07 травня у Перемишлянському районному Нородному домі відбудеться Свято матері

Поч. о 15.00 год.

Детальніше...1 лютого перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Рій провів робочу нараду із начальником фінансового управління Перемишлянської РДА Б.Антошківим та заступником начальника районного управління земельних ресурсів В.Лісовським. Під час наради мова йшла про використання коштів, які надходять від відшкодування втрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництва.

 

Детальніше...1 лютого перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Рій провів нараду стосовно уточнення переліку об’єктів незавершеного будівництва у Перемишлянському районі за підсумками 2011 року. У нараді також взяли участь заступник голови райдержадміністрації В.Денейчук, заступник начальника управління економіки РДА Р.Танасієнко та керівник управління статистики у Перемишлянському районі О.Мандзюк.

 

 

Національний олімпійський комітет України нагородив цінними призами та пам’ятними дипломами переможців Всеукраїнського конкурсу серед спортивних журналістів «Україна олімпійська» та лауреатів конкурсу на кращу спортивну фотографію за підсумками 2011 року. Також переможці конкурсу отримали подарунки від всесвітніх партнерів олімпійського руху – компаній «Procter and Gambel» та «МакДональдз Юкрейн». 

Детальніше...

 

Детальніше...31 січня голова Перемишлянської райдержадміністрації О. Краєвський за участі голови Перемишлянської районної ради П.Бучка та в.о. начальника Державної податкової інспекції у Перемишлянському районі І.Дяківа провів робочу зустріч із начальником Бібрського лінійно-виробничого управління магістральних газопроводів Б.Саловським. Під час наради, яка проходила в офісі лінійно-виробничого управління, обговорювалось питання порядку сплати податків з доходів фізичних осіб, що діють на території району.

 

Детальніше...   31 січня відбулась спільна нарада голови Перемишлянської райдержадміністрації О. Краєвського та голови Перемишлянської районної ради П.Бучка за участі першого заступника голови РДА І.Роя, заступника голови райдержадміністрації Н.Гавінської, головного лікаря району Б.Лівого та керівника управління економіки райдержадміністрації І.Горецької. Під час наради обговорювались питання діяльності закладів охорони здоров’я та стану приміщень ФАПів району. За результатами наради сформований перелік медичних закладів, які передбачається включити у рамкову угоду між Львівською облдержадміністрацією та НАК „Нафтогаз України” на 2012 рік для проведення реконструкції та ремонту.

 

Детальніше...

Збільшення фінансування сфери охорони здоров’я залишається серед пріоритетів державної політики. Про це Президент України Віктор Янукович заявив у ході розширеного засідання Наглядової ради Національного проекту «Нове життя - нова якість охорони материнства та дитинства» у Кіровограді.
«Безумовно, навантаження на державний бюджет в питаннях охорони здоров’я ми будемо збільшувати. Це буде пріоритетом державної політики», - сказав Глава держави.
Насамперед, за словами Віктора Януковича, йдеться про важливість підвищення зарплат медичним працівникам. Глава держави нагадав, що в Держбюджеті-2012 передбачене поступове збільшення заробітних плат медикам, у середньому на 30%.
«Ми добре знаємо: щоб мотивувати людей працювати в цій галузі - треба підвищувати заробітні плати», - сказав Президент. Водночас він наголосив на необхідності покращувати якість медичних послуг в Україні.

 

За інформацією Львівського обласного центру екстренної медичної допомоги та медицини катастроф, за період з 26 до 31 січня 2012 року на території Львівської області від переохолодження та обморожень постраждало 24  особи (20 госпіталізовано у лікувальні заклади області).

Станом на 31 січня 2012 року на стаціонарному лікуванні у 8-й міській клінічній лікарні м. Львова знаходиться 8 пацієнтів з холодовою травмою: 7 із відмороженням; 1 із переохолодженням.

 

До продажу права власності на аукціоні пропонуються:

Лот № 1 - Земельна ділянка для індивідуального житлового будівництва в смт. Рудно на вул. Шухевича, 77,
площею 0,06 га.

Детальніше...

 

30 січня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський за участі першого заступника голови райдержадміністрації І.Роя, заступника голови РДА В.ДеДетальніше...нейчука провів нараду із начальником КП „Перемишлянитеплокомуненерго” І.Карашкевичем, начальником РВ ГУ МНС України у Львівській області М.Яворським, заступником Перемишлянського міського голови Й.Кузьмою та начальником служби режимів газопостачання Перемишлянського УЕГГ В.Ганачівським. Під час наради розглядалися питання розрахунків за спожитий газ КП „Перемишлянитеплокомуненерго” перед філією  Перемишлянського УЕГГ,  а також про розрахунки споживачів перед надавачем послуг „Перемишлянитеплокомуненерго”. Під час даної наради також обговорювалось питання життєзабезпечення населення району у випадку виникнення надзвичайних ситуацій, пов’язаних із значним пониженням температури.

 

29 січня відбувся традиційний лижний пробіг «Стежками князя Ванька Лагодовського», що між населеними пунктами Унів та Лагодів Перемишлянського району.  Розпочався пробіг зі спільної молитви учасників та благословення ієромонаха Макарія в Свято-Успенській Унівській Лаврі.  У пробігу взяли участь 20 осіб. Організатором заходу виступили РО МА «Козацтво» і відділ у справах сім’ї, молоді та спорту Перемишлянської райдержадміністрації.

Детальніше...     Детальніше...