Військова служба за контрактом в Збройних Силах України

Перемишлянський районний військовий комісаріат проводить набір громадян на військову службу за контрактом у Збройні Сили України:

- громадян призовного віку;

- військовозобов'язаних віком від 18-60 років;

- жінок віком від 18-50 років.

При підписанні контракту виплачується одноразова грошова допомога в розмірі 3000 грн. відповідно до Програми в галузі соціального захисту населення у Перемишлянському районі на 2017 рік, затвердженої рішенням Перемишлянської районної ради від 22.12.2016 № 248.

За інформацією звертатись: Перемишлянський РВК, м.Перемишляни, вул. Галицька 26а,  тел: (263) 2-14-37.

 

За даними департаменту соціального захисту населення обласної державної адміністрації у Львівській області право на пільги мають понад 1 млн. громадян, з них пільгами з оплати за житлово-комунальні послуги користуються 155,7 тис.осіб, з яких:

Детальніше...

 

Станом на 17.00 год. у Перемишлянському районі залишалося два населені пункти, проїзд до яких ускладнений. За інформацією відділу з питань цивільного захисту райдержадміністрації,  у напрямках цих населених пунктів на дорогах працює снігоочисна техніка. До кінця дня роботи будуть завершені.

 

1Детальніше...8 березня заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації з гуманітарних питань Н.Гавінська провела засідання комісії з контролю за цільовим використанням незастрахованими особами допомоги, виплаченої їм при народженні дитини. Розглянуто 39 актів перевірок проведених комісійно на території Боршівської та Осталовицької сільських рад.

 

Детальніше...18 березня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський, перший заступник голови РДА І.Рій, керівники та представники бюджетних установ району взяли участь в обласній селекторній нараді, яку очолював заступник голови-керівник апарату Львівської ОДА І.Груник. Нарада стосувалася питань стану розрахунку за спожитий природний газ.

 

За інформацією Державної служби автомобільних доріг України, проїзд на автодорогах державного та регіонального значення забезпечено.

17 березня відновлено проїзд на дорогах місцевого значення до 515 населених пунктів. Зокрема, у двох областях повністю відновлено рух на всіх автодорогах: у Рівненській – до 182 населених пунктів, в  Івано-Франківській – до 61.

Детальніше...

 

Детальніше...18 березня перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Рій провів за участі  заступника голови РДА Н.Гавінської робочу нараду стосовно оцінки соціально-економічного розвитку району за 2012 рік. У нараді взяли участь начальник управління економічного розвитку і торгівлі І.Горецька, начальник фінансового управління Б.Антошків, заступник начальника управління соціального захисту населення Н.Жеребецька, начальник управління АПР райдержадміністрації О.Лоїк та начальник відділу містобудування та архітектури Б.Городечний.

 

Детальніше...18 березня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський провів оперативну нараду із начальником відділу з питань цивільного захисту РДА О.Науменком та провідним фахівцем служби ЦЗ у Перемишлянському районі В.Ховдієм. Під час наради обговорювався стан очистки доріг до населених пунктів району та інші питання, які стосуються ліквідації наслідків негоди.

 

18 березня, під час апаратної наради, що провів голова Львівської ОДА Віктор Шемчук, було розглянуто стан реалізації обласної цільової програми «Спортивний майданчик на 2011-2016 роки» у Львівській області у 2013 році.

Детальніше...

 

Реалізація реформ в усіх сферах життєдіяльності нашої держави спрямована на створення в Україні сприятливого бізнес-клімату. Про це Президент України Віктор Янукович заявив під час виступу на українсько-латвійському бізнес-форумі. «Робимо всі реформи заради того, щоб створити нормальні, цивілізовані правила гри, ведення бізнесу. Тому що для нас дуже важливо, щоб інвестиції, той ресурс, який є, він йшов на розвиток економіки України», - сказав він.

Детальніше...

 

15 березня голова облдержадміністрації Віктор Шемчук провів зустріч з делегацією Посольства Сполучених Штатів Америки в Україні, що прибула на Львівщину для налагодження співпраці в правовій сфері.

Делегацію США очолив радник з правових питань Посольства США в Україні Джон Екстрем. Також з американської сторони участь у візиті взяли професор права Вейнського державного університету США Пітер Дж. Геннінг та юрист Посольства США в Україні Назар Федорчук.

Детальніше...