07 травня у Перемишлянському районному Нородному домі відбудеться Свято матері

Поч. о 15.00 год.

1 липня заступник голови райдержадміністрації Н.Гавінська провела засідання районнДетальніше...ої комісії з питань координації дій щодо попередження насильства у сім′ї. Було розглянуто питання про взаємодію суб’єктів соціальної роботи щодо здійснення заходів з попередження насильства у сім′ї впродовж ІІ кварталу 2011 року, про що інформувала головний спеціаліст відділу сім′ї, молоді та спорту РДА І.Оленчин. Заступник начальника районної служби у справах дітей Г.Куніцька довела до відома членів комісії подання Генеральної Прокуратури України „Про усунення порушень законодавства, спрямованого на захист дітей від злочинних посягань та попередження насильства в сім′ї” від 15.06.2011 №07/3-114.

 

 

На засіданні районної координаційної ради з питань молодіжної політики, яке відбулося 1 липня під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Н.Гавінської, розглядалися питання про хід літньої оздоровчої кампанії школярів у районі та про організацію відділом сім′ї, молоді та спорту РДА екскурсії для дітей пільгових категорій визначними історичними місцями Львівщини (у Золочівський, Підгорецький та Олеський замки).

 

Детальніше...1 липня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський провів зустріч із заступником начальника управління агропромислового розвитку району М.Цимбалістою стосовно стану справ в агропромисловому комплексі району. Зокрема, керівника району цікавило питання підготовки до проведення жнив.  Як повідомила М.Цимбаліста, що до збирання зернових культур в господарствах району є 9458 га, тобто 5927 га озимих та 3531 ярих культури. Для їх збирання будуть задіяні 126 зернозбиральних комбайнів. Провівши певні розрахунки та взявши до уваги результати обстежень посівів, О Краєвський зауважив, що жнива можна розпочати з 15 липня і за два тижні закінчити, звичайно, при сприятливих погодних умовах.

 

1 липня голДетальніше...ова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський, голова районної ради П.Бучок та Перемишлянський міський голова О.Зозуля привітали працівників податкової інспекції із професійним святом - Днем працівника державної податкової служби України. Вітаючи із святом, керівники району побажали присутнім успіхів і досягнень у службі, міцного здоров’я та добробуту.  Роботу кращих працівників було відзначено грамотами   райдержадміністрації та районної ради.

 

1 липня гДетальніше...олова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський провів особистий прийом громадян. На прийомі побували 8 осіб. Людей турбували питання ремонту дороги, вирішення житлових питань, виділення земельної ділянки, вирішення спірних питань щодо погодження меж присадибних ділянок. На окремі питання голова РДА  надав вичерпні відповіді та поради. Також, відповідно до звернень,  керівник дав доручення начальникам окремих структурних підрозділів райдержадміністрації детально вивчити інші питання та надати у межах компетенції відповідну допомогу.

 

У Центральній райДетальніше...онній бібліотеці м.Перемишляни для дітей оформлено тематичну полицю «Конституцію вивчаємо, пам’ятаємо, поважаємо». Серед представлених книг була Конституція України. Особливо зацікавила дітей книга «Конституція України для школярів» та розповіді  про Конституцію України авторів Н. Бібік, М. Улляш «Зростаймо громадянами» і «Знай свої права, дитино». 

   У ЦРБ для дорослих оформлено полицю «Конституція -  гарант нашого життя», на якій, окрім  Конституції України, було представлено книги: «Права людини в Україні» Гончаренко О. М.; «Правознавство»  за ред. В. В. Копейчиков; «Основи правознавства» Семерак О. С.; «Основи правознавства» Орлов П. І.; «Основи правознавства»  за ред. С. В. Ківалова; «Цивільне право України» Панченко М. І.;«Житлове право України». Особливу увагу читачів привернула книга: Т.Чухліб «Пилип Орлик», де розміщений матеріал про одного з авторів першої Української Конституції 1710 р. Пилипа Орлика.   

 

    29 червня кеДетальніше...рівник управління праці та соціального захисту населення М.Сайко та начальник територіального центру М.Тарасюк взяли участь в церемонії хрещення  дитини багатодітної матері, мешканки с.Бачів Перемишлянського району, М.Горлатої. Церемонію хрещення здійснив Владика Стрийської єпархії УГКЦ Тарас Сеньків. Багатодітна сім’я Марії Горлатої перебуває на обліку в управління праці та соціального захисту населення і користується усіма пільгами, встановленими законодавством України. Окрім цього, народивши п’яту дитину, сім’я одержить допомогу від держави на суму 100 тисяч грн.. Бачівчани з радістю вітали гостей та запропонували оглянути славні роботи сільських умільців і виступи місцевих артистів.  

 

Голова Львівської облдержадміністрації, знаходячись з робочою поїздкою у Брюсселі, провів презентацію Львівської області в Посольстві України в Бельгії.На заході були присутні понад 660 осіб, серед яких - представники дипломатичних кіл, Єврокомісії та Європарламенту, підприємств, асоціацій та інші. Виступ голови Львівської ОДА викликав чималий інтерес у присутніх.

 

 

 

З метою забезпечення належного контролю за проведенням вступної кампанії 2011 року у вищих та професійно-технічних навчальних закладах, консультування громадян з питань вступу до вищих навчальних закладів та оперативного реагування на факти порушень чинного законодавства про вищу освіту, з 1 липня 2011 року в Головному управлінні освіти і науки облдержадміністрації починає працювати консультаційний телефон оперативного штабу з питань вступної кампанії до вищих навчальних закладів за номером 235-73-89, до професійно-технічних навчальних закладів за номером 246-45-63.

Консультаційний телефон працюватиме до 25 серпня 2011 року у робочі дні з 10.00 до 13.00 год. та з 14.00 до 17.00 год.

 

 

30 червня голова ПереДетальніше...мишлянської райдержадміністрації О.Краєвський провів зустріч із головним лікарем Перемишлянської районної лікарні Б.Лівим та головним санітарним лікарем району Л.Томчак. При зустрічі обговорювалось питання захворюваності і діагностики інфекційних захворювань у районі та проведення заходів щодо їх попередження, зокрема,  організації проведення періодичних медичних оглядів педагогічних працівників району.