Оголошення органів місцевого самоврядування про конкурси на визначення виконавця послуг зі збирання та вивезення ТПВ, а також результати конкурсів ТУТ

 

 

 

 

Голова Львівської обласної державної адміністрації Віктор Шемчук провів засідання організаційного комітету з відзначення 22-ї річниці незалежності України. Так, у програмі святкування 23 серпня заплановано урочисту церемонію підняття Державного Прапора України та урочисту Академію з нагоди 22-ї річниці незалежності України у Львівському національному академічному театрі опери та балету ім. С.Крушельницької.

Детальніше...

 

31 липня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський взяв участь у нараді, яку провів перший заступник голови  Львівської обласної державної адміністрації Богдан Матолич. Нарада, що відбулась в облдержадміністрації, стосувалась виконання у Львівській області завданьПрезидента України стосовно розвитку будівельної галузі.
Учасники  наради розглянули  стан реалізації програм житлового будівництва у Львівській області та обговорили проблемні питання щодо формування Єдиного державного реєстру громадян,  які потребують  поліпшення житлових умов.

Детальніше...

 

Детальніше...31 липня заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації В.Денейчук провів нараду із керівниками та спеціалістами окремих структурних підрозділів райдержадміністрації щодо дотримання вимог чинного законодавства у сфері пасажироперевезень у районі, зокрема перевезення громадян пільгових категорій. Особливу увагу було звернуто на укладення договорів з автоперевізниками в частині компенсаційних витрат та дотримання порядку відшкодування коштів перевізникам.

 

31 липня перший заступник Міністра доходів і зборів України Степан Дериволков офіційно представив колективу начальника Головного управління Міндоходів у Львівській області Віталія Семеновича Пекарчука та начальника Львівської митниці Міндоходів Сергія Миколайовича Попазогла.

Детальніше...

 

В липні 2013 року обласна державна адміністрація розглянула звернення від 101  мешканця області, яким  було надано адресну  грошову  допомогу   на суму 45 000 гривень.

Детальніше...

 

Департамент охорони здоров’я спільно з  департаментом з питань культури, охорони культурної спадщини та культурних цінностей облдержадміністрації  підтримали ініціативу Регіонального центру підтримки лактації та грудного вигодовування (обласний клінічний перинатальний центр) і Львівської  асоціації консультантів з грудного вигодовування у проведенні  акції «У нашім раї на землі нічого кращого немає, як тая мати молодая з своїм дитяточком малим».

Детальніше...

 

31 липня голова Львівської облдержадміністрації Віктор Шемчук зустрівся із першим заступником Міністра доходів і зборів України Степаном Дериволковим.
У рамках наради обговорено ряд важливих питань, зокрема в частині завершення об’єднання податкових та митних органів на Львівщині в єдине головне управління Міндоходів у Львівській області.

Детальніше...

 

Детальніше...На виконання листа Львівського обласного центру  соціальних служб для сім»ї, дітей та молоді від 18.05.2013 року № 478, фахівцями із соціальної роботи Перемишлянського РЦСССДМ  Т.Курись та Л.Манюк30.07.2013року здійснено виїзд в оздоровчий табір «Дружба» с.Свірж.
Проведено 4 групових заходи (бесіди, лекції, анкетування) з питань захисту прав та інтересів дітей, профілактики негативних проявів в середовищі неповнолітніх та молоді, пропаганди здорового способу життя, якими охоплено 54 дітей, що перебувають на оздоровленні.

 

Про це повідомлялось під час наради з питань виконання в області завдань Президента України щодо розвитку будівельної галузі, яка відбулась сьогодні, 31 липня, під керівництвом першого заступника голови Львівської ОДА Богдана Матолича.

Детальніше...

 

Львівська обласна державна адміністрація офіційно направила Львівській міській раді перелік із семи земельних ділянок, які потенційно можна використати під будівництво сміттєпереробного комплексу, – про це під час наради з питань виконання заходів щодо Грибовицького сміттєзвалища повідомив перший заступник голови Львівської облдержадміністрації Богдан Матолич.

Детальніше...