Як підписати декларацію із лікарем КП Перемишлянська ЦРЛ.

див. ТУТ

Оголошення про конкурс з визначення  виконавця  послуг із збирання та вивезення  твердих побутових відходів

24 травня у м. Перемишляни відбудуться заходи із відзначення Дня Героїв:

12.00 год – покладання квітів

14.00год. – у Народному домі урочистості та святковий концерт

Працівники апарату Львівської ОДА, кабінети яких знаходяться на другому поверсі будинку, що по вулиці Винниченка, 18, сьогодні залишили свої приміщення. Їхні кабінети опечатано працівниками управління майном спільної власності Львівської обласної ради, що зазначено на печатках.  Працівники цього управління в усній формі повідомили представникам апарату ОДА, що роблять це за вказівкою керівництва Львівської обласної ради.

Детальніше...

 

За інформацією Служби автомобільних доріг у Львівській області, у зв’язку з різким погіршенням погодних умов, заметілей, переметів на території Львівщини та з метою забезпечення розчищення автомобільних шляхів, тимчасово обмежений рух великотоннажних транспортних засобів на автодорогах Н-17 Львів – Радехів – Луцьк та Р-15 Ковель – В.Волинський – Червоноград – Жовква.

Детальніше...

 

У Кам’янка – Бузькому районі сьогодні через перемети на дорогах не виїхало на маршрути 2 автобуси «Школярик». У Бродівському -3, у Радехівському – 10 і найбільше у Сокальському районі – 20 «Школяриків».  Таким чином на навчання у школи не потрапили приблизно півтори тисячі учнів. Про це на нараді під керівництвом голови Львівської ОДА Олега Сала повідомив в.о. директора департаменту освіти і науки ОДА Роман Бабій.

Детальніше...

 

Станом на 08.00 30 січня 2014 року системи життєзабезпечення області функціонують без порушень, за винятком:
Уночі 30 січня знеструмлено 13 населених пунктів (12 повністю та 1 частково) у Мостиському (11 повністю) та Радехівському (1 повністю та 1 частково) районах.

Детальніше...

 

Львівська область отримала черговий транш субвенції з державного бюджету на виплату державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім’ях за принципом “гроші ходять за дитиною” в сумі 1003,2 тис. грн.

Детальніше...

 

29 січня, з ініціативи департаменту освіти і науки облдержадміністрації, у навчальних закладах області відбудуться виховні та тематичні заходи, приурочені до 96 річниці подвигу Героїв Крут.

Детальніше...

 

У зв’язку з поступовим зниженням температури повітря та погіршенням погодних умов, а також з метою захисту соціально вразливих категорій громадян від можливих надзвичайних ситуацій, у службах соціального захисту населення області запроваджено цілодобове чергування та гарячі телефонні лінії для постраждалих осіб.

Детальніше...

 

У 2013 році у Львівській області після реконструкції відкрито 19 фельдшерсько-акушерських пунктів, що були  профінансовані з державного бюджету у 2012 році на 8,8 млн.грн., а саме: 4 ФАПи у Пустомитівському р-ні (с.Гуменець, с.Лани, с.Басівка, с.Чорнушовичі); 2 ФАПи в Самбірському р-ні (с.Сприня і с.Монастирець), 2 ФАПи в Городоцькому р-ні (с.Братковичі, с.Речичани), 1 ФАП у Дрогобицькому р-ні, 1 ФАП у Жовківському р-ні (с.Смереків), 1 ФАП у Мостиському р-ні (с.Буців), 2 ФАПи у Турківському р-ні (с.Ісаї, с.Присліп).

Детальніше...

 

Проїзд автомобільними дорогами державного і місцевого значення в основному забезпечено. У зв’язку з сильним вітром та хуртовиною на окремих ділянках доріг загального користування у Бродівському, Золочівському, Кам’янка-Бузькому, Радехівському та Сокальському районах періодично утворюються перемети. Унаслідок цього відсутній доїзд до 20 населених пунктів та ускладнений до 16 населених пунктів, зокрема:

Детальніше...

 

У зв’язку з погіршенням погодних умов, суттєвим зниженням добової температури, департамент охорони здоров’я Львівської ОДА звертається до мешканців області з проханням дотримуватись порад медиків, щоб уникнути обморожень та шкідливого впливу низьких температур на організм.

Детальніше...