21 листопада у Перемишлянах відбудуться заходи з нагоди Дня Гідності і Свободи

(17.00 год біля фотостенду "Небесна Сотня")

24 листопада о 16.00 год у м.Перемишляни біля пам'ятника о.Омеляну Ковчу відбудеться поминальна молитва за жертвами Голодомору 32-33 р.р. в Україні

Детальніше...Медичні аптечки, зарядні пристрої на сонячних батареях, біноклі, релігійна література та квадрокоптер передала Галицькому з’єднанню Національної гвардії України громадська організація “Автомайдан Чікаго”.

Детальніше...

 

У другій половині березня представники провідних компаній Данії відвідають Львівську область з метою залучення інвестицій в економіку регіону. Про це домовились голова Львівської ОДА Олег Синютка та голова правління Данської Бізнес Асоціації Ларсо Вестбієрг на зустрічі, яка відбулась 3 березня.

Детальніше...

 

Cтворення якісного Державного реєстру виборців – це важливий крок для України як демократичної держави, яка прагне інтегруватись у світову спільноту, оскільки дозволить усім виборцям здійснити своє волевиявлення та виявить достовірний рейтинг довіри виборців до претендентів на обрання.

Автоматизована інформаційно-телекомунікаційна система “Державний реєстр виборців” є однією з найбільших баз даних, яка спрямована на забезпечення ведення виборців в Україні.

Детальніше...

 

У Львівському музеї історії релігії відкрилась експозиція, присвячена 200-річчю від дня народження Михайла Вербицького, де були вперше показані унікальні експонати, що ілюструють життя і творчість українського композитора.
Як інформують у департаменті з питань культури, національностей та релігій облдержадміністрації, художник-реставратор із м. Перемишля Маргарита Давидюк представила на цій виставці оригінальні ікони-тіні, виконані на старих дошках, що не піддаються реставрації. Їх привезли з церкви, у селі Млинах, де була остання прижиттєва парафія о. Михайла Вербицького.

Детальніше...

 

Детальніше...Два працівника Дрогобицького міського відділу міліції, котрі понад два місяці несли службу у зоні проведення АТО, повернулися до дому. Працівники міліції здійснювали охорону громадського порядку на блокпостах, перевіряли вантажі, боролися з розвідувально-диверсійними групами у зоні проведення антитерористичної операції в Донецькій та Луганських областях. На зміну їм у зону АТО вирушили троє працівників міліції громадської безпеки.

Детальніше...

 

Головне управління Пенсійного фонду України у Львівській області інформує, що в регіоні розпочато фінансування виплати пенсій та грошових допомог за березень 2015 року. Потреба коштів для виплати пенсій та грошових допомог у березні більше 1,066 млрд.грн.
Станом на 4 березня 2015 року профінансовано 6,9 % від потреби.

 

 

Про це йшлось під час робочої зустрічі голови Львівської ОДА Олега Синютки з представниками компанії Fujikura, що спеціалізується на виробництві автомобільної електропроводки. Сторони обговорили інвестиційні можливості Львівського регіону. Зокрема, японські інвестори озвучили наміри стосовно розширення виробництва та будівництва заводу на території області.

Детальніше...

 

ДК «УКРОБОРОНПРОМ» передав Національній гвардії України та міністерству оборони нову партію танків Т-64Б(Б1), готових до виконання завдань у зоні проведення АТО. Техніка пройшла поточний та відновлювальний ремонт на ДП «Харківський бронетанковий завод», що входить до складу «УКРОБОРОНПРОМУ». Корпуси та башти бронетехніки оснастили навісним динамічним захистом типу «контакт», який забезпечує захист від сучасних протитанкових засобів.
Нагадаємо, «УКРОБОРОНПРОМ» – це більше 100 підприємств оборонно-промислової галузі, на яких працює біля 60 тис. людей.

 

Президент України підписав кілька законів, які посилюють відповідальність військовослужбовців та мобілізованих.
Так, Закон № 194-VIII «Про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо посилення відповідальності за окремі військові злочини», прийнятий Верховною Радою 12 лютого 2015 року, встановлює більш сувору кримінальну відповідальності військовослужбовців за вчинення окремих військових злочинів в умовах особливого періоду. Відповідно до Закону, посилюється кримінальна відповідальність за військові правопорушення, в першу чергу за ті, які стосуються непокори (умисного невиконання наказу), опору начальникові, погроз або насильства щодо начальника, самовільного залишення військової частини або місця служби, дезертирства, ухиляння від військової служби, майнових стосунків, порушення статутних правил служби, злочинної бездіяльності військової влади та незаконного використання символіки Червоного Хреста, Червоного Півмісяця, Червоного Кристала та зловживання нею.

Детальніше...

 

2 березня завершився прийом документів від кандидатів, які мають намір зайняти посаду начальника Головного управління ДФС у Львівській області. За інформацією секретаріату Ради з кадрових питань Державної фіскальної служби України з 21 лютого до 2 березня відбувся додатковий прийом документів від кандидатів на згадану посаду. Упродовж цих десяти днів звернулось 7 осіб. Загалом на посаду начальника Головного управління ДФС у Львівській області документи подали 16 кандидатів:

Детальніше...