Військова служба за контрактом в Збройних Силах України

Перемишлянський районний військовий комісаріат проводить набір громадян на військову службу за контрактом у Збройні Сили України:

- громадян призовного віку;

- військовозобов'язаних віком від 18-60 років;

- жінок віком від 18-50 років.

При підписанні контракту виплачується одноразова грошова допомога в розмірі 3000 грн. відповідно до Програми в галузі соціального захисту населення у Перемишлянському районі на 2017 рік, затвердженої рішенням Перемишлянської районної ради від 22.12.2016 № 248.

За інформацією звертатись: Перемишлянський РВК, м.Перемишляни, вул. Галицька 26а,  тел: (263) 2-14-37.

 

Станом на 10.00 год. 18 березня у Перемишлянському районі залишається ускладненим  доїзд до 9 населених пунктів. На даний час на автошляхах району працює три  одиниці снігоочисної техніки, зокрема військової частини 4150 Міжнародного центру миротворчості та безпеки,  філії «Перемишлянського райавтодору» та приватного підприємця - перевізника М.Гаца. Електропостачанням та зв’язком населені пункти забезпечені.

 

Впродовж 18 – 31 березня 2012 р. у Львівській обласній бібліотеці для дітей юні читачі зможуть взяти участь у ряді цікавих заходів, серед яких – театралізована програма, прем’єри спектаклів, читання творів письменниці-ювіляра Марії Людкевич, веселе читання від Грицька Бойка, перегляд мультфільмів, мистецькі зустрічі, інтелектуальні ігри та ін.

Програма заходів бібліотеки до Всеукраїнського тижня дитячого читання

Детальніше...

 

Шановні працівники житлово-комунального господарства і побутового обслуговування!

        Вітаю Вас з професійним святом – Днем працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення.
     Немає іншої галузі, яка була б так тісно пов’язана із забезпеченням комфортного проживання людей, життєдіяльності підприємств і установ, лікарень, шкіл і дитячих садків. Благополуччя кожного будинку, кожної родини багато в чому залежить від надійності надання послуг, від професіоналізму людей, що працюють у цій сфері.
На Ваших плечах лежить величезна відповідальність за забезпечення нормальної життєдіяльності наших мешканців.
Щиро бажаю Вам міцного здоров’я, щастя, благополуччя і успіхів в нелегкій, але такій потрібній людям, справі!
І нехай слова вдячності від людей щоденно зігрівають Ваші серця.

З повагою 

голова Перемишлянської
р
айдержадміністрації    О.Краєвський    

 

Детальніше...15 березня перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Рій та заступник голови РДА Н.Гавінська взяли участь у публічному представленні інформації про виконання районного бюджету Перемишлянського району, яке відбулося у залі засідань Перемишлянської райдержадміністрації. Із основною інформацією про виконання районного бюджету Перемишлянського району за 2012 рік виступив начальник фінансового управління РДА Б.Антошків. Про виконання бюджетних надходжень і витрат заслуховували керівників структурних підрозділів РДА: керівника відділу освіти, молоді та спорту Н.Борщ, керівника відділу культури О.Гавінську, начальника управління соціального захисту населення М.Сайка, головного лікаря Перемишлянської ЦРЛ  Б.Лівого, директора районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді І.Шалапського, бухгалтера районної ради Г.Гаврилець та заступника начальника управління АПР райдержадміністрації М.Цимбалісту. На завершення слухань, начальник фінансового управління РДА Б. Антошків проінформував присутніх про очікування дохідної і вихідної частини районного бюджету у 2013році.

 

Детальніше...

 

Голова Львівської обласної державної адміністрації Віктор Шемчук 15 березня зустрівся із  Головою  Комітету Верховної Ради України у справах пенсіонерів, ветеранів та інвалідів Валерієм Сушкевичем та головою Львівського фонду реабілітації інвалідів  Ярославом  Грибальським

Дана зустріч була присвячена питанню підготовки Львівської області до розбудови спортивно-туристичної інфраструктури, здатної прийняти Зимову олімпіаду 2022 року в рамках національного пріоритету «Олімпійська надія-2022» в контексті проведення не тільки  Олімпійських, але й Паралімпійських ігор.

Детальніше...

 

13 березня 2013 року Кабінет Міністрів України схвалив внесення зміни до статті 18 Закону України «Про державну допомогу сім’ям з дітьми», яким передбачається збільшення відповідної допомоги дітям-сиротам, які є інвалідами.  Законопроект розроблено на виконання нових соціальних ініціатив Президента України на 2013 рік. Він має на меті подолання соціальної несправедливості при наданні допомоги дітям-сиротам інвалідам, які проживають у прийомних сім’ях та дитячих будинках сімейного типу, а також знаходяться під опікою чи піклуванням.

Детальніше...

 

Львівська область отримала з державного бюджету черговий транш субвенції на надання пільг і житлових субсидій населенню з придбання твердого палива та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу в сумі 1,4 млн. грн. Ці кошти у повному обсязі передані місцевим бюджетам для спрямування за призначенням, – повідомляють у департаменті фінансів Львівської ОДА.

Детальніше...

 

15 березня у Перемишлянському районі значно погіршилися погодні умови. Станом на 11.00 год. ускладнений рух на дорогах загального користування і до 15 населених пунктів району.  До 72 населених пунктів доїзд заблокований. Дороги державного значення розгортаються спецтехнікою ДП «Львівського облавтодору», філії «Перемишлянського райавтодору» та приватного підприємця - перевізника М.Гаца (5 одиниць). 25 навчальних закладыв припинили навчання, інші школи працюють у скороченому режимі. Електропостачання  населених пунктів не припинялося.

 

15 березня, під керівництвом голови Львівської обласної державної адміністрації Віктора Шемчука відбулось засідання обласного Штабу керівництва з ліквідації можливих надзвичайних ситуацій зимового періоду 2012/13 року.

Про ситуацію в області внаслідок складних погодних умов доповіли начальник Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Львівській області Сергій Дмитровський та директор департаменту з питань цивільного захисту облдержадміністрації Олексій Титаренко.

Детальніше...

 

Виконання законів стосується всіх без винятку, у тому числі народних депутатів. Про це заявив Президент України Віктор Янукович під час спільної прес-конференції за підсумками переговорів з Президентом Латвії.

Детальніше...