07 травня у Перемишлянському районному Нородному домі відбудеться Свято матері

Поч. о 15.00 год.

Детальніше...31 травня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський взяв участь у роботі постійної комісії Перемишлянської районної ради з питань бюджету, фінансів, економіки, планування та розвитку територій. Під час засідання комісії розглядалися питання виконання районного бюджету Перемишлянського району за І квартал 2012 року; передачі бюджетних асигнувань з районного бюджету до бюджету м.Львова та бюджету м.Моршина у 2013 р.; затвердження розпоряджень голови Перемишлянської районної державної адміністрації; про роботу відділу „Фонд комунального майна при Перемишлянській районній раді” та затвердження нової редакції Положення про відділ; затвердження переліку основних питань, які виносяться на розгляд Перемишлянської районної ради на наступній сесії та інші питання.

 

Мета конкурсу -  зарахування до Президентського кадрового резерву «Нова еліта нації» найбільш обдарованих громадян України  та  залучення їх до впровадження реформ у сферах державного управління

Добір кандидатів до Президентського кадрового резерву здійснюється на конкурсній основі.

ОСНОВНІ ВИМОГИ ДО УЧАСНИКІВ КОНКУРСУ:

 До участі в конкурсі допускаються громадяни України, які на день подання документів не досягли сорока років, відповідають установленим законом вимогам для вступу на державну службу, а також вільно володіють державною мовою та однією з мов Європейського Союзу, а також мають:

-  повну вищу освіту;

-  стаж роботи не менше десяти років (у тому числі не менше п'яти років стажу державної служби та/або служби в органах місцевого самоврядування, із них не менш як три роки на керівних посадах, чи не менше п'яти років стажу на керівних посадах у відповідних сферах соціально-економічного розвитку);

-  бездоганні етичні стандарти,  лідерські якості й ініціативність, високі аналітичні здібності та комунікаційні навички;

-  досвід командної роботи, бажання працювати у проектах державного сектору України та чітке розуміння мети участі у програмі Президентського кадрового резерву.

Прийом документів здійснюється Управлінням державної служби Головдержслужби України в Львівській області з 29 травня до 25 червня у робочі дні з 9 до 18 години  за адресою : м. Львів, вул. Винниченка,18, каб. 405.

Контактний телефон для зв’язку (032) 2975-176 (Христина Гаталяк),  e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду , Управління державної служби Головдержслужби України в Львівській області

Більш детальна інформація та перелік документів необхідних для участі в конкурсі розташована на сайті Управління державної служби в Львівській області lviv.nads.gov.ua.

Управління державної служби

Головдержслужби України в Львівській області

 

Детальніше...30 травня заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації з гуманітарних питань Н.Гавінська провела засідання комісії з підготовки та розгляду документів для присвоєння почесного звання України „Мати-героїня”. Комісією розглянуто 10 пакетів документів, наданих органами місцевого самоврядування та трудовими колективами, які рекомендують багатодітних матерів з населених пунктів району до присвоєння почесного звання України.

 

Львівська область отримала черговий транш субвенції з державного бюджету на виплату державної допомоги сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам та тимчасової державної допомоги дітям в сумі 5,2 млн грн, - про це повідомив начальник Головного фінансового управління Львівської облдержадміністрації Олег Демків.

Детальніше...

 

Голова Львівської обласної державної адміністрації Михайло Костюк здійснив робочий об'їзд Пустомитівського, Городоцького, Самбірського, Старосамбірського, Турківського та Сколівського районів Львівщини. Під час робочої поїздки голова Львівської ОДА обговорив з керівниками районів та головами сільських і селищних рад розташованих в районах населенних пунктів основні проблеми соціально-економічного розвитку очолюваних ними територій.

Детальніше...

 

Детальніше...30 травня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський провів засідання комісії з питань своєчасності і повноти сплати податків та погашення заборгованості із виплати Детальніше.... Під час засідання комісії розглядалися питання стану погашення заборгованості по страхових внесках до Пенсійного фонду та єдиному внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування; стану заборгованості по платежах до бюджету усіх рівнів та заходи щодо ліквідації заборгованості по 8-ми підприємствах боржниках району. Члени комісії також заслуховували інформацію районної прокуратури про вжиті заходи на виконання рішення комісії від 30.11.11р. №18 щодо ТзОВ „Перемишлянський „Меблевик” і Брюховецького СТ.

 

Детальніше...30 травня заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації, голова постійної комісії Перемишлянської районної ради з питань промисловості, зв’язку, транспорту, енергетики, будівництва, торгівлі, розвитку малого і середнього  бізнесу В.Денейчук провів чергове планове засідання комісії.

 

Детальніше...29 травня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський провів засідання Комісії з питань захисту прав дітей. Під час засідання розглядалися питання про призначення опікуна над дітьми-сиротами; про надання дозволу на укладання договору дарування частки квартири, співвласником якої є дитина, позбавлена батьківського піклування; про визначення місця проживання малолітньої дитини; про можливість позбавлення батьківських прав; про усунення перешкод у спілкуванні з малолітньою дитиною; про залучення до навчання малолітньої дитини.

 

 

Детальніше...29 травня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський провів засідання комісії зі сприяння додержанню законодавства про свободу совісті та релігійні організації. На розгляд комісії виносилося питання щодо повернення костелу релігійній громаді РКЦ у с.Чемеринці. З відповідним листом парох РКЦ с.Чемеринці звертався до голови Львівської облдержадміністрації М.Костюка. На засідання були запрошені Чемеринецький сільський голова К.Івасечко, парох РКЦ громади с.Чемеринці о. Пьотрик Смолька,  парох громади УГКЦ с.Чемеринці о.Василь Проньків, державний нотаріус Перемишлянського району У.Сус.

 

Детальніше...29 травня перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації провів нараду із головами міських та сільських рад. Під час наради розглядалися питання про оновлення та коригування генеральних планів населених пунктів; про інвентаризацію водних (водопровідних) мереж; про застосування пільгового кредитування за програмою «Власний дім»; про роз’яснення механізму забезпечення виплат соціальної дотації фізичним особам за утримання та збереження молодняку ВРХ; про інвентаризацію земель в межах населених пунктів;  про подання інформації, щодо відзначення ювілейних дат; про виготовлення проектно-кошторисної документації на капітальний ремонт доріг.