01 жовтня 2017 року у с.Великі Глібовичі Перемишлянського району   відбудуться заходи із відкриття пам’ятних Знаків на місцях загибелі членів УВО і ОУН Юліана Головінського та Грицька Пісецького

Програма заходів ТУТ

 

 

07 травня у Перемишлянському районному Нородному домі відбудеться Свято матері

Поч. о 15.00 год.

Детальніше...15 червня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський провів особистий прийом у Короснянській сільській раді. На прийомі побували  20 осіб. Окрім особистих питань стосовно перерахунку пенсій працюючим пенсіонерам, оформлення допомоги малозабезпеченим сім’ям, надання субсидій, звучали питання щодо ремонту дороги, заміни вікон у школі, заміни електроопори, продовження маршруту автобуса у межах с.Коросно, виділення земель під забудову. У виїзному прийомі взяли участь заступник начальника управління праці та соціального захисту населення Н.Жеребецька, головний спеціаліст відділу пенсійного забезпечення районного управління Пенсійного фонду Н.Мацюк, завідувач сектору землеустрою, моніторингу, охорони та ринку земель управління Держкомзему  у Перемишлянському районі.

 

Детальніше...15 червня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський, голова Перемишлянської районної ради П.Бучок привітали медичних працівників Перемишлянської центральної районної лікарні, Бібрської РЛ та амбулаторій і ФАПів Детальніше...району з професійним святом – Днем медичного працівника. У сесійній залі Перемишлянської районної ради відбулися урочистості та святковий концерт з нагоди свята. 10 працівників медичної сфери нагороджено грамотами райдержадміністрації та районної ради за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток медичної галузі району. Не обійшлося і без вітальних слів. Зокрема, голова Перемишлянської РДА О.Краєвський висловив щиДетальніше...рі вітання за чуйні серця, врятовані життя, повернуте здоров’я наших громадян. Роль медичного працівника в нашому суспільстві завжди буде важливою і необхідною. І кожний лікар розуміє: здоров’я суспільства залежить від професійності, порядності і душевної доброти учнів Гіппократа. Усім присутнім у залі медикам було вручено квіти від голови РДА та голови районної ради.

 

Детальніше...15 червня заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації В.Денейчук провів засідання тимчасової комісії Перемишлянської районної ради, створеної рішенням VII сесії VI скликання від 29.12.2011 року №136 щодо виконання ремонтних  робіт на дорогах району. Під час засідання здійснювався аналіз виконання ремонтних робіт на дорогах комунальної власності і дорогах місцевого користування на території Перемишлянського району.

 

Детальніше...15 червня заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації з гуманітарних питань Н.Гавінська провела засідання комісії з координації дій щодо попередження насильства в сім’ї. Члени комісії обговорили заходи з конкретними сім’ями, у яких були виявлені факти вчинення домашнього насильства. Про проведену роботу інформував директор РЦСССДМ І.Шалапський та заступник начальника служби у справах дітей РДА Г.Куніцька. Голова комісії запропонувала прийняти рішення: запросити на позачергове засідання комісії керівника органу місцевого самоврядування, членів сім’ї, у якій неодноразово вчинялося психологічне насильство у присутності неповнолітніх дітей, та місцевого дільничного з метою вжиття дієвих заходів щодо виправлення ситуації, яка склалася.

 

Детальніше...15 червня заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації В.Денейчук  за участі головного архітектора рйону Б.Городечного і заступника керівника управління економіки РДА Р.Танасієнка провів нараду стосовно актуальних проблем проведення термомодернізації закладів бюджетної сфери та об’єктів житлового фонду району.

 

Детальніше...14 червня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський за участі заступника голови РДА Н.Гавінської провів робочу зустріч із начальником відділу сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації О.Науменком. Керівник району, цікавлячись ходом оздоровлення дітей, зауважив, що найкращим результатом літнього оздоровлення можна буде вважати те, що діти будуть задоволені організацією відпочинку. Окрім цього, обговорювалось питання проведення спортивно-масових заходів, приурочених до Дня Конституції України.  

 

Детальніше...14 червня голова Пеемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський та голова Перемишлянської районної ради П.Бучок побували у ФАПі с.Кимир, де ведуться роботи із капітального ремонту приміщення, зокрема, заміни вікон на металопластикові та дверей. Також у планах ремонт підлоги, санвузла та оздоблювальні роботи.

 

Детальніше...14 червня заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації з гуманітарних питань Н.Гавінська провела засідання комісії з контролю за цільовим використанням незастрахованими особами виплаченої при народженні дитини допомоги. На засіданні комісії було заслухано інформацію соціальних інспекторів районного управління праці та соціального захисту населення, РЦСССДМ, СуСД райдержадміністрації про перевірки сімей, проведені у населених пунктах. За ІІ квартал 2012 року у районі було комісійно обстежено 58 сімей, яким виплачується допомога після народження дитини. Під час проведених перевірок фактів нецільового використання сім’ями одержаних на утримання дітей коштів не було виявлено.

 

Детальніше...14 червня заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації В.Денейчук взяв участь у виїзному засідання комісії у Великоглібовецькій ЗОШ І-ІІІст. Комісія була створена для розгляду звернення директора навчального закладу І.Онищака стосовно необхідності ремонту шкільної споруди.

 

Детальніше...13 червня заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації В.Денейчук провів засідання територіальної комісії з погашення заборгованості підприємств ПЕК з різниці в тарифах на теплову енергію, затверджених для населення. Члени комісії  заслухали і обговорили інформацію директора КП «Перемишлянитеплоенерго» І.Карашкевича про заборгованість з різниці в тарифах на послуги з централізованого теплопостачання. Комісійно прийнято рішення погодити розрахунок обсягу заборгованості з різниці у тарифах за послуги, надані населенню від КП «Перемишлянитеплоенерго», та рекомендовано директорові комунального підприємства подати у головне управління житлово-комунального господарства Львівської ОДА затверджений розрахунок обсягу заборгованості.