Як підписати декларацію із лікарем КП Перемишлянська ЦРЛ та

див. ТУТ

Оголошення про конкурс з визначення  виконавця  послуг із збирання та вивезення  твердих побутових відходів

 

Департаментом економічного розвитку, інвестицій, торгівлі та промисловості облдержадміністрації підготовлено заходи до проекту Угоди щодо соціально-економічного розвитку Львівської області між Кабінетом Міністрів України та Львівською обласною радою на 2014-2018 роки, які сформовані за пропозиціями постійних комісій обласної ради, департаментів та управлінь облдержадміністрації.

Детальніше...

 

Детальніше...7 жовтня комісія, очолювана першим заступником голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Роєм, здійснила виїзд у Станимирську сільську раду. Метою візиту був розгляд скарги жительки с.Станимир, яка звернулась до райдержадміністрації із заявою щодо врегулювання питання заїзду до присадибної ділянки. Члени комісії зустрілись обговорили шляхи врегулювання даного конфлікту.

 

Детальніше...Після підписання угоди про співпрацю між Перемишлянським районом та ґміною Новоґродзєц Детальніше...(Польща) польська делегація у складі Роберта Реліха – бурмістра міста і гміни Новогродзец, Вільгельма Томчика – голови ради міста і гміни, депутата ради Антоніни Шелеховіч депутата ради та Богуслава Шелеховіча, підприємця із міста Новогродзець, у супроводі першого заступника голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Роя, заступника голови РДА В.Денейчука та керівника відділу освіти, молоді та спорту Н.Борщ відвідали Свірзьку сільську раду, де гостей зустріли хлібом-сіллю та зробили короткий екскурс в історію села Свірж та села Копань, з якого в першій половині ХХ ст. в ході операції «Вісла» виселяли людей на територію Польщі в околиці міста Новогродзец. Також учні школи та самодіяльні колективи села виконали мистецькі номери для присутніх гостей та представників районної влади, які їх супроводжували. Звичайно, гостей із Польщі було запрошено до села Копань, де вони наступного дня мали можливість поспілкуватися із мешканцями та оглянути територію села.

 

“Жодних зменшень чи обмежень соціальних виплат у наступному році, як і цьогоріч, не відбудеться. За 9 місяців ми стовідсотково профінансували усі державні допомоги і об’єм, який профінансований, на 5 млрд. грн. більший ніж минулого року. Також ми повністю профінансували усі пенсії і сьогодні вже розпочали фінансування жовтневих пенсій”.

Детальніше...

 

4 жовтня за участю Міністра соціальної політики України Наталії Королевської відбулось відкриття спортивно-реабілітаційного відділення Львівського геріатричного пансіонату. Зазначимо, що відновлення цього об’єкту профінансовано Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини BMZ через KfW Банк Розвитку та реалізовано Українським фондом соціальних інвестицій.

Детальніше...

 

4 жовтня голова Львівської облдержадміністрації Віктор Шемчук зустрівся із Надзвичайним і Повноважним Послом Королівства Данія в Україні пані Мерете Юль та головою Данської бізнес асоціації в Україні Ларсом Вестб’єргом.

Детальніше...

 

Детальніше...4 жовтня у сесійній залі Перемишлянської районної ради відбулося підписДетальніше...ання угоди про партнерство і співробітництво між ґміною Новоґродзєц (Польща) та Перемишлянським районом  (Україна) в економічному, соціальному, культурному, освітньому та державному секторах на основі добровільної співпраці для встановлення братніх відносин між народами двох країн і поглиблення відносин між мешканцями ґміни та міста Новоґродзєц і Перемишлянського району. Перед церемонією підписання представники Детальніше...польської делегації провели презентацію свого краю, ознайомили із досягненнями у сферах промисловості, будівництва та сільськогосподарського виробництва, а також самоврядування.

Детальніше...

 

В рамках виконання соціальних ініціатив Президента України щодо підвищення соціального захисту пенсіонерів, інвалідів, ветеранів війни та з нагоди Міжнародного дня людей похилого віку в районних центрах Львівщини та в містах обласного значення відбуваються спортивні заходи. Такі змагання організовують та проводять обласний та міські центри фізичного здоров’я населення „Спорт для всіх”, структурні підрозділи відділів освіти, молоді та спорту райдержадміністрацій, міськвиконкомів міст обласного значення, фізкультурно-спортивні товариства та відомства.

Детальніше...

 

Депутати Львівської обласної ради погодили проект Угоди про розподіл вуглеводнів, які видобуватимуться у межах ділянки Олеська, між державою Україна, компанією Шеврон та ТзОВ «Надра Олеська».

«За» це рішення проголосували 66 депутатів на сесії 3 жовтня.

Детальніше...

 

3 жовтня Міністерство охорони здоров’я України провело у Львові нараду «Актуальні питання поліпшення підготовки молодших спеціалістів, бакалаврів та магістрів медицини».

Головна мета заходу – покращення якості підготовки молодших спеціалістів, бакалаврів з медичною (фармацевтичною) освітою відповідно до Плану основних організаційних заходів Міністерства охорони здоров’я України на 2013 рік.

Детальніше...