Військова служба за контрактом в Збройних Силах України

Перемишлянський районний військовий комісаріат проводить набір громадян на військову службу за контрактом у Збройні Сили України:

- громадян призовного віку;

- військовозобов'язаних віком від 18-60 років;

- жінок віком від 18-50 років.

При підписанні контракту виплачується одноразова грошова допомога в розмірі 3000 грн. відповідно до Програми в галузі соціального захисту населення у Перемишлянському районі на 2017 рік, затвердженої рішенням Перемишлянської районної ради від 22.12.2016 № 248.

За інформацією звертатись: Перемишлянський РВК, м.Перемишляни, вул. Галицька 26а,  тел: (263) 2-14-37.

 

19 березня, голова Львівської обласної державної адміністрації Віктор Шемчук в рамках робочої поїздки до Києва зустрівся із Міністром аграрної політики та продовольства України Миколою Присяжнюком  для вирішення низки проблемних питань щодо фінансування сільськогосподарського сектору Львівської області.

Детальніше...

 

Детальніше...19 березня перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Рій, заступник голови  РДА В.Денейчук та начальник відділу з питань цивільного захисту райдержадміністрації О.Науменко провели робочу нараду щодо наслідків негоди, яка пронеслася над районом 14,15 та 16 березня. Зокрема, на нараді обговорювалися питання щодо оперативності реагування відповідних служб району на погіршення погодних умов, очищення доріг району від снігу та забезпечення нормального доїзду автотранспорту до населених пунктів. Також обговорювалося питання подальшої готовності відповідних служб району на випадок несприятливих погодних умов.

Довідка: станом на 9.00 год. 19 березня було забезпечено проїзд автотранспорту до усіх населених пунктів Перемишлянського району.

 

Детальніше...19 березня заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації Н.Гавінська провела засідання комісії з питань координації дій щодо попередження насильства в сім’ї. Розглянуто матеріали щодо 5-ти фактів вчинення психологічного та фізичного насильства в сім’ї за присутності дітей. Директор  РЦСССДМ І.Шалапський поінформував про роботу, яку проводять із такими сім’ями фахівці із соціальної роботи.

 

Протягом останніх трьох років в Україні зростає народжуваність. Про це повідомив на брифінгу Уповноважений Президента України з прав дитини Юрій Павленко. Так, у 2012 році в Україні народилося 520,7 тис. дітей, що майже на 20 тис. більше, ніж у попередньому році (у 2011 – 502,6 тис., у 2010 – 497,7 тис. дітей).

Детальніше...

 

Урядом поставлене завдання реанімувати сільськогосподарське машинобудування та збільшити потужності аграрного комплексу.

Про це сказав Прем'єр-міністр України Микола Азаров під час своєї прес-конференції для центральних, регіональних та іноземних ЗМІ.

«Україна - це велика аграрна країна з великими можливостями, тому поставлене завдання реанімувати власне сільськогосподарське машинобудування», - сказав Глава Уряду.

Детальніше...

 

Шановні мешканці Львівської області!

Департамент з питань цивільного захисту облдержадміністрації звертається з проханням бути обережними у зимово-весняний період під час перебування поблизу будинків. Нагадуємо, що в цей час на покрівлях, ринвах, балконах утворюються бурульки, та шари снігу і льоду. 

Детальніше...

 

Спілкування керівництва держави з представниками засобів масової інформації є надзвичайно важливим для кращого розуміння ситуації на місцях і для вирішення важливих для українців питань. Цими словами Прем’єр-міністр України Микола Азаров розпочав свою прес-конференцію для центральних та регіональних ЗМІ.

Детальніше...

 

19 березня 2013 року Прем’єр-міністр України Микола Азаров дасть прес-конференцію для центральних, регіональних та іноземних засобів масової інформації.

Початок прес-конференції об 11:00.

Детальніше...

 

18 березня за дорученням голови облдержадміністрації Віктора Шемчука перший заступник голови облдержадміністрації  Богдан Матолич провів робочу нараду з питань реалізації в області Національного проекту «Нове життя» – нова якість охорони материнства і дитинства».

Детальніше...

 

18 березня, голова Львівської облдержадміністрації Віктор Шемчук провів зустріч з народною артисткою України Оксаною Білозір та диригентом благодійного проекту «М’юзік Кемп Інтернешнл» Констанцією Фортуною (США, штат Каліфорнія).

Детальніше...