У неділю, 28 травня, відбудуться урочисті заходи (обласного рівня) з нагоди відзначення Свята Героїв

11:00 - покладання квітів до пам’ятника Романові Шухевичу у с. Білогорща, старт 18-ї щорічної естафети «Вогонь пам’яті героїв».
12:00 - покладання квітів до могил героїв на Личаківському кладовищі та чин панахиди.
13:30  - на площі біля пам’ятника Тарасу Шевченку сформують святкову колону, яка пройде вулицями міста.
14:00 - урочистості та мистецьке дійство на площі біля пам’ятника Степану Бандері.
Окрім того, з 10:00 до 20:00 у сквері «На валах» експонуватиметься виставка «Алея Героїв».

 

 

07 травня у Перемишлянському районному Нородному домі відбудеться Свято матері

Поч. о 15.00 год.

Детальніше...

7 червня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський та голова районної ради П.Бучок побували у Народному домі с.Боршів. Оглянули стан проведення ремонтних робіт у закладі. Слід зазначити, що приміщення Народного дому тривалий час не використовувалось через незадовільний стан. Після зустрічі керівництва райдержадміністрації із сільським головою та представниками громади села, було прийнято рішення вишукати кошти для проведення ремонту та в найкоротші терміни відновити роботу Народного дому.

 

Детальніше...7 червня заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації В.Денейчук провів усний прийом громадян. На прийомі побувало 5 осіб. Мешканці району зверталися з питаннями щодо виплати заробітної плати; щодо ремонту житлового приміщення; матеріальної допомоги; стосовно вирішення питання про доведення спортивного майданчика НВК "Середня загальносвітня школа-гімназія" м.Перемишляни до належного стану.

 

Детальніше...7 червня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський провів засідання Колегії райдержадміністрації. На Колегію виносилися питання: про стан підготовки стаціонарного оздоровчого табору для дітей та підлітків «Дружба» с.Свірж та стан готовності пришкільних оздоровчих таборів з денним перебуванням на базі ЗОШ району до літнього оздоровлення; про стан проходження періодичних медичних оглядів працівників сільського господарства, працюючих у шкідливих умовах праці з отрутохімікатами; про дотримання законодавства у сфері захисту суспільної моралі на території Перемишлянського району; про роботу Перемишлянської районної державної адміністрації за 2010 рік;  про виконання рішень Колегії районної державної адміністрації з питань санітарно-епідеміологічної ситуації в районі

 

6 червня заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації В.Денейчук, керівник апарату райдержадміністрації С.Ковальська та заступник начальника Держкомзему у Перемишлянському районі В.Лісовський здійснили виїзд у м.Бібрка з метою розгляду скарги мешканки Н.Кравчук. Скарга стосувалась питання порушення сусідом межі присадибної земельної ділянки та відмови керівництва Бібрської міської ради надати дозвіл заявниці на приватизацію господарської будівлі. Члени комісії на місці ознайомились із проблемою та відповідними документи. Після чого  заявнику було дано роз’яснення.

 

6 червня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський і  голова Перемишлянської районної радиДетальніше... П.Бучок провели робочу зустріч із начальником відділу регіонального розвитку містобудування, архітектури та ЖКГ, районним архітектором Перемишлянського району Б.Городечним і Ушковицьким сільським головою П.Горецьким. Під час зустрічі обговорювалося питання виготовлення технічної документації на проведення ремонтних робіт у приміщенні дитячого садка с.Чуперносів де планується відкрити дошкільний навчальний заклад ще до кінця цього року. Керівники району вбачають перспективу у відкритті такого закладу, оскільки населений пункт знаходиться поряд із м.Перемишляни, що, в свою чергу, дасть також можливість розвантажити наповнення Перемишлянського дошкільного навчального закладу.

 

 

Детальніше...

6 червня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський, голова Перемишлянської районної ради П.Бучок, начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації О.Науменко побували на футбольному полі м.Перемишляни. Оглянули приміщення роздягальні, у якому ведуться ремонтні роботи. Зустрілися із директором  ТзОВ „Сількомунгосп” А.Шарваном та обговорили стан виконання робіт і терміни їх завершення. На даний час ведуться сантехнічні та облицювальні роботи.

 

6 червня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський провів нараду з керівниками відділів та структурних підрозділів райдержадміністрації. З метою продовження роботи із проведеннДетальніше...я благоустрою населених пунктів, стану дорожніх знаків та придорожніх смуг голова райдержадміністрації О.Краєвський дав доручення заступникові В.Денейчуку зробити об’їзд населених пунктів та провести огляд виконаних робіт. Заступник голови райдержадміністрації Н.Гавінська закцентувала увагу окремих служб райдержадміністрації щодо їх участі в організації перебування дітей у таборі «Дружба» с.Свірж, оскільки сьогодні відбувається перший заїзд у табір. На нараді керівники окремих структурних підрозділів інформували про стан справ у підрозділах, проблемні питання, які їх турбують, та плани на поточний тиждень. Зокрема, керівник відділу освіти Н.Борщ інформувала, що між відділом освіти  та головами сільських рад ведеться спільна робота щодо залучення спонсорської допомоги для забезпечення харчування дітей у пришкільних таборах.

 

В рамках святкування Міжнародного Дня захисту дітей, 05.06.2011 року  30  дітей пільгових категорій (з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей з функціональними обмеженнями, дітей з багатодітних та сімей, що опинилися в складних життєвих обставинах) мали  змогу відвідати з екскурсією славне древнє місто Львів. Діти із захопленням гуляли вулицями міста Лева, знайомились з історичними пам»ятками, милувалися  фонтаном у центральній частині міста. Кульмінацією екскурсії став  перегляд балету  «Даремна обережність» ( П. Гертель). Діти отримали море позитивних емоцій  та  вражень, сподіваючись на участь у нових екскурсіях та переглядах вистав. Організатором екскурсії став Перемишлянський районний центр соціальних служб для сім»ї, дітей та молоді.

Детальніше... Детальніше...

 

Детальніше...3 червня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський та голова районної ради П.Бучок разом із Ушковицьким сільським головою П.Горецьким побували у Народного дому с.Ушковичі. Оглянули приміщення у Народному домі, які не використовуються та потребують проведення ремонту. Обговорили питання залучення спонсорських коштів для відновлення приміщень та раціонального їх використання

 

Детальніше...3 червня голова Перемишляннської райдержадміністрації О.Краєвський, голова районної ради П.Бучок та керівник відділу освіти Н.Борщ побували у с.Чуперносів. Зустрілись із Ушковицьким сільським головою П.Горецьким та мешканками села, які мають дітей дошкільного віку. Виїзд здійснювався з метою обговорення питання відкриття у селі дитячого садка. На сьогодні у селі є понад 25 дітей дошкільного віку. Керівники району оглянули приміщення колишньої школи та обговорили план дій на шляху до створення садка. Головним завданням на перший період визначено виготовлення документації та проведення ремонтних робіт приміщень.  Для ремонту будуть залучатись спонсорські кошти