Як підписати декларацію із лікарем КП Перемишлянська ЦРЛ.

див. ТУТ

Оголошення про конкурс з визначення  виконавця  послуг із збирання та вивезення  твердих побутових відходів

24 травня у м. Перемишляни відбудуться заходи із відзначення Дня Героїв:

12.00 год – покладання квітів

14.00год. – у Народному домі урочистості та святковий концерт

У шостому Міжнародному конкурсі з інформатики «Бобер», який проводився у листопаді 2013 року, взяли участь 9 941 учень з районів і міст обласного значення. Порівняно з попереднім навчальним роком кількість учасників конкурсу збільшилась на 21 % (2 071 учні).

Детальніше...

 

Львівський гандбольний клуб “Галичанка” двома впевненими перемогами над херсонською «Дніпрянкою» подолав 1/8 фіналу гандбольного жіночого Кубку Виклику Європейської федерації гандболу. Змагання відбулися 1 та 2 лютого в місті Ужгороді.

Детальніше...

 

На сьогодні в Львівській області затверджено 9 районних та місцевих бюджетів із 731,які наявні, що становить трохи більше 1%. В загальному по Україні ця цифра становить 29 % до загальної кількості.

Детальніше...

 

Сьогодні, 3 лютого, під головуванням голови Львівської облдержадміністрації Олега Сала відбулась апаратна нарада з керівниками структурних підрозділів ОДА, під час якої директори департаментів доповіли про роботу підзвітних служб та галузей.

Детальніше...

 

За інформацією департаменту з питань цивільного захисту обласної державної адміністрації, рух на автомобільних дорогах державного значення здійснюється без обмежень, за винятком регіональної дороги Броди-Тернопіль на ділянці Підкамінь – кордон з Тернопільською областю.

Детальніше...

 

У зв’язку з початком  виконання аварійно-відновлювальних робіт з ремонту шляхопроводу  Служба  автомобільних  доріг  у  Львівській  області повідомляє, що з 01.02.2014р. закрито рух автомобільного транспорту  на автомобільній дорозі державного значення Західний обхід м.Львова км 7+222 в с.Холоднавідка, Пустомитівського району.

 

Цього року на сценах львівських театрів відбуватимуться вистави, присвячені 200-літньому ювілею  Т. Шевченка.
29 січня у Першому українському академічному театрі для дітей та юнацтва відбулась прем’єра вистави «Наш Тарас» Р. Валька.

Детальніше...

 

Днями департамент освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації спільно із Львівським обласним відділенням Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України підбили підсумки Спартакіади серед працівників професійно-технічних навчальних закладів Львівщини, яка тривала з жовтня 2013 року до січня 2014 року.

Детальніше...

 

«Враховуючи нещодавно прийнятий Закон України «Про виробництво та обіг органічної сільськогосподарської продукції та сировини» від 3 вересня 2013 року, актуальним є питання органічного виробництва,  насамперед  тому, що вона стосується основоположних суспільних цінностей: якості продуктів харчування, екологічної безпеки довкілля та соціально-економічних чинників».

Детальніше...

 

Сьогодні, 31 січня, під головуванням в.о. директора департаменту агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації Романа Верещинського відбулось засідання круглого столу щодо обговорення змін до Комплексної програми розвитку АПК на 2013-2015 роки.

Детальніше...