23 серпня 2017 року о 9.00 год у м.Перемишляни біля пам’ятника Т.Шевченка відбудеться урочиста церемонія підняття Державного Прапора України

Піша хода учасників заходу розпочнеться о 8.45 год від Народного дому

24 серпня 2017 року о 17.00 год на пл.550-річчя м.Перемишляни відбудуться святкування з нагоди Дня Незалежності України та 580-річчя міста Перемишляни

 

07 травня у Перемишлянському районному Нородному домі відбудеться Свято матері

Поч. о 15.00 год.

За багаторічну сумлінну працю, активну громадську позицію, вагомий особистий внесок у патріотичне виховання молоді та з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав:

Детальніше...

 

Детальніше...10 лютого голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський разом із головою районної ради П.Бучком та заступником голови РДА В.Денейчуком провели зустріч із керівником КП «Перемишлянитеплокомуненерго» І.Карашкевичем. Під час зустрічі обговорювались питання діяльності підприємства в умовах пониження температури та стану розрахунків установами за спожите тепло, а КП - за спожитий газ. Також керівники району побували на об’єктах підприємства. Питання забезпечення належного теплового режиму в установах та закладах перебуває на постійному контролі у районних керівників.

 

Детальніше...10 лютого перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Рій зустрівся із начальником управління АПР у Перемишлянському районі О.Лоїком. Під час зустрічі обговорювалися перспективи розвитку галузі тваринництва на території району. Зокрема, мова йшла про задіяння інвестиційного проекту з будівництва корівника у с.Новосілка ЗАТ „Перемишляни-агро”.

 

 

Детальніше...10 лютого голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський провів робочу нараду із головним лікарем району Б.Лівим. Під час наради обговорювалися питання підготовки та реалізації заходів щодо реформування галузі охорони здоров’я у Перемишлянському районі у 2012-2013 роках. Зокрема, йшлося про перспективи відкриття хоспісних відділень на базі Бібрської районної та Дунаївської дільничної лікарень.

 

Детальніше...       9 лютого голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський разом із головою районної ради П.Бучком відвідали  Короснянську сільську раду. Під час зустрічі із сільським головою Р.Ясінським  керівники району обговорювали, окрім інших, питання співпраці сільської ради із підприємцями, які діють на території ради, зокрема, щодо покращення функціонування закладів соцкультпобуту.

 

Координаційним центром облдержадміністрації узагальнено попередні підсумки надходження коштів для потерпілих від пожежі дітей станом на 09.02.2012 року 12.00 год.

ЗІБРАНО КОШТІВ  ВСЬОГО

2 млн. 317 тис. 473 грн.

з них на рахунок у банку поступило

2 млн. 277 тис. 55 грн.

надійшло  готівкою у Червоний Хрест

27 тис.558 грн.

надійшло готівкою у 8-у МКЛ м.Львова

12 тис.160 грн.

ВИТРАЧЕНО

813 тис.150 грн.

на оплату послуг авіаперевізника

813 тис.150 грн.

ЗАЛИШОК на рахунку в банку

1 млн. 464 тис. 605 грн. 15 коп.

Детальніше...

 

Про це повідомив голова Львівської облдержадміністрації Михайло Костюк після завершення транспортування 11-річного хлопчика Андрія, постраждалого внаслідок пожежі в с.Долинівка, в реанімаційний літак, що прямуватиме в опіковий центр «Шрайнерс Госпітал» (Бостон, США). 

Детальніше...

 

Детальніше...9 лютого голова Перемишлянської райдержадміністрації О. Краєвський разом із головою районної ради П.Бучком та керівником відділу освіти райдержадміністрації Н.Борщ побували у Короснянській ЗОШ І-ІІ ст., зустрілись із директором Л.Іванчишиним, обговорили питання функціонування закладу в умовах похолодання та оглянули стан приміщення школи, зокрема, харчоблоку і санвузла.  У керівників району виникли окремі зауваження до дирекції стосовно вирішення господарських питань закладу.

 

Детальніше...9 лютого голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський провів нараду із начальником управління Державної казначейської служби України в Перемишлянському районі І.Гоєм. Під час зустрічі обговорювався стан погашення кредиторської заборгованості розпорядників та одержувачів бюджетних коштів районного бюджету.

 

Детальніше...9 лютого голова Перемишлянської райдержадміністрації Орест Краєвський зустрівся із директором Осталовицької ЗОШ І-ІІІст. М.Росою та вчителями фізичного виховання даної школи стосовно вирішення оперативних питань функціонування навчального закладу,  а також з приводу проблеми проведення капітального ремонту шкільного спортивного залу, який знаходиться у незадовільному стані.