30 травня відбудеться зустріч керівництва райдержадміністрації із громадою Вишнівчицької сільської ради

спілкування відбудеться о 15.00 год. у Народному домі с.Вишнівчик

 

07 травня у Перемишлянському районному Нородному домі відбудеться Свято матері

Поч. о 15.00 год.

20 червня до голови Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвського звернулася мешканка Детальніше...с.Вишнівчик Г.Гуменюк з проханням надання допомоги в організації зустрічей з племінниками, які на даний час живуть і виховуються у дитячому будинку сімейного типу у Мостиському районі. Голова райдержадміністрації О.Краєвський зауважив, що тітка і бабуся двох неповнолітніх дітей може вільно спілкуватися з ними та доручив заступнику начальника Служби у справах дітей райдержадміністрації Г.Куніцькій надати всі контактні дані даного закладу, де виховуються діти.

 

Детальніше...20 червня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський за участі заступника голови райдержадміністрації В.Денейчука провів нараду із головним архітектором району Б.Городечним та директором МКП „Комунальник” А.Гасюком стосовно узгодження розрахунку витрат на послуги із збирання, зберігання та перевезення твердих побутових відходів від населення приватного сектору, організацій, приватних підприємств та інших користувачів послуг

 

Детальніше...20 червня перший заступник голови районної комісії з питань ТЕБ та НС – заступник голови райдержадміністрації  В.Денейчук провів засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. На комісії заслуховувалось питання про стан та організацію забезпечення протипожежного захисту закладів освіти всіх рівнів акредитації з підпорядкованими їм гуртожитками. Окрім цього, розглянуто звернення Бібрської міської ради стосовно виділення з матеріального-технічного резерву райдержадміністрації паливно-мастильних матеріалів для здійснення запобіжних заходів щодо недопущення підтоплення територій міста Бібрка внаслідок дощових паводків.

 

 

14 червня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський за участі голови районної ради П.Бучка та заступників голови райдержадміністрації провів нараду з керівниками відділів та структурних підрозділів райдержадміністрації щодо підведення підсумків роботи за минулий тиждень та плани на поточний. Заступник голови райдержадміністрації Н.Гавінська закцентувала увагу на  проведенні тижня правових знань.

Детальніше...

 

У  Перемилянському  історико - краєзнавчому  музеї  представлено   проект  памятника  бл. свмч. о. Омеляну  Ковчу, який  планується  встановити  у  нашому  місті.

Автори  проекту: скульптор  Володимир  Одрехівський, архітектор  Олесь Ярема.

Проект є доступний  для  огляду  12 - 13.06.2011  з 12.00  до 16.00

14 -17.06.2011 з 9.00 до 18.00

19.06.2011  з 12.00  до 16.00.

Запрошуємо  мешканців  Перемишлян  оглянути експозицію.

Детальніше... Детальніше...

 

Голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський видав розпорядження «Про забезпечення виконання  Закону України «Про доступ до публічної інформації». Розпорядження видано з метою  організацції виконання Закону України «Про доступ до публічної інформації», Указу Президента України від 05.05.20011 року №547 «Питання забезпечення органами виконавчої влади доступ до публічної інформації» та розпорядження голови Львівської облдержадміністрації «Про забезпечення виконання  Закону України «Про доступ до публічної інформації».

 

Детальніше...

 

17 червня головаДетальніше... Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський, голова Перемишлянської районної ради П.Бучок, Бібрський міський голова Т.Чабан взяли участь у відкритті приміщень Бібрського лінійного виробничого управління магістральних газопроводів у яких здійснювалася реконструкція. Зокрема, повністю відновлено їдальню та побутові приміщення, а також побудовано прохідну частину перед входом на територію підприємства.

Детальніше...

 

17 червня заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації В.Денейчук побував  у НВК «Середня загальноосвітня школа-гімназія м.Перемишляни», де директор школи О.Малик звітував перед громадськістю про роботу закладу. В обговорення звіту, окрім педагогічних працівників та присутніх батьків взяли участь  секретар Перемишлянської міської ради С.Щерба та провідний спеціаліст відділу освіти Г.Шевцова.

 

17 червня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський, голова Перемишлянської районної ради П.Бучок та Перемишлянський міський голова О.Зозуля привітали медичних працівників Перемишлянської центральної районної лікарні з професійним святом – Днем медичного працівника. Зокрема, очільник району О.Краєвський зауважив, що важка місія медиків була і залишається однією з наймилосердніших, оскільки своєю невтомною працею вони повсякчас демонструють приклади професіоналізму, витримки, самовідданості, повертають людей до повноцінного життя. Крім слів вітань, ряд працівників лікарні отримали від Перемишлянської райдержадміністрації та районної ради грамоти за багаторічну сумлінну працю, високі професійні здобутки у сфері охорони здоров’я, вагомий особистий внесок у розвиток медичної галузі району та з нагоди Дня медичного працівника. Головний лікар району Б.Лівий приєднався до побажань добра та плідної праці і, в свою чергу, вручив грамоти та подяки представникам медичного персоналу районної центральної лікарні.

Детальніше...

Детальніше...

 

17 червня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський взяв участь у Детальніше...засіданні районної міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення, яку провела голова координаційно-методичної ради, заступник голови райдержадміністрації Н.Гавінська. У засіданні також взяли участь заступник начальника Головного управління юстиції у Львівській області Б.Юськів, міські та сільські голови, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації.

 

Детальніше...