Як підписати декларацію із лікарем КП Перемишлянська ЦРЛ та

див. ТУТ

Оголошення про конкурс з визначення  виконавця  послуг із збирання та вивезення  твердих побутових відходів

 

Сьогодні, 22 серпня,  на Львівщину прибув літак з тілами трьох військових, які загинули в зоні АТО. Зокрема, 2 військових, які служили в 24-й військовій механізованій бригаді Івана Луцишина та Андрія Повстюка і одного військового 25-ї повітряно-десантної бригади м.Дніпропетровськ Сергія Шевчука.

Детальніше...

 

 «На нас чекає початок навчального року. Ми повинні зустріти його підготовленими, щоб не було якихось несподіванок, щоб все було сплановано, тим більше, що ми живемо у такий непростий час». Про це сказав керівник Львівщини Юрій Турянський на нараді щодо майбутнього опалювального сезону, зокрема й щодо готовності навчальних закладів до зими.

Детальніше...

 

Т.в.о. голови Львівської обласної державної адміністрації Юрій Турянський зустрінеться з Федеральним Канцлером Німеччини Ангелою Меркель.
Її візит до Києва відбудеться 23 серпня, напередодні Дня незалежності України.
Плануються переговори Канцлера Німеччини Ангели Меркель з Президентом України Петром Порошенком та Прем’єр-міністром України Арсенієм Яценюком. Окрім того, відбудеться її зустріч з Віце-прем’єр-міністром-Міністром регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Володимиром Гройсманом за участі  керівників Львівської і Донецької обласних державних адміністрації та Київської міськдержадміністрації.

 

Робоча комісія Львівської облдержадміністрації з перевірки виконання заходів щодо усунення причин неприємного запаху у Львові провела заміри стічних та виробничих вод на насосній станції міста Винники, ТзОВ «Барком», ТзОВ ТВК «Перша приватна броварня» та колекторі, який розташований між ПуАТ «Агрофірма «Провесінь» та очисними спорудами ЛКП «Львівводоканал». Про результати перевірки буде повідомлено на прес-конференції в облдержадміністрації за чотири дні.

Детальніше...

 

Тимчасово виконуючий обов’язки голови Львівської ОДА Юрій Турянський напередодні, 20 серпня, зустрівся з Головою Нацдержслужби України Костянтином Ващенком.

Детальніше...

 

Сьогодні, 21 серпня, керівник Львівщини Юрій Турянський провів робочу зустріч з тимчасово виконуючим обов’язки військового комісара Львівського обласного військового комісаріату Олександром Тіщенком.

Детальніше...

 

За результатами засідання Міжвідомчого координаційного штабу опрацьовані розрахунки та їх обґрунтування для відшкодування закладам і установам, які надали тимчасовий прихисток громадянам, які вимушені переселятись з АР Крим та районів АТО.

Детальніше...

 

Тимчасово виконуючий обов’язки голови Львівської ОДА Юрій Турянський обговорив проблемні питання регіону з Главою Адміністрації Президента України Борисом Ложкіним.
«Відбулась змістовна розмова, обговорено проблеми, пов’язані з ситуацією на сході України, питання мобілізації, переселенців, підготовки до зими, фінанси. Загалом ми поговорили про всі ті справи, які потребують нагального вирішення.

Детальніше...

 

Детальніше...21 серпня перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації В.Танчин, здійснив виїзний прийом громадян в Осталовицькій сільській раді. Цього дня мешканці виявили активність та небайдужість до вирішення проблем як особистих, так і загально-громадських. Поспілкуватись із представником районної влади прийшли 16 осіб.
       До участі в обговоренні питань діяльності сільської ради, земельних питань та питань освітніх закладів разом із першим заступником І.Татчиним прибули начальник відділу організаційно-кадрової роботи С.Зварич, завідувач сектору землеустрою районного відділу Держкомзему І.Баран та керівник відділу освіти О.Горлатий. Не обійшлося із без запитань щодо реформи місцевого самоврядування та децентралізації державної влади відповідно до запропонованих змін до Конституції України.

 

Цього року у зв’язку з обмеженим бюджетним фінансуванням надзвичайно великі зусилля у підготовку шкіл до нового навчального року вклала батьківська громада.

Детальніше...