цього чемпіонату. Про це Глава держави сказав під час засідання Координаційного комітету з підготовки та проведення в Україні фінального турніру чемпіонату Європи 2015 року з баскетболу

Детальніше...

 

На Львівщині розпочато реалізацію соціальної ініціативи Президента України щодо запровадження державного регулювання цін на лікарські засоби для лікування осіб з гіпертонічною хворобою, – інформує Департамент охорони здоров’я Львівської облдержадміністрації.

Детальніше...

 

Сьогодні, 7 лютого, голова Львівської облдержадміністрації Михайло Костюк провів робочу нараду щодо виділення приміщення для створення Культурного центру польської громади Львова. Участь у нараді взяли директор департаменту міжнародного співробітництва та туризму ОДА Сергій Кисельов, представник МЗС України у Львові В’ячеслав Войнаровський, заступник голови Львівської міськради Василь Косів, начальник Головного управління юстиції у Львівській області Андрій Багряк, керівництво ОКП Львівської облради “Бюро технічної інвентаризації та експертної оцінки” та квартирно-експлуатаційного відділу (КЕВ) м. Львова.

Детальніше...

 

7 лютого у Львівській обласній державній адміністрації відбулося засідання «круглого столу» з питань відкритості органів виконавчої влади та проведення конкурсу «Приязна адміністрація» у Львівській області.
У засіданні взяли участь в.о. заступника керівника апарату обласної державної адміністрації Степан Рудницький, заступник директора департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Львівської обласної державної адміністрації Дмитро Посипанко, заступник директора Львівського регіонального інституту державного управління НАДУ при Президентові України Андрій Ліпенцев та ін.

Детальніше...

 

6 лютого заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації В.Денейчук провів робочу зустріч із директором Перемишлянського ВКГ Є.Гриньківим, під час якої обговорювались результати обстежень об’єктів та мережі водоканального господарства м.Перемишляни.