07 травня у Перемишлянському районному Нородному домі відбудеться Свято матері

Поч. о 15.00 год.

Детальніше...29 листопада голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський, перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Рій та начальник управління АПР Перемишлянської РДА О.Лоїк обговорили питання вивезення з території району невідомих та непридатних до використання пестицидів.

 

Детальніше...28 листопада перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Рій провів засідання надзвичайної протиепізоотичної комісії при Перемишлянській районній державній адміністрації. На засіданні обговорювалося питання стосовно епізоотичної ситуації по африканській чумі свиней, сказу тварин та проведення заходів щодо їх профілактики. У засіданні брали участь завідувачі ветеринарних установ району, керівники господарств по вирощуванню свиней та керівники мисливських товариств.

 

Станом на 28 листопада 2011 року на Львівщині скошено і обмолочено 1001382 тонн  зернових і зернобобових при урожайності 38,2 центнерів з гектару, що становить  99,4%  усього зібраного врожаю. Про це повідомляє Головне управління агропромислового комплексу Львівської облдержадміністрації.

Намолочено також кукурудзи на зерно  236519 тонн, що становить 96,5% при урожайності 61,8 ц/га.

Станом на 28 листопада 2011 року  засіяно 154719 га озимих зернових культур, що становить 105,9%.

 

 

Детальніше...28 листопада перший заступник голови Перемишлянської райдержададміністрації І.Рій провів зустріч із представниками Головного управління Держтехногенбезпеки у Львівській області. Обговорювалося питання здійснення перевірки реалізації державної політики у сфері захисту населення і території від надзвичайних ситуацій техногенно та природного характеру  Перемишлянського району.

 

Голова Львівської облдержадміністрації Михайло Костюк 28 листопада взяв участь у засіданні експертно-дорадчої робочої групи з координації робіт щодо проблеми поводження із твердими побутовими відходами в області.

Участь у засіданні експертно-дорадчої робочої групи також взяли заступник голови облдержадміністрації Володимир Губицький, перший заступник голови Львівської обласної ради Петро Колодій, перший заступник Львівського міського голови Олег Синютка та інші.

Засідання експертно-дорадчої робочої групи також відбулось за участі посадовців Львівської міської ради, депутатів Львівської міської та обласної ради, а також провідних науковців та експертів, які займаються даною проблематикою.
Під час засідання експертно-дорадчої робочої групи голова Львівської облдержадміністрації Михайло Костюк наголосив на важливості комплексного вирішення даної проблеми як регіональної.

Детальніше...

 

Детальніше...28 листопада голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський та перший заступник голови райдержадміністрації І.Рій провели зустріч із начальником фінансового управління Перемишлянської РДА Б.Антошківим стосовно вирішення проблемного питання з виконання місцевих бюджетів у 2012 році. Очікується, до кінця поточного року, надходження доходів та дотації в розмірі 7 млн. Видатки у 2012 році по захищених статтях очікуються у сумі 8 млн.200 тис.грн. Отже, розрив становить 1 млн. 200 тис. грн.

 

Детальніше...28 листопада перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Рій провів нараду стосовно вибору земельної ділянки під розміщення зерносховищ у с.В.Глібовичі. У нараді брали участь начальник управління АПР Перемишлянської райдержадміністрації О.Лоїк, начальник управління Держкомзему у Перемишлянськму районі Ю.Тютюник, заступник начальника управління Держкомзему у районі В.Лісовський.

 

Детальніше...26 листопада на подвір’ї  Перемишлянської СШ №2 ім.Омеляна Ковча відбулися заходи із вшанування пам’яті жертв  Голодоморів 1932-1933рр. Поминальні заходи розпочалися о 16.00 год.  хвилиною мовчання, а також покладанням свічок у вигляді символічного хреста.  Священики храмів м.Перемишляни відслужили панахиду в якій згадувалися усіх, хДетальніше...то в загинув в Україні під час Голодоморів. По завершенні поминального Богослужіння учасники реквієму побачили театралізоване дійство, підготовлене  учнівським  та педагогічним колективами Перемишлянської СЗШ І-ІІІ ст. №2  ім.о.О.Ковча. Серед численних присутніх на заході були керівники району, начальники та працівників відділів та управлінь Перемишлянської райдержадміністрації, громадськість міста та учнівська молодь.

О 20.00 год. перемишлянці долучилися до  Всеукраїнській акції «Засвіти свічку», поставиши запалені свічки на підвіконнях своїх осель.

Детальніше...  Детальніше...  Детальніше...

 

25 листопада перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Рій взяв участь у засідання сесії Перемишлянської міської ради.

 

Станом на 22 листопада року за межі Львівської області з інвентаризованих 494,342 тонн непридатних для використання пестицидів вивезено понад 340 тонн. Про це повідомляє прес-служба Державного управління охорони навколишнього природного середовища у Львівській області.

Детальніше...