Як підписати декларацію із лікарем КП Перемишлянська ЦРЛ.

див. ТУТ

Оголошення про конкурс з визначення  виконавця  послуг із збирання та вивезення  твердих побутових відходів

24 травня у м. Перемишляни відбудуться заходи із відзначення Дня Героїв:

12.00 год – покладання квітів

14.00год. – у Народному домі урочистості та святковий концерт

Сьогодні, 18 грудня, начальник управління середньої, дошкільної, позашкільної освіти та соціального захисту Світлана Книшик від імені голови Львівської облдержадміністрації Олега Сала привітала  вихованців Винниківської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату № 9 І-ІІ ст з Днем Святого Миколая та вручила подарунки – комп’ютер і  солодощі.

Детальніше...

 

З ходом будівництва загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів в с. Нижня Яблунька Турківського району ознайомився голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Сало.

Детальніше...

 

Голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Сало взяв участь в урочистому відкритті народного дому у селі Шандровець Турківського району. Реконструкція закладу культури розпочалась у 2010 році і коштувала 409 тис.грн. Це гроші з обласного, місцевого бюджетів, а також громади села.

Детальніше...

 

Детальніше...18 грудня голова Перемишлянської райдержадміністрації О. Краєвський провів робочу зустріч із начальником районного фінансового управління Б. Антошківим та керівником відділу освіти РДА Н. Борщ. Основною темою зустрічі було питання виділення та освоєння коштів субвенції, виділеної з обласного бюджету, на виконання обласних Програм розвитку освіти в сумі 146, 7 тис. грн. З них на поповнення шкільних бібліотек – 10, 2 тис. грн.; на придбання матеріалів для ліквідації надвірних вбиралень – 90 тис. грн.; на забезпечення навчальних закладів мультимедійними комплексами – 46, 5 тис грн. 

 

Детальніше...18 грудня заступник голови Перемишлянської РДА Н. Гавінська взяла участь у засіданні постійної комісії районної ради з питань освіти, культури, туризму, охорони здоров’я, соціального захисту населення, молодіжної політики, спорту, національного і духовного відродження. Депутатська комісія заслуховувала низку актуальних питань, які будуть виноситися на розгляд чергової сесії районної ради. Зокрема, про відзначення у 2014 році ряду пам’ятних дат; про стан виконання рішення V сесії VI скликання районної ради №71 «Про залучення дітей і підлітків до занять фізичною культурою та спортом в освітніх закладах Перемишлянського району», про реорганізацію окремих загальноосвітніх шкіл у НВК «Загальноосвітній навчальний заклад-дошкільний навчальний заклад»; про затвердження програм у галузі соціального захисту населення та інші.

 

 

 

 

У селі Ятвяги Мостиського району Львівщини п’ятьом дітям, позбавленим батьківського піклування  передано ключі та право власності на будинок. Зазначимо, будинок придбано в рамках реалізації програми забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування на 2013 -2016 роки у Львівській області.

Детальніше...

 

Для трьох дітей, позбавлених батьківського піклування, придбано будинок у селі Явора, Турківського району. Такий подарунок до Дня Святого Миколая отримали двоє рідних братів і сестра, які зараз є вихованцями дитячого будинку сімейного типу. Діти залишились без опіки рідних, адже їхніх батьків позбавили відповідних прав, а рідна бабця померла. Окрім того, у 2012 році згоріло власне помешкання.

Детальніше...

 

Нещодавно до вихованців дитячих будинків сімейного типу у селі Пнікут завітали в гості голова Мостиської райдержадміністрації Любомир Збитковський та начальник служби у справах дітей Львівської облдержаміністрації Володимир Лис.

Детальніше...

 

Сьогодні члени львівського осередку Національної скаутської організації «Пласт» урочисто передали голові Львівської облдержадміністрації Олегові Салу Вифлеємський вогонь.

Детальніше...

 

«Сьогоднішнє рішення щодо припинення договірних відносин, прийняте обласною радою,  на наше глибоке переконання є незаконним і таким, що не ґрунтується на жодних нормах чинного законодавства», – на цьому наголосив заступник голови-керівник апарату ОДА Андрій Мадзяновський під час брифінгу для ЗМІ.

Детальніше...