Як отримати безкоштовні ліки. Читайте ТУТ

Водію, пам'ятай! Тебе чекають вдома!

відеоролик

 

Вшануймо жертв Голодомору 32-33 р.р.

25 листопада у м.Перемишляни біля пам’ятника о.Омеляну Ковчу:
16.00 год. – хвилина мовчання
16.01год. - церковні передзвони, запалення лампадок, панахида


07 травня у Перемишлянському районному Нородному домі відбудеться Свято матері

Поч. о 15.00 год.

Детальніше...13 квітня відбулось засідання штабу із проведення комплексу весняно-польових робіт під головуванням першого заступника голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Роя. Під час засідання штабу було відзначено, що агроформування закінчили посів ярих зернових, цукрового буряка та підживлення озимих культур, а також було рекомендовано спеціалістам управління АПР забезпечити контроль за дотриманням агроформуваннями вимог техніки безпеки та охорони праці під час проведення польових робіт.

 

Детальніше...13 квітня перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Рій та заступник голови РДА В.Денейчук проінспектували у межах району стан ділянки дороги Куровичі-Рогатин, зокрема, якість виконання ремонтних робіт, які проводять Буська та Перемишлянська філії Облавтодору.

 

Детальніше...13 квітня перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Рій, начальник районного управління АПР О.Лоїк та представники служб агропромислового розвитку району взяли участь у селекторній нараді з питань проведення комплексу весняно-польових робіт та стану справ у галузі тваринництва в поточному році.

 

Президент України Віктор Янукович доручив голові Львівської облдержадміністрації Михайлу Костюку запланувати як один із заходів наступного приїзду Глави держави до Львова проведення круглого столу з обговорення культурно-мистецьких проектів за участю представників інтелігенції, влади та бізнесу.
Відповідне доручення Президент дав під час зустрічі з представниками творчої інтелігенції Львівщини.
Віктор Янукович звернув увагу місцевої влади на важливість культурного та мистецького розвитку Львівщини. У цьому контексті Глава держави наголосив на необхідності якнайширшого залучення представників місцевої творчої інтелігенції та бізнесу до реалізації таких проектів.
Під час зустрічі з представниками творчої інтелігенції Львівщини Президент також обговорив питання культурного та гуманітарного розвитку Львівщини та України в цілому.

 

Вчора, 12 квітня, в рамках робочої поїздки до Львова, Президент України зустрівся  із представниками творчої інтелігенції Львівщини.

Детальніше...

 

Детальніше...12 квітня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський провів зустріч із Перемишлянським міським головою О.Зозулею, Бібрським міським головою Т.Чабаном та директором КП „Перемишлянитеплоенерго” І.Карашкевичем. Під час зустрічі обговорювалися питання завершення опалювального сезону 2011-2012рр.

 

Детальніше...12 квітня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський, голова Перемишлянської районної ради П.Бучок, перший заступник голови райдержадміністрації І.Рій та заступник голови РДА В.Денейчук провели об’їзд населених пунктів Вишнівчицької, Чемеринецької та Дунаївської сільських рад з метою обстеження доріг загального користування після проведеного ремонту і ознайомлення з результатами проведених робіт в рамках місячника озеленення, прибирання та благоустрою. Також керівники району побували у Чемеринецькому та Вишнівчицькому загальноосвітніх закладах, де спілкувалися із директорами та педагогічними колективами шкіл. Під час поїздки О.Краєвський та П.Бучок оглянули сільськогосподарські землі на території Вишнівчицької сільської ради, які готують до посіву зернових.

 

Сьогодні, 12 квітня, Президент України Віктор Янукович перебуває з робочою поїздкою у Львівській області.
У Львові Глава держави візьме участь у церемонії відкриття терміналу Державного підприємства «Міжнародний аеропорт «Львів» ім. Данила Галицького». Також у рамках робочого візиту Президент України Віктор Янукович проведе зустріч з президентом УЄФА Мішелем Платіні.
За участю Президента України відбудеться нарада з питання підготовки заявки на проведення зимових Олімпійських та Паралімпійських ігор 2022 року в Україні.
Також у рамках робочої поїздки Глава держави проведе зустріч з представниками творчої інтелігенції Львівської області. Головною метою зустрічі є залучення еліти до обговорення й ухвалення важливих державних рішень у гуманітарній сфері.
Попередню робочу поїздку до Львівської області Президент України Віктор Янукович здійснив 20 жовтня 2011 року.

 

 

10 травня на Львівщині відбудеться обласний етап Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я». Про це повідомили в головному управлінні освіти і науки Львівської облдержадміністрації.

Організаторами фестивалю є Головне управління освіти і науки Львівської облдержадміністрації, Львівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти, органи управління освітою, загальноосвітні і позашкільні  навчальні заклади.

Фестиваль-конкурс проводиться з метою популяризації і пропаганди здорового способу життя, запобігання негативним проявам серед дітей і молоді.

Детальніше...

 

Детальніше...11 квітня перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Рій за участі заступника голови РДА В.Денейчука провів засідання комісії з метою формування та затвердження узагальненого переліку, об’єктів субвенції з будівництва, реконструкції, ремонту та утримання вулиць і доріг комунальної власності. Обговорювалися пропозиції щодо об’єктів субвенції та замовників робіт.