Як підписати декларацію із лікарем КП Перемишлянська ЦРЛ.

див. ТУТ

Оголошення про конкурс з визначення  виконавця  послуг із збирання та вивезення  твердих побутових відходів

17 травня українці відзначатимуть День вишиванки

Йдучи в школу, в церкву, на роботу, одягни вишиванку.

Про це повідомив перший заступник голови облдержадміністрації Олексій Сторчило під час Всеукраїнської селекторної наради з питань забезпечення ефективної планової роботи соціальної сфери у січні та упродовж 2014 року.

Детальніше...

 

«Було б краще,  якби  кошти, отримані від продажу квитків за проведення екскурсій замками області, залишались на місці та йшли б на реконструкцію пам’яток архітектури. Питання будемо вивчати, порадимося з експертами», – про це сказав голова Львівської  облдержадміністрації Олег Сало, підсумовуючи нараду у Золочівській районній державній адміністрації.

Детальніше...

 

«Загальна сума державних соціальних допомог жителям області у січні 2014 року складає 221,3 млн.грн.  Виплата цих коштів здійснюється вчасно та у повному обсязі», – про це сьогодні доповів перший заступник голови Львівської облдержадміністрації Олексій Сторчило на селекторній нараді під головуванням Міністра соціальної політики Наталії Королевської.

Детальніше...

 

За виділені у 2013 році кошти на реконструкцію  об’єкта «Реконструкція  Львівського  обласного клінічного перинатального центру  по  вул. Дж. Вашингтона, 6 у м. Львові» повністю виконано  роботи з демонтажу цементних стяжок, демонтажу  покриття покрівлі корпусу А-3, демонтажу системи опалення, розбирання панелей огородження корпусу А-3 та ін., – про це йшлося 20 січня під час виїзної  наради під керівництвом т.в.о. начальника управління капітального будівництва ОДА Олександра Овчаренка.

Детальніше...

 

Аграрний фонд приймає заявки від сільгосптоваровиробників на реалізацію пшениці, жита та ячменю врожаю 2014 року.

Детальніше...

 

Станом на 8.00 21 січня 2014 року системи життєзабезпечення області функціонують без порушень, за винятком:
Унаслідок погіршення погодних умов 20-21 січня (випадання опадів переважно у вигляді дощу при низьких температурах повітря, утворення ожеледі на лініях електропередач – товщина стінки ожеледі на дротах ліній електропередач досягала у деяких місцях на території Жовківського району до 30 мм) було:

Детальніше...

 

На Львівщині у 2014 році передбачається збільшення пунктів пропуску через державний кордон та ініціювання ділових поїздок іноземців, які є потенційними інвесторами.

Детальніше...

 

Роботу кількох голів райдержадміністрацій розкритикував 20 січня голова Львівської облдержадміністрації Олег Сало. Він має  претензії до голів Бродівської, Старосамбірської, Мостиської, Стрийської РДА. Усі вони перебували на Колегії Львівської ОДА,  доповідали про роботу у 2013 році і плани на 2014 рік.

Детальніше...

 

Створена робоча група, яка займається вивченням питання вивільнення військового майна та передачі його для потреб Львівщини. До її складу увійшли, зокрема, представники Міністерства оборони України, а також Львівської обласної державної адміністрації. Про це 20 січня на засіданні Колегії Львівської облдержадміністрації повідомив заступник Міністра оборони України Артуро Бабенко.

Детальніше...

 

22 січня 2014 року Львівщина відзначатиме 95-у річницю проголошення  Акта злуки Української Народної Республіки і Західно-Української Народної Республіки та День Соборності та Свободи України.

Детальніше...