Як отримати безкоштовні ліки. Читайте ТУТ

Водію, пам'ятай! Тебе чекають вдома!

відеоролик

 

Вшануймо жертв Голодомору 32-33 р.р.

25 листопада у м.Перемишляни біля пам’ятника о.Омеляну Ковчу:
16.00 год. – хвилина мовчання
16.01 – 16.10 год. - церковні передзвони, запалення лампадок, панахида


07 травня у Перемишлянському районному Нородному домі відбудеться Свято матері

Поч. о 15.00 год.

Діяльність із захисту прав дитини на Львівщині потребує активізації. Про це заявив Уповноважений Президента України з прав дитини Юрій Павленко під час брифінгу за результатами інспекційної поїздки до Львівської області 30-31 січня.

Детальніше...

 

Детальніше...31 січня заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації В.Денейчук провів робочу зустріч із начальником служби цивільного захисту у Перемишлянському районі ГТУ МНСУ у Львівській області М.Яворським. Під час зустрічі обговорено питання стану автомобільних доріг району та готовності служби цивільного захисту району до попередження та усунення наслідків  надзвичайних ситуації.

 

Детальніше...31 січня перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Рій  провів робочу зустріч із начальником управління агропромислового розвитку О.Лоїком. В ході зустрічі обговорено питання підвищення родючості ґрунтів на території району. Перший заступник голови РДА рекомендував розробити в тижневий термін програму збереження родючості ґрунтів і подати її для затвердження у Перемишлянську районну раду.

 

31 січня перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Рій взяв участь у виїзному  засіданні комісії для вибору земельної ділянки під будівництво смітєсортувальної площадки на території району, створеної рішенням Перемишлянської районної ради від 29.03.2012р. №162. Комісія проводила свою роботу у м.Бібрка за участі голови Перемишлянської районної ради П.Бучка, Бібрського міського голови Т.Чабана, Ланівського та Стрілківського сільських голів, а також представників громад цих сільських рад. У засіданні комісії також брали участь представники Золочівського міжрайонного відділу лабораторних досліджень ДУ «Львівського обласного центру державної епідемічної служби України».

 

З метою удосконалення роботи зі зверненнями громадян, підприємств, установ, організацій, фізичних осіб-підприємців розпочала роботу «гаряча лінія» Львівського обласного контактного центру. Новий call-центр є складовою Національної системи опрацювання звернень до органів виконавчої влади.

Детальніше...

 

Складна економічна ситуація у світі вимагає модернізації різних сфер життєдіяльності та створення гнучких, ефективних механізмів впливу в тій чи іншій ситуації.

Детальніше...

 

Державна програма активізації розвитку економіки на 2013-2014 роки – програмний документ із практичною спрямованістю. На цьому наголосив Міністр економічного розвитку і торгівлі Ігор Прасолов у ході брифінгу в Будинку Уряду 30 січня.

Детальніше...

 

У 2012 році своє право на виховання в сім’ї реалізували понад 17 тисяч дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування. Про це заявив Уповноважений Президента України з прав дитини Юрій Павленко під час відкриття дитячого будинку сімейного типу родини Бучми в Мостиському районі Львівської області.

Детальніше...

 

На сьогодні у Львівській області зберігається протидія інтернатної системи розвитку сімейних форм виховання дітей. Що правда, вона не така жорстка, як була кілька років тому, але вона є. На цьому наголосив Уповноважений Президента України з прав дитини Юрій Павленко під час візиту на Львівщину.

Детальніше...

 

Детальніше...30 січня перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Рій провів нараду за участі заступника голови РДА В.Денейчука, Перемишлянського міського голови О.Зозулі, заступника Бібрського міського голови Н.Чайки, начальника відділу містобудування та архітектури райдержадміністрації Б.Городечного,  начальника управління економічного розвитку та торгівлі І.Горецької і начальника Перемишлянського ВКГ Є.Гриньківа. Нарада стосувалася визначення об’єктів для проведення капітального ремонту, реконструкції і будівництва нових очисних колекторів, які потребують невідкладного ремонту чи заміни у містах Перемишляни та Бібрка. Також заплановано провести відповідні роботи із розчищення русел річок Гнила Липа, Золота Липа, Боберка та Білка, що знаходяться на території району. Вищеназвані ремонтні та очисні роботи планується проводити за рахунок коштів, визначених для проведення заходів із охорони навколишнього природного середовища.