Оголошення органів місцевого самоврядування про конкурси на визначення виконавця послуг зі збирання та вивезення ТПВ, а також результати конкурсів ТУТ

В суботу, 24 березня, з 20.30 год до 21.30 год Львівщина долучиться до загальносвітової кампанії "Година Землі 2018".

В межах акції закликають людей по всій планеті на годину вимкнути світло.

 

 

9 жовтня заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації В.Денейчук побував у м.Бібрка для

Детальніше...

ознайомлення із ходом проведення ремонтних робіт  (виведення із аварійного стану) будинку на площі Національного Відродження, 2. Спільно із заступником голови РДА огляд здійснили Бібрський міський голова Т.Чабан, начальник відділу з питань НС райдержадміністрації О.Науменко. Під час огляду керівник ПП «Пласт» П.Орихівський розповів про обсяги робіт, які вже виконані, та окреслив заплановані на найближчий час ремонті роботи у даному будинку.

 

8 жовтня у Львівському національному університеті імені Івана Франка відбулася Урочиста академія з нагоди святкування Дня юриста. Участь в урочистостях взяв голова Львівської облдержадміністрації, випускник школи права Франкового університету 1993 року Віктор Шемчук.

З нагоди професійного свята в Актовій залі зібралась численна аудиторія викладачів, професорського складу, аспірантів та студентів юридичного факультету, а також представники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування.

Детальніше...

 

Президент України підписав розпорядження № 316/2013-рп «Про призначення грантів Президента України для підтримки наукових досліджень молодих учених на 2013 рік». Серед числа переможців є й представники Львівської області.

Детальніше...

 

«Служити в армії та бути юристом для мене це майже тотожні речі. Сьогодні я мав змогу побувати у своїй альма-матер і поспілкуватись із новим поколінням юристів. Переконаний, що їхні знання та вміння у майбутньому служитимуть на користь державі»,– сказав голова Львівської ОДА Віктор Шемчук під час урочистостей з нагоди Дня юриста, що відбулись 8 жовтня в Академії сухопутних військ України ім. П. Сагайдачного. – «Усі професії важливі, але професія юриста вимагає особливої відповідальності», – додав очільник області.

Детальніше...

 

З метою соціального захисту населення від необґрунтованого завищення цін на споживчому ринку області та подальшого стримування зростання роздрібних цін на соціально значимі види продовольчих товарів, 7 жовтня 2013 року голова обласної державної адміністрації Віктор Шемчук  підписав Розпорядження №692/0/5-13 «Про регулювання цін на основні види продовольчих товарів».

Детальніше...

 

Детальніше...8 жовтня заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації В.Денейчук відвідав Іванівську сільську раду та побувати у місцевій амбулаторії сімейної медицини. Разом з Іванівським сільським головою Б.Комаром та завідувачем амбулаторією Г.Бойчишин заступник голови РДА оглянув приміщення даного медичного закладу, цікавився питання забезпечення вугіллям, дотримання техніки безпеки операторами котельні на даному об’єкті, температурним режимом у кімнатах та ефективністю роботи опалювальних приладів.

 

Детальніше...8 жовтня  голова Перемишлянської райдержадміністрації Орест Краєвський разом із Перемишлянським міським головою Олександром Зозулею здійснив візит на підприємство «Електроконтакт-Україна».
ТзОВ "Електроконтакт - Україна", яке спеціалізується на виробництві  кабельних мереж для автомобілів BMW, розпочало свою діяльність в 2008 році і постійно нарощує обсяги виробництва, створює нові робочі місця. До прикладу, середньооблікова кількість штатних працівників на підприємстві у м. Перемишляни у 2012 році становила 210 осіб, в серпні 2013 року - вже 230 осіб. Обсяг вкладених іноземних  інвестицій складає 2006,5 тис. дол.. США, з них надійшло у 2012 році -  1978,1 тис. дол.. Середньомісячна заробітна плата на підприємстві становила у 2012 році – 2 689 грн.,  у січні - серпні 2013 року – 2 913 грн.. Щодо частки в районному обсязі реалізованої продукції, то на ТзОВ "Електроконтакт - Україна" у 2012 році припадало 59,2% виробленої у районі та реалізованої продукції, а у січні – серпні 2013 року -  75,3 %.

Детальніше...

 

8 жовтня у Львівському національному університеті імені Івана Франка відбулася Урочиста академія з нагоди святкування Дня юриста. Участь в урочистостях взяв голова Львівської облдержадміністрації, випускник школи права Франкового університету 1993 року Віктор Шемчук.

Детальніше...

 

Запроваджені нові соціальні ініціативи Президента України дали змогу осучаснити та підвищити пенсії понад 700 тис. пенсіонерів області, з них майже 244 тисячам здійснено перерахунок у зв’язку із збільшенням прожиткового мінімуму.

Детальніше...

 

9 жовтня у Львівському державному онкологічному регіональному лікувально-діагностичному центрі  (вул. Гашека, 2а) відбудеться прес-конференція, присвячена Акції з профілактики раку молочної залози та шийки матки за участю провідних онкологів області.

Детальніше...