07 травня у Перемишлянському районному Нородному домі відбудеться Свято матері

Поч. о 15.00 год.

Детальніше...16 жовтня за участі першого заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Роя проведено «гарячу» телефонну лінію з мешканцями району. До першого заступника голови РДА звернулося 6 осіб із різноманітним запитаннями. Зокрема, житель с.Свірж цікавився, коли здійснять підключення світла центральної вулиці села до нової електролінії; мешканка с.Ганачівка запитувала чи буде проводитися ремонт відрізку дороги з с.Ганачівки до с.Затемне; громадянин із с.Кореличі мав питання стосовно використання пайових земель. На всі питання, які прозвучали, перший заступник голови райдержадміністрації дав відповіді, деякі з них взяв на особистий контроль.

 

У 2012 році за сприяння Національного агентства України з питань державної служби, Міністерства України у справах сім'ї, молоді та спорту, Ради міністрів Автономної Республіки Крим, Центрального комітету профспілки працівників державних установ України,  Центральної ради фізкультурно-спортивного товариства «Спартак» проведено XІV Всеукраїнську спартакіаду серед збірних команд державних службовців Автономної Республіки Крим, областей, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій (далі – Всеукраїнська спартакіада).

Всеукраїнська спартакіада має на меті зміцнення здоров’я державних службовців, залучення їх до занять фізичною культурою і спортом, організацію активного відпочинку, розвиток найбільш популярних видів спорту та є гарантією досягнення успіхів у професійній діяльності державних службовців.

Детальніше...

 

Детальніше...13 жовтня у с.Під’ярків на території Романівської сільської ради напередодні 70-ї річниці створення Української Повстанської Армії відбулося освячення пам’ятника борцям за волю України. Пам’ятник освятили священики двох конфесій УГКЦ та УАПЦ. Серед багаточисельної громади  був присутній також і перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Рій. Активними учасниками свята були працівники Романівської сільської ради та  учні Під’ярківської ЗОШ І-ІІст.

Детальніше...Детальніше... 

 

Детальніше...14 жовтня у м.Перемишляни відбулися святкові заходи з нагоди 70-ї річниці створення Української Повстанської Армії. Святкування розпочалися Божественною Літургією у храмі Св.Миколая м.Перемишляни. На Літургії були присутні члени братства ОУН-УПА та представники влади. Після завершення Богослужіння усі присутні колоною вирушили на міський цвинтар для покладання вінків до могил борцям за волю України та відслуження панахиди за убієнними воїнами УПА. Панахиду відслужив священик церкви Св.Миколая о.Дмитро Тхір за участі ветеранів УПА, голови Перемишлянської районної ради П.Бучка, заступника голови районної ради В.Винницького, першого заступника голови Перемишлянської РДА І.Роя, заступників голови райдержадміністрації Н.Гавінської, В.Денейчука, Перемишлянського міського голови О.Зозулі, учнівської молоді та громадськості міста.

Детальніше...   Детальніше...

По закінченні богослужіння у Народному Домі відбулися урочистості, під час яких голова Перемишлянської РДА О.Краєвський привітав ветеранів УПА та усіх присДетальніше...утніх у залі із 70-ю річницею створення Української Повстанської Армії. До слова запрошували також і голову районної ради П.Бучка. З нагоди ювілею створення УПА 5 членів районного братства ОУН-УПА були нагородженні пам’ятною ювілейною медаллю «70 років Української Повстанської Армії», інші члени братства нагороджені грамотами Перемишлянської райдержадміністрації та Перемишлянської районної ради з нагоди 70 річчя створення Української Повстанської Армії. З історичною довідкою про роль УПА в роки національно-визвольних змагань виступила вчитель Перемишлянської ЗОШ І=ІІІст. №2 ім.О.Ковча В.Підлужна; від імені ветеранів до учасників урочистостей зверталися Р.Пастернак та М.Цап. Після урочистої частини відбувся святковий концерт.

 

12 жовтня делегація із Перемишлянского району побувала у Львівському національному академічному театрі опери та балету ім. Соломії Крушельницької, де відбулась урочиста академія, присвячена Року Української повстанської армії та 70-річчю створення УПА.

Детальніше...

 

Шановні ветерани національно-визвольних змагань

та мешканці Перемишлянського району

вітаю Вас із 70-ю річницею утворення Української Повстанської Армії! 

Детальніше...

            У цей день звертаючись до ветеранів УПА хочу висловити подяку за героїзм та жертовність. Для багатьох поколінь українців Ви завжди будете прикладом незламності духу та глибокого патріотизму. Нехай свято Покрови стане для нас усіх національним днем пам'яті геройського чину та слави українського війська 70 років тому, в День Покрови Пресвятої Богородиці було задекларовано створення Української Повстанської Армії, яку Провід ОУН покликав вести збройну боротьбу за право українців мати власну державу. Сьогодні українці мають власну державу і над золотоверхим Києвом майорить український прапор. Попри всі труднощі, вільна Україна утверджується і це є прямим наслідком національно-визвольних змагань, в авангарді яких стояла Українська Повстанська Армія.

           Нехай свято Покрови стане для нас усіх національним днем пам'яті геройського чину та слави українського війська – козацького, стрілецького, повстанського.

Слава Україні!  Героям Слава!

  Голова Перемишлянської                                 
  райдержадміністрації     Орест Краєвський
                                                                                                 

           

 

Детальніше...11 жовтня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський спільно із заступником голови Перемишлянської районної ради В.Винницьким провів засідання організаційного комітету з відзначення 70-ліття створення Української Повстанської Армії. Під час засідання обговорювали підготовку до проведення районних святкувань, зокрема 14 жовтня у м.Перемишляни. В оргкомітеті брали участь керівник відділу освіти Н.Борщ, начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту РДА О.Науменко, провідний спеціаліст відділу культури і туризму І.Задорожна, начальник відділу організаційно-кадрової роботи апарату райдержадміністрації С.Зварич та головний спеціаліст сектору зв’язків з ГО та ЗМІ з питань внутрішньої політики апарату РДА Р.Гуніник.

 

Детальніше...10 жовтня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський провів робочу зустрічі із начальником відділу організаційно-кадрової рботи С.Зваричем та начальником ЦТП №14 м.Перемишляни Д.Петрівим.  Робоча зустріч стосувалася питань забезпечення телефонним зв’язком виборчих дільниць району. Зокрема, обговорювалося питання забезпечення телефонного зв’язку на виборчих дільницях сіл Любешка та Прибин.

 

Детальніше...10 жовтня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський в черговий раз відвідав с.Липівці з метою оглянути хід підготовки приміщення виборчої дільниці до проведення виборів 28 жовтня. Липовецький сільський голова В.Дідух доповів про роботи, що ведуться у даному приміщені та про обсяг робіт, які потрібно виконати в установлені терміни.

 

Детальніше...10 жовтня заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації В.Денейчук здійснив огляд ходу робіт, які виконуються згідно графіку заміни старих водопровідних труб на нові поліетиленові з підведення води до житлового будинку по вул.Привокзальній,27 м.Перемишляни. Разом з тим проводяться профілактичні роботи каналізаційних мереж даного будинку.

Також заступник голови РДА В.Денейчук спільно із директором КП «Перемишлянитеплокомуненерго» І.Карашкечичем здійснили перевірку установ бюджетної сфери щодо готовності до опалювального сезону.