07 травня у Перемишлянському районному Нородному домі відбудеться Свято матері

Поч. о 15.00 год.

Детальніше...2 червня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський за участі заступника В.Денейчука провів нараду із головним архітектором району Б.Городечним, заступником начальника управління Держкомзему у Перемишлянському районі В.Лісовським, головним санітарним лікарем району Л.Томчак стосовно проблемного питання поховання померлих на цвинтарі, який неподалік  від житлової забудови мешканки, у с.Великі Глібовичі. Після обстежень, проведених Перемишлянською СЕС, виявлено порушення окремих санітарних норм.

За результатами наради підготовлені пропозиції сільському голові щодо шляхів вирішення проблеми

 

1 червня відбувся обласний дитячий футбольний фестиваль „Даруймо радість дітям”. Представники Перемишлянщини, а саме учні Бібрської СЗШ І-ІІІ ст., здобули І місце у віковій категорії 1996-1997 років народження та І місце у віковій категорії 1998-1999 років народження. Тренер команд О.Ануфрієв.

 

Детальніше...2 червня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський та голова районної ради П.Бучок за участі керівника відділу освіти Н.Борщ провели зустріч із підприємцями району  стосовно залучення спонсорських коштів для вирішення питання харчування дітей, які перебуватимуть на оздоровленні у пришкільних таборах.  Представники підприємницьких структур з розумінням віднеслись до даної проблеми та пообіцяли сприяти у її вирішенні

 

2 червня у Львівській ОДА підписали Меморандум про співпрацю з Канадським бюро міжнародної освіти (КБМО).

У межах «Проекту розробки та впровадження Публічної політики (PRISM) в Україні» за фінансової підтримки Канадської агенції міжнародного розвитку у Львівській області розпочалося впровадження ініціатив «Моніторинг, оцінка та розробка регіональних програм розвитку малого підприємництва у Львівській області» та «Регіональна політика інноваційного розвитку Львівської області», у зв’язку з чим було підписано Меморандум.

Загальною метою програми є забезпечення максимально сприятливого середовища для створення та розвитку інноваційних малих підприємств

 

З 2 до 5 червня представники агропромислового комплексу Львівщини на чолі із заступником голови Львівської ОДА Іваном Стефанишиним братимуть участь у XXIII Міжнародній агропромисловій виставці «Агро-2011», що проходить у Київському міжнародному виставковому центрі.

Детальніше...

 

Детальніше...Детальніше...2 червня голова районної комісії з питань ТЕБ та НС, голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський за участі першого заступника голови районної комісії з питань ТЕБ та НС, заступника голови райдержадміністрації  В.Денейчука провів засідання комісії з питань ТЕБ та НС. Заслуховувалось питання: «Про заходи щодо забезпечення санітарного і епідеміологічного благополуччя населення у весняно-літній період 2011 року»; про стан протипожежного захисту дитячих оздоровчих установ та баз відпочинку; про заходи з попередження нещасних випадків на водних об”єктах Перемишлянського району під час літнього сезону відпочинку у 2011 році; про стан забезпечення пожежної   безпеки   культових  споруд Перемишлянського району; про посилення протипожежної безпеки лісових масивів та торфовищ Перемишлянського району; про заходи з відновлення роботи каналізаційних очисних споруд м.Бібрка

 

Голова Львівської ОДА Михайло Цимбалюк перебуває 1 червня на розширеному засіданні КМУ, де, зокрема, розглядається питання тарифів на послуги житлово-комунального господарства.

Детальніше...

 

Президент України Віктор Янукович вважає за необхідне утворити спеціальний державний орган для затвердження тарифів на ринку комунальних послуг. На цьому він наголосив 1 червня під час розширеного засідання Кабінету Міністрів України. На згаданому засіданні перебуває голова Львівської ОДА Михайло Цимбалюк.

Детальніше...

 

У Митрополичих палатах Архикатедрального собору св. Юра УГКЦ у м. Львові  відбулась зустріч представників Львівської ОДА з членами оргкомітету з відзначення 200-річчя від дня народження Маркіяна Шашкевича Романом Лубківським, Борисом Возницьким, Тетяною Крушельницькою, Борисом Рибаком та Владикою Ігорем Возняком  Архиєпископом Львівським УГКЦ.

Детальніше...

 

Детальніше...1 червня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський провів нараду щодо організації літнього оздоровлення школярів. У нараді взяли участь заступник голови Перемишлянської районної ради – керуюча справами Г.Горинецька, керівник відділу освіти Н.Борщ,  начальник відділу сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації О.Науменко, головний санітарний лікар району Л.Томчак. Під час наради обговорювалися питання харчування дітей, які перебувають на оздоровленні у пришкільних таборах у навчальних закладах району