Оголошення органів місцевого самоврядування про конкурси на визначення виконавця послуг зі збирання та вивезення ТПВ, а також результати конкурсів ТУТ

Як підписати декларацію із лікарем КП Перемишлянська ЦРЛ.

див. ТУТ

22 квітня у с.Подусільна відбудуться заходи з нагоди 110-річчя від дня народження першого командира УПА-Північ Василя Івахіва:

11.30 год. - Служба Божа. Опісля, біля погруддя В.Івахіва відбудеться покладання квітів, громадське віче та концертна програма

Детальніше...26 листопада голова Перемишлянської районної державної адміністрації О.Краєвський разом із заступником голови РДА В.Денейчуком побував на ПП «Автошлях», яке займається пасажироперевезеннями. Метою візиту було ознайомлення із діяльністю підприємства та вивчення умов ведення бізнесу в сучасних умовах. Гості у супроводі директора підприємства Б.Гаца оглянули територію, ознайомились із устаткуванням ремонтних майстерень, побутовими умовами працівників. Слід відзначити, що на підприємстві створені хороші умови як для праці, так і для відпочинку. Зокрема, усі приміщення обігріваються, подається тепла вода, є кімната для відпочинку, їдальня.

Детальніше...

 

 Відповідно до  Закону України  “Про Державний бюджет  України на 2013 рік”, з 1 грудня 2013 року збільшено величину прожиткового мінімуму, визначеного для осіб, які втратили працездатність  до 949,00 грн. (було 894,00 грн.)
У зв’язку з цим будуть проведені індивідуально-масові перерахунки пенсій та переглянуто розмір надбавок та підвищень.
Для проведення перерахунку  громадянам не потрібно  звертатись в органи  Пенсійного фонду.  Перерахунок пенсій та розміру надбавок  і  підвищень  буде здійснюватись автоматично.
Виплата пенсій у грудні  провадитиметься  у нових розмірах.

 

Служба  автомобільних доріг у Львівській області інформує, що ввечері 25 листопада для очищення доріг від снігу  та посипання дорожнього покриття піскосумішю у Бродівському, Сколівському та  Турківському районах було задіяно 26 одиниць спецтехніки.

Детальніше...

 

Детальніше...26 листопада заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації В.Денейчук здійснив виїзд у сільські населені пункти після випадання снігу та шквальних вітрів, які пройшли районом уночі з 25 на 26 листопада. Зокрема, побував на території Брюховицької сільської ради. Разом із сільським головою М.Якимівим та землевпорядником М.Стружинською В.Денейчук проінспектував стан доріг сільської ради і особливо ділянку дороги Брюховичі – Костенів, де в результаті налипання снігу та сильного вітру впало дерево на проїжджу частину.

 

 Внаслідок несприятливих погодних умов (мокрий сніг, поривчастий сильний вітер), увечері 25 листопада та вночі 26 листопада 2013 року на території Львівщини були повністю або частково знеструмлені 17 повітряних ліній електропередач 6-10 кВ, що призвело до відключення 118 трансформаторних підстанцій. Без електропостачання залишилися 34 населені пункти (20 повністю та 14 частково) у 8 районах області та на території Львівської міської ради, найбільше у Кам’янка-Бузькому районі – 8 населених пунктів та у Золочівському районі – 7.

Детальніше...

 

Детальніше...26 листопада депутати Перемишлянської районної ради зібралися на позачергову сесію, метою проведення якої було декларування підтримки євроінтеграційних прагнень українського народу.
Участь у роботі сесії взяв голова Перемишлянської райдержадміністрації, депутат районної ради О.Й.Краєвський. Із сесійної трибуни він озвучив заяву районної організації Партії регіонів із висловленням підтримки курсу євроінтеграційного  розвитку України та реалізації без хаосу в державі спільної мети – захисту українських інтересів.
О.Й.Краєвський вніс також пропозицію: для того, щоб була одностайність у рішенні депутатського корпусу районної ради, виключити із запропонованого на розгляд сесії проекту звернення ті пункти, у яких лунають звинувачення на адресу влади.

Детальніше...

 

За інформацією департаменту соціального захисту населення ОДА, в рамках акції у всіх районах та містах області проводитимуться заходи, метою яких є попередження насильства в сім’ї. Зокрема, відбудуться тренінгові заняття, виховні години, інформаційні виставки, анкетування, теле- та радіотрансляції, здійснюватимуться соціальні інспектування  тощо.

Детальніше...

 

 26 листопада відбулась зустріч голови Львівської облдержадміністрації Олега Сала із Надзвичайним і Повноважним Послом Грузії в Україні Міхеїлом Уклебою.
Голова ОДА привітав гостей на Львівщині та побажав приємного перебування й хороших вражень від регіону.

Детальніше...

 

2013 рік на Львівщині проголошено Роком композиторів Нижанківських. Так, цього року минає 150 років від дня народження Остапа Нижанківського – композитора, священика, подвижника економічного розвитку та 120-річчя від дня народження Нестора Нижанківського – композитора, педагога, музичного критика.

Детальніше...

 

 Шановні співвітчизники!
Найближчим часом я зроблю широке інтерв’ю на телебаченні і відповім на всі запитання. А сьогодні я хотів би підкреслити – альтернативи побудові суспільства європейських стандартів в Україні немає. І моя політика на цьому шляху завжди була й залишається послідовною.

Детальніше...