Як отримати безкоштовні ліки. Читайте ТУТ

Водію, пам'ятай! Тебе чекають вдома!

відеоролик

 

Вшануймо жертв Голодомору 32-33 р.р.

25 листопада у м.Перемишляни біля пам’ятника о.Омеляну Ковчу:
16.00 год. – хвилина мовчання
16.01год. - церковні передзвони, запалення лампадок, панахида


07 травня у Перемишлянському районному Нородному домі відбудеться Свято матері

Поч. о 15.00 год.

Зміни до Конституції України повинні врахувати всі питання, що стосуються реформування судової та правоохоронної системи. Про це заявив Президент України Віктор Янукович під час зустрічі з Головою Європейської Комісії «За демократію через право» (Венеціанської Комісії) Джанні Букіккіо.

«Конституційна реформа повинна врахувати всі питання судової реформи», - сказав Глава держави. За його словами, на сьогодні практично все, що можна було врегулювати законами України, є врегульованим. «Залишилась тільки та частина, яка повинна бути врегульована в Конституції», - зазначив Віктор Янукович.

Детальніше...

 

З метою підвищення професійного рівня фахівців туристичного супроводу, на території Львівської області за підтримки Департаменту міжнародного співробітництва та туризму облдержадміністрації 16 лютого 2013 року стартує щорічний семінар з перепідготовки екскурсоводів та гідів-перекладачів, який організовує Центр «Мандри-Плюс».

Детальніше...

 

5 лютого заступник голови  –  керівник апарату облдержадміністрації Іван Груник провів засідання Опікунської ради з питань охорони культурної спадщини, яка функціонує при обласній державній адміністрації.

Детальніше...

 

05 лютого  відбулася селекторна нарада з питань погашення заборгованості з виплати заробітної плати під головуванням Міністра соціальної політики України Наталії  Королевської.
На нараді розглядались причини наявності боргів з виплати заробітної плати перед працівниками комунальних та державних підприємств – боржників.

Детальніше...

 

У період з 6 до 8 лютого 2013 року компанія «Шеврон Україна» за підтримки Львівської облдержадміністрації проведе у містах області кілька інформативно – роз’яснювальних семінарів на тему: «Виробництво природного газу зі сланцевих порід».

Детальніше...

 

Детальніше...5 лютого голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський спільно із  головою районної ради П.Бучком за участі начальника РВ ГУМВСУ у Львівській області  Я.Мармуляка провели зустріч зі священиками та представниками релігійних громад УГКЦ та УАПЦ с.Утіховичі Перемишлянського району. Учасники зустрічі обговорювали питання співіснування релігійних громад різних конфесій на теренах одного населеного пункту. Під час обговорення даних питань як керівники району, так і представники релігійних громад дійшли до спільної думки: у 21 столітті будь-яких непорозумінь на релігійній основі не повинно бути, оскільки громади повинні знаходити консенсус шляхом діалогу та взаєморозуміння.

 

Детальніше...5 лютого заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації з гуманітарних питань Н.Гавінська провела засідання комісії з призначення та виплати державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям. Комісійно розглянуто 73 заяви.  

 

14-15 лютого відбудеться візит делегації ректорів канадських університетів на Львівщину.

Ректори, президенти та директори двадцяти відомих канадських університетів (серед яких керівники University of Calgary, University of Manitoba, McMaster University, Grant MacEwan University, Saint Mary’s University, Mount Allison University, University of New Brunswick, University of Winnipeg, Vancouver Island University та інших) приїдуть до Львова.

Детальніше...

 

Детальніше...5 лютого заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації В.Денейчук провів засідання робочої групи з питань інвентаризації об’єктів незавершеного будівництва. Робоча група створена розпорядженням голови Перемишлянської райдержадміністрації від 20 січня 2013 року №35. Під час засідання члени робочої групи визначилися з переліком об’єктів і намірами щодо їх добудови або іншого використання, а також фінансової спроможності стосовно утримання об’єктів, які можуть бути введені в експлуатацію.

 

В Україні проводиться велика робота з покращення інвестиційного клімату та подолання корупції. Про це заявив Прем’єр-міністр України Микола Азаров під час зустрічі з Президентом Європейського банку реконструкції та розвитку Сумою Чакрабарті.

Детальніше...