Оголошення органів місцевого самоврядування про конкурси на визначення виконавця послуг зі збирання та вивезення ТПВ, а також результати конкурсів ТУТ

Як підписати декларацію із лікарем КП Перемишлянська ЦРЛ.

див. ТУТ

22 квітня у с.Подусільна відбудуться заходи з нагоди 110-річчя від дня народження першого командира УПА-Північ Василя Івахіва:

11.30 год. - Служба Божа. Опісля, біля погруддя В.Івахіва відбудеться покладання квітів, громадське віче та концертна програма

За інформацією департаменту соціального захисту населення ОДА, в рамках акції у всіх районах та містах області проводитимуться заходи, метою яких є попередження насильства в сім’ї. Зокрема, відбудуться тренінгові заняття, виховні години, інформаційні виставки, анкетування, теле- та радіотрансляції, здійснюватимуться соціальні інспектування  тощо.

Детальніше...

 

 26 листопада відбулась зустріч голови Львівської облдержадміністрації Олега Сала із Надзвичайним і Повноважним Послом Грузії в Україні Міхеїлом Уклебою.
Голова ОДА привітав гостей на Львівщині та побажав приємного перебування й хороших вражень від регіону.

Детальніше...

 

2013 рік на Львівщині проголошено Роком композиторів Нижанківських. Так, цього року минає 150 років від дня народження Остапа Нижанківського – композитора, священика, подвижника економічного розвитку та 120-річчя від дня народження Нестора Нижанківського – композитора, педагога, музичного критика.

Детальніше...

 

 Шановні співвітчизники!
Найближчим часом я зроблю широке інтерв’ю на телебаченні і відповім на всі запитання. А сьогодні я хотів би підкреслити – альтернативи побудові суспільства європейських стандартів в Україні немає. І моя політика на цьому шляху завжди була й залишається послідовною.

Детальніше...

 

Голова Львівської облдержадміністрації Олег Сало під час апаратної наради наголосив на необхідності чіткої та злагодженої роботи контролюючих органів у Львівській області. Зокрема, за даними Держфінінспекції у Львівській області  за січень-жовтень 2013 року проведено ревізії 320 підприємств та  виявлено втрат фінансових і матеріальних ресурсів у розмірі  80 мільйонів гривень.

Детальніше...

 

Сьогодні, 25 листопада, голова Львівської ОДА Олег Сало провів виїзну нараду з питань реконструкції Львівського обласного клінічного перинатального центру.
Зазначимо, наразі триває капітальний ремонт та реконструкція трьох корпусів центру. Зокрема, уже проведено демонтаж перегородок, розпочато утеплення підвалу та ведуться роботи із підготовки до штукатурних робіт. Окрім цього, розпочато сантехнічні роботи.

Детальніше...

 

 Олег Сало під час апаратної наради 25 листопада наголосив на важливості збереження лісових насаджень у Львівській області. Зокрема очільник області зазначив на важливості заборони суцільної рубки лісу.

Детальніше...

 

На цьому наголосив голова Львівської облдержадміністрації Олег Сало сьогодні, 25 листопада, під час апаратної наради.
Олег Сало доручив негайно провести повну перевірку у Львівському обласному діагностичному центрі стосовно того, чому досі не працює сервісне обладнання, на яке було виділено кошти і робота якого, з невідомих причин, є заморожена.

Детальніше...

 

Львівська область отримала черговий транш субвенції з державного бюджету на виплату державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім’ях за принципом “гроші ходять за дитиною” в сумі 917,1 тис. грн.
За інформацією начальника служби у справах дітей Львівської ОДА Володимира Лиса, дані кошти повністю передані з обласного бюджету міським і районним бюджетам для використання за цільовим призначенням, що дозволило забезпечити своєчасне проведення виплат державної соціальної допомоги, нарахованої у листопаді цього року.
Зазначимо, всього за січень – жовтень поточного року нарахування такої соціальної допомоги склало 9847,5 тис. грн.

 

 Голова ОДА Олег Сало сьогодні, 25 листопада, під час апаратної наради повідомив, що у Львівські ОДА буде проведена розширене засідання  щодо інвестиційного клімату області.

Детальніше...