Військова служба за контрактом в Збройних Силах України

Перемишлянський районний військовий комісаріат проводить набір громадян на військову службу за контрактом у Збройні Сили України:

- громадян призовного віку;

- військовозобов'язаних віком від 18-60 років;

- жінок віком від 18-50 років.

При підписанні контракту виплачується одноразова грошова допомога в розмірі 3000 грн. відповідно до Програми в галузі соціального захисту населення у Перемишлянському районі на 2017 рік, затвердженої рішенням Перемишлянської районної ради від 22.12.2016 № 248.

За інформацією звертатись: Перемишлянський РВК, м.Перемишляни, вул. Галицька 26а,  тел: (263) 2-14-37.

 

19 лютого, голова Львівської облдержадміністрації Михайло Костюк взяв участь у засіданні колегії Міністерства аграрної політики та продовольства України та виступив з доповіддю щодо результатів роботи агропромислового комплексу області у 2012 році та завдань галузі на 2013 рік.

Детальніше...

 

Детальніше...19 лютого перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Рій за участі заступника голови РДА В.Денейчука провів нараду із  керівником управління економічного розвитку і торгівлі  І.Горецькою та керівником відділу освіти, молоді та спорту РДА Н.Борщ. Під час зустрічі обговорювалися питання делегування повноважень з визначення генерального замовника для закупівлі вугілля у 2013-2015 роках для бюджетних установ за рамковими угодами за кошти районного бюджету. Зокрема, мова йшла про заклади освіти району та Корелицький стаціонар управління соціального захисту населення.

 

1Детальніше...9 лютого заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації В.Денейчук провів «гарячу» телефонну лінію. До заступника голови РДА зателефонували 3 особи. Питання, з якими зверталися мешканці, стосувалися газифікації населеного пункту, ремонту електроопор та  незадовільного стану доріг у районі.

 

Київ. 18 лютого. Урядовий портал – Минулоріч Україна експортувала м’яса та м’ясної продукції на 316 мільйонів доларів. Так, порівняно з 2011 роком експорт яловичини збільшився на 95%, свинини, м’яса домашньої птиці та субпродуктів із нього – на 62% кожного. Загалом у 2012 році виробництво м’яса в Україні зросло на 2,1%.

Детальніше...

 

Депутати Львівської обласної ради підтримали проект рішення, запропоновані Львівською облдержадміністрацією, про фінансування заходів, пов’язаних із проведенням проміжних виборів до обласної ради. За таке рішення після обговорення цього питання проголосувало 76 депутатів обласної ради.

Детальніше...

 

Голова Львівської облдержадміністрації Михайло Костюк заявив, що обов’язково звітуватиме про проведену роботу Львівської облдержадміністрації перед депутатським корпусом Львівської обласної ради ближчим часом.

Детальніше...

 

На обслуговування дитячих будинків соціальної сфери на Львівщині у 2013 році заплановано 8,3 мільйона грн. Про це повідомляє департамент соціального захисту населення Львівської облдержадміністрації.
Зазначимо, що у підпорядкуванні департаменту соціального захисту населення є два дитячих будинки для постійного проживання дітей віком від 4-х до 18-ти років з вадами фізичного і розумового розвитку, які потребують стороннього догляду, побутового і медичного обслуговування. Це Буківський дитячий будинок для дівчаток (Старосамбірський район), в якому проживає 73 дітей, та Роздільський дитячий будинок для хлопчиків (Миколаївський район), де проживає 79 вихованців.

Детальніше...

 

Детальніше...18 лютого голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський провів робочу зустріч з начальником управління економічного розвитку і торгівлі  І.Горецькою, під час якої голова РДА розглянув документацію щодо двох об’єктів житлово-комунального господарства. Ці господарства заплановано реконструювати у 2013 році за рахунок бюджетних коштів.

 

Детальніше...18 лютого заступник голови Перемишлянської РДА В.Денейчук спільно із начальником управління економічного розвитку і торгівлі І.Горецькою та начальником відділу містобудування та архітектури Б.Городечним обговорили питання щодо капітального ремонту архітектурно-будівельної частини блоку ємностей існуючих міських очисних споруд побутових стоків у м.Бібрка та капітального ремонту (виведення з аварійного стану) житлового будинку №2 на площі Національного Відродження у м.Бібрка.

 

17 лютого у приміщені районного Народного дому Перемишлянський міський голова О.Зозуля звітував перед громадою міста про роботу у 2012році. Питання, які піднімав міський голова, стосувалися бюджету міської ради за минулий рік, використання коштів на капітальний ремонт доріг, житлово-комунального господарства міста. Окремим пунктом свого звіту мер міста описав суспільно-культурні події, що відбувалися у місті за звітний період. Зокрема,  наголосив на значимій для міста події, яка відбулася 11 травня 2012р., – відкриття та освячення пам’ятника блаженномученику о.Омеляну Ковчу в рамках всеукраїнської священичої прощі у м.Перемишляни. По завершенні доповіді О.Зозуля відповідав на запитання присутніх у залі мешканців Перемишлян.