Як отримати безкоштовні ліки. Читайте ТУТ

Водію, пам'ятай! Тебе чекають вдома!

відеоролик

 

Вшануймо жертв Голодомору 32-33 р.р.

25 листопада у м.Перемишляни біля пам’ятника о.Омеляну Ковчу:
16.00 год. – хвилина мовчання
16.01год. - церковні передзвони, запалення лампадок, панахида


07 травня у Перемишлянському районному Нородному домі відбудеться Свято матері

Поч. о 15.00 год.

Детальніше...6 лютого перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Рій за участі заступника голови РДА В.Денейчука провели робочу зустріч із Ушковичівським сільським головою П.Горецьким. Робоча зустріч стосувалася подальшого використання приміщення колишньої школи у с.Чуперносів. Сільський голова зазначив, що  в 2011році було прийнято рішення про використання цієї будівлі для облаштування дитячого садка, а відтак, потрібні кошти для проведення ремонтних робіт.

 

6 лютого голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський взяв участь у засідання робочої групи з питань реалізації проекту ЄС-ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду-2» у Львівській області у 2013році.

 

Детальніше...6 лютого заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації В.Денейчук провів чергову робочу зустріч із директором КП «Перемишлянитеплокомуненерго» І.Карашкевичем і начальником відділу містобудування та архітектури РДА Б.Городечним стосовно розрахунків у січні-лютому поточного року за спожиті теплоносії бюджетних установ району, надані комунальним підприємством «Перемишлянитеплокомунерго».

 

За дорученням голови Львівської облдержадміністрації Михайла Костюка, сьогодні, 6 лютого, під головуванням заступника голови-керівника апарату ОДА Івана Груника була проведена робоча нарада щодо функціонування служби екстреної медичної допомоги у Львівській області.

Детальніше...

 

Зміни до Конституції України повинні врахувати всі питання, що стосуються реформування судової та правоохоронної системи. Про це заявив Президент України Віктор Янукович під час зустрічі з Головою Європейської Комісії «За демократію через право» (Венеціанської Комісії) Джанні Букіккіо.

«Конституційна реформа повинна врахувати всі питання судової реформи», - сказав Глава держави. За його словами, на сьогодні практично все, що можна було врегулювати законами України, є врегульованим. «Залишилась тільки та частина, яка повинна бути врегульована в Конституції», - зазначив Віктор Янукович.

Детальніше...

 

З метою підвищення професійного рівня фахівців туристичного супроводу, на території Львівської області за підтримки Департаменту міжнародного співробітництва та туризму облдержадміністрації 16 лютого 2013 року стартує щорічний семінар з перепідготовки екскурсоводів та гідів-перекладачів, який організовує Центр «Мандри-Плюс».

Детальніше...

 

5 лютого заступник голови  –  керівник апарату облдержадміністрації Іван Груник провів засідання Опікунської ради з питань охорони культурної спадщини, яка функціонує при обласній державній адміністрації.

Детальніше...

 

05 лютого  відбулася селекторна нарада з питань погашення заборгованості з виплати заробітної плати під головуванням Міністра соціальної політики України Наталії  Королевської.
На нараді розглядались причини наявності боргів з виплати заробітної плати перед працівниками комунальних та державних підприємств – боржників.

Детальніше...

 

У період з 6 до 8 лютого 2013 року компанія «Шеврон Україна» за підтримки Львівської облдержадміністрації проведе у містах області кілька інформативно – роз’яснювальних семінарів на тему: «Виробництво природного газу зі сланцевих порід».

Детальніше...

 

Детальніше...5 лютого голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський спільно із  головою районної ради П.Бучком за участі начальника РВ ГУМВСУ у Львівській області  Я.Мармуляка провели зустріч зі священиками та представниками релігійних громад УГКЦ та УАПЦ с.Утіховичі Перемишлянського району. Учасники зустрічі обговорювали питання співіснування релігійних громад різних конфесій на теренах одного населеного пункту. Під час обговорення даних питань як керівники району, так і представники релігійних громад дійшли до спільної думки: у 21 столітті будь-яких непорозумінь на релігійній основі не повинно бути, оскільки громади повинні знаходити консенсус шляхом діалогу та взаєморозуміння.