07 травня у Перемишлянському районному Нородному домі відбудеться Свято матері

Поч. о 15.00 год.

Детальніше...28 жовтня мешканці Перемишлянського району голосували, обираючи народних депутатів до Верховної Ради України.  О 8.00 год всі 73 дільниці відкрилися і розпочали роботу. Впродовж дня дільниці працювали у звичному режимі. Проблем соціально-економічного характеру чи надзвичайних ситуацій не було. Фактів порушення громадського порядку не зафіксовано. Грубих порушень виборчого законодавства не виявлено. Проблем із списками виборців або перешкод у діяльності виборчих комісій впродовж виборчого дня не виявлено. За попередніми даними, проголосували 70% населення району.

 

Детальніше...26 жовтня відбулося покладання квітів до могил воїнам Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років, що на військовому кладовищі у м.Перемишляни. З нагоди 68-ї річниці визволення України від фашистських загарбників вінки поклали голова Перемишлянської районної ради П.Бучок та перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Рій. У заході взяли участь заступники голови РДА Н.Гавінська та В.Денейчук, керівники і працівники відділів та структурних підрозділів райдержадміністрації, а також громадськість міста.

 

Учора, 24 жовтня, під час свого перебування на Львівщині, кандидат у народні депутати України Арсеній Яценюк заявив, що Львівській області не вистачає 200 млн. грн. для фінансування бюджетних витрат протягом двох останніх місяців 2012 року та звернувся до депутатів обласної ради із закликом негайно зібрати засідання бюджетної комісії та звернутися до голови Львівської облдержадміністрації Михайла Костюка щодо отримання від Міністерства фінансів та Держказначейства пояснень зазначеної проблеми.

Детальніше...

 

Нещодавно в мережі Інтернет розпочала роботу система відеоспостереження за виборами до Верховної Ради України. Портал www.vybory2012.gov.ua дозволить користувачам всесвітньої веб-мережі в реальному часі спостерігати за виборчим процесом у будь-якій із доступних виборчих дільниць, - про це повідомив заступник голови Львівської облдержадміністрації Олег Рудницький.

Детальніше...

 

Детальніше...24 жовтня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський провів робочу зустріч із керівником відділу освіти Н.Борщ. Зустріч стосувалася питань роботи навчальних закладів району під час опалювального сезону та готовності приміщень шкіл, в яких знаходяться виборчі дільниці, до проведення виборів 28 жовтня 2012 року.

 

 

24 жовтня перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Рій разом із начальником управління АПР О.Лоїком та заступником начальника управління М.Цимбалістою відвідали фермерське господарство «Під’ярків». Перший заступник голови РДА спілкувався із директором ФГ С.Пирчем. Делегація також оглянула приміщення, де здійснюється вирощування курей-бройлерів; поля які засіяні озимими  культурами  та були присутні на процесі збирання сої.

Детальніше...   Детальніше...

 

Детальніше...

23 жовтня заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації В.Денейчук очолив виїзну комісію, працювала у с.Романів. У складі комісії були районний архітектор Б.Городечний, начальник відділу з питань НС РДА А.Зозуля, начальник відділу управління Держкомзему у Перемишлянському районі Ю.Тютюник та Романівський сільський голова І.Горішний. Комісійно було розглянуто скаргу про матеріальні збитки, завдані заявнику внаслідок повалення верби із сусідньої присадибної ділянки, яка розташована на території Романівської сільської ради

Після розгляду скарги заступник голови РДА В.Денейчук побував на виборчих дільницях сіл Селиська, Під’ярків та Підгородище, що належать до Романівської сільської ради. Спілкувався із головами дільничних комісій та цікавився матеріально-технічним забезпеченням приміщень, де вже за 4 дні відбуватимуться вибори до Верховної Ради України.

 

23 жовтня, заступник голови-керівник апарату облдержадміністрації Іван Груник провів нараду щодо стану виконання Програми розвитку української мови, української культури та історичної свідомості громадян України на території Львівської області на 2012-2014 роки.

На нараді були присутні та інформували щодо виконання заходів Програми начальник управління культури облдержадміністрації Сергій Бурко, заступник начальника головного управління освіти і науки облдержадміністрації Богдана Біляк, начальник головного управління з питань внутрішньої політики, преси та інформації облдержадміністрації Ірина Романів, заступник начальника головного фінансового управління облдержадміністрації Валентина Наконечна, генеральний директор Львівської обласної державної телерадіокомпанії Микола Шевчук та інші.

Детальніше...

 

Детальніше...23 жовтня перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Рій провів виробничу нараду із  керівником відділу земельного кадастру Р.Риваком, директором ТЗоВ «ГЕОЗАХІД» Ю.Ткачиком, головним спеціалістом відділу землеустрою, моніторингу, охорони та ринку земель управління Держкомзему у Перемишлянському районі О.Дітчиком та головним архітектором району Б.Городечним. Під час наради обговорювались процедурні питання щодо виготовлення технічної документації на земельні ділянки. Зокрема, І.Рій запропонував при виготовленні технічної документації брати до уваги узгодження меж суміжних землекористувань, а також відображати прив’язку будівель до існуючих меж земельних ділянок. Такий крок сприятиме зменшенню земельних спорів після видачі державних актів.

 

Детальніше...23 жовтня на базі Перемишлянського професійного ліцею відбулася районна конференція щодо обговорення проекту Львівської обласної організації Ліги соціальних працівників України на тему: «Профілактика туберкульозу серед сімей та осіб Львівської області, які перебувають у складних життєвих обставинах». Учасниками конференції були координатор проекту «Адвокація, мобілізація політичної волі» БФ «Інтелектуальна перспектива» Р.Вибрановський, голова Львівської обласної організації «Ліга соціальних працівників України» Я.Коваль, головний лікар Львівського обласного центру здоров’я, регіональний координатор за компонентом «Адвокація, комунікація та соціальна мобілізація» Ю.Островерха, керівник проекту «Я дихаю – і, значить, я живу» БФ «Салюс» О.Труш , директор і працівники Перемишлянського РЦСССДМ, практичні психологи загальноосвітніх шкіл району, представники духовенства району, представники СуСД, відділу у справах сім’ї, молоді та спорту, культурної сфери району, сільські голови, лікарі фтизіатри Перемишлянської ЦРЛ та Бібрської лікарні.