Оголошення органів місцевого самоврядування про конкурси на визначення виконавця послуг зі збирання та вивезення ТПВ, а також результати конкурсів ТУТ

20 березня керівники району проведуть зустріч із громадськістю Бібрської міської ради

Спілкування відбудеться у приміщенні міської ради о 15.00 год

 

Військова реформа спрямована на створення професійної армії, яка відповідатиме вимогам часу, наголошує Президент України Віктор Янукович.

«Наше головне завдання – підняти рівень нашої армії, наших збройних сил. І реформа спрямована на те, щоб ми зробили професійну армію, яка б здатна була відповідати на виклики сьогодення», – сказав Глава держави під час спілкування з представниками ЗМІ у Львівській області.

Детальніше...

 

1 жовтня заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації В.Денейчук спільно із начальником КП «Перемишлянитеплоенерго» І.Карашкевичем та начальником Перемишлянського УЕГГ В.Багрієм побували у м.Бібрка, де зустрілися із Бібрським міським головою Т.Чабаном для обстеження котелень міста, що забезпечують теплом школу та дитячий садочок. В ході обстеження котельні заступник голови РДА проінспектував стан готовності котелень до роботи у осінньо-зимовий період.
Також заступник голови райдержадміністрації побував на території філії «Перемишлянський райавтодор» та спілкувався із начальником філії В.Падучаком з питань забезпечення заготівельно-посипкового матеріалу для забезпечення  ним доріг загального користування на території району у зимовий період 2013-2014 років.

Детальніше...   Детальніше...

 

 

Детальніше...Соціальні ініціативи Президента України В.Ф.Януковича фокусують увагу органів влади усіх рівнів на питанні підвищення рівня та соціального захисту найбільш уразливих верств населення, зокрема пенсіонерів, інвалідів, ветеранів війни – людей похилого віку.
У Перемишлянському районі перебуває на обліку 8283 пенсіонери за віком, з них 2932 ветерани війни відповідно до Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту».
1 жовтня у день, коли міжнародна спільнота вшановує людей похилого віку, а в Україні відзначають ще й День ветерана – голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський у супроводі начальника районного управління соціального захисту населення М.Сайка відвідав стареньких мешканців Корелицького стаціонарного відділення соціального обслуговування (надання соціальних послуг) для постійного проживання одиноких перестарілих громадян.
У Корелицькому стаціонарному відділенні на сьогоднішній день проживає 28 чоловік, з них 17 жінок та 11 чоловіків. Серед них 1 інвалід І групи загального захворювання, 1 інвалід ІІ групи загального захворювання та 4 інваліди ІІІ групи загального захворювання. Всі мешканці відділення забезпечені 4-разовим харчуванням, одягом та медикаменти.
Керівник району відвідав даний заклад з нагоди Всесвітнього дня та людей похилого віку. У фойє приміщення, де зібрався персонал та підопічні стаціонарного відділення, голова РДА звернувся до присутніх із словами привітань та побажань усяких гараздів, зокрема підкреслив, що цей день – це можливість нагадати всім про людський обов’язок бути турботливими і милосердними до найповажнішої частини суспільства. Після слів привітань голова райдержадміністрації вручив солодкі подарунки мешканцям закладу та поспілкувався з ними.

 

У січні–липні 2013р. експорт товарів з Львівської області становив 705,7 млн.дол. США, імпорт в область – 1448,8 млн.дол. Порівняно з січнем–липнем 2012р. експорт скоротився на 10,4%, або на 81,7 млн.дол., імпорт – на 22,2%, або на 413,4 млн.дол. Від’ємне сальдо зовнішньої торгівлі склало 743,1 млн.дол.

Традиційно найбільші обсяги зовнішньоторговельного обігу  області припали на країни Європейського Союзу.

Детальніше...

 

Детальніше...30 вересня 2013 року у НВК «Середня загальноосвітня школа-гімназія» м. Перемишляни Детальніше...відбулася презентація підручника „Основи податкових знань” для учнів 9-х класів. Предмет буде поступово вводитися до навчального курсу загальноосвітніх навчальних закладів. Учні вивчатимуть основи податкової грамотності, свої права та обов’язки як майбутні платники податків та важливість оподаткування для сталого розвитку суспільства в цілому.
Вивчення цього спецкурсу допоможе усвідомити важливість сплати податків і сформувати в учнів бажання платити податки у майбутньому самостійному житті, бути патріотами і займати активну життєву позицію, через розвиток інтересу до соціально-економічного життя суспільства.
 Презентацію проводив Дяків Ігор  Володимирович – заступник начальника-начальник Перемишлянського відділення Золочівської ОДПІ Головного управління Міндоходів у Львівській області, також були присутні: Борщ Н.Г. – керівник відділу освіти, молоді та спорту Перемишлянської РДА, Малик О.Й. – директор  НВК «Середня загальноосвітня школа-гімназія» м. Перемишляни, вчителі та  учні 9-тих класів.

 

30 вересня  на базі притулку для дітей служби у справах дітей обласної державної адміністрації проведено святковий захід, приурочений  Дню усиновлення.

Детальніше...

 

Голова Львівської ОДА Віктор Шемчук, голова Львівської обласної ради Петро Колодій, а також  регіональний директор компанії VAMED Engineering Петер Вернер підписали меморандум щодо реалізації проекту “Центральна лабораторія для Львівської області”.

Детальніше...

 

Детальніше...30 вересня заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації Н.Гавінська провела засідання координаційної ради з питань взаємодії суб’єктів соціальної роботи із сім’ями, що опинилися в складних життєвих обставинах. На порядок денний засідання виносилися питання про виявлення та внесення даних до Місцевого банку сімей, що опинилися в складних життєвих обставинах; про взяття під соціальний супровід  сімей; про зняття з соціального супроводу сімей яких досягли позитивних результатів; про роботу із сім’ями, в яких виховуються діти-інваліди; про здійснення Перемишлянським РЦСССДМ соціального супроводу сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах, протягом 9 місяців 2013 року та про роботу із сім’ями опікунів/піклувальників (за результатами соціальних інспектувань).

 

Не зважаючи на те, що вже в 14 регіонах вже розпочато опалювальний сезон, Олександр Вілкул дав завдання пришвидшити підключення об’єктів соціальної сфери та житлових будинків до тепла через аномально холодну осінь.

«За моїм завданням в усіх без винятку регіонах розпочато заповнення систем опалення та теплових мереж теплоносієм для прокачки системи», – сказав Олександр Вілкул на Всеукраїнській селекторній нараді з питань підготовки до опалювального сезону.

Детальніше...

 

Детальніше...30 вересня перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Рій та заступник голови РДА В.Денейчук провели нараду із сільськими та міськими головами. На нараду виносилося ряд важливих питань, серед яких: про місця поховань, розташовані на території району; про правові основи залучення місцевих громад до вирішення проблем сімей, дітей та молоді, які опинилися в складних сімейних обставинах; про виявлення дітей, які залишилися без батьківського піклування; про стан забезпечення чи створення належних життєвих умов для дітей-сиріт та дітей, позбавлених сімейного піклування.