Як підписати декларацію із лікарем КП Перемишлянська ЦРЛ.

див. ТУТ

Оголошення про конкурс з визначення  виконавця  послуг із збирання та вивезення  твердих побутових відходів

17 травня українці відзначатимуть День вишиванки

Йдучи в школу, в церкву, на роботу, одягни вишиванку.

Львівська область отримала черговий транш субвенції з державного бюджету на виплату державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім’ях за принципом “гроші ходять за дитиною” в сумі 1003,2 тис. грн.

Детальніше...

 

29 січня, з ініціативи департаменту освіти і науки облдержадміністрації, у навчальних закладах області відбудуться виховні та тематичні заходи, приурочені до 96 річниці подвигу Героїв Крут.

Детальніше...

 

У зв’язку з поступовим зниженням температури повітря та погіршенням погодних умов, а також з метою захисту соціально вразливих категорій громадян від можливих надзвичайних ситуацій, у службах соціального захисту населення області запроваджено цілодобове чергування та гарячі телефонні лінії для постраждалих осіб.

Детальніше...

 

У 2013 році у Львівській області після реконструкції відкрито 19 фельдшерсько-акушерських пунктів, що були  профінансовані з державного бюджету у 2012 році на 8,8 млн.грн., а саме: 4 ФАПи у Пустомитівському р-ні (с.Гуменець, с.Лани, с.Басівка, с.Чорнушовичі); 2 ФАПи в Самбірському р-ні (с.Сприня і с.Монастирець), 2 ФАПи в Городоцькому р-ні (с.Братковичі, с.Речичани), 1 ФАП у Дрогобицькому р-ні, 1 ФАП у Жовківському р-ні (с.Смереків), 1 ФАП у Мостиському р-ні (с.Буців), 2 ФАПи у Турківському р-ні (с.Ісаї, с.Присліп).

Детальніше...

 

Проїзд автомобільними дорогами державного і місцевого значення в основному забезпечено. У зв’язку з сильним вітром та хуртовиною на окремих ділянках доріг загального користування у Бродівському, Золочівському, Кам’янка-Бузькому, Радехівському та Сокальському районах періодично утворюються перемети. Унаслідок цього відсутній доїзд до 20 населених пунктів та ускладнений до 16 населених пунктів, зокрема:

Детальніше...

 

У зв’язку з погіршенням погодних умов, суттєвим зниженням добової температури, департамент охорони здоров’я Львівської ОДА звертається до мешканців області з проханням дотримуватись порад медиків, щоб уникнути обморожень та шкідливого впливу низьких температур на організм.

Детальніше...

 

Молокопереробними підприємствами області за 2013 рік закуплено 98,5 ти-с тонн  молока, що на  16,2 т.тонн (16,4%) менше, ніж у 2012 року,- такі цифри озвучили в управлінні контролю  якості сільгосппродукції Держсільгоспінспекції у Львівській області.

Детальніше...

 

Упродовж останніх днів на території Львівщини внаслідок незаконних дії відбулося захоплення адміністративних будівель обласної та окремих районних державних адміністрацій. Працівникам державних органів  створили перешкоди для виконання службових обов’язків, що призводить до дестабілізації всіх бюджетних установ галузі медицини, освіти, соціального захисту, культури, тощо.

Детальніше...

 

Департамент з питань цивільного захисту обласної державної адміністрації інформує, що станом на 8.00 28 січня 2014 року системи життєзабезпечення області функціонують без порушень, за винятком:

Детальніше...

 

До снігоочисних робіт на дорогах області залучено 65 одиниць спеціальної техніки, відтак проїзд автомобільними дорогами державного і місцевого значення забезпечено,- про це інформує департамент з питань цивільного захисту Львівської облдержадміністрації.

Детальніше...