07 травня у Перемишлянському районному Нородному домі відбудеться Свято матері

Поч. о 15.00 год.

Детальніше... 15 листопада перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Рій  провів засідання комісії по встановленні розміру орендної плати за землю. На засідання комісії був запрошений директор ТОВ «Перемишляниагро» Ю.Безкоровайний.

 

Детальніше...14 листопада перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Рій провів робочу зустріч із начальником управління Держкомзему у Перемишлянському районі Ю.Тютюником та начальником управління АПР О.Лоїком. Під час зустрічі йшла мова про хід інвентаризації водних об’єктів державного значення.

 

14 листопада заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації В.Денейчук взяв участь у нараді, щодо розробки і затвердження регіональних програм модернізації системи теплопостачання. Нарада проходила у Львівській облдержадміністрації в рамках проведення заходів стосовно реалізації Програми економічних реформ на 2010-2014 роки «Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава».

 

14 листопада пеДетальніше...рший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Рій провів зустріч із начальником управління АПР О.Лоїком та начальником управління економіки райдержадміністрації І.Горецькою, на якій обговорювалося питання моніторингу цін на основні продукти харчування на ринках та у магазинах району .

 

14 листопада перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Детальніше...Рій провів робочу зустріч із начальником фінансового управління РДА Б.Антошківим. Під час зустрічі начальник фінуправління доповідав про завершення бюджетного року по районному бюджету та про рахункові показники на 2012 рік.

 

Детальніше...11 листопада перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Рій за участі начальника управління АПР райдержадміністрації О.Лоїка провів засідання штабу по проведенню осінньо-польових робіт. Начальник управління АПР доповідав про підсумки проведених робіт. Під час зустрічі також обговорювалося питання організації поїздки делегації району на святкування Дня працівників сільського господарства у м.Львів 16 листопада поточного року.

 

10 листопада заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації В.Денейчук взяв участь у засіданні робочої групи з розробки Концепції розвитку пасажирських перевезень автомобільним транспортом загального користування та Програми оптимізації розвитку маршрутної мережі пасажирських автоперевезень Львівської області. Засідання проводив голова робочої групи заступник голови Львівської ОДА В.Губицький. На порядок денний виносилося представлення та обговорення проекту Програми розвитку та оптимізації маршрутної мережі пасажирських автоперевезень Львівської області на 2011-2015 рр.

 

  Відповідно до Указу Президента України «Про одноразову винагороду жінкам, яким присвоєно почесне звання України “Мати-героїня,” від Кабінету Міністрів України у Львівську область надійшли кошти в розмірі 55 млн гривень на виплату одноразової винагороди жінкам, які удостоєні почесного звання України «Мати-героїня».
Всі кошти будуть розприділені в райони області. Матері-героїні зможуть отримати одноразову винагороду через мережу поштових відділень або через банківські рахунки вже до кінця цього тижня.

 

 

 

Детальніше...З метою оптимізації цінової ситуації на ринку скрапленого газу для забезпечення потреб населення та виконання доручення Першого віце-прем’єр-міністра України – Міністра економічного розвитку і торгівлі України А. Клюєва від 14.09.2011 № 41109/3/1-11, ПАТ «Львівгаз» переглянуло виробничі витрати та максимально мінімізувало їх.
Своїм наказом від 31.10.2011 № 276/1 з 1 листопада 2011 року зменшено ціну на газ скраплений для побутових потреб населення з 121,88 грн. до 107,00 за 1 балон місткістю 21 кг.

 

Відповідно до Указу Президента України від 16 червня 1999 року №659/99 щороку 17 листопада відзначається День студента. На виконання вищевказаного Указу в рамках заходів із святкування Дня студента у 2011 році Львівська обласна державна адміністрація традиційно ініціює відзначення кращих студентів вищих навчальних закладів Львівської області.

Детальніше...