Оголошення органів місцевого самоврядування про конкурси на визначення виконавця послуг зі збирання та вивезення ТПВ, а також результати конкурсів ТУТ

 

 

 

 

Заступник голови Львівської облдержадміністрації Ірина Романів сьогодні, 2 серпня, взяла участь в урочистій церемонії з нагоди введення в експлуатацію багатоквартирного житлового будинку на вул. Шевченка, 33 у місті Дубляни Жовківського району.

Детальніше...

 

Під час урочистостей з нагоди святкування Дня високомобільних десантних військ Збройних сил України голова Львівської облдержадміністрації Віктор Шемчук урочисто перерізав стрічку з нагоди введення у експлуатацію нового гуртожитку для військовослужбовців контрактної армії.

Детальніше...

 

Сьогодні, 2 липня, перший заступник голови Львівської ОДА Богдан Матолич представив колективу ДП «Львівський облавтодор» новопризначеного  директора  Віктора  Багрія.
Богдан Матолич побажав новому керівникові успіхів на займаній посаді,  зауваживши, що Віктору Багрію доведеться одразу ж взятись за реформування роботи підприємства і відомства загалом.
Зазначимо, попередньо Віктор Багрій  займав посаду директора Стрийського  райавтодору

 

2 серпня голова Львівської  облдержадміністрації Віктор Шемчук взяв участь у заходах з нагоди Дня високомобільних десантних військ Збройних Сил України.
Віктор Шемчук привітав військовослужбовців та весь особовий склад 80-го окремого аеромобільного полку з професійним святом.

Детальніше...

 

Середньомісячна заробітна плата на Львівщині  у червні 2013 року збільшилась на 8,1% порівняно з червнем 2012 року та на 15,9% порівняно з січнем 2013 року і склала 2887 гривень, – про це повідомив директор департаменту економічного розвитку, інвестицій, торгівлі та промисловості Львівської ОДА Денис Шмигаль.

Детальніше...

 

За дорученням голови обласної державної адміністрації Віктора Шемчука,     31 липня  відбулося засідання робочої групи з питань бюджетного фінансування.
У  засіданні, окрім членів робочої групи,  взяли участь працівники департаменту фінансів, виконавчий директор Львівського регіонального відділення Асоціації міст України зі своїм заступником, представники Головного управління Державної казначейської служби України у Львівській області та Головного управління Міндоходів у Львівській області.

Детальніше...

 

 1 серпня заступник голови-керівник апарату облдержадміністрації Вадим Гураль провів нараду з питань підготовки інформації до Заявкового документа на право проведення в Україні Зимових Олімпійських та Паралімпійських ігор 2022 року.

Детальніше...

 

Детальніше...1 серпня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський після прийому громадян у сільській раді побував у Брюховицькій ЗОШ І ст. Керівник району оглянув стан навчальних класів та внутрішнього санвузла. Спілкуючись із директором школи С.Вальків, О.Краєвський зробив декілька зауважень щодо затягування введення в дію шкільної вбиральні і висловив сподівання, що до початку нового навчального року школа буде готова прийняти своїх вихованців.

 

Детальніше...1 серпня заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації В.Денейчук провів нараду із керівником служби у справах дітей райдержадміністрації Г.Гриньків і начальником відділу містобудування та архітектури Б.Городечним. Під час наради обговорювались окремі пункти проекту програми «Забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб із їх числа на 2013 -2014 роки».

 

Детальніше...1 серпня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський провів виїзний прийом громадян у Брюховицькій сільській раді. На прийомі побували 20 жителів сіл Брюховичі, Костенів, Білка, що належать до даної сільської ради. Громадяни, які прийшли на зустріч з керівником району, піднімали найважливіші для них питання. Зокрема, про завершення газифікації населених пуктів сільської ради, оформлення земельних ділянок і виділення земельного паю, завершення ремонту та проведення реконструкції сільських Народних домів, про ремонт доріг. Голова адміністрації давав компетентні відповіді на запитання мешканців даної сільської ради, а також приймав пропозиції щодо вирішення інших проблемних питань. Окремі питання О.Краєвський занотував і для їх вирішення надав доручення керівникам структурних підрозділів.
Разом із очільником району прийом проводили начальник управління соціального захисту населення району М.Сайко та начальник відділу Держкомзему у Перемишлянському  районі Ю.Тютюник. Під час прийому були присутні Брюховицький сільський голова М.Якимів та працівники сільської ради.