Оголошення органів місцевого самоврядування про конкурси на визначення виконавця послуг зі збирання та вивезення ТПВ, а також результати конкурсів ТУТ

В суботу, 24 березня, з 20.30 год до 21.30 год Львівщина долучиться до загальносвітової кампанії "Година Землі 2018".

В межах акції закликають людей по всій планеті на годину вимкнути світло.

 

 

2 вересня під головуванням першого заступника голови ОДА Богдана Матолича, відбулося чергове засідання комісії зі встановлення пенсій за особливі заслуги перед Україною.

Як повідомляє головне управління Пенсійного фонду України у Львівській області, на цій комісії, відповідно до Закону України «Про пенсії за особливі заслуги перед Україною», розглянули клопотання голів райдержадміністрацій, міст та призначили і перерахували пенсії за особливі заслуги перед Україною 520 багатодітним матерям, у тому числі, у зв’язку із присвоєнням їм почесного звання «Мати-героїня».

Детальніше...

 

2 вересня заступник голови Львівської облдержадміністрації Ірина Романів взяла участь в урочистостях у Львівському національному університеті імені Івана Франка з нагоди початку навчального року та посвяти першокурсників у студенти.

Детальніше...

 

Детальніше...Впродовж літнього періоду у всіх навчальних закладах районДетальніше...у тривали роботи з належної підготовки до нового навчального року, як це передбачено завданнями Президента УкраїниВ.Ф.Януковича щодо модернізації освітньої галузі та підвищення якості надання освітніх послуг і соціального захисту учасників навчально-виховного процесу.
Першовересень покликав школярів Перемишлянщини у чисті, просторі відремонтовані класні приміщення. Для підготовки освітніх закладів до нового навчального року, зокрема, облаштування у них внутрішніх санвузлів, ремонтів систем опалення, приміщень їдалень і т.і. активно залучалися позабюджетні кошти місцевих орендарів землі, підприємців-спонсорів, батьківської громадськості, різноманітних фондів розвитку нДетальніше...а умовах спів фінансування.

Детальніше...

 

  Дорогі учні!
Шановні батьки!
Від усього серця вітаю вас із початком нового навчального року! 1 вересня – особливий день, це свято знань, бо саме знання та добра освіта стануть основою вашого життєвого успіху та майбутньої професії.
У наступному році ми будемо відзначати двісті років із дня народження Тараса Григоровича Шевченка. Із нами цей ювілей святкуватиме увесь світ.
І тому цей навчальний рік Україна розпочинає Всеукраїнським Шевченківським уроком.
Геніальний поет, письменник, художник та етнограф Шевченко — без перебільшення один з духовних атлантів нашої держави, великий патріот, який присвятив усе своє життя Україні.
Нинішній Шевченківський урок – це перший ваш урок гордості за власну державу та свій народ.
Це – лише початок вашого великого шляху пізнань рідної землі, її історії та культури.
Бажаю вам здоров’я, мирного неба та успіхів у підкоренні величного світу знань.

 

Президент України Віктор Янукович наголошує на важливості інтеграції української освіти до європейської освітньої системи.
«Ми будемо прагнути до того, щоб наші діти отримували якісну конкурентоспроможну освіту. Освіту, яка була б інтегрована в європейську і світову»,- сказав він під час виступу з нагоди Дня знань у загальноосвітній школі №78 м.Києва.

Детальніше...

 

В період з 11 до 17 вересня 2013 року в місті Києві відбудеться Міжнародний фестиваль мистецтв «Кубок України з художнього мистецтва – Асамблея Мистецтв». Проект проводиться в рамках Українського Тижня Мистецтв (Ukrainian Art Week).

Детальніше...

 

Під час виїзного засідання Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, що відбулось нещодавно в м. Одеса,  питання тарифної політики поставлено чітко: ніхто ніде не повинен допустити зростання жодного тарифу.

Детальніше...

 

«Шановні підприємці!
Щиро вітаємо Вас, професійних, енергійних і сміливих людей із святом — Днем підприємця.
У цей день країна вшановує людей, які не тільки розпочали власну справу та взяли на себе відповідальність за добробут своєї сім’ї, але й створюють нові робочі місця, постачають на ринок вітчизняні товари і послуги, наповнюють бюджет держави.
Сьогоднішні досягнення підприємців є свідченням значних соціально-економічних зрушень в Україні.
Ваша праця посідає важливе місце в економічному житті країни, помітно впливає на розвиток інноваційної діяльності, встановлення ділових зв’язків із зарубіжними партнерами, залучення інвестицій.
Тож дозвольте, від щирого серця подякувати Вам за сумлінну працю, наполегливість та високі досягнення.

 

1 вересня заступник голови – керівник апарату Львівської  облдержадміністрації Вадим Гураль взяв участь в урочистій церемонії посвяти у студенти Львівського державного університету фізичної культури.

Детальніше...

 

1 вересня відбулось урочисте відкриття добудови та реконструкції школи у смт Запитів Кам’янка-Бузького району Львівської області. В заході взяв участь перший заступник голови Львівської облдержадміністрації Богдан Матолич.
«Сьогоднішня подія для мешканців селища Запитів є надзвичайно хвилюючою – відкривається нове приміщення храму  науки. Маю надію, що школа нарешті займе гідне місце у державному контексті, а всі державні реформи, закони, проекти і програми сприятимуть розвитку освітньої галузі», – наголосив Богдан Матолич у вітальному слові.

Детальніше...