Як підписати декларацію із лікарем КП Перемишлянська ЦРЛ.

див. ТУТ

Оголошення про конкурс з визначення  виконавця  послуг із збирання та вивезення  твердих побутових відходів

17 травня українці відзначатимуть День вишиванки

Йдучи в школу, в церкву, на роботу, одягни вишиванку.

Детальніше...24 січня під керівництвом голови Перемишлянської райдержадміністрації Ореста Краєвського відбулося засідання Колегії райдержадміністрації. У її роботі також взяли участь голова районної ради Петро Бучок, перший заступник голови РДА Іван Рій, заступники голови РДА В’ячеслав Денейчук і Наталія Гавінська, керівники структурних підрозділів, відділів РДА та держустанов району. На порядок денний було винесено ряд важливих питань, серед них: про проект районного бюджету Перемишлянського району на 2014 рік; про роботу Перемишлянського відділення Золочівської об’єднаної  державної податкової інспекції ГУ Міндоходів у Львівській області за 2013 рік з основних питань економічної і контрольної роботи; про виконання регіональних Програм, які фінансувалися  з районного бюджету у 2013 році, та погодження проектів Програм місцевого значення,  що передбачаються до затвердження та фінансування у 2014 році; про  підсумки роботи із зверненнями громадян в райдержадміністрації за ІІ півріччя 2013 року; про  стан виконання завдань,визначених документами органів влади вищого рівня, розпоряджень, доручень голови РДА та рішень Колегії у структурних підрозділах РДА за друге півріччя  2013 року; про розгляд звіту про виконання плану роботи Перемишлянської РДА за ІV квартал 2013 року; про план роботи Колегії РДА на 2014 рік.
З усіх винесених на обговорення питань члени Колегії прийняли відповідні рішення.

 

 

23 січня група демонстрантів, піддавшись на провокації певних політичних сил, захопила приміщення Львівської обласної державної адміністрації. Цим самим було унеможливлено роботу апарату ОДА.

Детальніше...

 

Детальніше...23 січня перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації Іван Рій провів засідання комісії з питань встановлення розміру орендної плати за землю. Під час засідання було розглянуто низку питань, зокрема про встановлення жителю м. Бібрка річного розміру орендної плати за землю; відношення ФГ «Під’ярків» щодо надання в оренду невитребуваних паїв померлих громадян, розташованих за межами с. Підгородище та с. Романів; письмове звернення ФР «Хлібодар В» щодо затвердження розрахунку орендної плати за оренду земельних паїв, розташованих за межами с. Волове Стрілківської сільської ради.  

 

Нещодавно журі Всеукраїнського конкурсу на кращий дитячий малюнок «Олімпійська листівка» визначило переможців серед учнівської молоді України.

Детальніше...

 

Розвиток епідемії ВІЛ-інфекції/СНІДу в Львівській області має ті ж закономірності, що й в цілому в Україні. За 2013 рік року вперше в житті діагноз ВІЛ-інфекція був встановлений 434 особам (при 393 ВІЛ-інфікованих у 2012 році), в тому числі в стадії СНІДу – 216 (при 165 особах у 2012 році). На відміну від 2012 року, спостерігається зростання захворюваності як на ВІЛ-інфекцію – на 9,4%, так і  на СНІД  на 23,6 %.

Детальніше...

 

Обіг роздрібної торгівлі, що включає роздрібний товарообіг підприємств і фізичних осіб-підприємців та розрахункові обсяги продажу товарів на ринках, за 2013 рік становив 39,3 млрд. грн. і збільшився проти 2012 року за порівняльними цінами на 7,2%.

Детальніше...

 

Голова Львівської ОДА Олег Сало 22 січня відвідав Державний меморіальний музей Михайла Грушевського у Львові. Він оглянув експозицію музею, зокрема й виставку, присвячену Дню Соборності та Свободи України. Ця виставка презентує унікальні експонати з фондів музею, серед яких газетні публікації про події в Україні майже сторічної давнини, наприклад, матеріали, надруковані в українських часописах «Діло» і «Свобода», які розповідають про проголошення Української Народної Республіки. Також на виставці експонуються оригінальні поштівки.

Детальніше...

 

На території Львівської області розпочався конкурсний відбір пілотних міст в рамках програми «Розумне енергоспоживання для добробуту громад Львівщини». Зазначимо, Програма реалізується Фондом Східна Європа спільно зі Львівською обласною державною адміністрацією та Львівською обласною радою, за підтримки Швецького агентства з питань міжнародної співпраці та розвитку (Sida) через Посольство Швеції в Україні.

Детальніше...

 

Шановні мешканці Перемишлянщини!

Боротьба наших співвітчизників за незалежність є визначальною в історії України впродовж століть. Учасників національно-визвольних змагань на подвижництво та героїзм надихало величне прагнення самовідданого служіння народові, ідеям його свободи та суверенності держави. У нашій історичній пам'яті  закарбовані імена тих громадських та політичних діячів, які формували національну ідею та згуртовували співвітчизників для її досягнення.
Лише конструктивна, оптимістична ідея і чітко визначена мета об’єднують суспільство і надихають на продуктивну діяльність задля досягнення конкретного позитивного результату.
Водночас історія вчить, що ідеї руйнації та розбрату. ворожнечі та екстремізму несуть у собі загрози для державності, гальмують суспільний розвиток.
Минуле української нації, як і будь-якої  іншої, дає достатньо прикладів, аби кожен із нас навчився відрізняти щоденну нелегку цілеспрямовану працю заради підвищення стандартів життя народу від маніпулювання  суспільною свідомістю задля задоволення особистих владних амбіцій. Заклики до насильства, які лунають останнім часом у центрі столиці, не лише оскверняють ідею Майдану як символу мирного волевиявлення тисяч українців влитися у цивілізовану європейську спільноту. Екстремістські ідеї провокують у державі безлад, хаос та розкол у суспільстві. Протистояння, які вже перетворюються у погроми та підпали, знецінюють людське життя і несуть загрозу громадянському мирові у нашій державі та знижують авторитет України у світі.
Жодні амбіції політиків, які борються за владу, але не здатні натомість запропонувати конструктивну програму конкретних дій для досягнення позитивних змін у суспільстві, не варті такої високої ціни – пролитої у силовому протистоянні людської крові та руйнувань.
Лише мудрість кожного свідомого власної відповідальності українця, лише спокійний конструктивний діалог між представниками влади та опозиції, лише цілеспрямованість кожного члена української спільноти  у щоденній нелегкій праці здатні привести до вагомих суспільних змін, зумовлених часом, і до гідного, рівноправного партнерства України з державами світу.
Об'єднаймо  спільні зусилля для збереження соборності і суверенності нашої Вітчизни, зміцнення її авторитету, досягнення громадського спокою і безпеки співгромадян.

 

Детальніше...22 січня Перемишлянщина вшановувала один з найяскравіших епізодів української державності - підписання Акта злуки Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки та відзначала День Соборності і Свободи України, що встановлений Указом Президента України у 2011 році. З цієї нагоди голова Перемишлянської райдержадміністрації Орест Краєвський та голова районної ради Петро Бучок поклали вінок до могили Січових Стрільців, що на цвинтарі у м. Перемишляни. Віддати шану полеглим цього дня прибули також перший заступник голови РДА Іван Рій, заступники В’ячеслав Денейчук та Наталія Гавінська,  Перемишлянський міський голова Олександр Зозуля, його заступник Йосип Кузьма, секретар міської ради Стефанія Щерба, працівники структурних підрозділів РДА та держустанов району.